Vera Drake (2004)

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
To μυστικό της Vera Drake

Τι έχουμε εδώ;
Τη συγκλονιστικότερη ερμηνεία όλων των συγκλονιστικών ερμηνείων!
Η Imelda Staunton είναι υπέροχη και μόνο για αυτή την ερμηνεία θα άξιζε κάποιος να τη δει.

Αντιφατικά συναισθήματα, οικογενειακή ευτυχία που όλοι θα ζήλευαν, μάνα πρότυπο, η προσωποποίηση του καλού, με ψυχή που θυσιάζεται για όλους, αλτρουισμος, τραγική ειρωνεία, απογοήτευση, αδικία και ο καλός καλό δε βλέπει είναι το νόημα της συγκεκριμένης ταινίας :P

Σε καθηλώνει στιγμή προς στιγμή, νιώθεις τη χαρά της, γελάς, τον πόνο της, συμπάσχεις, ενδιαφέρεσαι, αγαπάς, αδικείσαι, κλαις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Hρώ μου...σινεμά μαζί σου...ΠΟΤΕ!!! :P

Τι απίστευτη βαρεμάρα αυτή η ταινία. Την εχω διαγράψει από τη μνήμη μου. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι τα τελευταία 45 λεπτά επαναλαμβανε τα ίδια και τα ίδια.

Πάντως η ερμηνεία ήταν όντως πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top