Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,038 μέλη και 2,416,888 μηνύματα σε 75,379 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 522 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγορά laptop: ποια εταιρεία να προτιμήσω;

Ποια εταιρεία στον τομέα κατασκευής laptop πιστεύετε ότι είναι αξιόπιστη;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 50)
Acer
21
42,00%
Sony
8
16,00%
Fujitsu Siemens
5
10,00%
Πλαισιο (turbo-x)
3
6,00%
Asus
3
6,00%
Hewlett Packard
10
20,00%
Toshiba
10
20,00%
Dell
12
24,00%
Αλλη
2
4,00%

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:09, 26-01-06:

Ποια εταιρεια θα μου προτεινατε?Ποια εταιρεια εχει τις καλυτερες ποιοτικες κεντρικες μονάδες?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 02:32, 26-01-06:

Acer για μένα η καλύτερη εταιρία απόδοσης/τιμής, έχει και καλό service και ποιοτικά μηχανήματα, έχω δουλέψει με αρκετά.

Acer is the way to go και μάλιστα με Turion 64
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:37, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Acer για μένα η καλύτερη εταιρία απόδοσης/τιμής, έχει και καλό service και ποιοτικά μηχανήματα, έχω δουλέψει με αρκετά.

Acer is the way to go και μάλιστα με Turion 64
Οι Turion 64 ειναι στα 64 bit?
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 02:46, 26-01-06:

Ω yes, της AMD
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 02:56, 26-01-06:

Και για μένα Acer!

Έχω ένα εδώ και 2 χρόνια και ενώ του έχω πετάξει τα μάτια έξω δεν έχει καταλλάβει τίποτα!!(φτου! μη το ματιάσω!)

Όπως είπε και ο εμιού, έχουν την καλύτερη σχέση απόδοσης/τιμής!

Για το service δε ξέρω καθώς δεν το έχω χρειαστεί!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:17, 26-01-06:

Για εμενα acer αν θελεις κατι φτηνο αλλα συγχρόνος αξιολογο. (Οσα acer εχω δει εχουν απεσιες οθονες )
Siemens αν σε ενδιαφερει η ποιοτητα αλλα ισως να μην ειναι και τοσο φτηνο
και τελος προτεινω ... sony αν σε ενδιαφερει η ποιοτητα, αξιολογα χαρακτηριστικα και design (τα μονα αξιολογα απο θεμα design για εμενα ειναι apple και sony) αλλα μην ξεχνας οτι τα sony ειναι πανακριβα ...

Ποσα λεφτα δινεις;
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 08:26, 26-01-06:

Τι έχουν οι οθόνες των Acer? Ίσα ίσα οι περισσότερες καινούριες είναι και γυαλιστερές :-)
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:43, 26-01-06:

μου φαινονται πολυ ζεστα τα χρωματα
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:19, 26-01-06:

Acer κι εγώ
εμένα μια χαρά μου φαίνεται η οθόνη πάντως, ούτε κουράζει, ωραία ανάλυση και τα χρώματα της μια χαρά, βέβαια για να πω την αλήθεια οθόνη λαπτο siemens δεν έχω δει.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 13:36, 26-01-06:

Κι εγώ Acer προτιμώ
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 14:49, 26-01-06:

Missing option: Dell
Κακο: Μονο intel.
Αλλα killer feature: Customization και killer feature: Next day Guarantee
Και αρκετά αξιόπιστο και σαν μηχάνημα, αλλα δε σε νοιάζει πολύ γιατι δες killer feature #2.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:18, 26-01-06:

Το κακο ειναι οτι στην ελλαδα δεν ειναι και τοοσο γνωστα τα dell ... πχ εγω ποτε μου δεν εχω βρει dell σε μαγαζι αρα η μονη λυση να βρεις dell ειναι απο την dell hellas
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:23, 26-01-06:

Οι acer και οι fujitsu ειναι οι καλυτερη κατ εμε, αλλα εχω ακουσει καλα λογια και για τους Toshiba
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 15:36, 26-01-06:

Fujitsu-Siemens έχω κι εγώ και μάλιστα τρώει και πολύ ξύλο (καθημερινή μετακίνηση σχολείο-σπίτι, πέφτουν πάνω του κιμωλίες κτλ)...Μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή ειδικά με καμιά widescreen οθόνη
Παράθεση

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O KoRaKi έγραψε: στις 15:59, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Ποια εταιρεια θα μου προτεινατε?Ποια εταιρεια εχει τις καλυτερες ποιοτικες κεντρικες μονάδες?
Σου προτεινω ανεπιφυλακτα Apple. Νομιζω σε σχεση με αυτα ολα τα αλλα μοιαζουν "κονσερβοκουτια" ...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:55, 26-01-06:

μπορει να μην θελει mac :/
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 17:01, 26-01-06:

κακώς λείπει το dell, indeed. Εγώ dellaki laptop έχω, μια χαρά οθόνη, μια χαρά γενικότερα, και το σέρβις της dell hellas αξίζει (αν εισαι αθήνα δατ ιζ, δεν ξέρω τι παίζει σε άλλες πόλεις).

το μόνο "κακό" του είναι η τιμή. Αν σκεφτούμε όμως το γεγονός ότι είναι αρκετά καλά σε περφορμανς ( το δικό μου το πήγα μια φορά για σέρβις γιατί ο μπρο μου το έριξε στην άλλη άκρη του δωματίου, και δεν επαθε τίποτα, παρα μόνο η τροφοδοσία από το ρεύμα χάλασε), νομίζω αξίζει τον κόπο...

*το δικό μου το έχω από το 2001.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 17:39, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Το κακο ειναι οτι στην ελλαδα δεν ειναι και τοοσο γνωστα τα dell ... πχ εγω ποτε μου δεν εχω βρει dell σε μαγαζι αρα η μονη λυση να βρεις dell ειναι απο την dell hellas
Αυτό ειναι επίτηδες. Σε πολλές χώρες του κόσμου γινεται αυτο γιατι η Dell δεν εχει στοκ. Κάθε παραγγελεία που κανεις συναρμολογείται στην αγγλία ειδικά για εσένα (γι αυτο σε αφήνουν να τα κανεις και customized) και φτάνει (μεσα σε 2-3 μέρες, μη φανταστεις).
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:48, 26-01-06:

Το ηξερα αυτο ... αλλα πχ pda εχω δει stock

(το δικο μου απο stock το πηρα)
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε: στις 00:58, 27-01-06:

Ευχαριστώ για την συμμετοχή σας στο θέμα.Να προτιμησω dual core?Δεν θέλω να μου την σπαει με κολληματα οταν θα δουλευω 2 εφαρμογες ταυτοχρονα ας πουμε.Η να παρω στα 64 bit?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια