Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,654 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Up in the air (2009)

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 02:26, 17-01-10:

Eίδα σήμερα την εν λόγω ταινία και πραγματικά μου άρεσε πάρα πολύ.Έχω ακούσει επίσης ότι πάει για πολλά βραβεία.

Θετικά ήταν για μένα τα εξής: 1)Ο Clooney φοβερός όπως πάντα
2)Το σενάριο σε κρατούσε σε εκγρήγορση μέχρι το τέλος
3) Περνούσε πολύ καλά μηνύματα ειδικά στο τέλος με πολύ καλά πλάνα

Ας ακούσω τη γνώμη σας...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 21:53, 08-11-10:

Τρομερή ταινία και από τις πιο ενδιαφέρουσες που έχω δει. Καταπληκτικός Clooney και μπορώ να πω πως βρήκα το επάγγελμα μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 23:02, 08-11-10:

λετε για κεινη την ταινια με τον παππου που ταξιδεψε με το σπιτι-αεροστατο? ηταν τοσο συγκινητικη! στην αρχη βαριομουνα αλλα μετα ηταν τελεια! πολυ ομορφο τελος....αφηστε τα συγκινηθηκα πολυ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 00:00, 09-11-10:

Όχι αυτό ήταν το up με το αερόστατο
Το up in the air είναι άλλη ταινία με τον Clooney. Πολύ ωραία και πρωτότυπη ταινία.

Όσο αφορά το up και εμένα μου άρεσε. Ήταν ένα πολύ ωραίο animation που σίγουρα σε κέρδιζε από το πρώτο πεντάλεπτο, ωραία γραφικά και πολύ ωραία μηνύματα συνεχίζοντας την παράδοση που θέλει την pixar βασιλισσα των animation.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Triage (2009) - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-10 στις 19:12.
    • Chloe (2009) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-10 στις 18:54.
    • He's Just Not That Into You (2009) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-10 στις 11:34.
    • Up (2009) - Από underwater
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-09 στις 15:12.
    • Πανελλαδικές 2009 - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 372 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχείο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-08-09 στις 17:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους