Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο σημαντικές είναι οι εμπειρίες;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 04:08, 20-12-07:

Α, δεν έχω απαντήσει εδώ...
Όταν πια ήμαστε 2-3 χρόνια με το πρώτο αμόρε, είχα αρχίσει να τσινάω... ήδη είχα καταπνίξει έναν απαγορευμένο έρωτα για ένα φίλο στην πενταήμερη... και κάπου έλεγα, "εγώ δηλαδή με άλλον δε θα πάω;" και "πώς να είναι άραγε τα ενήλικα ραντεβού;"
Και ήξερα ότι αν έμενα μαζί του για καιρό, πολύ περισσότερο για πάντα, θα με στοιχείωνε αυτό.
Και όσο καλός κι αν ήταν ο τότε, θα το σκεφτόμουν...

Πλέον πολύ χαίρομαι που προσώρησα.

Αλλά για μένα δεν είναι κανόνας, το να έχει πάει κανείς με άλλους... Ίσως για τους άντρες πιο σημαντικό, ειδικά στις μεγαλούπολεις, αλλά δε θα αμφισβητήσω τη σχέση κάποιων, που είναι μαζί από... πάντα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tall (Ντίνος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tall
Ο Ντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Tall έγραψε στις 09:14, 20-12-07:

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται αρκετή εμπειρία για να υπάρχει μια σχέση, αλλά να γνωρίζουν τι θέλουν από μια σχέση. Δεν υπάρχει κάποιο manual για τις σχέσεις. Αυτό που είναι σημαντικό δεν είναι άλλο από το να ξέρει ο καθένας ότι η σχέση είναι κάτι που κτίζεται και από τους δυο κα τα βασικά συστατικά της είναι αγάπη, ισότητα, συντροφικότητα, κατανόηση και αποδοχή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:25, 20-12-07:

Ξέχασες την χημεία..

Παράθεση

Tall (Ντίνος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tall
Ο Ντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Tall έγραψε στις 11:25, 20-12-07:

Έχω την εντύπωση kajira ότι οι έννοιες που αναφέρω αποτελούν την χημεία ή μέρος της. Απλά δεν ήθελα να τις πω με μια μόνο συνηθισμένη και ίσως λίγο παρεξηγημένη λέξη. Βέβαια στη χημεία μπορούν να συμπεριληφθούν και πολλές ακόμα άλλες έννοιες. Α! και εννοείται ότι συμφωνώ μαζί σου απλά διευκρινίζω.

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 12:15, 20-12-07:

η περιεργεια του διαφορετικου , ο χαρακτηρας του καθε ανθρωπου, οι αλλαγες σκεψης του πανω στα πραγματα, η κοινωνικες αλλαγες απο τα παλιοτερα χρονια. το θεμα ειναι να μπορεσεις καποια στιγμη να πεις αυτα μετραν για μενα και να μη ψαχνεσαι αλλου χωρις ιδιαιτερο λογο.παραμονο απο επιπολαιοτητα.το να κανεις λαθη ειναι λογικο.το θεμα ειναι καποια στιγμη να πετυχεις το σωστο τιμινγκ για σενα και για τον συντροφο σου και να κατασταλλαξετε.και αν παλι κατι συμβει και χωρισεις δε πειραζει ...απο καποια στιγμη και μετα ξερεις τι ζητας ξερεις τι σου γινεται και θα προσπαθησεις για το καλυτερο.ο καθε ανθρωπος ετσι και αλλιως καποια στιγμη ωριμαζει και ζηταει αυτο που θελει συνειδητα πια.ειτε γαμος ειτε σταθερη σχεση ειτε απλα να απολαμβανει τον ερωτα.το ζητουμενο ειναι η συνειδηση του εαυτου του και η ωριμοτητα.

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 17:52, 17-02-08:

Πιστεύω πως οι εμπειριες που εχει ο κάθε ένας στην δεδομένη στιγμη που γίνεται ζευγάρι με κάποιον/α εξαρτώνται απο πολλους παράγοντες. Μπορει ας πούμε να τις ήθελε, μπορει και να ήταν λόγω ατυχίας, δεν έβρισκε δηλαδη το κατάλληλο ταίρι. Μόνο στην πρώτη περιπτωση, ατόμου δηλαδή που κυνηγάει τις εμπειρίες, το άτομο αυτό μέσα σε μία σχέση, θα κάνει το ίδιο. Με αποτέλεσμα να κινδυνέψει η σχέση. Στην δεύτερη αντίθετα, θα είναι πιο πιστός κι απο τον άλλο, δυνητικά, αφού, έχοντας εμπειρίες πίσω του δεν θα τον τρώει το μαράζι "δηλαδή εγώ με άλλον/η δεν θα πάω;", ούτε η περιέργεια φυσικά.

Πάντως το άν θα κρατήσει ενα ζευγάρι δεν είναι μόνο θέμα σεξ, αν δηλαδη θα πέσει κέρατο, μιας και πολλά ζευγάρια δεν υπολογίζουν το κέρατο και συνεχίζουν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:49, 03-04-08:

Πόσο σημαντικές είναι οι εμπειρίες?
Πάρα πολύ!

Γι' αυτό κρατάω πάντα κάνα τρίκιλο στο πατάρι, ποτέ δεν ξέρεις ποιός θα έρθει επίσκεψη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lugar
H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.

H lugar έγραψε στις 11:10, 04-04-08:

Για μένα οι εμπειρίες βοήθησαν στο να γνωρίσω τον εαυτό μου, το πραγματικό όχι τις εφηβικές μου εικόνες πλασμένες από τι "θα'θελα να 'μουνα", τι "θα'θελαν οι άλλοι να 'μουνα", τι λέει ο κόσμος ότι πρέπει να 'μαστε η ακόμα και από την άκριτη αντίδραση στο τι λέει ο κόσμος ότι πρέπει να 'μαστε.
Δεν τις επεδίωξα αλλά όχι δεν θα'θελα να 'μουνα με το πρώτο μου αγόρι, και η χυλόπιττα που έφαγα ήταν μέγιστο δώρο που με έβγαλε από μια "ροζ" εικόνα του κόσμου και του εαυτού μου και με βοήθησε να εστιάσω.
Όμως ξέρω και ανθρώπους που μέσα τους ήταν πολύ ξεκαθαρισμένοι στο ποιοί ήταν και τι ήθελαν και με την πρώτη τους σχέση βρήκαν αυτό που ήθελαν.
Τέλος να επισημάνω ότι οι εμπειρίες είναι καλές όταν ξέρεις και τι να τις κάνεις. Ξέρω επίσης ανθρώπους που οι εμπειρίες δεν τους έκαναν ποτέ να κοιτάξουν μέσα τους αλλά τους έκαναν μισογύνηδες ή μίσανδρους (υπάρχει τέτοια λέξη, δεν μισεί κανείς τους άντρες ή εγώ δεν ξέρω τι γράφω!), κλειστούς ή συμφεροντολόγους και άλλους που τους έκαναν να βελτιώσουν την επαφή τους με τους ανθρώπους.

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 01:11, 05-04-08:

Δεν νομίζω να πείραξε τον άντρα μου ότι ήταν ο πρώτος που έκανα έρωτα μαζί του να μην σας πω ότι του άρεσε που ήμουν π*****α!

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 13:26, 05-04-08:

Η εμπειρίες μόνο θέτικα μπορεί να λειτουργούν σε όλα τα θέματα πόσο μάλλον στις ερωτικές σχέσεις!

Μου ακούγετε αδιανόητο να έμενα για μια ζωή μαζί με την πρώτη μου σχέση τι να πω, αν κάποιοι μπορούν και δεν θα μπουν ποτέ στον πειρασμό να δοκιμάσουν έστω και από περιέργεια με άλλο άτομο, τότε είναι είδος προς εξαφάνιση...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 15:45, 05-04-08:

ο άντρας μου δεν ήταν η πρώτη μου σχέση( είχα σχέση πριν τον άντρα μου 2.5 χρόνια αλλά δεν ήθελα να κάνω έρωτα μαζί του δεν ένιωθα έτοιμη) ήταν όμως η πρώτη ολοκληρωμένη σχέση που είχα.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 15:47, 05-04-08:

Πόσων ετών είσαι αν επιτρέπεται?

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie έγραψε στις 15:49, 05-04-08:

τώρα είμαι 27 αλλά έχει 6 χρόνια που είμαι με τον άντρα μου.

Παράθεση

Αριελ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αριελ
H Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Αριελ έγραψε στις 16:59, 09-06-08:

καλησπερα παιδια!!εχω μια ερωτηση!!πιστευετε οτι πριν παντρευτει ενας αντρας η μια γυναικα,πρεπει να εχει ενα σεβαστο αριθμο σεξουαλικων εμπειριων??

-----
Σημείωση συντονιστή:Το μήνυμα αυτό μετακινήθηκε από το θέμα "Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;" και ενδέχεται να μην εφάπτεται στην ροή της συζήτησης.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:05. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:00, 09-06-08:

Define σεβαστό;
Από ποιον σεβαστό;
Μίνιμουμ 3, πχ, και μάξιμουμ 10;
Όχι, δεν πιστεύω σε αυτές τις γενικεύσεις.

-----
Σημείωση συντονιστή:Το μήνυμα αυτό μετακινήθηκε από το θέμα "Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;" και ενδέχεται να μην εφάπτεται στην ροή της συζήτησης.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:07. Αιτία: Σημείωση
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:03, 09-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Αριελ
καλησπερα παιδια!!εχω μια ερωτηση!!πιστευετε οτι πριν παντρευτει ενας αντρας η μια γυναικα,πρεπει να εχει ενα σεβαστο αριθμο σεξουαλικων εμπειριων??
Οχι βεβαια...ολα αυτα ειναι σχετικα...

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:09. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 00:42, 10-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Αριελ
Αν μιλαμε για σεβαστο για τον ιδιο αριθμο, ναι. Γιατι αν πιστευει ο ιδιος οτι θα επρεπε να ειχε παει με περισσοτερες, τοτε πιθανως να του βγει σε regret (ελλειψει καλυτερης ελληνικης λεξης!) στο μελλον. Αν μιλαμε παλι για σεβαστο απο την κοινωνια - την παρεα του - κτλ...οχι.

(Προφανως τα ιδια ισχυουν και για γυναικα)

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:11. Αιτία: Σημείωση και split
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stavros_
Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 20:51, 06-07-08:

Ειναι δυνατον να βγαλεις συμπερασματα για το ποιον καποιου με βαση του τι κανει στο κρεββατι του..?! Με ποσους εχει βρεθει ερωτικα κ.ο.κ..?!
Ναι εγω βγαζω ενα συμπερασμα. Αν εχει παει με 20 πριν απο μενα, εγω θα γινω ο 21ος και πιθανως σε ενα δυο μηνες,, βάσει πιθανοτήτων, θα ψαχνει τον 22ο. Το ιδιο ισχυει και για τους αντρες φυσικα.

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:18. Αιτία: Σημείωση
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 21:19, 06-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavros_
Ναι εγω βγαζω ενα συμπερασμα. Αν εχει παει με 20 πριν απο μενα, εγω θα γινω ο 21ος και πιθανως σε ενα δυο μηνες,, βάσει πιθανοτήτων, θα ψαχνει τον 22ο. Το ιδιο ισχυει και για τους αντρες φυσικα.
Να σε πω, δλδ τι ποσοστο δινεις να κανει η αλλη ή αλλος αυτο που λες?!

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:19. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 21:21, 06-07-08:

Αν εχει κανει 20 σχεσεις πριν απο εμενα? Δινω ενα 90% Δηλαδη θα ειναι σημαδι για μενα οτι κατι δε παει καλα...

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:20. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 21:27, 06-07-08:

Σορρυ, αλλα αυτο το συμπερασμα ειναι γελοιο...γιατι εγω σου δινω ενα 90% να σε παρατησει και μια αλλη μολις για τον 2ο, για πολλους και διαφορους λογους και ενας απο αυτους γιατι απλα πχ. εισαι τσιγκουνης. Ειναι λοιπον αυτη καλυτερη απο την αλλη...? Επειδη εσυ γι αυτη εισαι ο 2ος και για την αλλη ο 21ος?! Δλδ, το τι εχει κανει εκεινη πριν απο σενα καθοριζει αμεσως και τη σχεση σου μαζι της?! Και μαλιστα σε ποσοστο που αγγιζει το 90%?!
Αυτο το συμπερασμα ειναι ακυρο κατ' εμε και χωρις βαση..

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:20. Αιτία: Σημείωση
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

O stavros_ έγραψε στις 21:31, 06-07-08:

Α δλδ το παρελθον δεν παιζει ρολο...Μαλιστα
Γιατί εγώ νομίζω οτι ο άνθρωπος δεν αλλάζει εύκολα?
(Βέβαια να πουμε οτι υπαρχουν και οι εξαιρεσεις των κανονων)

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:21. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 22:16, 06-07-08:

Στάυρο, αυτή που έχει πάει με πολύ λίγους πάντως, είναι εξίσου πιθανό να σε παρατήσει γρήγορα γιατί θα θέλει περισσότερες εμπειρίες... Πόσες και πόσες ακούω να χώρισαν τον πρώτο ή το δεύτερο τους χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα, απλά επειδή ήθελαν κι άλλες εμπειρίες;

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:21. Αιτία: Σημείωση
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

O stavros_ έγραψε στις 22:28, 06-07-08:

Ναι Michelle μόνο που έπιασες το άλλο άκρο .Υπάρχει και η μέση λύση. Δλδ να χει κανει 3-4 αντε 5 σχεσεις και να χει καποια σχετικη εμπειρια. Αλλά τώρα 15-20 μου φαίνεται κάπως παράξενο, και με προιδεάζει για άσχημα πράγματα. Και ποιόν δε θα προιδεάζε άλλωστε?
Βέβαια απο την αλλη δε θα απεκλεια τιποτα σε προσωπικο επιπεδο.

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:22. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 02:36, 07-07-08:

Συμφνωνω με την σταυρο! Βεβαια οι αριθμοι ειναι λιγο μεταβλητοι.... γιατι αμα σου ερθει μια 16χρονη που εχει παει με 5 ειναι εντελος γιαφορετικο απο μια 30αρα που εχει παει με 5...
Γενικα δεν πιστευω οτι υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος, μπορει ας πουμε μια κοπελα να ειναι πολυ γκαντεμο, και ενω θελει να δωθει και να εχει πιο σοβαρες σχεσεις να την παρατανε ολοι στον 3ο-4ο μηνα, ενω μια αλλη να τους βαριετε ολους στον 3ο-4ο μηνα, και τελικα ο αριθμος να ειναι περιπου ιδιος, κιομως υπαρχει η διαφορα...

-----

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 14-07-08 στις 04:22. Αιτία: Σημείωση
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 03:16, 07-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavros_
Ναι Michelle μόνο που έπιασες το άλλο άκρο .Υπάρχει και η μέση λύση. Δλδ να χει κανει 3-4 αντε 5 σχεσεις και να χει καποια σχετικη εμπειρια. Αλλά τώρα 15-20 μου φαίνεται κάπως παράξενο, και με προιδεάζει για άσχημα πράγματα. Και ποιόν δε θα προιδεάζε άλλωστε?
Βέβαια απο την αλλη δε θα απεκλεια τιποτα σε προσωπικο επιπεδο.
Δεν είναι απαραίτητα άσχημα τα πράγματα που θα σου περάσουν από το μυαλό. Αν εσύ ψάχνεις για μια πιο μόνιμη σχέση ίσως να μη θες μια κοπέλα που σε ένα χρόνο έχει αλλάξει 5. Αν θες κάτι εφήμερο, ίσως την προτιμήσεις.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 14-07-08 στις 11:25. Αιτία: Split.
Παράθεση

susceptible

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη susceptible
Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O susceptible έγραψε στις 12:46, 24-07-08:

η γνωμη μου ειναι,οτι ειναι οι πιο σημαντικες για μια σχεση(και στον σεξουαλικο τομεα),αλλα και για ολα..για την καλυτερη αντιμετωπιση καταστασεων,και ληψη πιο σωστων αποφασεων!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους