Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,185 μηνύματα σε 74,657 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για αγορά ψυγείου

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 09:48, 20-11-09:

παιδες πρεπει να προχωρησω αμεσα σε αγορα ψυγειου. αυτο που αγορασα πριν δυο χρονια παει για αποσυρση μιας και μας βγηκε σκαρτο και πραγματικα απογοητευτηκα γιατι ηταν και ωραιο το μπαγασικο
οι επιλογες μου ειναι μεταξυ liebherr και bosch οχι γιατι εγω κατεληξα σ'αυτες αλλα γιατι αυτες εχει το καταστημα απο το οποιο θα γινει η αλλαγη του ψυγειου. (και αφου αποκλειεται να παρω την ιδια μαρκα μ΄αυτο που εχω μενουν αυτες οι δυο)

εχει κανεις απο σας ιδια μαρκα με αυτα να μου πει σχολια ή αν ακουσε απο καπου ? δεν θελω να την παθω παλι..
επισης μηπως ξερετε πως μπορω να βρω σαιτ που να γραφουν κριτικες αγοραστες των συγκεκριμενων προιοντων?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 11:07, 20-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
παιδες πρεπει να προχωρησω αμεσα σε αγορα ψυγειου. αυτο που αγορασα πριν δυο χρονια παει για αποσυρση μιας και μας βγηκε σκαρτο και πραγματικα απογοητευτηκα γιατι ηταν και ωραιο το μπαγασικο
οι επιλογες μου ειναι μεταξυ liebherr και bosch οχι γιατι εγω κατεληξα σ'αυτες αλλα γιατι αυτες εχει το καταστημα απο το οποιο θα γινει η αλλαγη του ψυγειου. (και αφου αποκλειεται να παρω την ιδια μαρκα μ΄αυτο που εχω μενουν αυτες οι δυο)

εχει κανεις απο σας ιδια μαρκα με αυτα να μου πει σχολια ή αν ακουσε απο καπου ? δεν θελω να την παθω παλι..
επισης μηπως ξερετε πως μπορω να βρω σαιτ που να γραφουν κριτικες αγοραστες των συγκεκριμενων προιοντων?
Τα Liebherr είναι πολύ καλά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:15, 20-11-09:

Τo ιδιο πιστευω κι εγω για τα Bosch...εγγυηση!

(Ciby, παμε μια κοντρα?!)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 11:32, 20-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Τo ιδιο πιστευω κι εγω για τα Bosch...εγγυηση!

(Ciby, παμε μια κοντρα?!)
Πάμε, πάμε .... .....

Πολύ καλά και τα bosch, δεν αντιλέγω. Απλά τα leibherr δεν τα πολυξέρει ο κόσμος και γι' αυτό αναφέρθηκα σε αυτά!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 11:42, 20-11-09:

αν θες το πιστεύεις....

το ψυγείο μας το έχουμε από το 1984 και λειτουργεί μια χαρά. ειναι liebherr και μπορει να κοστίζουν παραπάνω από τα άλλα, αλλά είναι ψυγείο εγγύηση. μόνο λάστιχο στην πόρτα του αλλάξαμε 1 φορά πέρσι...

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 20:03, 20-11-09:

παιδια τεινω προς το bosch γιατι μια φιλη μου ειχε ασχημη εμπειρια με τα liebherr το ιδιο και η αδερφη μου αλλα για πιο νεα μοντελα.. αυριο θα πρεπει να επιλεξω και δεν ξερω ποιο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:26, 20-11-09:

bosch και lg, το τελευταιο δε, σουπερ ''ουαου'' απολες τις αποψεις του (τρομερα ντιζαιν τα οποια περα απο λειτουργικοτητα τα κοιτω κι αυτα)!
http://hellas.lge.com/proddivergent....d=&parentId=05
αν δε μπορεις σε καμια περιπτωση lg προτιμησε

http://www.skroutz.gr/c/404/refriger.../45/Bosch.html
(προτιμησε ψυγειοκαταψυκτη κατα τη γνωμη μου)
καλες αγορες μουνν!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:07, 20-11-09:

Μακροχρόνια πάντως, αν αγοράσεις ψυγείο με μικρή ενεργειακή κατανάλωση θα κάνεις την απόσβεση του έξτρα κόστους τέτοιας τεχνολογίας, οπότε σκέψου το.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 21:28, 20-11-09:

λογικα μπορατ ολα τα καλα ψυγεια δεν εχουν Α καταναλωση?

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:19, 20-11-09:

Δε το ξέρω αυτό.

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 22:41, 20-11-09:

λογικα μπορατ ολα τα καλα ψυγεια δεν εχουν Α καταναλωση?

Όλα τα ακριβά ήθελες να πεις.

Δεν είμαι γνώστης των προϊόντων τους,
αυτό που ξέρω είναι πως η Liebherr είναι
πιο εξειδικευμένη εταιρεία,
άρα και πιο προσεκτική
στα προϊόντα της.

Γνώμη μου.

Καλή επιτυχία.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 11:02, 24-11-09:

τελικά τι πηρες;;;;

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 14:00, 24-11-09:

τελικα πηγα και κατεληξα σε bosch.. θα το φερουν σε δυο μιση βδομαδες ειπαν γιατι δεν ειχε το χρωμα που ηθελα και το εχουν κανει παραγγελια.
ελπιζω να βγει καλο αυτο γιατι με ταλαιπωρησε το αλλο πολυ. ξερεις τι ειναι να τα πετας ολα συνεχεια και να μην παγωνει τιποτα....

υγ. αν καποιος εχει υποψη του να αγορασει ας μου στειλει πμ να του πω την μαρκα που ειχα και το μοντελο γιατι το συγκεκριμενο βγηκε με εργοστασιακο προβλημα στην αγορα παγκοσμιως και το ανακαλυψε η κατασκευαστρια εταιρια και εστειλε παντου οδηγιες για αλλαγες..

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:34, 24-11-09:

γιατι δεν επαιρνες πιτσος που ειναι δια μαρκα με μποσ..bsh ειναι...osch pitsos,siemens neff..ολο ενα..
ιδια ποιοτητα και πιο φτηνο..δεν πληρωνεις φιρμα..εγω εχω πιτσος 10 χρονια μεγαλο ψυγειο με 2 μοτερ και ειναι σαν καινουριοακομα..

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 20:32, 24-11-09:

αγγελε δυστυχως εδω που μενω δεν εχει πιτσος αλλιως πιστεψε με δεν θα χα κανενα προβλημα να παρω το πιτσος. οσο εμενα αθηνα ειχα ψυγειο και ξεχωριστο καταψυχτη και ημουν τρομερα ευχαριστημενη.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους