Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,360 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο κομμάτι θα αφιερώνατε... (2nd edition)

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 03:44, 17-12-05:

Λοιπόν, το thread "Ποιο κομμάτι θα αφιερώνατε..." επιστρέφει πιο spicy!!!

Ποιο κομμάτι θα αφιερώνατε...
σε κάποιο άλλο (ή άλλα) μέλος/η του e-steki ?

ps. Παρακαλώ δώστε τίτλο κομματιού και nickname

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 18:05, 17-12-05:

Στον Ifrit το Ninja απο Πλοκαμι Του Καρχαρια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 00:46, 20-12-05:

Λοιπον στον αρχοντα Valder! μιας και μου φαίνεται ξανά in love...

SHABBA RANKS (WITH CHEVIL FRANKLIN) - MR. LOVERMAN!!!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 01:42, 20-12-05:

κι εγώ στον ifrit το non zero possibility των at the drive-in.
άντε άκου και καμμιά σοβαρή μπάντα χλιμιτζουροειδές τρίποδο πλάζμα .

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:01, 22-02-06:

Πολύ μ'αρέσει αυτό το θεματάκι!!!!
Γιατί δεν το είχα δει τόσο καιρό??????

Αφιερώνω στον γλυκό μου Μαριούλη το "Φιλαράκι" της Βόσσου και στο Φουρνάκι το "Γίνε Ολυμπιακός" των Going Through

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 19:19, 27-07-06:

Στο φουρνάκι τον ύμνο της Πανάθας για να με θυμάται

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 19:46, 27-07-06:

Στη misslittledevil το lucifer over london, γιατι οποτε βλεπω το νικ της μου ρχεται αυτη η διαολια:p

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 18:48, 11-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Στη misslittledevil το lucifer over london, γιατι οποτε βλεπω το νικ της μου ρχεται αυτη η διαολια:p

"Εισαι ενα τρελοκοριτσο" στην dooo.
Δεν ξερω.. αλλα οποτε βλεπω μηνυμα της λυνομαι στα γελια.
Το τραγουδι σαν κομματι μπορει να μην της ταιριαζει, αλλα ο τιτλος του νομιζω ειναι ακριβως στα μετρα της.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη misslittledevil : 11-08-06 στις 18:53.
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:53, 21-08-06:

Το ΄΄ Girls just want to have fun ΄΄ σε όλα τα κοριτσούδια του e-steki και κυρίως στη Vkey, δεν ξέρω γιατί αλλά μου το βγάζει.

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 18:12, 21-08-06:

εγω αφιερωνω στον καθηγητη μαθηματικων του στεκιου ,tanos56, το.....''μαλιστα κυριε'' του ζαμπετα

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:25, 21-08-06:

Τhanx πάρα πολύ prime μου!ε...είμαι λίγο χαζοχαρούμενο το ξέρεις
Μάκιαααααα!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:57, 22-08-06:

Στην γλυκιά μου prime αφιερώνω ένα παλιό τραγουδάκι (με κόλλησε χθες που μιλούσαμε ) που λέει:
Τα κορίτσια ξένυχτανε με ενα μυστικο
Έτσι είμαι και γω
Τα κορίτσια ξένυχτανε μόνα ή δυο-δυο
Έτσι κάνω και γω
Έτσι είμαι και γω

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime έγραψε στις 17:23, 22-08-06:

Ευχαριστώ πολύ, πανέμορφη

Θέλω να αφιερώσω στις μέλλουσες μαμάδες Κουε και torry το

nocturneαπό secretgarden…μου θυμίζει νανούρισμα και είναι άκρως μελωδικό..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prime : 22-08-06 στις 18:18.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:47, 09-10-09:

Lorien: http://www.youtube.com/watch?v=qsYINRjr9dw

Jrot: http://www.youtube.com/watch?v=5pXcMcL9NZM

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:46, 11-10-09:

Για τον Strangelove: http://www.youtube.com/watch?v=JeaVVeH-TsI

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους