Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,535 μηνύματα σε 75,082 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απόκριες!

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:15, 07-02-07:

clown λεω να ντυθω, πολυ πρωτοτυπο ε? loooool!!!! (ξερετε εσειςςς!!!!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 14:20, 07-02-07:

είμαι καλεσμένη σε ένα πάρτυ με θέμα πόλεμος. εκτός από το κλασσικό της ειρήνης, καμιά πρωτότυπη ιδέα του τι να βάλω;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:53, 07-02-07:

δε παιρνεις κανα τσεκουρι κανα μαχαιρι κανα τετοιο οπλο τεσπα, και στο κεφαλι καμια στεκα με κοκκαλο (πολυ φτηνες ειναι) και καμια φουστα αλα μαο μαο, να το παιξεις πολεμος προγονων?
πολυ ευκολη στολη, και σχετικα οικονομικη!
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 18:34, 07-02-07:

Eγώ έχω κάτι χρονάκια να ντυθ'ω στις αποκριές.

Πριν 3 χρόνια απλά πήγα Πάτρα στο καρναβάλι
Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε: στις 02:01, 08-02-07:

Πέρσι τελευταία στιγμή με καλέσαν σε ένα αποκριάτικο πάρτυ ...
Πανικός...
Δεν ήξερα τι να ντυθώ και όλα κλειστά εκείνη την ώρα...
Και σκάει η ιδέααααα ......... Σκουπίδια!!!

Πήρα τις μεγάλες μαύρες σακούλες . .
(με 6 σακούλες έτοιμη η στολή - 1 κεφάλι, 2 πόδια, 2 χέρια και 1 σώμα)
και κολλήσα πάνω ότι ποιο αστείο σκουπίδι υπήρχε μέσα στο σπίτι μου!!!

Είχε πολύ πλάκα γιατί κανένας δεν μπορούσε να καταλάβει ποια ήμουν και κάποιοι βάζαν και το δικό τους λιθαράκι πάνω στην στολή μου!!!!
Το κακό ήταν πως άντεξα έτσι μόνο μια ώρα!!!είχα σκάσει...
Απο μέσα φόραγα μαυρα και έτσι κάπως το έσωσα!!!
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 03:02, 08-02-07:

Θα ντυ8ώ καλόγρια
καμιά πρόταση για σέξυ εμφάνιση??
Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε: στις 03:08, 08-02-07:

με ζαρτιέρεςςςς και κάποιο σεχυ εσώρουχο!
Τι άλλο;
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:06, 08-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από thodoris7
Eγώ έχω κάτι χρονάκια να ντυθ'ω στις αποκριές.

Πριν 3 χρόνια απλά πήγα Πάτρα στο καρναβάλι
Και εμένα ήταν το τελευταίο καρναβάλι της Πάτρας που ήμουν, το δεύτερο που πέρασα καλά και η μοναδική φορά που έχω γίνει ντίρλα από Μαυροδάφνη,.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 22:35, 08-02-07:

εγω δεν θα πάω πουθενα φέτος, όχι οτι πέρυσι πήγα αλλά λέμε τωρα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 17:33, 10-02-07:

Θα σας ενδιέφερε να κατέβουμε στο Μοσχάτο σήμερα; Πουχου κατά τις 19:00-20:00; Ντυμένοι ή όχι, σημασία έχει η καλή παρέα..

//αν το κρίνετε απαραίτητο, κάντε split
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:30, 10-02-07:

Δε βρισκω τιποτα πρωτοτυπο και εχω τσαντιστει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:13, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Δε βρισκω τιποτα πρωτοτυπο και εχω τσαντιστει
Έλα ρε Κάθριν, δίπλα σου είναι >>>>>>

Εεε, καλό;
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 14:20, 12-02-07:

εμεις θα παμε κοζανη στο καρναβαλι εκει τελεια θα περασουμε. δεν ξερω τι θα ντυθουμε θα αυτοσχεδιασουμε παντως...
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 12:23, 16-02-07:

Μάλλον Κοζάνη θα πάω αλλά ακόμη τίποτα σίγουρο!
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 16:19, 16-02-07:

Κι εγώ μάλλον για Κοζάνη είμαι. Αν τελικά βολέψει με το σπίτι που θα μείνουμε 8α παμε σίγουρα
Και το παρτυ συνεχίζεταιιι
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:34, 16-02-07:

Λοιπόν το καρναβάλι της Πάτρας είναι άπαιχτο...
αλλά πολύ ωραίο επίσης είναι Ξάνθης και Κοζάνης....
τώρα εγώ γιατί ήρθα στο Βόλο θέλει γνωμάτευση ψυχολόγου
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 16:38, 16-02-07:

Εμένα πάλι της Πάτρας δεν με ενθουσίασε....

Κυρίως επειδή μαζεύει κάθε μα κάθε καρυδιάς καρύδι!Αλβανοί,πρεζόνια,μεθύστακες,you name it!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:41, 16-02-07:

Δεν λέω ότι δεν μαζεύει...αλλά πέρυσι δεν εντόπισα κάτι τέτοιο...
και ένας από τους λόγους που δεν πήγα φέτος ήταν γιατί ήξερα ότι πολλά άτομα που βγήκαμε πέρυσι μαζί θα λείπουν και αυτόματα θα το έκανε λιγότερο διασκεδαστικό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 16:44, 16-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Δεν λέω ότι δεν μαζεύει...αλλά πέρυσι δεν εντόπισα κάτι τέτοιο...
και ένας από τους λόγους που δεν πήγα φέτος ήταν γιατί ήξερα ότι πολλά άτομα που βγήκαμε πέρυσι μαζί θα λείπουν και αυτόματα θα το έκανε λιγότερο διασκεδαστικό
Μπορείς πάντα να πας στην Κόρινθο!

(Ξέρεις εσύ!)
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:48, 16-02-07:

Χαχαχα...
Ναι....κι εγώ να είμαι η Καγιά...αλλά που είναι ο Τσιμιτσέλης οεο;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους