Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,023 μέλη και 2,416,022 μηνύματα σε 75,328 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 543 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξένα vs Ελληνικά

Τι ακούτε περισσότερο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)
Ξένα
19
28,79%
Ελληνικά
4
6,06%
Και τα 2 αλλά περισσότερο εληνικά
13
19,70%
Και τα 2 αλλά περισσότερο ξένα
30
45,45%

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 16:22, 02-01-06:

Λοιπόν παιδιά τι ακούτε περισσότερο?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Stand : 02-01-06 στις 16:33.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 16:26, 02-01-06:

την ακούω γενικότερα, αλλά ψόφισα ανιγουέι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 16:27, 02-01-06:

Κοίτα,μου αρέσουν περισσότερο τα ξένα.Τα ελληνικά δεν τα πάω τόσο πολύ,ειδικά τα σκυλολαϊκά...Αν πούμε για έντεχνα ελληνικά οκ!
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 16:32, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από MoDeViL
Κοίτα,μου αρέσουν περισσότερο τα ξένα.Τα ελληνικά δεν τα πάω τόσο πολύ,ειδικά τα σκυλολαϊκά...Αν πούμε για έντεχνα ελληνικά οκ!
Τα έντεχνα ελληνικά θερίζουν,καθώς και η καλή ελληνική ροκ σκηνή.

Βέβαια η καλή ξένη μέταλ είναι πάνω από όλα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:33, 02-01-06:

εμένα πάλι μου την βαράνε αυτά τα τύπης έντεχνα Ελληνικά, κακοαντιγραφές των πυξ-λαξ και ξένων συγκροτιμάτων... γενικά γουστάρω τα πάντα...

Το παν είναι θέμα διάθεσης...

επίσης μου τι σπάνε αυτοί που είναι απόλυτοι, του στύλ "ακούω ΜΟΝΟ ξένα" ή "ακούω ΜΟΝΟ Ελληνικά"

House music RuLeZ!
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 16:42, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes

επίσης μου τι σπάνε αυτοί που είναι απόλυτοι, του στύλ "ακούω ΜΟΝΟ ξένα" ή "ακούω ΜΟΝΟ Ελληνικά"
Συμφωνώ με τον Founes.Συνήθως ξένα ακούω και δεν τρελαίνομαι για σκυλάδικα αλλά καμιά φορά μπορεί να θέλω να ακούσω μια "τσικουλάτα" ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο και την επόμενη μέρα να ακούω savatage.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:44, 02-01-06:

Σωστοί.. περισσότερο ξένα πάντως.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:47, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1

Συμφωνώ με τον Founes.Συνήθως ξένα ακούω και δεν τρελαίνομαι για σκυλάδικα αλλά καμιά φορά μπορεί να θέλω να ακούσω μια "τσικουλάτα" ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο και την επόμενη μέρα να ακούω savatage.

Συμφωνώ με τους από πάνω 8)
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 16:48, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
μπορεί να θέλω να ακούσω μια "τσικουλάτα" ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο και την επόμενη μέρα να ακούω savatage.
βάλτα εναλλαξ στο πλέιερ, και άκου μέχρι τελικής πτώσεως

ανέβα στο κρέβατι και χόρεψε το τσιφτετέλι στους savatage και χτυπήσου στο τσικουλάτα.

Όποιος σε ρωτήσει τι κάνεις, πες ότι προσπαθείς να βρεις τη μουσική σου ταυτότητα και ρώτα τους αν τη βλέπουν κάτω από το κρεβάτι.

μετά πήγαινε Μέγαρο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:48, 02-01-06:

rofl
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:00, 02-01-06:

doo απλά έγραψες!
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 17:05, 02-01-06:

dooo πάλι ζωγράφισες

εγώ είμαι αμετανόητη τσιφτετελού και δεν ντρέπομαι να το λέω
αλλά ακόυω από ξένα πολύ 80s και disco γενικότερα
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 17:16, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
βάλτα εναλλαξ στο πλέιερ, και άκου μέχρι τελικής πτώσεως

ανέβα στο κρέβατι και χόρεψε το τσιφτετέλι στους savatage και χτυπήσου στο τσικουλάτα.

Όποιος σε ρωτήσει τι κάνεις, πες ότι προσπαθείς να βρεις τη μουσική σου ταυτότητα και ρώτα τους αν τη βλέπουν κάτω από το κρεβάτι.

μετά πήγαινε Μέγαρο
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 17:28, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
dooo πάλι ζωγράφισες

εγώ είμαι αμετανόητη τσιφτετελού και δεν ντρέπομαι να το λέω
αλλά ακόυω από ξένα πολύ 80s και disco γενικότερα
Σαλονικιά είσαι αγάπη μου...!!! και τσιφτετέλι RuLeZ στη Σαλόνικα!!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:44, 02-01-06:

Κυρίως ξένα ακούω ... μέχρι στίγμης τα περισσότερα αγαπήμενα μου κομμάτια είναι ξένα ...Αυτο δεν σημαινει οτι εχω αποκλείσει τα ελληνικα ...Συχνα ακουω ... Π.χ. στον mp3 Player 200mb ελληνικα Mp3 και μαλιστα τα περισσοτερα ειναι μεσα στις πιο αγαπημένες μου playlist
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:12, 02-01-06:

Σε ροκ και μεταλ πλαισια παντα (εκτος απο ελλαχιστες εξερεσεις) ακουω περισοτερο ξενα, αλλα ακουω και Ελληνικα αν και λιγα
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 00:32, 03-01-06:

Ξένα πιο πολύ αλλά από καμιά φορά ακούω και ελληνικά (όχι τα περίεργα λαϊκοποπ).
Παράθεση

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O john bon έγραψε: στις 01:14, 03-01-06:

Κυρίως ψάχνομαι με ξένο μέταλ αλλά εχω ακούσει και πολλύ ελληνικό ροκ.Σε διάφορες περιπτώσεις ομως(εκδρομές,χοροεσπερίδες λυκείου κτλ) την είχα βρει και με ελληνάδικα, ακόμα και δημοτικα(!)
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 02:00, 03-01-06:

Εγώ ξένα κυρίως... από ελληνικά πάντως, δε με χαλάνε τα rock και τα punk ίσα-ίσα που ειδικά απο punk πάμε πολύ καλα!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 16:19, 03-01-06:

Ακουω οτι κατσει.

John στο avatar ο Jeff Loomis ειναι?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια