Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με μtorrent

summer life

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη summer life
Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O summer life έγραψε στις 15:25, 31-07-09:

Εδώ και λίγο καιρό έχω πρόβλημα με το μτορεντ. Η ένδειξη κάτω κάτω στο πρόγραμμα είναι ένα κόκκινο σήμα που λέει ότι κάποιο firewall η router περιορίζουν την κίνηση στο διαδίκτυο. Έχω απενεργοποιήσει το firewall των windows αλλά δεν έχει γίνει κάτι. Έχω για antivirus το kaspersky internet security 2009 και σκέφτομαι μήπως αυτό κάνει το πρόβλημα αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς να κάνω. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτό το πρόβλημα.ευχαριστώ
εδιτ modem router είναι το κουτάκι της σύνδεσης.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:26, 31-07-09:

Πρέπει να ανοίξεις την σχετική port στο router σου.
Ποίο είναι το router σου;

Υ.γ.: Αν θέλεις τσέκαρε εδώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

summer life

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O summer life έγραψε στις 16:37, 31-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Πρέπει να ανοίξεις την σχετική port στο router σου.
Ποίο είναι το router σου;

Υ.γ.: Αν θέλεις τσέκαρε εδώ
μπήκα σε αυτό το site αλλά δεν βρήκα άκρη. 'Exω ένα modem/router braudTec αλλά δεν το βρίσκω στη λίστα των routers. Μήπως έχεις να μου προτείνεις κάποια βήματα να ακολουθήσω. Έχω κολλήσει εδώ και πολύ ώρα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:49, 31-07-09:

http://www.portforward.com/english/r...4/Utorrent.htm

Παράθεση

summer life

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O summer life έγραψε στις 21:47, 31-07-09:

ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε τουλάχιστον τώρα βρήκα μία άκρη. Με είχε παιδέψει αρκετά.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Προβλημα με PS2 - Από CollegeLife
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-07-14 στις 01:38.
    • Πρόβλημα - Από Death Habit
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-10 στις 23:58.
    • Βιολογία ένα πρόβλημα... - Από Nouli_Sugar
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-03-09 στις 00:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους