Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,021 μέλη και 2,415,936 μηνύματα σε 75,326 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 634 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύεις στην τύχη; Θεωρείς τον εαυτό σου γουρλή;

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:42, 09-07-12:

Δεν υπάρχει μέρα που να βγω και να μη πάθω κάτι. Έστω και το πιο απλό!
Ευτυχώς είναι ευτράπελα αυτά που παθαίνω!
Οπότε, δε φημίζομαι για την καλή μου τύχη. Ό,τι και αν είναι αυτό τελικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 21:57, 26-08-12:

Σε κάποιες περιπτώσεις θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:21, 26-08-12:

τα πάντα θέμα τύχης είναι με ολίγο επιλογή.
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 22:25, 26-08-12:

Δεν πιστευω στην τυχη!
Πιστευω στην αποδοση αξιας στα πραγματα!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:48, 27-08-12:

Δε ξέρω ίσως.
Αν υπάρχει τύχη, εμένα με κυριεύει η κακοτυχία, αλλά ας μην είμαι αχάριστη.
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 19:02, 27-08-12:

Βασικα η τυχη υπαρχει απλα δεν δειχνει μονιμως την συμπαθεια η την αντιπαθεια της σε καποιον.Μπορει να ζεις την χειροτερη κατασταση αλλα με μια μικρη,ελαχιστη δοση τυχης να εισαι ευχαριστημενος-φυσικα και οχι ευτυχισμενος
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 00:01, 29-08-12:

μπούρδες
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 00:01, 29-08-12:

Όχι.
Παράθεση

@nn@

Νεοφερμένος

H @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H @nn@ έγραψε: στις 00:27, 29-08-12:

Τύχη !!!
Αν με την έννοια αυτή προσδιορίζουμε την υπεροχή σε στατιστικό επίπεδο των θετικών συγκυρίων της ζωής μας έναντι των αρνητικών χάρη σε κάποιο απρόσδιοριστο παράγοντα,τοτέ νόμιζω πως είμαι τυχερή .

Αλλά νόμιζω ότι έχει καθαρά στατιστικό χαρακτήρα.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 00:46, 29-08-12:

Luck is when preparation meets oportunity
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 02:46, 30-08-12:

Πιστευω οτι υπαρχουν διαστηματα στην ζωη που σε εναν η περισσοτερους τομεις εχεις καποιος ευννοια, δηλαδη αντιλαμβανεσαι οτι τα πραγματα πανε μονα τους.Αν αυτο ειναι τυχη να το δεχτω.Ομως σημαντικο παραγοντα παιζει η βουληση και η ορθη κριση,γιατι αν εχεις καποια εποχη ευννοια στα
επαγγελματικα και δεν το αντιληφθεις και εναντι αυτου το ριξεις στα ταξίδια,σιγουρα δεν θεωρησε ατυχος που δεν βρίσκεις δουλεια.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 13:35, 30-08-12:

Δεν πιστεύω στην τύχη, πιστεύω στις συγκυρίες και στο πώς τις αξιοποιείς προς όφελός σου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 02:09, 17-09-12:

Η τύχη λένε ευνοεί τους κατάλληλα προετοιμασμένους.
Δεν υπάρχει η τύχη,είναι απλά το αποτέλεσμα κάποιων πιθανών ενδεχομένων,και επειδη δεν μπαίνουμε στον κόπο να το αναλύσουμε,το ονομάζουμε τύχη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 04:36, 17-09-12:

Όχι πως είμαι απαισιόδοξη μα αν η λέξη τύχη έχει έστω και λίγο νόημα τότε σίγουρα η λέξη ατυχία φτιάχτηκε για μένα

(νοτ)
εννοώ
(νογουέη)
μπα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggeloydi ghino

Νεοφερμένος

H aggeloydi ghino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H aggeloydi ghino :) έγραψε: στις 17:10, 18-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Ωραίο θέμα.. Η άποψη μου είναι πως δεν υπάρχει αυτό που λέμε τύχη.. Όλα κανονίζονται απο ψηλαααααά.. ΑΥΤΟΣ ξέρει καλύτερα.. Τώρα όσον αφορά εμένα.. Όχι δεν με θεωρώ τυχερό αλλά ούτε και άτυχο.. μάλλον μία μέση κατάσταση είναι αυτή που με χαρακτηρίζει.. αυτα..
η λεξη κλιδι ειναι ''αυτο που με χαρακτιρίζει'' δεν ειναι ολα και τοσο αθοα. την τυχη καθοριζουμε εμεις, κι ας μην φενεται τις περισσοτερες φωρες. η τύχη σου είναι αναλογη του πιστευω σου και τολμης. και προπαντον της δυναμης στο μα μην παρατησαι απο τα θελω και να μην εξαρτιεσαι απο το χρονο και ορους τησ κοινωνιας. τοτε θα καταλαβεις οτι ολα ειναι θεμα οχι τυχης αλλα της σκεψεις σου και του εσθιματος σου
Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε: στις 00:55, 09-02-14:

Τυχη υπαρχει πιστευω και υπαρχουν και τυχεροι ανθρωποι. Απλα δυστυχως δεν ετυχε να μαι και γω απ´αυτους. Να πω ενα παραδειγμα..πχ στο στοιχημα μπορει καποιος να πιανει συνεχως παιχνιδι στο 90 ενω εγω να το χανω στο 93. Αυτο πως το λες; Γκαντεμια το λες. Ε ο αλλος ομως τυχερος. Η τυχη δεν μοιραστηκε ισα στους ανθρωπους δυστυχως.
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε: στις 05:09, 09-02-14:

Εγω πιστευω στο ''η τυχη ευνοει τους τομληρους'', δηλαδη οτι αμα δεν κυνηγησεις την τυχη σου τοτε δεν θα την βρεις ποτε.Σαφως κ υπαρχουν και οι ατυχες ή τυχερες στιγμες στην ζωη μας που απλα συμβαινουν αλλα το να βρεις μια καλη δουλεια,συντροφο,φιλους ειναι τοσο συγκυριες όσο και επιλογες.Στην ουσια προκειται για το πως διαχειριζομαστε τις καταστασεις στις οποιες βρισκομαστε.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:17, 11-02-14:

Ετσι κι ετσι... Υπαρχουν στιγμες που νομιζω οτι ειμαι τελειως ατυχη... Τελειως ομως.... Υπαρχουν στιγμες που συμβαινει παντα το ακριβως αντιθετο απο αυτο που θελω ή που χρειαζομαι....
Υπαρχουν βεβαια και καποιες αλλες στιγμες που αισθανομαι λιγο τυχερη μεσα στην ατυχια μου...
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 20:33, 11-02-14:

τυχη υπαρχει
απλα εγω ανηκω στην κατηγορια των ατυχων
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,614 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 20:45, 11-02-14:

Άνθρωποι τύχης είδωλον επλάσαντο πρόφασιν ιδίης αβουλίης. Βαιά γαρ φρονήσει τύχη μάχεται, τα δε πλείστα εν βίω εξύνετος οξυδερκείη κατιθύνει

Δημόκριτος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια