Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Scholl Bimini Sandals

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 12:25, 15-06-09:

Γειά σας,

Ψάχνω να βρω αυτά τα σανδάλια:
http://www.scholl.com/scholl/Bimini-...Detail.raction
και τα έχω δει μόνο σε ένα μαγαζί στην Πλάκα (αλλά δε θέλω να ψωνίζω από εκεί, γιατί τα έχουν χύμα κρεμασμένα και είναι ψιλοβρώμικα). Στα φαρμακεία δεν υπάρχουν, δεν τα έχει καν ο κατάλογος Άνοιξη-Καλοκαίρι 2009 που έχουν αναρτήσει. Με δυσκολία τα βρήκα ακόμα και στα site της Scholl! Μήπως ξέρει κανείς πού αλλού μπορώ να τα βρω ή αν υπάρχει κάποιο email του αντιπροσώπου της Scholl στην Ελλάδα; Γιατί δεν υπάρχει επίσημο site για την Ελλάδα.

Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  bimini.gif
Εμφανίσεις:  197
Μέγεθος:  20,1 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:33, 17-06-09:

Τα πηρε το ματι μου σε φαρμακειο σε διαφορα φλουο χρωματα..
Σε καποιο μεγαλο τυπου Μπακακος το πιθανοτερο ειναι πως θα τα βρεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:29, 17-06-09:

Γιατι δεν πας σε καποιο φαρμακειο και να ζητησεις να στα φερουν, εαν δεν τα εχουν? Πηγαινε σε καποιο που να εχει προιοντα της Σολ...

Παντως ειναι πολυ ομορφα...

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 14:48, 17-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Τα πηρε το ματι μου σε φαρμακειο σε διαφορα φλουο χρωματα..
Σε καποιο μεγαλο τυπου Μπακακος το πιθανοτερο ειναι πως θα τα βρεις
Μήπως θυμάσαι πού περίπου ήταν αυτό το φαρμεκείο;

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Γιατι δεν πας σε καποιο φαρμακειο και να ζητησεις να στα φερουν, εαν δεν τα εχουν? Πηγαινε σε καποιο που να εχει προιοντα της Σολ...

Παντως ειναι πολυ ομορφα...
Πήγα, σε ένα της περιοχής μου, που θεωρείται περισσότερο Χόντος παρά φαρμακείο (ΠΡΙΝ τα βρω στο Internet) και μου είπε με ύφος η πωλήτρια ότι "η σειρά Άνοιξη - Καλοκαίρι 2009 είναι αυτή που δείχνει ο κατάλογος"... Και επειδή τα είχα ψάξει στο Internt, αλλά δεν τα είχα βρει μέχρι εκείνη την ημέρα, δεν της τα ζήτησα... Παίζει και να τα παραγγείλω Βρήκα και το τηλ. του αντιπροσώπου, οπότε ΟΚ!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:58, 17-06-09:

Στη Θεσσαλονικη ειναι το φαρμακειο.. αν σε βολευει να κοιταξω διευθυνση ακριβως για να σου πω

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana έγραψε στις 15:03, 17-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Στη Θεσσαλονικη ειναι το φαρμακειο.. αν σε βολευει να κοιταξω διευθυνση ακριβως για να σου πω
Χαχα... όχι, όχι, δεν βολεύει... εγώ είμαι Αθήνα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους