Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,313 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Όταν η φιλία γίνεται έρωτας

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 15:45, 03-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Καταλαβαίνω τι λες.

Μη στεναχωριέσαι! Προσπάθησε με κουβεντούλα να δεις αν το ότι του αρέσει είναι και μόνο μια συνήθεια από την οποία δεν έχει βγει ακόμα. Και σιγά σιγά...θα δεις πως θα πάει...
Δες και τα δικά σου συναισθήματα κατά πόσο είναι αληθινά ή απλά μια στιγμή εντυπωσιασμού.

προσπαθει να τα ξαναβρει μαζι της αν και μου φαινεται πως εκεινη τον βλεπει μονο σαν φιλο

οσο για μενα...μου αρεσε καιρο τωρα απλα δεν ηθελα να το παραδεχτω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 15:54, 03-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
προσπαθει να τα ξαναβρει μαζι της αν και μου φαινεται πως εκεινη τον βλεπει μονο σαν φιλο

οσο για μενα...μου αρεσε καιρο τωρα απλα δεν ηθελα να το παραδεχτω...
Μάλιστα.
Δεν ξέρω τι να πω... δηλαδή να πω οκ πες του το αμε αμε...Να παραδεχτείς ό,τι νιώθεις αλλά μπορεί να σου φύγει σαν φίλος.
Αν του μιλήσεις, όπως σου είπα, μπορεί να αρχίσει να το σκέφτεται διαφορετικά... Αλλά αυτό δεν μπορεί να στο επιβεβαιώσει κάποιος.

Και από την άλλη μη πεις τίποτα, και περίμενε να δεις τι θα γίνει με την άλλη τη κοπέλα.
Ξέρεις τον χαρακτήρα του, και με αυτό θα σκεφτείς τι μπορεί να έκανε αν του το έλεγες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 16:07, 03-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Μάλιστα.
Δεν ξέρω τι να πω... δηλαδή να πω οκ πες του το αμε αμε...Να παραδεχτείς ό,τι νιώθεις αλλά μπορεί να σου φύγει σαν φίλος.
Αν του μιλήσεις, όπως σου είπα, μπορεί να αρχίσει να το σκέφτεται διαφορετικά... Αλλά αυτό δεν μπορεί να στο επιβεβαιώσει κάποιος.

Και από την άλλη μη πεις τίποτα, και περίμενε να δεις τι θα γίνει με την άλλη τη κοπέλα.
Ξέρεις τον χαρακτήρα του, και με αυτό θα σκεφτείς τι μπορεί να έκανε αν του το έλεγες...

λογικα θα περιμενω...δεν με παιρνει να κανω και πολλαπαντως ευχαριστω

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 16:11, 03-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
λογικα θα περιμενω...δεν με παιρνει να κανω και πολλαπαντως ευχαριστω
Απλά μη στεναχωριέσαι...κάτι τέτοια θέλουν το χρόνο τους.

Νιώσε τον άλλον λίγο παραπάνω...μπες μέσα του όσο σου επιτρέπει και προσπάθησε να δεις την αντίδρασή του αν του το έλεγες...Δες τι νιώθει πραγματικά για την άλλη και νταξει ό,τι μπορείς θα κάνεις. =)
Να'σαι καλά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους