Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 308 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η Γνώμη σας για το Στοιχειωμένο Δάσος

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:12, 21-01-06:

Εκανα μια προσπαθεια για την δημιουργια ενος background ... Σας αρεσει;
Την εικονα θα την βρειτε εδώ

Και οσοι θελουν να δουν την πρωτοτυπη ας κοιταξουν στο τελος του μηνύματος.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  arx.JPG
Εμφανίσεις:  139
Μέγεθος:  96,6 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 02:48, 22-01-06:

Πολύ καλό
Μου αρέσει που δεν φαίνονται οι κολώνες και το σπίτι όπως στο πρωτότυπο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:50, 22-01-06:

ειδικα το σπιτι μου με παιδεψε αρκετα ... Αλλα μου αρεσε το αποτελεσμα
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 02:56, 22-01-06:

Α, το σπίτι σου είναι;
Πολύ καλό αποτέλεσμα
Πόση ώρα σου πήρε;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:20, 22-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Α, το σπίτι σου είναι;
Πολύ καλό αποτέλεσμα
Πόση ώρα σου πήρε;
Λαθος ... το "μου" καταλαθος μπηκε ...

Α κανενα 40λεπτο συνολο ολη η εικονα
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 14:16, 22-01-06:

Εμένα μου άρεσε πολύ. Αν δεν είχαν τρελαθεί τα Linux θα την αποθήκευα κιόλας

Ε ρε να τα πάρει για λειτουργικό...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:15, 22-01-06:

Τι σχεση εχει το linux ;
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 17:50, 22-01-06:

Πονεμένη ιστορία
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:55, 23-01-06:

Πολύ ωραίο είναι
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:00, 23-01-06:

Αντε μου δινετε κουραγιο να ξανα προσπαθησω για κατι παρομοιο
Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H drunk έγραψε: στις 10:38, 26-02-06:

Πολύ ωραίο είναι .Αν δοκίμαζες να βάλεις και λίγο ομίχλη ? H' μπααα ?
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:34, 26-02-06:

Λες ε; Ισως το δοκιμασω ... Ακουγετε ομως ενδιαφερον
Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε: στις 20:07, 03-06-06:

Ναι, η ομίχλη ακούγεται καλή ιδέα νομίζω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους