Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποδόσφαιρο στην Πάτρα

Kostas20

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kostas20
Ο Kostas20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Kostas20 έγραψε στις 02:23, 16-10-09:

Γειά σας παιδιά!

Πριν ένα μήνα μόλις έγινα φοιτητής, μπήκα στην Πάτρα και έχω αρχίσει σιγά-σιγά να μαθαίνω την πόλη. Σχετικά με τις ασχολίες και τον ελεύθερο χρόνο μου, θέλω πολύ να μάθω λίγο ποδόσφαιρο, που δεν έχω ιδέα αλλά θέλω πολύ να ασχοληθώ, και δεν ξέρω που να απευθυνθώ. Βασικά, είμαι 20 χρονών και δεν ξέρω άμα γίνεται να μάθω ποδόσφαιρο σε αυτήν την ηλικία. Τι να κάνω; Υπάρχει κανένας σύλλογος για ερασιτεχνικές ομάδες ή κατί τέτοιο; Αλλά και εκεί νομίζω ότι το επίπεδο τους είναι πολύ υψηλό και αποκλείεται να με πάρουν γιατί δεν ξέρω τίποτα απο μπάλα, παρότι θέλω πολύ να μάθω. Άσε που εκεί παίρνουν και μικρούς παίκτες μόνο... Μήπως μπορεί να με προπονήσει κανένας προπονητής ιδιαιτέρως; Δεν ξέρω τι να κάνω, που να πάω...; PLEASE HELP ME! (Μη μου πέιτε μόνο ότι η καλύτερη λύση θα ήταν να παίζω με τους φίλους μου γιατί οι πιο πολλοί δεν ασχολούνται καθόλου με το ποδόσφαιρο )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 10:01, 16-10-09:

Καλα πως σου σφηνωθηκε τωρα η ιδεα για το ποδοσφαιρο, 20 χρονων και χωρις να εχεις ιδιαιτερη σχεση μαζι του;;

Η λυση ειναι μια..

..να κανεις καινουργιους φιλους που να παιζουν μπαλα.

Το να βρεις προσωπικο trainer να σου μαθει μπαλα ειναι σχεδον αδυνατο, ουτε θα σε δεχτει καμια ομαδα με σκοπο να σου μαθει μπαλα..

Για αρχη θα μπορουσες να προσεγγισεις την ομαδα της σχολης σου. Συνηθως στις σχολες δεν υπαρχει και κανα φοβερο επιπεδο, αναλογως τη σχολη βεβαια. Πηγαινε παιξε μπαλα με τα παιδια εκει περα. Ισως γνωρισεις και καινουργια ατομα και να πηγαινεις μετα μαζι τους για μπαλα αφου το θες τοσο πολυ..

Για παμε σιγα-σιγα, να κλωτσησουμε το τοπι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φοιτητική ζωή στην Πάτρα - Από manic
      Το θέμα έχει λάβει 887 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητική ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-17 στις 00:36.
    • Κατσαρίδες στην Πάτρα - Από nenaki20271
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-09-10 στις 22:22.
    • Meeting στην Πάτρα. - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-09 στις 15:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους