Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

To MyCat και πάλι μαζί σας

Mici

Νεοφερμένος

H Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Mici έγραψε: στις 12:11, 28-06-07:

Ααα, ποιος έκανε τα μαγικά του;;; :up:

Και χωρίς να ζητήσω άδεια από το αφεντικό μου, να με αφήσει να το βλέπω. Ω, δια μαγείας το βλέπω από χτες το μεσημέρι!!!

Αααα, ξέχασα να σας πω ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!! :up: Του εύχομαι τα καλύτερα!!! Είναι νομίζω το καλύτερο site που όλοι γίνονται φίλοι μεταξύ τους.

Γιουπι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

χριστινα

Νεοφερμένος

H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε: στις 13:26, 28-06-07:

Αν εχεις τυχη διαβαινε......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

purina

Νεοφερμένος

H purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H purina έγραψε: στις 14:44, 28-06-07:

μωρε και τα cokiess εσβησα και το τεμποραρι μηπος και εφτιαχνε αλλα τπτ ακομα στο σπιτι.σημερα παλι ιντερνετ καφε να ριξουμε εστω μια ματια.Βοηθατε γιατι χανομαστε!!!!
Παράθεση

aspasiapef

Νεοφερμένος

H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H aspasiapef έγραψε: στις 09:02, 29-06-07:

Δε μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει! Χθες στο σπίτι πάλι δε μπορούσα να μπω. Τα κατάφερα αργά το βράδυ μετά από πολλές προσπάθειες και πολύ εκνευρισμό. Έχω ακούσει από άλλα μέλη για προβλήματα με σύνδεση Hellas on Line, εγώ όμως τόσο στο γραφείο όσο και στο σπί έχω Otenet. Τι γίνεται Μισέλ? Μου κάνει εντύπωση που άλλες φορές αν έκανα να μπω μερικές ώρες έβρισκα 100+ μηνύματα, ενώ τώρα δεν μπαίνει ψυχή στο forum. Είναι ζήτημα αν μπουν 2-3 άτομα τη φορά...
Παράθεση

catlover (Γεωργία)

Νεοφερμένος

H Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H catlover έγραψε: στις 09:05, 29-06-07:

Δουλεύω στο ADSL του ΟΤΕ, αν χρειάζεστε βοήθεια στείλτε μου p.m.
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε: στις 09:14, 29-06-07:

Ούτε εγώ έμπαινα χτες το βράδυ απ' το σπίτι Έχω ADSL vivodi...
Παράθεση

aspasiapef

Νεοφερμένος

H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H aspasiapef έγραψε: στις 10:32, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από catlover
Δουλεύω στο ADSL του ΟΤΕ, αν χρειάζεστε βοήθεια στείλτε μου p.m.
Που ήσουνα χαρά μου όταν προσπαθούσα να συνδέσω το Conne-X στο σπίτι στον υπολογιστή του άνδρα μου που έχει Γερμανικά Windows και δεν μπορούσε να με βοηθήσει κανένας από τους άντε να μη μπω στο help desk εεεεε????? Βρέθηκε μια καλή κοπέλα και με βοήθησε τελικά (μήπως ήσουν εσύ?)
Παράθεση

catlover (Γεωργία)

Νεοφερμένος

H Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H catlover έγραψε: στις 10:46, 29-06-07:

Ασπασία μου οι γνώσεις μου στα Γερμανικά είναι μηδενικές, οπότε δεν θα σε βοηθούσα και ιδιαίτερα. Στο help desk είναι φοιτητές με συμβάσεις και υπάρχουν επόπτες που επεμβαίνουν στα δύσκολα. Εγώ δουλεύω στη διαχείριση του δικτύου, δηλαδή στα DSLAM του ΟΤΕ. Αλλά για εσας κάτι θα κάνω να σας εξυπηρετήσω!
Παράθεση

aspasiapef

Νεοφερμένος

H aspasiapef έγραψε: στις 11:07, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από catlover
Ασπασία μου οι γνώσεις μου στα Γερμανικά είναι μηδενικές, οπότε δεν θα σε βοηθούσα και ιδιαίτερα. Στο help desk είναι φοιτητές με συμβάσεις και υπάρχουν επόπτες που επεμβαίνουν στα δύσκολα. Εγώ δουλεύω στη διαχείριση του δικτύου, δηλαδή στα DSLAM του ΟΤΕ. Αλλά για εσας κάτι θα κάνω να σας εξυπηρετήσω!
Πρεπει να τους έχουν τύχει τα απίστευτα πάντως στο Help Desk. Η κοπέλα μου με βοήθησε μου είπε ότι είχε βοηθήσει στην εγκατάσταση από Σουηδικά και από Ιαπωνικά Windows!!! Τελικά πήγαμε βήμα-βήμα με τα εικονίδια και κάναμε δουλειά. Ο άνδρας μου εν τω μεταξύ στον κόσμο του! Πως είναι Κώστα στα Γερμανικά π.χ. Σύνδεση Δικτύου? Δεν ξέρω... Πώς είναι το χ, ψ, ω? Δεν ξέρω... Μετά από 18 χρόνια στη Γερμανία έχει ένα θεματάκι με τα ελληνικά! Τελικά μέχρι να πάρω laptop έγινα ξεφτέρι σγτα γερμανικά windows και τα δουλεύω καλύτερα απ'ότι τα αγγλικά!
Thanks για τη βοήθεια αχρείαστη να΄ναι! Όσες φορές είχ πρόβλημα φτιάχτηκε μετά από μέρες. Τώρα έχω μάθει και τα φτιάχνω όλα μόνη μου, εκτός και αν είναι πρόβλημα γραμμής....
Παράθεση

nena

Νεοφερμένος

H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H nena έγραψε: στις 12:22, 29-06-07:

Εμένα γενικά με αφήνει να μπαίνω περίπου τη μισή μέρα.
ΠΡΟΤΑΣΗ
Επειδή είναι σπαστικό και ίσως τελικά λειτουργήσει εις βάρος του φόρουμ, γιατί δεν το κλείνεις για όσο χρειαστεί ώστε να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα και να μας ανοίξεις ένα θέμα στο e-steki για όσο καιρό εσύ θα ολοκληρώνεις τη μεταφορά στο νέο σέρβερ;
Έτσι θα είμαστε όλοι ικανοποιημένοι, γιατί δεν είναι και σωστό να τραβάς όλο το ζόρι και να υφίστασαι την απόλυτα δικαιολογημένη λόγω στερητικού συνδρόμου "γκρίνια" μας. Δεν βάζω το smilie που ήθελα, γιατί την προηγούμενη φορά που ξανάγραψα το μήνυμα, όταν πήγα να το βάλω κόλλησε και δεν ξεκόλλαγε με τίποτα, άσε που ξαναγράφω το μήνυμα (η "γκρίνια" που λέγαμε). Εαν δεν τα ξαναπούμε τώρα κοντά "Καλές διακοπές και ακόμα καλύτερα αποτελέσματα ή το νατίθετο όπως σε βολεύει"
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:18, 29-06-07:

Αν μπορείτε να μπείτε απο εδώ, τότε απλά πρέπει να περιμένετε μερικές ημέρες, είναι αυτό ακριβώς που είπε ο/η lucifer.
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε: στις 13:30, 29-06-07:

Μισέλ, να βάλω αυτό το link και στο "Υποκατάστατο Blog" να τo δουν όσες δεν μπορούν να μπουν εδώ;
Παράθεση

cloud

Νεοφερμένος

H cloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H cloud έγραψε: στις 13:55, 29-06-07:

Αχ τι καλά!!

Είδα το link από το blog υποκατάστατο και μπήκα
Χμ.. Δε μου λειτουργεί το Quick Reply έτσι, κ επίσης δεν μπορώ να βάλω smilies..
Επίσης μου βγαίνει ένα bannerάκι.
Υποθέτω λοιπόν πως σε λίγες μέρες θα μπαίνω από το κανονικό url ε??

Παράθεση

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Όλγα Veggie έγραψε: στις 14:01, 29-06-07:

Eγώ μπαίνω «πετώντας» εντυπωσιακά!!!!Eιναι πάρα πολύ γρήγορο!!! Aλλά απο τη δουλεια, στο σπίτι ακομα δεν έχω ιντερνετ
Παράθεση

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Όλγα Veggie έγραψε: στις 14:09, 29-06-07:

Συνεχίζετε και χρησιμοποιείτε το blog;;;
Παράθεση

aspasiapef

Νεοφερμένος

H aspasiapef έγραψε: στις 14:13, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Όλγα Veggie
Συνεχίζετε και χρησιμοποιείτε το blog;;;
E, ναι! Όταν δεν μπορούμε να μπούμε εδώ...
Παράθεση

nena

Νεοφερμένος

H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H nena έγραψε: στις 14:39, 29-06-07:

Ποιο είναι το μπλογκ ρε παιδιά;
Παράθεση

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε: στις 14:46, 29-06-07:

Ωωω επιτέλους κατάφερα να μπω κι εγώ
Παράθεση

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

H Όλγα Veggie έγραψε: στις 15:26, 29-06-07:

Tι τοθελα να πω οτι πετάει; Tο μάτιασα Aπο την ωρα που το ειπα κολάω συνέχεια
Παράθεση

rotonda

Νεοφερμένος

H rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H rotonda έγραψε: στις 15:34, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Όλγα Veggie
Tι τοθελα να πω οτι πετάει; Tο μάτιασα Aπο την ωρα που το ειπα κολάω συνέχεια
Εγώ δεν μπορούσα να μπω καθόλου όλη τη μέρα σήμερα. Αλλά τώρα που μπήκα, είναι μια χαρά, σβέλτο-σβέλτο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξεκινάω πάλι σπουδές... - Από Freya
      Το θέμα έχει λάβει 92 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-16 στις 15:37.
    • H gallery και πάλι ενεργή! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-07 στις 01:29.
    • H gallery και πάλι ενεργή! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-06 στις 16:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα