Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρώτη κίνηση από γυναίκα

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 19:02, 17-07-10:

Είμαι κλασσική γυναίκα. Θέλω το αρσενικό να κάνει την πρώτη κίνηση. Σχεδόν πάντα ξενερώνω με τους ντροπαλούληδες.

Όμως, έχει τύχει να κάνω μία εξαίρεση! Ήταν ένα παιδί που με ήθελε για 2 μήνες σχεδόν και το ήξερα και το ήξερε ότι το ήξερα αλλά επειδή παρότι εγώ του είχα δώσει κατά τη γνώμη μου το πράσινο φως αυτός ντρεπόταν να κάνει την πρώτη κίνηση γιατί δεν ήταν 100% σίγουρος. Έτσι, μια μεθυσμένη νύχτα εκεί που χορεύαμε πολύ αισθησιακά και δεν έλεγε να κάνει κίνηση, γέρνω και τον φιλάω εγώ. Ε μα! Πόσο να περιμένω η γυναίκα;

Οπότε, δεν το θεωρώ καθόλου κατακριτέο. Αν είναι να έχουμε μια ευτυχή κατάληξη γιατί να μην κάνει την πρώτη κίνηση η γυναίκα; Στην τελική ποια η διαφορά; Όμως το θεωρώ πιο sexy να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση. Και ειδικά όταν δεν είναι σίγουρος. Γιατί αυτό δείχνει έναν άντρα με αυτοπεποίθηση και 'μαγκιά' που όσο να ναι σε εξιτάρει περισσότερο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jesus ate your cake
H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε στις 21:22, 17-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Όσο και αν καυχιόμαστε ότι εμείς είμαστε οι κυνηγοί(άλλοι βέβαια κλαίγονται γιαυτό) οι γυναίκες είναι που επιλέγουν ποιός θα τους την πέσει...
Οσον αφορα αυτο το γεγονος, πολλοι μπερδευουν τη βουρτσα με τη πουτσ@. Πραγματι, ειναι αστοχος ο χαρακτηρισμος "κυνηγος" για τους ανδρες, παρολαυτα, αν οι γυναικες επελγαν "ποιος θα τους τη πεσει", το "θυμα" δεν θα ειχε αλλη επιλογη παρα να προχωρησει στις απαραιτητες ενεργειες. Καθως κατι τετοιο βεβαια δεν συμβαινει {οι σαββες εξαιρουνται}, οι γυναικες δεν επιλεγουν. Πλεον κρινονται και απορριπτονται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 21:55, 17-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Jesus ate your cake
Οσον αφορα αυτο το γεγονος, πολλοι μπερδευουν τη βουρτσα με τη πουτσ@. Πραγματι, ειναι αστοχος ο χαρακτηρισμος "κυνηγος" για τους ανδρες, παρολαυτα, αν οι γυναικες επελγαν "ποιος θα τους τη πεσει", το "θυμα" δεν θα ειχε αλλη επιλογη παρα να προχωρησει στις απαραιτητες ενεργειες. Καθως κατι τετοιο βεβαια δεν συμβαινει {οι σαββες εξαιρουνται}, οι γυναικες δεν επιλεγουν. Πλεον κρινονται και απορριπτονται.
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.. αυτό είναι το πλέον προφανές... Εγώ απλώς εκθείασα ποιος κάνει ουσιαστικά το πρώτο βήμα ασχέτως την κατάληξη αυτού...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jesus ate your cake
H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε στις 22:32, 17-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.. αυτό είναι το πλέον προφανές... Εγώ απλώς εκθείασα ποιος κάνει ουσιαστικά το πρώτο βήμα ασχέτως την κατάληξη αυτού...
Οχι, στο συγκεκριμενο post ειπες οτι "οι γυναικες επιλεγουν το ποιος θα τους τη πεσει, ουσιαστιακα προσαπτωντας σε αυτες τον ουτως ή αλλως ακυρο χαρακτηρισμο "κυνηγος". Η λεξη και μονο "επιλεγουν", προσδιδει πολυ διαφορετικο νοημα. Σχολιαζω αυτα που γραφεις στα post και οχι αυτα που εχεις στο μυαλο σου.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:30, 20-07-10:

Όσο και αν καυχιόμαστε ότι εμείς είμαστε οι κυνηγοί(άλλοι βέβαια κλαίγονται γιαυτό) οι γυναίκες είναι που επιλέγουν ποιός θα τους την πέσει...
οι γυναικες κυνηγουν με ξοβεργα,διχτυ και μελι..
ενω οι ανδρες με ακοντιο,οπλο κλπ

απλα ειναι διαφορετικος τροπος κυνηγιου..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

star65

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη star65
Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O star65 Frankly, my dear, I don't give a damn έγραψε στις 19:14, 31-07-10:

όλη η ανασφάλεια που κρύβουν οι άνθρωποι στην επικοινωνία παρουσιάζεται αυθόρμητη στην ύστατη στιγμή του πλησιάσματος
τελικά όμως είναι πολύ αδιάφορο το ποιος σε σχέση το γιατί ξεκινάει μια σχέση

Παράθεση

arte (Άρτεμη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη arte
H Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H arte http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaY έγραψε στις 11:37, 01-08-10:

Δεν σας καταλαβαινω εσας τους αντρες...γιατι φοβαστε τοσο πολυ τις γυναικες που κανουν το πρωτο βημα? Εγω εχω κανει το πρωτο βημα αλλα μετα ανακαλυψα οτι δεν αξιζε ο τυπος.
(ηταν βλημμα αερους εδαφους...) δεν καταλαβαινω γιατι ντρεπεστε να μας φιλησετε ή να μας αγκαλιασετε ..(μιλαω για τα αγορια της ηλικιας μου) ΕΛΕΟΣ!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 01-08-10 στις 11:41. Αιτία: greeklish
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 11:49, 01-08-10:

.γιατι φοβαστε τοσο πολυ τις γυναικες που κανουν το πρωτο βημα?
απλα μπορει να ειναι απωθητικο.να γουσταρεις τη γυναικα γυναικα και οχι με αντρικη επιθετικη συμπεριφορα..σαν να προσπαθεις να ενωσεις τους ιδιους πολους δυο μαγνητων..δεν κολλαει..

οπως ελεγε και μια γνωστη αμερικανα..αν κυνηγας τον ανδρα αυτος φευγει τρεχοντας..αν τον κυνηγας με ενα μινι ή γυμνη..πρωτα θα σε πηδηξει και μετα θα φυγει τρεχοντας..

δεν καταλαβαινω γιατι ντρεπεστε να μας φιλησετε ή να μας αγκαλιασετε ..(μιλαω για τα αγορια της ηλικιας μου) ΕΛΕΟΣ!
εγω ρωτω γιατι τα μικρα κοριτσια δεν ντρεπονται λιγακι σε αυτα τα θεματα?τοσο αποτομα ενηλικιωνονται?τα αγορια μενουν πιο παιδια τουλαχιστον
δεν υπαρχει συγκριση της σεξουλικης επιθετικοτητας αγοριων και κοριτσιων μικρης ηλικιας..(δειτε τι κοριτσια ορμανε στο Σακη να του σκίσουν το πουκαμισο..εχετε δει αντιστοιχο με αγορια απεναντι σε προκλητικη τραγουδιστρια?)

μετα συνηθως ωριμαζουν και κοβει καπως αυτη η επιθετικοτητα..στα αγορια ειναι το αντιθετο,,ξεκινανε ντροπαλα και με την ωριμοτητα ορμανε περισσοτερο..

Παράθεση

arte (Άρτεμη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη arte
H Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H arte http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaY έγραψε στις 16:02, 02-08-10:

Καλά δεν είπαμε να τους βιάσουμε κιόλας!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 02-08-10 στις 16:05. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:06, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
α
δεν υπαρχει συγκριση της σεξουλικης επιθετικοτητας αγοριων και κοριτσιων μικρης ηλικιας..(δειτε τι κοριτσια ορμανε στο Σακη να του σκίσουν το πουκαμισο..εχετε δει αντιστοιχο με αγορια απεναντι σε προκλητικη τραγουδιστρια?)
λολ
απλά δεν ανέλαβε ακόμα γυναίκα καλλιτέχνιδα ο ψινάκης

π.σ. για όποιον ενδιαφέρεται , νοικιάζει και πούλμαν για τους αυθόρμητους οπαδούς που ορμάνε στα πουλέν του .
τηλ. και ώρες αναχώρησης στο προφίλ μου (γνωριζόμαστε λόγω κοινού πλαστικού)

π.σ.2 να είμαι και οντόπικ :

πρώτη κίνηση από γυναίκα ; είμαι υπέρ , το φλερτ είναι σαν σκυταλοδρομία - οτιδήποτε χρειαστεί , ακόμα και να παραδώσεις την σκυτάλη , αρκεί να συνεχίζει και να μην σταματάει το παιχνίδι

π.σ. 2β. πάω για τζόκινγκ

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 18:16, 02-08-10:

Βασικα ειναι ολα θεμα συνηθειας και συγκυριων...

Μια χαρα ειναι το να κανει η γυναικα την πρωτη κινηση... Φυσικα παντα μετραει και ο τροπος... Αλλα αυτο δεν συμβαινει κι οταν η πρωτη κινηση γινεται απο τον ανδρα???

Πολλες φορες ομως επειδη δεν ειναι τοσο συνηθισμενη η πρωτη κινηση απο την γυναικα ξαφνιαζει τον ανδρα και τον οδηγει σε λαθος συμπεριφορα...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 19:54, 02-08-10:

λολ
απλά δεν ανέλαβε ακόμα γυναίκα καλλιτέχνιδα ο ψινάκης
μνη κανεις πλακα,ισχυει αυτο...
απο την εποχη του Πασχαλη και πολλων αλλων οι επιθετικες ειναι οι γυναικες..οχι ο ανδρες,,εφηβοι..

τσιριδα,υστερια επιθετικοτητα..μονο σε κοριτσια τα βλεπουμε..(ειναι δεδομενο για ολους τους ανδρες τραγουδιστες..φοβουνται τις αγελες κοριτσιων σχεδον..σε ελλαδα και εξωτερικο..
οσο μεγαλωνουν βεβαια ηρεμουν ..

ακομα και ψυχιατρους εχω ακουσει οτι ισχυει αυτο..
βλεπεις μικρα κοριτσακια να στριμωχνουν αγορακια σε ντουλαπες και να κοιτανε τι εχουν στο παντελονι τους..

το αντιθετο σχεδον ποτέ δεν γινεται..

με αλλα λογια ο ωριμος ανδρας ειναι επιθετικος.

.η ωριμη γυναικα ειναι ελκυστικη
..(γιατι το παθητικη ακουγεται καπως σε μερικους).

αυτος ειναι ο φυσικος κανονας στους ανθρωπους τουλαχιστον..
και οι εξαιρεσεις ανωριμοτητας επιβεβαιωνουν τον κανονα..

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 20:02, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
μνη κανεις πλακα,ισχυει αυτο...
απο την εποχη του Πασχαλη και πολλων αλλων οι επιθετικες ειναι οι γυναικες..οχι ο ανδρες,,εφηβοι..
Μ΄αρέσει που το ονομάζεις και εποχή του Πασχάλη. Ήταν η εποχή του χαλκού η εποχή του σιδήρου και μετά ήρθε η εποχή του Πασχάλη

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 20:07, 02-08-10:

συνεχιζουμε το χαβαλε?
στην ουσια απαντα κατι..

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:30, 02-08-10:

δεν μπορεί να σου απαντήσει , γιατί είναι πολύ νεότερος για να θυμάται την εποχή

την εποχή του Πασχάλη , ο φαντ ήταν ακόμα στιγμιαίο λάθος

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:31, 02-08-10:

την εποχή του Πασχάλη , ο φαντ ήταν ακόμα στιγμιαίο λάθος
γιατι,εγω τι ημουνα?

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:42, 15-01-11:

.....τι να πω ειναι το ριζικο μου....σχεδον παντα την πρωτη κινηση τηνεχωκανει εγω....και οχι μονο αυτο...τις στιγμες εκεινες λαμβανω απο τον ανδρα ....αυτο το κατι που μου ζηταει να παρω εγω την πρωτοβουλια,,,....

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,295 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 22:12, 15-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
.....τι να πω ειναι το ριζικο μου....σχεδον παντα την πρωτη κινηση τηνεχωκανει εγω....και οχι μονο αυτο...τις στιγμες εκεινες λαμβανω απο τον ανδρα ....αυτο το κατι που μου ζηταει να παρω εγω την πρωτοβουλια,,,....
Τι είναι αυτό το κάτι που λαμβάνεις;;;;

Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 03:30, 19-01-11:

δεν έχω κανει ποτέ την πρώτη κινηση!! Βασικα μ αρεσει πιο πολυ να κανει την πρωτη κινηση ο ανδρας!! να ειναι ο κυνηγος,
Ποσες ευκαιριες εχουν χαθει!!ασχετο δεν σχολιαζουμε!!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 14:14, 19-01-11:

δεν έχω κανει ποτέ την πρώτη κινηση!!
εννοεις την πρώτη επιθετικη κινηση,,προς αυτον..
γιατι οι γυναικες συνηθως ριχνουν το πρωτο προκλητικο τραβηχτικο βλεμμα..

Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 16:03, 19-01-11:

εννοεις την πρώτη επιθετικη κινηση,,προς αυτον..
γιατι οι γυναικες συνηθως ριχνουν το πρωτο προκλητικο τραβηχτικο βλεμμα
Ακριβώς!!Εντάξει βλέμματα πολλά!!!Πάντως θα θελα να έκανα μια επιθετική κίνηση!πλάκα θα χε!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 16:07, 19-01-11:

Μάλλον εγώ κάνω πρώτη τις "επιθετικές" κινήσεις. Αν περιμένω από τους άνδρες, ζήτω που καήκαμε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:32, 19-01-11:

Αν περιμένω από τους άνδρες, ζήτω που καήκαμε.
τοσο λαπαδες πια οι ανδρες..?

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 17:00, 19-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Τι είναι αυτό το κάτι που λαμβάνεις;;;;
Συνηθως ειναι το βλεμα ...........ελα καλη μου τι ειδους ερωτηση ειναι αυτη...μη μου πεις οτι δε σου εχει τυχει ποτεή σε καποια φιλη σουπρωτη φορα το ακουςχαχαχαμε κανεις και κοκκινιζω........τι αλλο θα μπορουσα να λαμβανω δλδ.......;;;;;;;;;;;;

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 20:07, 20-01-11:

Πλακα εχει να κανει την πρωτη κινηση η γυναικα διοτι ετσι ο αντρας μπορει
να καταλαβει κατι που ειχε τοσο καιρο διπλα και δε το εβλεπε και να εξελειχθει σε κατι καλο!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γρήγορη πρώτη κίνηση - Από george 1994
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-14 στις 16:54.
    • Τι προτείνετε ως πρώτη κίνηση; - Από Dimitris_SM
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-10-13 στις 18:41.
    • Σχέσεις: Ποιος κάνει την πρώτη κίνηση; - Από Alessandra
      Το θέμα έχει λάβει 262 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-13 στις 13:44.
    • Πότε να κάνω την πρώτη κίνηση; - Από equalizer
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-12 στις 22:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους