Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,494 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 208 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

efikap22

Νεοφερμένος

H efikap22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H efikap22 έγραψε: στις 13:45, 29-03-13:

Ευχαριστουμε πολυ για τη συνεισφορα σου! Φυσικα κ μπορω να σας πω αποτελεσματα, νομιζω οτι θα εχει πολυ ενδιαφερον!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 15:23, 29-03-13:

Το έκανα και εγώ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 15:47, 29-03-13:

μολις το εκανα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 16:05, 29-03-13:

Απάντησα κι εγώ
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 17:15, 29-03-13:

το συμπληρωσα
Παράθεση

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H a posse ad esse έγραψε: στις 18:26, 29-03-13:

Απάντησα κι εγώ!!^^
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:27, 29-03-13:

Απαντήθηκε και από μένα.
Καλή Συνέχεια!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 19:50, 29-03-13:

Καλα αποτελεσματα
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 20:19, 29-03-13:

Απάντησα και εγώ!
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 21:44, 29-03-13:

Και γω μόλις το συμπλήρωσα!

Θα με ενδιέφεραν επίσης τα αποτελέσματα της έρευνας.
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:22, 29-03-13:

και εγω το συμπληρωσα
Παράθεση

_nick97-

Νεοφερμένος

Ο _nick97- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O _nick97- έγραψε: στις 23:32, 29-03-13:

και εγω το συμπληρωσα!
Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε: στις 11:06, 30-03-13:

Και γωω..
Παράθεση

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H tiffanykal έγραψε: στις 13:05, 30-03-13:

Κι εγώ!
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,926 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 16:21, 30-03-13:

πολύ ωραίο ήταν!
Παράθεση

efikap22

Νεοφερμένος

H efikap22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H efikap22 έγραψε: στις 16:54, 08-04-13:

Σας ευχαριστουμε πολυ ολους!!Η συνεισφορα σας στην ερευνα ηταν πραγματικα χρησιμη!Οταν θα εχουμε τα συνολικα αποτελεσματα, θα σας ενημερωσω για τα πιο ενδιαφεροντα κ αναπαντεχα!(τα οποια ειναι ηδη πολλα!)
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 17:00, 08-04-13:

done
Παράθεση

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Stauros. έγραψε: στις 02:48, 30-05-13:

Γεια σας παιδιά έχω να κάνω μια εργασία για ένα μάθημα "Συμπεριφορά Καταναλωτή" και θα ήθελα αν μπορείτε να συμπληρώσετε υπεύθυνα το παρακάτω ερωτηματολόγιο γιατί χρειάζομαι όσο το δυνατόν μεγαλύτερο δείγμα.
https://docs.google.com/forms/d/1q4sQD00N2V8FIgEJcgP9Wybi2e7n9R2tZGuu7n98u0U/viewform
Το θέμα είναι τα ζυμαρικά Barilla... αν το έχω βάλει σε λάθος κατηγορία μπορείτε να το μεταφέρετε
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 08:30, 30-05-13:

Τὸ ἀπάντησα τὸ ἐρωτηματολόγιο φίλε... Πάντως μοῦ φαίνονται προδιαγεγραμμένα τὰ ἀποτελέσματα. Οἱ περισσότεροι θὰ ποῦν ὅτι εἶναι καλὰ τὰ Barilla, ἀλλὰ εἶναι ἀκριβὰ ἰδίως γιὰ τὰ σημερινὰ δεδομένα.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 08:39, 30-05-13:

Κι εγώ το συμπλήρωσα, αλλά να σου πω την αλήθεια, μου φάνηκε ελλειπές ως ερωτηματολόγιο.
Για παράδειγμα, σε ρωτάει μόνο αν δεν είσαι ευχαριστημένος λόγω ποιότητας ή τιμής.
Εγώ πχ (υποθετικά) θα μπορούσα να μην είμαι ευχαριστημένη γιατί δεν είναι 100% ολικής άλεσης.
Και αυτό δεν έχει να κάνει με την ποιότητά τους ή την τιμή τους.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια