Αλγόριθμος επίλυσης λαβυρίνθου

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έχετε υπόψιν σας από το internet κάποιον "γνωστό" αλγόριθμο επίλυσης λαβυρίνθων?
Έχω μία σχετική εργασία γι'αυτό στη C αλλά όπως γνωρίζετε το Google είναι αχανές...:/::/:
Θα ήταν ένα καλό βήμα για να ξεκινήσω at least:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παντως το google μου εδώσε αυτο το αποτελέσμα (-> https://tassadar.physics.auth.gr/~chameleon/Algorithms/Maze/ )

Μοιάζει αρκέτα ενδιαφέρον , αλλά ειμαι σίγουρος οτι το έχεις δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Να αναπαραστήσεις το κάθε κελί σαν μια struct ο οποίος μεταξύ άλλων θα έχει ένα πίνακα int geitonika[3];

;) ;)

Ξεκίνα έτσι και τα μιλάμε.. χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ και τους 2.Οποιαδήποτε άλλη ιδέα ευπρόσδεκτη αν και ήδη με βοηθήσατε...;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Παντως το google μου εδώσε αυτο το αποτελέσμα (-> https://tassadar.physics.auth.gr/~chameleon/Algorithms/Maze/ )

Μοιάζει αρκέτα ενδιαφέρον , αλλά ειμαι σίγουρος οτι το έχεις δει
Πώς δεν το σκέφτηκα νωρίτερα?!Ο τυπάς έμενε κοντά στο σπίτι μου όταν ήταν Λάρισα και είχε αποκτήσει το respect του καλού κομπιουτερά.Ήμουν σίγουρος ότι θα είχε κάνει κάτι και επί του θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top