Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,467 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 374 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γυαλιά ηλίου και οράσεως

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:53, 20-06-09:

Αrnette για άλλη μία φορά.
Επαναλαμβάνομαι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 22:41, 20-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Απο την στιγμη που θα δωσω τοσα λευτα για γυαλια, το θεμα ειναι και να εχουν καλους φακους... Αλλιως δινω 5 ευρο και περνω μια χαρα ομορφα γυαλια...

κρονος σου ειπα και πιο πριν.. ολες οι μαρκες που πωλουνται σε καταστηματα οπτικων ειναι οκ.
ολα καλους φακους εχουν...

πς. για θεματα υγειας να τα δωσεις μια φορα και να εχεις καλα γυαλια. τα ματια σου προστατευεις. αν δωσεις 5 ευρω τοτε θα εχεις μια χαρα χαλια γυαλια και χαλια προστασια για τα ματια σου.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:45, 21-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
κρονος σου ειπα και πιο πριν.. ολες οι μαρκες που πωλουνται σε καταστηματα οπτικων ειναι οκ.
ολα καλους φακους εχουν...

πς. για θεματα υγειας να τα δωσεις μια φορα και να εχεις καλα γυαλια. τα ματια σου προστατευεις. αν δωσεις 5 ευρω τοτε θα εχεις μια χαρα χαλια γυαλια και χαλια προστασια για τα ματια σου.
Το θεμα ειναι οτι τα συγκεκριμενα δεν εισαι για καταστιμα οπτικων αλλα σε καταστιμα μηχανων....

Αν και τελικα σε arnnete η oakley με κοβω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:29, 21-06-09:

Από κατάστημα οπτικών να ψωνίσεις γυαλιά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:07, 03-11-13:

Ας πάμε στις αγορές μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-11-13 στις 17:43. Αιτία: split μερους μηνύματος από το θεμα Κριτικές για ρούχα και παπούτσια
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 22:38, 03-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ας πάμε στις αγορές μου.
Με γεια!

Τα γυαλιά πόσο κάνουν αν επιτρέπεται? Θέλω και εγώ να αλλάξω σκελετό και κωλύομαι γιατί θέλω και ηλίου και στο τέλος θα θέλω 500 ευρώ μόνο για τα γυαλιά μου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-11-13 στις 17:44. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:50, 03-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
Με γεια!
Τα γυαλιά πόσο κάνουν αν επιτρέπεται? Θέλω και εγώ να αλλάξω σκελετό και κωλύομαι γιατί θέλω και ηλίου και στο τέλος θα θέλω 500 ευρώ μόνο για τα γυαλιά μου
105 ο σκελετός και 55 οι φακοί με μία έκπτωση που παραδοσιακά κάνουν στα οπτικά σε αυτούς
Βέβαια,οι φακοί είναι με επίστρωση και οργανικοί (αυτοί που δεν σπάνε αν πέσουν κάτω). Φαντάζομαι ότι χωρίς επίστρωση πάει λιγότερο το μαλλί.
Αν τις βρίσκεις τσιμπημένες τις τιμές πάρε τον σκελετό από σάιτ εγώ μετά από ένα 10ήμερο ανακάλυψα τον ίδιο σκελετό με 80 ευρώ από internet.
Μετά απλώς πας με συνταγή στον οπτικό και σου βάζει φακούς.
Αμάν ζαλίστηκα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 22:58, 03-11-13:

105 ο σκελετός και 55 οι φακοί με μία έκπτωση που παραδοσιακά κάνουν στα οπτικά σε αυτούς
Βέβαια,οι φακοί είναι με επίστρωση και οργανικοί (αυτοί που δεν σπάνε αν πέσουν κάτω). Φαντάζομαι ότι χωρίς επίστρωση πάει λιγότερο το μαλλί.
Αν τις βρίσκεις τσιμπημένες τις τιμές πάρε τον σκελετό από σάιτ εγώ μετά από ένα 10ήμερο ανακάλυψα τον ίδιο σκελετό με 80 ευρώ από internet.
Μετά απλώς πας με συνταγή στον οπτικό και σου βάζει φακούς.
Αμάν ζαλίστηκα.
Και εγώ κάπου τόσο τον είχα πάρει τον 1ο μου σκελετό. Απλά επειδή έχω ανώμαλη μυωπία οι φακοί μου είναι πάντα ακριβοί και αφού θέλω και ηλίου πρέπει κάπως να μειωθεί το κόστος. Θα το ψάξω με τους online σκελετούς πάντως γιατί μου φαίνεται καλή ιδέα!
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:21, 06-11-13:

Και εγώ κάπου τόσο τον είχα πάρει τον 1ο μου σκελετό. Απλά επειδή έχω ανώμαλη μυωπία οι φακοί μου είναι πάντα ακριβοί και αφού θέλω και ηλίου πρέπει κάπως να μειωθεί το κόστος. Θα το ψάξω με τους online σκελετούς πάντως γιατί μου φαίνεται καλή ιδέα!
Έχεις και ποικιλία έτσι.
Αν παίρνεις κοκάλινο σκελετό.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 23:04, 06-11-13:

Έχεις και ποικιλία έτσι.
Αν παίρνεις κοκάλινο σκελετό.
What do you mean?
Κοκάλινο σκοπεύω να πάρω αλλά δεν ξέρω πότε
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:10, 06-11-13:

What do you mean?
Κοκάλινο σκοπεύω να πάρω αλλά δεν ξέρω πότε
Υπάρχουν δύο είδη σκελετών ο σιδερένιος (που θέλει και πιο σπάνιο σφύξιμο οι βραχίωνες) και ο κοκάλινος (τα γυαλιά που είναι παρδαλόχρωμα τέτοιο είδος σκελετού είναι) που έχει ναι μεν μεγαλύτερη ποικιλία αλλά θέλουν σφύξιμο οι βραχίωνες.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 23:16, 06-11-13:

Υπάρχουν δύο είδη σκελετών ο σιδερένιος (που θέλει και πιο σπάνιο σφύξιμο οι βραχίωνες) και ο κοκάλινος (τα γυαλιά που είναι παρδαλόχρωμα τέτοιο είδος σκελετού είναι) που έχει ναι μεν μεγαλύτερη ποικιλία αλλά θέλουν σφύξιμο οι βραχίωνες.
Εχω κοκάλινα γυαλιά στραβομάρας 4,5 χρόνια και ούτε που μου πέρασε από το μυαλό να τα σφύξω και ούτε παρατήρησα να χρειάζεται κιόλας
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:17, 07-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Το 90% των Ελλήνων έχει μυωπία και ένα μεγάλο ποσοστό επειδή νιώθει ανασφάλειες για την εμφάνισή του, την κρύβει...
Υπάρχουν άνθρωποι που δεν τους πάνε τα γυαλιά όμως
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:28, 07-11-13:

Ίσα ίσα που άμα φοράς ωραίο σκελετό που σου πάει αποκτάς και σοφιστικέ look όπως ο υπέροχος

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Υπάρχουν άνθρωποι που δεν τους πάνε τα γυαλιά όμως
Εγώ πιστευω ότι σε όλους θα πηγαίνει κάποιο στυλ σκελετού.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-11-13 στις 23:29. Αιτία: split μερους μηνύματος για μεταφορά στο θεμα Φακοί επαφής, γυαλιά ή διαθλαστική επέμβαση;
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:38, 07-11-13:

Εγώ πιστευω ότι σε όλους θα πηγαίνει κάποιο στυλ σκελετού.
Εξαρτάται ρε συ.. Πχ εμένα τα γυαλιά με πάνε μόνο αν έχω τα μαλλιά κάτω αλλιώς δεν.. Γενικά δεν ξέρω σε μένα δεν με αρέσουν τα γυαλιά σε άλλους πάνε όμως!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-11-13 στις 23:33. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:47, 07-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εξαρτάται ρε συ.. Πχ εμένα τα γυαλιά με πάνε μόνο αν έχω τα μαλλιά κάτω αλλιώς δεν.. Γενικά δεν ξέρω σε μένα δεν με αρέσουν τα γυαλιά σε άλλους πάνε όμως!
Δεν ξέρω, πιστεύω ότι τα γυαλιά είναι σαν τα ρούχα και τα καλλυντικά: για όλους υπάρχει κάτι που τους ταιριάζει και κάτι που δεν κάνει δουλειά μπορεί και σενα ένας άλλος σκελετός να σου αρέσει all the time
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:47, 07-11-13:

Δεν ξέρω, πιστεύω ότι τα γυαλιά είναι σαν τα ρούχα και τα καλλυντικά: για όλους υπάρχει κάτι που τους ταιριάζει και κάτι που δεν κάνει δουλειά μπορεί και σενα ένας άλλος σκελετός να σου αρέσει all the time
Μπα δε νομίζω. Με προτιμώ χωρίς γυαλιά
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:37, 07-11-13:

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:46, 07-11-13:

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 11:14, 08-11-13:

Ωραία γυαλιά ηλίου! Κάποιο link?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-11-13 στις 23:14. Αιτία: προσθήκη spoiler
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους