Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,708 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγορά Επιτραπέζιου DVD Player

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 07:21, 01-02-06:

Λοιπόοον. Θέλω μια φέτα για την τηλεόρασή μου.

Θέλω να παίζει τα πάντα, DivX, XviD, κτλ και να είναι συμβατή με όσο τα δυνατόν περισσότερα audio codecs καθώς και να φορτώνει subs, ταινίες από folders κλπ.

Ακούω προτάσεις..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 09:08, 01-02-06:

Φαντοζομαι εισαι διαθετημενος να δωσεις αρκετα ... Εχω ακουσει παντως καλα λογια για τα KISS αλλα κοστιζουν 200+ (Αλλα εχω και HDD μέσα)

Πρόσεξε ομως το θεμα των ελληνικων, πολλες φορες δεν μπορουν να δειξουν ελληνικα στους υποτιτλους

Ωστοσο το θεμα δεν το εχω ψαξει περισσοτερο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 15:15, 01-02-06:

Δεν έχω πολλά, αλλά υπάρχουν και με 30-40 ευρώ..

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 16:00, 01-02-06:

Ένας φίλος πήρε απο το makro ένα united (μάλλον άγνωστη μάρκα).Το πρώτο που πήρε έκανε έναν περίεργο ήχο, πήγε το άλλαξε και πήρε ένα ίδιο που δούλευε μια χαρά.Απ'ότι θυμάμαι υποστήριζε πολλά είδη αρχείων και έκανε γύρω στα 50.Κατά τη γνώμη μου είναι λίγο ρίσκο αυτά...

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 19:41, 01-02-06:

γύρω στα 70-80 παίρνεις ένα σόνυ που τα έχει αυτά μέσα και είσαι και πιο σίγουρος (τέτοιο πήρα κι εγώ)

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 20:37, 01-02-06:

λινκ μι πλιζ.

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 21:23, 01-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Δεν έχω πολλά, αλλά υπάρχουν και με 30-40 ευρώ..
Κατω απο 60 ευρω μην δωσεις για dvd player.Πρεπει να ξερεις οτι τα φτηνα και μη επωνυμα εχουν συνηθως προβληματα συμβατοτητας.Σου προτεινω να παρεις κανενα sony

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 21:32, 01-02-06:

Συμφωνώ και περιμένω linkάκι

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 21:38, 01-02-06:

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPa...Id=1&sts_cid=3

Δες το πιστευω οτι σε καλυπτει

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 22:42, 01-02-06:

Δεν βλέπω xvid και subs...

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 22:49, 01-02-06:

μια βόλτα στην ηλεκτρονική της γειτονιάς σου θα σε πείσει...

μην ακούς τον πωλητή, μλκιες λέει πάρτο αγκαλιά και εξετασέ το μοναχούλης σου

ψ. αντε πάω να δω τι μάρκα έχω πάρει και έρχομαι για εντιτ

εντιτ. sony DVP-NS52P

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγορά Blu-ray Player - Από ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-03-12 στις 07:06.
    • Αγορά επιτραπέζιου media player με αυτόνομο web browsing - Από passenger123
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-02-11 στις 07:31.
    • Music Player For Forums - Από ilint_ntara
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 19:11.
    • Αγορά DVD player - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-07 στις 09:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους