The Broken - Διχασμένη (2009)

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

THE BROKEN /
ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ (2009)
του Σον Έλις
με τους Λίνα Χίντεϊ, Ρίτσαρντ Τζένκινς, Έιζιερ Νιούμαν, Μισέλ Ντάνκαν, Μελβίλ Πουπό


Υπόθεση: Σε ένα πολυσύχναστο δρόμο του Λονδίνου, η Τζίνα νομίζει ότι βλέπει τον εαυτό της να οδηγεί στο παρελθόν, το δικό της αυτοκίνητο. Σοκαρισμένη από αυτό το περίεργο γεγονός, η Τζίνα ακολουθεί την μυστηριώδη γυναίκα μέχρι το διαμέρισμά της. Από εδώ, και πέρα ένα σωρό απόκοσμα συμβάντα προκαλούν το φόβο για το χειρότερο έως ότου η Τζίνα καταλάβει ότι ξεγλιστρά από την στερεά πραγματικότητα σε έναν κόσμο που την στοιχειώνει περισσότερο και από τους εφιάλτες.




δεν εχω δει χειροτερο θριλερ. αποτι θυμαμαι τουλαχιστον...:worry:
ηταν τοσο ακυρο... μα τοοοοσο ακυρο.. και εκει που ελεγα να μη κοιμηθω αντε να δω το τελος ισως να χει καμια ενδιαφερουσα εξηγηση στο τελος και να φτιαξει καπως η αποψη μου για τη ταινια.. ανακαλυπτω πώς το τελος ηταν πιο ακυρο ακομα και απο ολοκληρη τη ταινια!


περιττο να σας πω οτι εφαγα μεγαλο κραξιμο για αυτη μου την επιλογη, και δε νομιζω να με ξανα αφησουν να διαλλεξω θριλερακι! μωρε καλα ειμαι στα αισθηματικα και στις χαζοταινιες μου εγω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top