Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας ντυθούμε σωστά αλλά και όμορφα!

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:36, 08-01-06:

Παράξενο θέμα ε; Ίσως! Θέλω να μιλάμε εδω για ενα σωστό ντύσιμο που ταυτόχρονα θα μας καθιστά ελκυστικούς (-ες για τις κυρίες του φόρουμ), τι αναρρωτιέστε αν πάει με τι και άλλες όμορφες ερωτήσεις.

Ας ξεκινήσω εγω:

Εχω 2 πουλόβερ, ενα πολύ μακρύ καλής ποιότητας (στο πλέξιμο) χρώματος γαλάζιου και ενα εξαιρετικής ποιότητας μαύρου χρώματος και τα 2 με χαμηλό λαιμό (αφήνουν εντελώς εκτεθειμένο τον λαιμό μου). Δεν με δυσαρεστεί αυτό όμως. Είχαμε μια συζήτηση όμως με τον πατέρα μου όταν είχα πάει στις γιορτές ταξιδάκι εκεί και μου είπε οτι ενα πουλόβερ πρέπει να συνοδεύεται κι από ενα πουκαμισάκι απο μέσα. Και σκέφτομαι εγω. Ναι, σωστά το έχω δει και σε κάποιους φίλους μου τέτοιο συνδιασμό αλλά μήπως είναι πολύ γεροντίστικο;

Το άλλο ερώτημα είναι οτι έχω δερμάτινο μαύρο μπουφάν και μαύρο παντελόνι. Αν βάλω το μαύρο πουλόβερ....μήπως δε θα κολλάει λόγω πολλής μαυρίλας; Αν πάλι βάλω το μπλέ και κρέμεται έξω απ το μπουφάν απο κάτω; Άσχημο...

Τρίτο ερώτημα: Πουκάμισο με άσπρο φανελάκι από μέσα ή χωρίς (καθώς τώρα τελευταία δεν βάζω φανελάκι από μέσα γιατί σκέφτομαι οτι δείχνει άσχημο!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:37, 08-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Το άλλο ερώτημα είναι οτι έχω μαύρο μπουφάν και μαύρο παντελόνι. Αν βάλω το μαύρο πουλόβερ....μήπως δε θα κολλάει λόγω πολλής μαυρίλας;
Tι έχει η πολλή μαυρίλα?
Μαυρίλα rulez ρε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 14:43, 08-01-06:

Απορία: Το φανελάκι τι πειράζει, αφού δε φαίνεται

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:47, 08-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Απορία: Το φανελάκι τι πειράζει, αφού δε φαίνεται
Μερικές φορές φαίνεται λίγο απο τη μπλούζα και δεν είναι και πολυ ωραίο

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:56, 08-01-06:

Μισέλ, οχι ρε συ κι εγω γουστάρω μαυρίλα! Αυτή που θα με δει είναι το θέμα αν θα εγκρίνει το θέαμα!

Νέσσα το τελευταίο κουμπί στο πουκάμισο το αφήνω ανοιχτό επάνω επάνω και φαίνεται το άσπρο φανελάκι απο μέσα και καθότι έχω σκούρα πουκάμισα, υποθέτω οτι φαίνεται άσχημο.

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 15:02, 08-01-06:

Βαλ και εγώ το ίδιο κάνω με τα πουκάμισα.... αλλά υπάρχει λύση!!!
Αντί για φανελάκι, φοράς ένα t-shirt κατάλληλου χρώματος!!

ΥΓ>Μαυρίλα ρούλζζζζζζζ!!!!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 15:05, 08-01-06:

Όλα μου τα ρούχα είναι μαύρα, οπότε δεν έχω πρόβλημα μην διστάζεις να τα φορέσεις όλα μαύρα, σιγά. Και γενικότερα αν δεν κάνεις τρελούς συνδυασμούς μια χαρά θα είσαι.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:06, 08-01-06:

Δεν έχω σκούρα φανελάκια! Τέσπα! Για το συνδιασμό πουλόβερ πουκάμισο απο μέσα τι έχετε να πείτε; Πολύ γεροντίστικο δεν είναι; Γουστάρω πιό πολύ σκέτο πουλόβερ κι ας πετάγεται ο λαιμός όξω! (Δε ξέρω να ντύνομαι, ναι πείτε το)

Α!!!! Για κασκολάκι τι λέτε; Δίνει πόντους;

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:11, 08-01-06:

Δεν έχεις σκούρα φανελάκια??? Πολύ κακώς!! Τα σκούρα φανελάκια ειναι πολύ πιο σέξι!

Πάντως ο συνδυασμός πουκάμισου και πουλόβερ δεν μου φαίνεται γεροντίστικος αλλά φλωρίστικος. Δηλαδή ούτως ή άλλως

Το κασκολάκι κατ εμέ δίνει ένα σοφιστικέ ύφος που είναι πολύ σέξι!

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 15:14, 08-01-06:

Το κασκολάκι είναι κουλτούρα! Ένα κι ένα για την περίπτωση που θέλεις να αναλύσεις τη μεταμοντέρνα επίδραση του μινιμαλιστικού κυβισμού στο φουτουριστικό καλλιτεχνικό ρεύμα

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:21, 08-01-06:

Εχω ενα μπεζ και ενα μπλέ σκούρο! Να δω πως θα κολλήσει ενα απο τα δυο με τα μαύρα που θα βάλω.....

Παιζάκια θενξ πάντως για την θερμή ανταπόκριση στο φλέγον αυτό θέμα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 15:32, 08-01-06:

θα είμαι σύντομη...

1. I love black
2. Mου αρέσει πολύ το κασκόλ κατάληλα δεμένο γύρο απο τον λαιμό.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 17:06, 08-01-06:

βάλντερ, υπάρχουν και φανελάκια με πολύυυ χαμηλή λαιμόκοψη που δε φαίνονται και 2-3 κουμπιά να αφήσεις ξεκούμπωτα στο υποκάμισο. τσίμπα κανένα να βρίσκεται .

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 19:49, 08-01-06:

βάλτε χρώμα στη ζωή σας

το πουλοβεράκι με πουκάμισο από μέσα είναι πολύ καλός συνδυασμός. Αν το πουλόβερ είναι χοντρό, τότε ντατς, πάει και μόνο του, ή με πολύ λεπτό ζιβάγκο από μέσα. Καλό βεβαια είναι το πουλόβερ να μην είναι μακρύ γιατι φαίνεται ξεχειλωμένο..

Κασκόλ? Γιέα

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:44, 10-01-06:

Προσωπικά γουστάρω πολύ το πουκάμισο μέσα από το πουλόβερ, αλλά φυσικά εξαρτάται από το πουκάμισο! Σχετικά με το φανελάκι.... Σαφώς και προτιμώ να φαίνεται το φανελάκι απ'το να φαίνεται η τριχούμπα του στήθους.....Όταν το βλέπω αυτό, κρεμάω με την φαντασία μου και μια χρυσή καδένα, και έτοιμος ο γύφτος!
Το κασκολάκι είναι must.
Βαλ μου, αγόρασε και κάτι σε καφέ.... Είναι πολύ in fashion φέτος.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:37, 10-01-06:

οκ... έχουμε και λέμε!
.....πουκάμισο μέσα απ το πουλόβερ
  • ναι αν ταιριάζει σε ποιότητα και χρώμα
  • ναι αν ο καιρός το επιτρέπει (ήτοι δεν σκάει ο τζίτζικας!)
  • ναι αν θες να σπάσεις και λίγο τη μαυρίλα
πουλόβερ... μαύρο ή μπλε?
Με τίποτα το μπλε (δεν ταιριάζει ιδιαίτερα με το μαύρο παντελόνι και μπουφάν αν και δεν ξέρω την απόχρωση) και φυσικά είναι εντελώς χάλι να κρέμεται έξω απ το μπουφάν
άρα καταλήγουμε στο μαύρο πουλόβερ που όμως μπορείς να σπάσεις τη μαυρίλα ή με ένα ανοιχτόχρωμο πουκάμισο να φαίνεται ο γιακάς ή με ένα πολύχρωμο κασκόλ δεμένο σωστά (όλα τα λεφτά!)

Φανελάκι μέσα απ το πουκάμισο...
σαφώς και ναι αν πρόκειται να κρύψει ανεδέστατες τρίχες που ξεπετάγονται απ τον ανοιχτό γιακά

σαφώς όχι αν μιλάμε για μαύρο πουκάμισο και άσπρο φανελάκι (σε λίγο θα μας πεις και για μαύρο πατούμενο με άσπρη αθλητική καλτσα )

ναι στα φανελάκια που είναι μαύρα!
ναι και στα μπροξεράκια που είναι μαύρα!!!!!!!

ελπίζω να σε διαφώτισα

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 23:24, 10-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
οκ... έχουμε και λέμε!
.....πουκάμισο μέσα απ το πουλόβερ
  • ναι αν ταιριάζει σε ποιότητα και χρώμα
  • ναι αν ο καιρός το επιτρέπει (ήτοι δεν σκάει ο τζίτζικας!)
  • ναι αν θες να σπάσεις και λίγο τη μαυρίλα
πουλόβερ... μαύρο ή μπλε?
Με τίποτα το μπλε (δεν ταιριάζει ιδιαίτερα με το μαύρο παντελόνι και μπουφάν αν και δεν ξέρω την απόχρωση) και φυσικά είναι εντελώς χάλι να κρέμεται έξω απ το μπουφάν
άρα καταλήγουμε στο μαύρο πουλόβερ που όμως μπορείς να σπάσεις τη μαυρίλα ή με ένα ανοιχτόχρωμο πουκάμισο να φαίνεται ο γιακάς ή με ένα πολύχρωμο κασκόλ δεμένο σωστά (όλα τα λεφτά!)

Φανελάκι μέσα απ το πουκάμισο...
σαφώς και ναι αν πρόκειται να κρύψει ανεδέστατες τρίχες που ξεπετάγονται απ τον ανοιχτό γιακά

σαφώς όχι αν μιλάμε για μαύρο πουκάμισο και άσπρο φανελάκι (σε λίγο θα μας πεις και για μαύρο πατούμενο με άσπρη αθλητική καλτσα )

ναι στα φανελάκια που είναι μαύρα!
ναι και στα μπροξεράκια που είναι μαύρα!!!!!!!

ελπίζω να σε διαφώτισα
θα συμφωνήσω με την ΕΠΙΡΡΟΗ προσθέτωντας οτι είναι ωραία και τα χρωματιστα μποξεράκια με φιγούρες looney tunes

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 23:28, 10-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
είναι ωραία και τα χρωματιστα μποξεράκια
νι .

άντε να ρθουν οι εχπτώσεις να ψωνήσουμε τπτ κι εμείς τα μπατιράκια .

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 23:35, 10-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
νι .

άντε να ρθουν οι εχπτώσεις να ψωνήσουμε τπτ κι εμείς τα μπατιράκια .
τέτοιο μποξεράκι να φοράς όταν κοιμηθούμε μαζί

ή μάλλον μην φοράς τίποτα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 23:36, 10-01-06:

Ωπα! Το κουνελάκι με άγριες διαθέσεις!

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:37, 10-01-06:

Εχω και εγω μια μικρη απορία ...

Θεωρείτε παρα πολυ χαλια τον συνδιασμο μαυρά ρουχα με "μποτάκια" ... κίτρινο σκούρο; Ξερετε αυτα τα "κλασσικου" σχεδιου που κυκλοφρουν...

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 23:46, 10-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ωπα! Το κουνελάκι με άγριες διαθέσεις!
ναι αλλα μόνο γαι το παλτουδάκι

δεν το θεωρώ χάλια βέβαια ανάλογα και το ντύσιμο ας πουμε τζιν σαν κολαν και τσίτα μπλούζα πάνω σου με τα μποτάκια απο πάνω δεν θα λέει και πολύ

πάντως καλύτερα θα ήταν μάυρα αθλητικά για εμενα

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 00:46, 11-01-06:

Πάνο εγω με μαύρο πάντα βάζω τα κόκκινα (κοκκινοκαφέ πολύ σκούρο ενα πράμα) μποτάκια μου! Τρέλα!

Πω πω είδα και τις απαντήσεις των κοριτσιών στη 2η σελίδα,χιχιχι χαίρομαι που πέφτουν προτάσεις από παντού, έτσι για να έχουμε και μια γνώμη πέρα απ τη δική μας για το τι θα ήταν πιο καλό να φοράμε! Είδατε ρε σεις θεματάρα που δημιουργούν οι προσωπικές μου ανησυχίες περί ένδυσης;

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 08:16, 11-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Εχω και εγω μια μικρη απορία ...

Θεωρείτε παρα πολυ χαλια τον συνδιασμο μαυρά ρουχα με "μποτάκια" ... κίτρινο σκούρο; Ξερετε αυτα τα "κλασσικου" σχεδιου που κυκλοφρουν...
καλύτερο το τζίν με αυτά τα σουζ...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 08:33, 11-01-06:

Aυτά τα μποτάκια με κάτι σόλες σαν μπριζόλες πολυψημένες που είναι σαν αρβύλες φαντάρου σε στρατοδικείο είναι απαίσια με ο,τι κι αν τα βάλεις. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις με αυτά είναι να τα πετάξεις απο το μπαλκόνι αφού πρώτα τα καταστρέψεις για να μην τα πάρει κανας δύσμοιρος ρακοσυλλέκτης

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 08:57, 11-01-06:

Aυτά τα μποτάκια με κάτι σόλες σαν μπριζόλες πολυψημένες που είναι σαν αρβύλες φαντάρου σε στρατοδικείο
dude, σιριουσλι. Τι λες τώρα?

για τα χιόνια είναι μια χαρά, πάντως

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 09:10, 11-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
καλύτερο το τζίν με αυτά τα σουζ...
Σε αυτο μια θα συμφωνήσω ... Γμτ τα allstar δεν με πολυ τρελένουν τελικα και δεν εχω αλλη επιλογη ...

Aυτά τα μποτάκια με κάτι σόλες σαν μπριζόλες πολυψημένες που είναι σαν αρβύλες φαντάρου σε στρατοδικείο είναι απαίσια με ο,τι κι αν τα βάλεις. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις με αυτά είναι να τα πετάξεις απο το μπαλκόνι αφού πρώτα τα καταστρέψεις για να μην τα πάρει κανας δύσμοιρος ρακοσυλλέκτης
Μια ζωη μες στην υπερβολη ... παντως με εκανες και γελασα ... ακομη γελαω ...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 09:19, 11-01-06:

Και ΜΟΝΟ για τα χιόνια όμως.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:10, 11-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Σε αυτο μια θα συμφωνήσω ... Γμτ τα allstar δεν με πολυ τρελένουν τελικα και δεν εχω αλλη επιλογη ...

Μια ζωη μες στην υπερβολη ... παντως με εκανες και γελασα ... ακομη γελαω ...
γιατί δεν αγοράζεις μαύρα αθλητικα??

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 14:15, 11-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
γιατί δεν αγοράζεις μαύρα αθλητικα??
Γιατί ούτε εμένα ούτε αυτούνου του αρέσουν τα αθλητικά.
Εδώ που τα λέμε οι άντρες στο θέμα πα*****ια είναι πολύ άτυχοι. Σπάνια να βρεις ωραίο αντρικό πα*****ι. Τα περισσότερα είναι για τα μπάζα

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:19, 11-01-06:

Γιατί ούτε εμένα ούτε αυτούνου του αρέσουν τα αθλητικά.
Εδώ που τα λέμε οι άντρες στο θέμα πα*****ια είναι πολύ άτυχοι. Σπάνια να βρεις ωραίο αντρικό πα*****ι. Τα περισσότερα είναι για τα μπάζα
εμένα πάλι μου αρέσουν πολύ τα αθλητικά, τα γυναικεία δεν μου πολυαρέσουν, γόβες κτλ ασε που μου βγάζουν την πίστη για να βρω κάτι που να μου αρέσει αλλα και να μου κάνει

Παράθεση

thebest20

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thebest20
Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O thebest20 έγραψε στις 01:30, 20-11-06:

Επιπλέον θεωρείτε ωραίο το ντύσιμο "πουκάμισο ανοιχτόχρωμο,μαύρο τζήν,μαύρα παπούτσια και κόκκινο αθλητικό χοντρό μπουφάν".Το έχω δει σε πολλά άτομα και το κάνω κι εγώ ορισμένες φορές βράδυ που θέλω να βγω καλά αλλά κάνει πολύ κρύο.Κάτι περίεργα χακί σακάκια με φαρδιές τσέπες και φερμουάρ ή μαύρο μπουφάν σε στυλ δερμάτινο αλλά μακρύ(που φοράνε οι μηχανόβιοι κ δεν μπορώ να το περιγράψω-όταν είναι ξεκούμπωτο μοιάζει με μακρύ παλτό)πιστέυετε ότι ταιριάζουν με άσπρο ή μαύρο πουκάμισο και μαύρο παντελόνι,για βραδινή έξοδο(για ν'αποφύγω το κλασσικό δερμάτινο)!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 03:52, 20-11-06:

Πουκαμισο ανοιχτοχρωμο με κοκκινο αθλητικο χοντρο μουφαν για καπου καλα?! Συλλαβετε τον :p
Μπορει να το φανταστηκα τελειως αλλιως απ'ο,τι ειναι, αλλα ετσι οπως διαβαζεται δεν ακουγεται καλο :p
Στην αλλη απορια, εμενα το ασπρο πουκαμισο με μαυρο παντελονι μου θυμιζει σερβιτορο και σπανια μ'αρεσει, ενω με μαυρη πουκαμισια και μαυρο δερματινο μπουφαν ακουγεται τζαστ γκρειτ. Τα χακι σακακια με φαρδιες τσεπες και φερμουαρ..και και και, μ'αρεσουν πααααρα πολυ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους