Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,029 μέλη και 2,416,202 μηνύματα σε 75,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 402 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένα αυτοκίνητα

Fraoula

Νεοφερμένος

H Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fraoula έγραψε: στις 17:08, 31-08-09:

Γράψτε εδώ ποια αυτοκίνητα θα θέλατε πολύ να έχετε

Ξεκινάω εγώ:

Mercedes SL500 Gullwing 1960-65 (μεγάλος έρωτας )
Jaguar E-type
Ferrari 250
Rolls Royce Phantom
Citroen DS ( το βατραχάκιιιι)
Range Rover Vogue Classic

Δε ζητάω πολλά, ε;;;;;;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 17:51, 31-08-09:

ποσο...ποσο καταπληκτικο μπορει να ειναι αυτο το αυτοκινητο? ποσο?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,910 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:14, 31-08-09:

Saab Aero X

2010 Lexus IS 250C
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 19:33, 31-08-09:

http://www.youtube.com/watch?v=9oNaQP9ebI4

Παράθεση

Fraoula

Νεοφερμένος

H Fraoula έγραψε: στις 19:40, 31-08-09:

Καλύτερα να ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες των μοντέλων που προανέφερα...

Mercedes Gullwing

Jaguar E-type

Ferrari 250

Rolls Royce Phantom

Citroen DS

Range Rover Vogue
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 20:14, 31-08-09:

μαλλον φετος θα μου αγορασουν αυτοκινητακι, και ειμαι αναμεσα σε δυο:

και

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fraoula

Νεοφερμένος

H Fraoula έγραψε: στις 20:33, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
μαλλον φετος θα μου αγορασουν αυτοκινητακι, και ειμαι αναμεσα σε δυο:

και

Εννοείται το κατσαριδάκιιιιι
Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε: στις 21:27, 31-08-09:

Τα παλιά Mini Cooper

Και τα χίπικα βανάκια VW
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fraoula

Νεοφερμένος

H Fraoula έγραψε: στις 21:29, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Φοίβος
Τα παλιά Mini Cooper

Και τα χίπικα βανάκια VW
Συμφωνώ. Είναι τέλεια!!!!!!!
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 21:43, 31-08-09:

Σε πρώτη φάση, τα ρετρό μοντέλα που μου αρέσουν πολύ BMW 2002, Mercedes S600 Landaulet, Bentley Continental...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2002_Turbo_E20_73-75_1.jpg
Εμφανίσεις:  426
Μέγεθος:  301,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  800px-Mercedes-Benz_600_Pullmann_Landaulet_Papst_Paul_VI.JPG
Εμφανίσεις:  387
Μέγεθος:  174,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Bentely.jpg
Εμφανίσεις:  347
Μέγεθος:  217,9 KB  

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 22:31, 31-08-09:

Ford Mustang GT.
Βαρυ, ογκωδες, επιβλητικο, δυνατο.. Απ'τις αγαπημενες μου σειρες και απ'τις πιο ξεχωριστες στο ειδος του.. Και καθαρα αμερικανικο.

Υγ Μαμα θα μου παρεις ενα;

Γιατι οπως λεει και ο βαλντερ "τα καλά "μοτέρια", θέλουν και επιδέξια χέρια..."
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,910 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 01:01, 01-09-09:

Λατρεια...!
Απο πιτσιρικα ελεγα πως ενα σαν κι αυτο θα ειναι το πρωτο μου αυτοκινητο...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 09:58, 01-09-09:

Caterham...
Έρωτας...
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 02:49, 08-09-09:

Θα την πάρω και μετά δεν θα κλείνω μάτι όσο θα είναι μόνη της κάτω στο δρόμο!!!

Πολύ θα ήθελα και αυτήν βέβαια..........

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:13, 08-09-09:

Πω....! Αμα αρχισω να γραφω θα βγαλω μια τεραστια λιστα...!

Ας πουμε οτι το KIA Sportage 2,7 V6 του πατερα μου που συντομα θα μπορω να οδηγω και εγω με το πολυποθητο διπλωμα, μου ειναι φτανει και μου περισευει! Μαλιστα φοβαμε να το κυκλοφορω ως πρωτο, μην το καταγδαρο (και φυσικα δεν θελω καν να φανταστω τρακαρισμα!)

Επισης, αν μου το δινει, το κοβω να λιωνω το opel astra cabrio bertone του ξαδερφου μου! (απιστευω αμαξι!)

Επισης, οσο ακυρο και αν ακουγετε, λατρευω την κλουβα που εχουν απο κοινου ο πατερας μου με τον θειο μου, μια Mitsubishi L300, ισης ηλικιας με εμενα!

Μετα η λιστα ειναι μεγαλη... Απο παλια muscle cars, σπορ, οικογενιακα, τζιπ (καλα εδω.... τα παντα ολα!), SUV... απο ολες της κατηγοριες κατι θα ηθελα να ειχα!
Παράθεση

stefan87

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O stefan87 έγραψε: στις 02:18, 09-07-13:

Ποιες μαρκες αυτοκινητων σας αρεσουν,προτιματε γερμανικες οπως η BMW,Mercedes.... .γαλλικες,ιταλικες,βρετανικες,ιαπωνικες...Ποιο μοντελο σας αρεσει πιο πολυ? αν εχετε ηδη ποιο μοντελο εχετε ?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stefan87 : 09-07-13 στις 12:30. Αιτία: δημοσκοπηση
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 05:39, 09-07-13:

ειμαι των γαλικων κυριως..
πεζο,,το λιονταρακι..
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,452 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 09:22, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ειμαι των γαλικων κυριως..
πεζο,,το λιονταρακι..
τα γαλλικά βγάζουν ολο προβλήματα

έχω έχω corsa
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 12:43, 09-07-13:

γερμανικες!μακραν τα πιο δυνατα αυτοκινητα!
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 13:07, 09-07-13:

Χωρις ακομα να ειμαι κατοχος αυτοκινητου, τα BMV και τα Volkswagen μου αρεσουν περισσοτερο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    simulator_

Βρείτε παρόμοια