Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,822 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

The Broken - Διχασμένη (2009)

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 17:20, 30-12-09:

THE BROKEN /
ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ (2009)
του Σον Έλις
με τους Λίνα Χίντεϊ, Ρίτσαρντ Τζένκινς, Έιζιερ Νιούμαν, Μισέλ Ντάνκαν, Μελβίλ Πουπό

Υπόθεση: Σε ένα πολυσύχναστο δρόμο του Λονδίνου, η Τζίνα νομίζει ότι βλέπει τον εαυτό της να οδηγεί στο παρελθόν, το δικό της αυτοκίνητο. Σοκαρισμένη από αυτό το περίεργο γεγονός, η Τζίνα ακολουθεί την μυστηριώδη γυναίκα μέχρι το διαμέρισμά της. Από εδώ, και πέρα ένα σωρό απόκοσμα συμβάντα προκαλούν το φόβο για το χειρότερο έως ότου η Τζίνα καταλάβει ότι ξεγλιστρά από την στερεά πραγματικότητα σε έναν κόσμο που την στοιχειώνει περισσότερο και από τους εφιάλτες.

δεν εχω δει χειροτερο θριλερ. αποτι θυμαμαι τουλαχιστον...
ηταν τοσο ακυρο... μα τοοοοσο ακυρο.. και εκει που ελεγα να μη κοιμηθω αντε να δω το τελος ισως να χει καμια ενδιαφερουσα εξηγηση στο τελος και να φτιαξει καπως η αποψη μου για τη ταινια.. ανακαλυπτω πώς το τελος ηταν πιο ακυρο ακομα και απο ολοκληρη τη ταινια!

περιττο να σας πω οτι εφαγα μεγαλο κραξιμο για αυτη μου την επιλογη, και δε νομιζω να με ξανα αφησουν να διαλλεξω θριλερακι! μωρε καλα ειμαι στα αισθηματικα και στις χαζοταινιες μου εγω!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους