Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,655 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απόκριες!

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 17:58, 26-02-11:

εγώ ντύθηκα αραχνούλα εν τέλει, όχι τίποτα σοβαρό, ένα πραματάκι στο κεφάλι μου έβαλα, φόρεσα μαύρα, βάφτηκα, βγήκα στολή κανονική έχω να φορέσω από το γυμνάσιο xD

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:59, 26-02-11:

Χτες είχε αποκριάτικο πάρτυ το σχολείο μου, έβαλα μια μακριά πορτοκαλοκόκκινη περούκα με μπούκλες(),έκανα μια κόκκινη καρδιά στο μάγουλο,ένα μαύρο φόρεμα,βάφτηκα...Και ναι,δεν ξέρω τι ακριβώς ντύθηκα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 21:14, 28-02-11:

Εγω ακομη δεν βγηκα εξω ντυμενη αλλα εχω προγραμματισει για το Σαββατοκυριακο τα εξης :

• Day 1 ... 1η Εξοδος Σαββατο Βραδυ :
  1. Iσιο μαλλι
  2. Εντονα σκουρο βαφιμο
  3. Σχισμενο Μαυρο Τζιν με αλυσιδες
  4. Μαυρη μπλουζα
  5. Μαυρα κατεστραμενα σταρακια
  6. Βραχιολια (κτλ) με καρφια

• Day 2...2η Εξοδος Κυριακη Βραδυ :
  1. Iσιο μαλλι
  2. Αρκετα ανοιχτοχρωμο make-up (που τεινει να γινει ασπρο)
  3. Μαυρο Κολλητο Τζιν
  4. Μαυρη/Κοκκινη μπλουζα
  5. Μαυρα σταρακια
  6. Κερατα στο κεφαλι

Αυτα για φετος !

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 21:39, 28-02-11:

Παιδια εμεις με τον δικό μου καναμε μια εκπληκτική εμφανιση....Κυριολεκτικα όλοι μας κοιτούσαν!!
Ο Κωστας ντυθηκε Νότης Σφακιανακης. (ολοιδια φαβορίτα, μωβ κουστουμι,καναρινί πουκαμισο,χρυσα κολιε,ενα χρυσο τεραστιο δαχτυλίδι με κοκκινη πετρα,σκαρπίνι μυτερο....)

Εγω έβαλα ενα κοντο μαυρο φουστανάκι,ροζ πουπουλα, ροζ τσαντα, εντονο φουξ κραγιον....

Τι να σας λέω..... Ειμασταν πραγματικα καρναβάλια!!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 15:49, 25-01-12:

Λοιπόν...
Μιας που οι απόκριες πλησιάζουν και θα κάνουμε αποκριάτικο πάρτυ 3ης λυκείου, θέλουμε να ντυθούμε κάτι πρωτότυπο, σαν ομαδούλα.
Και να μη χρειαστεί να αγοράσουμε στολές!
Θα 'μαστε γύρω στα 9 κορίτσια παρέα. Εγώ πρότεινα να ντυθούμε πεθαμένες ή ζομπι, αλλά δε θέλουν. -.-
Καμιά ιδέα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:15, 25-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Λοιπόν...
Μιας που οι απόκριες πλησιάζουν και θα κάνουμε αποκριάτικο πάρτυ 3ης λυκείου, θέλουμε να ντυθούμε κάτι πρωτότυπο, σαν ομαδούλα.
Θα 'μαστε γύρω στα 9 κορίτσια παρέα. Εγώ πρότεινα να ντυθούμε πεθαμένες ή ζομπι, αλλά δε θέλουν. -.-
Καμιά ιδέα;
να ντυθεις εξυπνο \\\\\\\\

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 17:45, 25-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
να ντυθεις εξυπνο \\\\\\\\
Ήμουν σίγουρη για την απάντησή σου. \\\

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 18:23, 25-01-12:

Λοιπόν...
Καμιά ιδέα;
μμ μπορείς να πάρεις αλλά 2 κορίτσια και να γίνετε 11!
Έπειτα θα ντύθειτε Ben 10.. Δηλαδή ο Ben (εσυ ραφαελα) και άλλες ten
Εμπρός γελαστε μυστήρια πλάσματα!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 02:49, 26-01-12:

Λοιπόν...
Καμιά ιδέα;
Θεοί του Ολύμπου.
Βέβαια είστε μόνο κορίτσια. Μπορείτε να ντυθείτε Θεές. Αφροδίτη, Αθηνά, Άρτεμις κτλ.
Πέρισυ το' χαν κάνει κάτι παιδιά στο σχολείο μου αγόρια/κορίτσια και ήταν του στυλ "Δίας-Ήρα" κτλ. (μπορείτε να πείτε και σε άλλα άτομα ώστε να' στε στο ίδιο κλίμα.
Δηλαδή Αρχαία Ελλάδα ρε παιδίμ. Ωραίοι ήταν.
(οι στολές για τα κορίτσια ήταν λευκά/μπεζ φορέματα ως το γόνατο, χρυσές κορδέλες στα μαλλιά και χρυσά αξεσουάρ/ λευκό φόρεμα τύπου χιτώνα κ για τα αγόρια και ο Δίας είχε πάρει και λευκό μούσι)
Μπορείτε να ντυθείτε και κάποια δεκάτια, πχ. του 80, του 60 κτλ. και να φοράτε ρούχα που φορούσαν τότε.
Πέρισυ τα' χαμε κάνει όλα αυτά η 3η λυκ.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 05:39, 26-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Θεοί του Ολύμπου.
Βέβαια είστε μόνο κορίτσια. Μπορείτε να ντυθείτε Θεές. Αφροδίτη, Αθηνά, Άρτεμις κτλ.
Πέρισυ το' χαν κάνει κάτι παιδιά στο σχολείο μου αγόρια/κορίτσια και ήταν του στυλ "Δίας-Ήρα" κτλ. (μπορείτε να πείτε και σε άλλα άτομα ώστε να' στε στο ίδιο κλίμα.
Δηλαδή Αρχαία Ελλάδα ρε παιδίμ. Ωραίοι ήταν.
(οι στολές για τα κορίτσια ήταν λευκά/μπεζ φορέματα ως το γόνατο, χρυσές κορδέλες στα μαλλιά και χρυσά αξεσουάρ/ λευκό φόρεμα τύπου χιτώνα κ για τα αγόρια και ο Δίας είχε πάρει και λευκό μούσι)
Μπορείτε να ντυθείτε και κάποια δεκάτια, πχ. του 80, του 60 κτλ. και να φοράτε ρούχα που φορούσαν τότε.
Πέρισυ τα' χαμε κάνει όλα αυτά η 3η λυκ.
Aαα πολύ καλές ιδέες.
Θα τις προτείνω!

Ευχαριστώ

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 16:31, 26-01-12:

λοιπον εχω ενα ωραιο μαυρο κουστουμακι.

θα βαλω και ενα πουκαμισο καλο και την γραβατουλα μουκαι τα καλα μου τα σκαρπινια. επισης μια καμπαρντινα που εχω και θα ψαξω για καπελο σε στυλ καβουρακι, θα παρω και κανα πουρο και θα γινω μαφιοζος

edit: θα δωσω και κανα σχηματακι ωραιο στα γενια

Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη alitaki17
H alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H alitaki17 έγραψε στις 20:37, 29-01-12:

Γεια σας παιδιά σε λίγο καιρό πλησιάζουν οι απόκριες και δεν ξέρω τι να ντυθώ. Είμαι 17 χρονών. Πέρσι είχα ντυθεί σέξι μαθήτρια. Φέτος θέλω να φορέσω κάτι το διαφορετικό που είναι πρωτότυπο. Όχι κάτι συνηθισμένο, όπως αστυνομικίνα, πειρατικά ή κάτι τέτοιο. Επειδή από λεφτά κιόλας δεν παίζει τίποτα, δεν θα ήθελα να αγοράσω κάτι αλλά να το συνδυάσω με τα ρούχα που έχω. Περιμένω τις προτάσεις και τις, όσο πιο τρέλες, ιδέες έχετε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-01-12 στις 21:39. Αιτία: Κεφαλαία
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 20:43, 29-01-12:

και πως ειναι μια σεξυ μαθητρια?

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 20:43, 29-01-12:

Ντύσου σέξυ άστεγη,που είναι και της μόδας

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 21:40, 29-01-12:

Εμ, στην ηλικία σου είχα ντυθεί εύθυμη χήρα(κλισέ θα πεις αλλά μ' άρεσε πολύ) και η κολλητή μου είχε ντυθεί τσιγγάνα λολ.
Εγώ πάντως προτιμώ να φτιάχνω μόνη μου τις στολές για 2 λόγους:
1. Οι περισσότερες στολές, αν όχι όλες, πιστεύω είναι ένα χάλι και μισό και είναι πολύ καλύτερο να τη φτιάξεις μόνη σου καθώς ξέρεις τι ακριβώς σου αρέσει και πως ακριβώς το έχεις σκεφτεί.
2. Είναι λίγο(ΠΟΛΥ) χαζό να ξοδεύεις λεφτά για μια στολή που θα βάλεις 1 άντε 2 φορές το πολύ. Άσε που κάνουν και μια περιουσία. No,thanks.
Αν το σκέφτεσαι πες μου να σου πω πως την είχα φτιάξει τη στολή μου(ή τη στολή της κολλητής μου). Δε μου κόστισε σχεδόν τίποτα πάντως.

Α,επίσης,πέρυσι ντύθηκα Εύα(αν έχεις και κάποιον φίλο να ντυθεί Αδάμ ακόμα καλύτερα). Είναι sexy και αυτό(μιας και σου αρέσουν) και είχα βάλει ένα κορμάκι απλό στο χρώμα του δέρματος και ένα κολάν-παντελόνι σε ίδιο χρώμα(ή περίπου αν δε βρεις). Στη μέση είχα βάλει 2-3 στεφάνια από "χόρτο"(μαριχουάνα-ψεύτικη προφανώς-για τις απόκριες την οποία είχα αγοράσει από μαγαζί με αποκριάτικα) και έτσι κάλυψα και τη διαφορά από το κορμάκι και το κολάν, αν καταλαβαίνεις τι λέω. Τα μαλλιά μου είναι πολύ μακριά και σγουρά οπότε τα είχα ελεύθερα και κάλυπταν το υποτιθέμενο γυμνό στήθος. Από παπούτσια μπαλαρίνες(ή ότι έχεις, με ίσιο πάτο προτίμησα εγώ) σε χρώμα δέρματος ή ότι χρώμα έχεις anyway.
Και το best part: Μηλαράκι κατακόκκινο στο χέρι(το οποίο όπως το πήρα από το σπίτι μου, το γύρισα χοχοχο ). Εσύ αν θες δώστο σε κανέναν

ΥΓ. Αν θες κι άλλα πες γιατί έχω πολλά να σου προτείνω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη εμμα_τριντεντ : 29-01-12 στις 21:56.
Παράθεση

ΖανΠωλΣατραπ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΖανΠωλΣατραπ
Ο ΖανΠωλΣατραπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O ΖανΠωλΣατραπ έγραψε στις 21:41, 29-01-12:

..ντύσου μάνα Γαβαλά που ήταν η πρώτη που τον συνέλαβε, το 1952.

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 21:54, 29-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
και πως ειναι μια σεξυ μαθητρια?
Κάπως έτσι(χάλι η στολή, χάλι ): ΚΛΙΚ

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 21:58, 29-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ

παει σχολειο αυτη ε?

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 22:02, 29-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
παει σχολειο αυτη ε?
Ναι, μαζί με αυτή

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 22:50, 29-01-12:

οι κοπελες δεν ντυνεστε για τις αποκριες
αλλα γδυνεστε..
ειστε πολυ ευκολες σε αυτο το θεμα

οτι και να φορεσετε στολη ειναι,,αλλη μια ευκαιρια να βγαλετε τα καλη σας για τα πεινασμενα ματια μας..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 29-01-12 στις 23:26.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 22:55, 29-01-12:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:22, 29-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
οι κοπελες δεν ντυνεσται για τις αποκριες
αλλα γδυνεστε..

οτι και να φορεσετε στολη ειναι,,αλλη μια ευκαιρια να βγαλετε τα καλη σας για τα πεινασμενα ματια μας..
welp, props to you. τουλάχιστον είσαι ειλικρινής

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 23:24, 29-01-12:

Eγώ πάντως με ρούχα που έχω θα ντυθώ Ινδή...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:29, 29-01-12:

θα ντυθει καμια "γυναικα στο αφγανισταν"?

με μπουργκα?

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 23:44, 29-01-12:

θα ντυθει καμια "γυναικα στο αφγανισταν"?

με μπουργκα?
Μάλλον θα έπρεπε να ρωτήσεις ποιες δε θα ντυθούν Αφγανές να είσαι ενημερωμένος

PS. Guyz, help more-troll less jesus
Πρωτοτυπήστε

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:00, 30-01-12:

οι κοπελες δεν ντυνεστε για τις αποκριες
αλλα γδυνεστε..

Απο family guy αν θυμαμε καλα, και στο περιπου η ατακα "Halloween is the night teenage girls can be sluts and everyone will be fine with it"

Παράθεση

φεγγαροντυμένη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη φεγγαροντυμένη
H φεγγαροντυμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H φεγγαροντυμένη έγραψε στις 02:00, 30-01-12:

μπορεις να ντυθεις χρωμα! πχ να βαλεις μονο μοβ η μονο κοκκινα

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 02:02, 30-01-12:

But where's the fun in that? Λιγάκι βαρετό

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 02:27, 30-01-12:

Πιλότος Viper του Αποικιακού Στόλου φυσικά:

(Φωτό: Kara "Starbuck" Thrace)

So hot...

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 09:52, 30-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Eγώ πάντως με ρούχα που έχω θα ντυθώ Ινδή...
Κι εμείς με την παρέα μου έχουμε ως φετινό theme το Bollywood....

Πανεύκολο και όντως για τα καρναβάλια...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 10:23, 30-01-12:

Προτιμώ να φτιάχνω μια στολή με χιούμορ για τις απόκριες, όλες αυτές οι κλισέ "σέξυ μαθήτρια/καθηγήτρια/νοσοκόμα/κομμώτρια/ψιλικατζού κλπ" μου τη δίνουν.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:05, 30-01-12:

"Halloween is the night teenage girls can be sluts and everyone will be fine with it"
καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.............

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:24, 30-01-12:

SS Officer

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:31, 30-01-12:

ελα οπως εισαι..
πειθεις..
(απο καπου θυμαμαι την ατακα..)

ντυσου catwoman ,,,να προκαλεσεις απανωτα εγκεφαλικα..

Παράθεση

φεγγαροντυμένη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη φεγγαροντυμένη
H φεγγαροντυμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H φεγγαροντυμένη έγραψε στις 11:36, 30-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katara
But where's the fun in that? Λιγάκι βαρετό
Ναι εχεις δικιο ειναι λιγο βαρετο..Εμεις το ειχαμε κανει κατι σαν ουρανιο τοξο, η καθεμια αλλο χρωμα και ειχε πλακα!!

Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

H alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H alitaki17 έγραψε στις 12:54, 30-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από diotima
Ντύσου σέξυ άστεγη,που είναι και της μόδας
χαχαχα καλο...και καλα με κουρελια και ετσι?

Εμ, στην ηλικία σου είχα ντυθεί εύθυμη χήρα(κλισέ θα πεις αλλά μ' άρεσε πολύ) και η κολλητή μου είχε ντυθεί τσιγγάνα λολ.
πραγματικα ειναι πολυ καλη η ιδεα σου..και για πες για την χηρα τι φορεσες?

καπως ετσι ειχα ντυθει .ναι...

Αρχική Δημοσίευση από φεγγαροντυμένη
μπορεις να ντυθεις χρωμα! πχ να βαλεις μονο μοβ η μονο κοκκινα
καλοοοοο.....κιτρινο...μαρεσειι..χαχαααχαχαχαχαχα

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Προτιμώ να φτιάχνω μια στολή με χιούμορ για τις απόκριες, όλες αυτές οι κλισέ "σέξυ μαθήτρια/καθηγήτρια/νοσοκόμα/κομμώτρια/ψιλικατζού κλπ" μου τη δίνουν.
να και μενα μου την δινει γι αυτο θελω να φορεσω κατι πρωτοτυπο και κατι που θα εχω φτιαξει μονη μου...αλλα δν μου ερχεται τπτ

Αρχική Δημοσίευση από φεγγαροντυμένη
Ναι εχεις δικιο ειναι λιγο βαρετο..Εμεις το ειχαμε κανει κατι σαν ουρανιο τοξο, η καθεμια αλλο χρωμα και ειχε πλακα!!
..αν δεις μεμονωμενα ειναι λιγο βαρετο...αλλα εσεις που το κανατε ξεχωριστα σαν ουρανιο τοξο πρεπει ν ειχε πολυ πλακα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 30-01-12 στις 12:59. Αιτία: συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Παράθεση

Anna♥

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anna♥
H Anna♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Anna♥ έγραψε στις 14:15, 30-01-12:

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ έχω αυτή την απορία. Πέρυσι είχα ντυθεί χίπισσα. Δεν μου κόστισε πάνω από 2 ευρώ. Φούντωσα τα μαλλιά μου, έβαλα μια ροζ κορδέλα στο μέτωπο, στερέωσα και ένα λουλούδι-κλαμμεράκι από αυτά που συγκρατούν τις κουρτίνες!!! Μακιγιάζ έβαλα μαύρο μολύβι, μπλε σκιά, έντονο κραγιόν, ζωγράφισα ένα λουλούδι να ξεκινά από το μάτι μου και από την άλλη πλευρά μια καρδιά. Έβαλα μια ροζ μπλούζα και από πάνω ένα πόντζο λουλουδάτο. Πήρα μια παλιά τζιν ζακέτα που μου ήταν κοντή, την έβαψα αλά χίπισσα και έβαλα και ένα απλό τζιν. Έβαλα και τις μπότες μου με τα κρόσια. στα νύχια μου έγραψα peace & love με διάφορα χρώματα. Από αξεσσουάρ, έβαλα μπόλικα κρεμαστά με λουλούδια, καρδιές, γέμισα τα χέρια μου βραχιόλια και έβαλα τα μεγαλύτερα λουλουδάτα σκουλαρίκια μου, στο τοπικό βιβλιοπωλείο βρήκα ένα δαχτυλίδι με το σήμα της ειρήνης, το φόρεσα κι αυτό!!! Τέλος, έβαλα και μια πορτοκαλί τσάντα με φερμουάρ γύρω γύρω!!! Ήταν πολύ πετυχημένο, και αρκετά φθηνό!!!

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 16:03, 30-01-12:

Εμείς πάντως σαν παρέα πέρυσι είχαμε απο τις καλύτερες εμφανήσεις γενικά!
Πχ.
Ντυθήκαμε σαντουιτς.....Κέτσαπ (τα πάντα κόκκινα το πρόσωπο με φούμο και αυτό κόκκινο ),μουστάρδα ,μαρούλι ,λουκάνικο και 2 ψωμάκια.....Η κάθε μια ένα απο αυτά!!Ένας φίλος μας ήταν ο ιδιοκτήτης καντίνας και φώναζε ''σαντουιτςςς'' και τρέχαμε και ενωνόμασταν !!
Το λουκάνικο και τα ψωμάκια 'ήταν κανονικές στολές αλλά δεν στοίχισαν πάνω απο 10 €!!!

Φέτος για κάποιους σημαντικούς λόγους θα ντυθούμε παιδιά απο την Αιθιοπία !!!

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 17:05, 30-01-12:

Να ντυθώ αρχαίος φιλόσοφος; Άσπρα σεντόνια εχω, σταφύλια εκτός εποχής εχω, σανδάλια επίσης. Ο σιτ, δεν ΄προνόησαν να αφήσω γενειάδα. Να ντυθώ αρχαία φιλόσοφος;

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 17:06, 30-01-12:

Φέτος για κάποιους σημαντικούς λόγους θα ντυθούμε παιδιά απο την Αιθιοπία !!!
Καλύτερα κάποια θέματα να τα αφήνουμε στην ησυχία τους...
Τα παιδάκια της Αιθιοπίας δεν μου κάνουν για καρναβαλικό θέμα,και πολύ φοβάμαι ότι θα είναι άκρως παρεξηγήσιμο το εγχείρημα...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 17:16, 30-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από alitaki17
πραγματικα ειναι πολυ καλη η ιδεα σου..και για πες για την χηρα τι φορεσες?
Είχα αγοράσει ένα μαύρο σατέν φόρεμα(πολύ κουκλί αυτό το φόρεμα ρε συ τώρα που το θυμήθηκα) γιατί ήθελα έτσι κ αλλιώς ένα να το έχω. Κατάμαυρο, κοντό(πιο πάνω από το γόνατο) μαζί με κατάμαυρο καλσόν και μαύρες γόβες. Επίσης, είχε μια φίλη μου το κλασσικό καπελάκι της χήρας(ΚΛΙΚ) και μου το δάνεισε μην το αγοράζω άδικα, μαύρα γάντια με δαντέλα όπως στη προηγούμενη φώτο και μαύρα πούπουλα στο λαιμό(μπουαχαχα).

Από μακιγιάζ, λίγο πιο έντονο βάψιμο:κατακόκκινα χείλη(επιβάλλεται!), έντονο μάτι(εγώ δεν είχα βαφτεί έντονα στο μάτι γιατί δε μ αρέσει να τονίζω κ χείλη κ μάτια αλλά φαινόταν μια χαρά οπότε όπως θέλει ο καθένας). Από μαλλιά ολόισια τα είχα και κάτω. Τέλος, από πάνω είχα βάλει κι ένα μαύρο παλτό και δε κρύωνα καθόλου. Μέσα το βγάζεις και είσαι σούπερ

Το αποτέλεσμα με είχε ικανοποιήσει πάρα πολύ, γιατί θύμιζε 100% σε εύθυμη χήρα. Εμφανισιακά πολύ ωραία η "στολή" και προκλητική ελάχιστα, ίσα ίσα, σε καμία περίπτωση δε θύμιζε τη κλασσική σεξοχαζοστολή. Αντιθέτως, ήταν σικ

ΤΙΡ: Το φόρεμα το είχα βρει πολύ φθηνό. Το είχα πάρει στις εκπτώσεις από πολύ καλό μαγαζί επειδή ήταν κ το τελευταίο κομμάτι κ μικρό νούμερο. Αλλά είχα οργώσει τα μαγαζιά μέχρι να το βρω όπως το είχα στο μυαλό μου. Αν έχεις ήδη, ακόμα καλύτερα, αλλιώς δανείσου από κάποια φίλη, ή από τη μαμά σου. Αλλά σε περίπτωση που θες να το αγοράσεις ψάξε καλά καλά, ακόμα κ σε ακριβά μαγαζιά για ευκαιρίες.
Αρχική Δημοσίευση από alitaki17
καπως ετσι ειχα ντυθει .ναι...
Τζι τι πι

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 17:34, 30-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Καλύτερα κάποια θέματα να τα αφήνουμε στην ησυχία τους...
Τα παιδάκια της Αιθιοπίας δεν μου κάνουν για καρναβαλικό θέμα,και πολύ φοβάμαι ότι θα είναι άκρως παρεξηγήσιμο το εγχείρημα...
Shit!Σωστή!!
Δεν το είχαμε σκεφτεί έτσι!!
Πφφφφφφ.....
Κάτι άλλο θα σκεφτούμε μωρέ!!
Στην τελική και ψητά κοτόπουλα no prob....
Καλή διάθεση να υπάρχει!<3

Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

H alitaki17 έγραψε στις 18:03, 30-01-12:

Είχα αγοράσει ένα μαύρο σατέν φόρεμα(πολύ κουκλί αυτό το φόρεμα ρε συ τώρα που το θυμήθηκα) γιατί ήθελα έτσι κ αλλιώς ένα να το έχω. Κατάμαυρο, κοντό(πιο πάνω από το γόνατο) μαζί με κατάμαυρο καλσόν και μαύρες γόβες. Επίσης, είχε μια φίλη μου το κλασσικό καπελάκι της χήρας(ΚΛΙΚ) και μου το δάνεισε μην το αγοράζω άδικα, μαύρα γάντια με δαντέλα όπως στη προηγούμενη φώτο και μαύρα πούπουλα στο λαιμό(μπουαχαχα).

Από μακιγιάζ, λίγο πιο έντονο βάψιμο:κατακόκκινα χείλη(επιβάλλεται!), έντονο μάτι(εγώ δεν είχα βαφτεί έντονα στο μάτι γιατί δε μ αρέσει να τονίζω κ χείλη κ μάτια αλλά φαινόταν μια χαρά οπότε όπως θέλει ο καθένας). Από μαλλιά ολόισια τα είχα και κάτω. Τέλος, από πάνω είχα βάλει κι ένα μαύρο παλτό και δε κρύωνα καθόλου. Μέσα το βγάζεις και είσαι σούπερ

Το αποτέλεσμα με είχε ικανοποιήσει πάρα πολύ, γιατί θύμιζε 100% σε εύθυμη χήρα. Εμφανισιακά πολύ ωραία η "στολή" και προκλητική ελάχιστα, ίσα ίσα, σε καμία περίπτωση δε θύμιζε τη κλασσική σεξοχαζοστολή. Αντιθέτως, ήταν σικ

ΤΙΡ: Το φόρεμα το είχα βρει πολύ φθηνό. Το είχα πάρει στις εκπτώσεις από πολύ καλό μαγαζί επειδή ήταν κ το τελευταίο κομμάτι κ μικρό νούμερο. Αλλά είχα οργώσει τα μαγαζιά μέχρι να το βρω όπως το είχα στο μυαλό μου. Αν έχεις ήδη, ακόμα καλύτερα, αλλιώς δανείσου από κάποια φίλη, ή από τη μαμά σου. Αλλά σε περίπτωση που θες να το αγοράσεις ψάξε καλά καλά, ακόμα κ σε ακριβά μαγαζιά για ευκαιρίες.

Τζι τι πι
xχαχαχαχαχαχαχα.....πολυ τελειο μου ακουγεται/...εντυπωσιαστηκα φοβερη ι ιδεα σου..το φορεμα ετψι οπως τ φανταζομαι κ εγω...πωπω...τρελαθηκα μαρεσε πολυ...εχεισ φαντασια..
ολα τ υπολοιπα που χρειαζονται τ εχω μονο τ φορεμα μου λειπει θα ψαξω να βρω εκτος αν εχει καμια φιλη

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:37, 30-01-12:

Επειδη ειμαι ανενημερωτος, να ρωτησω κατι; Ποτε ειναι η αποκριες και εχετε αρχισει να σκευστε τι θα φορεσετε;

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 20:38, 30-01-12:

26/2

Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

H alitaki17 έγραψε στις 14:47, 01-02-12:

τοτε

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 16:49, 01-02-12:

Εγώ πέρυσι ντύθηκα Λαζάρου στα νιάτα του...φετός τι να ντυθω;

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 23:36, 01-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Το σέξυ μαθήτρια, καθηγήτρια κ νοσοκόμα να το δεχτώ! Το σέξυ κομμώτρια κ ειδικά το σέξυ ψιλικατζού μονό κλισέ δεν το λες!!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 23:44, 01-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Το σέξυ μαθήτρια, καθηγήτρια κ νοσοκόμα να το δεχτώ! Το σέξυ κομμώτρια κ ειδικά το σέξυ ψιλικατζού μονό κλισέ δεν το λες!!
Ισχύει, και θαρρώ θα μπορούσε να γίνει όντως χιουμοριστικο

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 00:23, 02-02-12:

Ναι ναι κ γω όπως το φαντάζομαι...μπορώ να πω ότι είναι κ πρωτότυπο κ χιουμοριστικό! χαχαχα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους