Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Sdram. Θα την αντέξει η μητρική μου;

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 11:04, 12-01-06:

Λοιπόν παιδιά,έχω ένα pc από το 99.

Η Μητρική που έχω είναι η Qdi Advance 10 b/e/f.Έχω στην μητρική μια 256sdr(δεν φτάνει) και ενδιαφέρομαι για αυτή εδώ http://www.plaisio.gr/IWCatProductP...v_Section_Id=18

Θα την αντέξει η μητρική μου?

Τι άλλες πληροφορίες χρειάζονται ώστε να δω αν θα υπάρχει πλήρης συμβατότητα?

Ευχαριστώ πολύ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 12:12, 12-01-06:

Να υποθέσω οτι έψαξες να βρείς το manual και δεν το βρήκες; Εκει λεει σιγουρα τι παιρνει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 12:14, 12-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Να υποθέσω οτι έψαξες να βρείς το manual και δεν το βρήκες; Εκει λεει σιγουρα τι παιρνει.
Το έκανα,αλλά επειδή το pc είναι παλιό,τα έχω πετάξει αυτά.

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 12:30, 12-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain
Το έκανα,αλλά επειδή το pc είναι παλιό,τα έχω πετάξει αυτά.
δεν υπάρχει στο σιτε το manual;

Πολύ δραστήριο μέλος

O The Stand έγραψε στις 12:35, 12-01-06:

Μπορεί να κλειδωθεί.Μου απάντησε σε άλλο site ένα άλλο παιδί.Υπάρχει στο site αλλά δεν ήξερα τι απαιτούσε μία μνήμη,γιατί είχε πάρα πολλά χαρακτηριστικά μητρικής.

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:38, 12-01-06:

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους