Πιστεύεις στην τύχη; Θεωρείς τον εαυτό σου γουρλή;

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν υπάρχει μέρα που να βγω και να μη πάθω κάτι. Έστω και το πιο απλό!:P
Ευτυχώς είναι ευτράπελα αυτά που παθαίνω!
Οπότε, δε φημίζομαι για την καλή μου τύχη. Ό,τι και αν είναι αυτό τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Σε κάποιες περιπτώσεις θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
τα πάντα θέμα τύχης είναι με ολίγο επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δεν πιστευω στην τυχη!
Πιστευω στην αποδοση αξιας στα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ξέρω ίσως.
Αν υπάρχει τύχη, εμένα με κυριεύει η κακοτυχία, αλλά ας μην είμαι αχάριστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Βασικα η τυχη υπαρχει απλα δεν δειχνει μονιμως την συμπαθεια η την αντιπαθεια της σε καποιον.Μπορει να ζεις την χειροτερη κατασταση αλλα με μια μικρη,ελαχιστη δοση τυχης να εισαι ευχαριστημενος-φυσικα και οχι ευτυχισμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
μπούρδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@

Νεοφερμένος

Η @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τύχη :hmm:!!!
Αν με την έννοια αυτή προσδιορίζουμε την υπεροχή σε στατιστικό επίπεδο των θετικών συγκυρίων της ζωής μας έναντι των αρνητικών χάρη σε κάποιο απρόσδιοριστο παράγοντα,τοτέ νόμιζω πως είμαι τυχερή .

Αλλά νόμιζω ότι έχει καθαρά στατιστικό χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Luck is when preparation meets oportunity
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Πιστευω οτι υπαρχουν διαστηματα στην ζωη που σε εναν η περισσοτερους τομεις εχεις καποιος ευννοια, δηλαδη αντιλαμβανεσαι οτι τα πραγματα πανε μονα τους.Αν αυτο ειναι τυχη να το δεχτω.Ομως σημαντικο παραγοντα παιζει η βουληση και η ορθη κριση,γιατι αν εχεις καποια εποχη ευννοια στα
επαγγελματικα και δεν το αντιληφθεις και εναντι αυτου το ριξεις στα ταξίδια,σιγουρα δεν θεωρησε ατυχος που δεν βρίσκεις δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν πιστεύω στην τύχη, πιστεύω στις συγκυρίες και στο πώς τις αξιοποιείς προς όφελός σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η τύχη λένε ευνοεί τους κατάλληλα προετοιμασμένους.
Δεν υπάρχει η τύχη,είναι απλά το αποτέλεσμα κάποιων πιθανών ενδεχομένων,και επειδη δεν μπαίνουμε στον κόπο να το αναλύσουμε,το ονομάζουμε τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Όχι πως είμαι απαισιόδοξη μα αν η λέξη τύχη έχει έστω και λίγο νόημα τότε σίγουρα η λέξη ατυχία φτιάχτηκε για μένα :P

(νοτ)
εννοώ
(νογουέη)
μπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeloydi ghino

Νεοφερμένος

Η aggeloydi ghino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ωραίο θέμα.. Η άποψη μου είναι πως δεν υπάρχει αυτό που λέμε τύχη.. Όλα κανονίζονται απο ψηλαααααά.. ΑΥΤΟΣ ξέρει καλύτερα.. Τώρα όσον αφορά εμένα.. Όχι δεν με θεωρώ τυχερό αλλά ούτε και άτυχο.. μάλλον μία μέση κατάσταση είναι αυτή που με χαρακτηρίζει.. αυτα..

η λεξη κλιδι ειναι ''αυτο που με χαρακτιρίζει'' δεν ειναι ολα και τοσο αθοα. την τυχη καθοριζουμε εμεις, κι ας μην φενεται τις περισσοτερες φωρες. η τύχη σου είναι αναλογη του πιστευω σου και τολμης. και προπαντον της δυναμης στο μα μην παρατησαι απο τα θελω και να μην εξαρτιεσαι απο το χρονο και ορους τησ κοινωνιας. τοτε θα καταλαβεις οτι ολα ειναι θεμα οχι τυχης αλλα της σκεψεις σου και του εσθιματος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τυχη υπαρχει πιστευω και υπαρχουν και τυχεροι ανθρωποι. Απλα δυστυχως δεν ετυχε να μαι και γω απ´αυτους. Να πω ενα παραδειγμα..πχ στο στοιχημα μπορει καποιος να πιανει συνεχως παιχνιδι στο 90 ενω εγω να το χανω στο 93. Αυτο πως το λες; Γκαντεμια το λες. Ε ο αλλος ομως τυχερος. Η τυχη δεν μοιραστηκε ισα στους ανθρωπους δυστυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Εγω πιστευω στο ''η τυχη ευνοει τους τομληρους'', δηλαδη οτι αμα δεν κυνηγησεις την τυχη σου τοτε δεν θα την βρεις ποτε.Σαφως κ υπαρχουν και οι ατυχες ή τυχερες στιγμες στην ζωη μας που απλα συμβαινουν αλλα το να βρεις μια καλη δουλεια,συντροφο,φιλους ειναι τοσο συγκυριες όσο και επιλογες.Στην ουσια προκειται για το πως διαχειριζομαστε τις καταστασεις στις οποιες βρισκομαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ετσι κι ετσι... Υπαρχουν στιγμες που νομιζω οτι ειμαι τελειως ατυχη... Τελειως ομως.... Υπαρχουν στιγμες που συμβαινει παντα το ακριβως αντιθετο απο αυτο που θελω ή που χρειαζομαι....
Υπαρχουν βεβαια και καποιες αλλες στιγμες που αισθανομαι λιγο τυχερη μεσα στην ατυχια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
τυχη υπαρχει
απλα εγω ανηκω στην κατηγορια των ατυχων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Άνθρωποι τύχης είδωλον επλάσαντο πρόφασιν ιδίης αβουλίης. Βαιά γαρ φρονήσει τύχη μάχεται, τα δε πλείστα εν βίω εξύνετος οξυδερκείη κατιθύνει

Δημόκριτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top