Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,048 μηνύματα σε 74,648 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

To MyCat και πάλι μαζί σας

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 13:07, 04-07-07:

Μισέλ, απ' ό,τι βλέπω φαίνεται ότι για τους περισσότερους η πρόσβαση είναι ευκολότερη από δίκτυα γραφείων, πανεπιστημίων κ.λπ. και δυσκολότερη από τις οικιακές συνδέσεις. Μήπως σημαίνει κάτι αυτό;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nanaki (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nanaki
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Nanaki έγραψε στις 13:26, 04-07-07:

Για κανένα μισάωρο δε μ εβαζε ούτε εμένα κι ας είμαι στη δουλεια. Αλλά στο σπίτι καθόλου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cleopatra

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Cleopatra
H Cleopatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Cleopatra έγραψε στις 13:29, 04-07-07:

Κι εμένα ενώ μέχρι χτες το μεσημέρι δεν είχε κανένα πρόβλημα (μπαίνω μόνο από το σπίτι), χτες το βραδυ και πριν μισή ώρα μου παρουσίασε πρόβλημα..

Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 17:34, 04-07-07:

ΜΠΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:up:

Παράθεση

lactoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lactoula
H lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H lactoula έγραψε στις 22:38, 04-07-07:

Παιδια εγω παλευω εδω και μια ωρα να ανεβασω ενα θεμα αλλα με πεταει εξω

Παράθεση

Cleopatra

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Cleopatra
H Cleopatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Cleopatra έγραψε στις 00:42, 05-07-07:

Εμένα πάλι επιμένει να μου δείχνει ότι έχω 1 αδιάβαστο μήνυμα, ενώ δεν έχω κανένα..

Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:44, 05-07-07:

οεοεοεοεοεοεο επιτελους εχω παρει τις δοσεις μου τωρα που το διαβαζω καθε μερα

Παράθεση

χριστινα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη χριστινα
H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε στις 01:06, 05-07-07:

Εμενα ενω διατηρουσε ταχυτητα χελωνας στο να ανοιξει σελιδα η να δημοσιευσει απαντηση, πηρε τα πανω του.... Φτου του
:up: :up:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξεκινάω πάλι σπουδές... - Από Freya
      Το θέμα έχει λάβει 92 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-16 στις 15:37.
    • H gallery και πάλι ενεργή! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-07 στις 01:29.
    • H gallery και πάλι ενεργή! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-06 στις 16:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους