Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 587 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απόκριες!

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 17:21, 02-02-11:

ναι γαμωτο ομως δεν εχω και πολλες επιλογες...κα8ε χρονια ντυνομαι 10 διαφορετικα πραγματα!!!!!δεν εμεινε και τπτ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:31, 02-02-11:

Άραβας;
Μωράκι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 17:40, 02-02-11:

τα'χω κανει...αν ντυ8ω τσιγγανα που λεγα εκτος απο μακρυα φουστα και πολλα μπιχλιμπιδια() τι αλλο 8α μορουσα να βαλω???
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:43, 02-02-11:

Σκουλαρίκια μεγάλα.
Κανένα ντέφι.
Ελίτσες στο πρόσωπο.
Αρκετά βραχιόλια-κολιέ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 18:20, 02-02-11:

δε μαρεσουν οι αποκριες.
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 18:39, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
τα'χω κανει...αν ντυ8ω τσιγγανα που λεγα εκτος απο μακρυα φουστα και πολλα μπιχλιμπιδια() τι αλλο 8α μορουσα να βαλω???
Κι εγώ τσιγγάνα θέλω να ντυθώ..αλλά έχω και στολή σκοτσέζας!!!
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H skatoula14 έγραψε: στις 22:16, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres

xaxax καλυτερα σκοτσεζα!!!!!πιο πρωτοτυπη!!!!
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 22:47, 02-02-11:

Εγω φετος θα ντυθωωω------>

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 23:17, 02-02-11:

Δε μ' αρέσουν οι έτοιμες στολές.
Το αυτοσχέδιο είναι πιο ωραίο.
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 10:19, 03-02-11:

Poison Ivy!! Και το αμόρε Batman...

Εύκολη σαν στολή... Μια πράσινη αμάνικη μπλούζα ένα πράσινο κολάν και μια κόκκινη περούκα... Το τρικ είναι στο μακιγιάζ...χεχε...

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 10:15, 04-02-11:

Την καλύτερη αυτοσχέδια σχολή ever την είδα στις Σέρρες!!!

Ένας τύπος είχε πάρει ένα χαρτόκουτο, τό έχει βάψει καφέ, είχε κάνει και μια τρύπα για να μπάινει το κεφάλι του και είχε ντυθεί παρουσιαστής στην τηλεόραση... Το ωραιότερο σημείο της αμφίεσης ήταν το σεμεδάκι πάνω στην τηλεόραση...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 13:32, 04-02-11:

xaxax καλυτερα σκοτσεζα!!!!!πιο πρωτοτυπη!!!!
Θα ντυθώ και τα δύο!!!....εξάλλου δύο πάρτυ μασκέ θα κάνει η τάξη μου...!!
Αν και συμφωνώ με τη Θεοδώρα...όταν ντύνεσαι με δικά σου ρούχα τότε είναι που δεν σ'αναγνωρίζει σχεδόν κανένας!!
Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 14:11, 04-02-11:

γενικά πρέπει να είναι πολύ χαχόλικο το όλο στυλ... Μακριά και αερατη φούστα. Μπλούζα κατά προτίμηση φλοράλ. Μεγάλες κρικέλες, χρυσή αλυσίδα στο λαιμό, πολλά βραχιόλια, δαχτυλίδια, μαντίλι στο κεφάλι και κανένα γαρίφαλο στο αυτί. Αν θες να το παρατραβήξεις ακόμη περισσότερο, κανε μαύρα έντονα φρύδια που σχεδόν να είναι ενωμένα. Ντεφι δε χρειάζεται, αλλά καμιά τραπουλίτσα για να ρίξεις τα χαρτιά θα είναι ο,τι πρέπει!! Ωστόσο, αν θες να γίνεις περιποιημένη τσιγγάνα, μπορείς να ψάξεις φωτογραφίες απ τον ελληνικό κινηματογράφο του τύπου λατέρνα φτώχια και φιλότιμο που ήταν πολύ ωραίες οι τσιγγάνες...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H skatoula14 έγραψε: στις 00:58, 05-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από elenaki_arnea08
γενικά πρέπει να είναι πολύ χαχόλικο το όλο στυλ... Μακριά και αερατη φούστα. Μπλούζα κατά προτίμηση φλοράλ. Μεγάλες κρικέλες, χρυσή αλυσίδα στο λαιμό, πολλά βραχιόλια, δαχτυλίδια, μαντίλι στο κεφάλι και κανένα γαρίφαλο στο αυτί. Αν θες να το παρατραβήξεις ακόμη περισσότερο, κανε μαύρα έντονα φρύδια που σχεδόν να είναι ενωμένα. Ντεφι δε χρειάζεται, αλλά καμιά τραπουλίτσα για να ρίξεις τα χαρτιά θα είναι ο,τι πρέπει!! Ωστόσο, αν θες να γίνεις περιποιημένη τσιγγάνα, μπορείς να ψάξεις φωτογραφίες απ τον ελληνικό κινηματογράφο του τύπου λατέρνα φτώχια και φιλότιμο που ήταν πολύ ωραίες οι τσιγγάνες...

χαχαχχα το'χεις ψαξει το θεμα βλεπω...αυτο με τη τραπουλα καλοοο παντως!!!!!
Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 01:30, 05-02-11:

Το εχω ψάξει γιατί εχω ντυθεί σχεδόν τα πάντα! Όταν τα γενέθλια μου πέφτουν συνεχώς μέσα στις απόκριες, με εξαίρεση τα 2 τελευταία χρόνια, πρέπει να εχω εναλλακτικές για την τσικνοπέμπτη, την κυριακή της αποκριάς και την ημέρα των γενεθλίων μου!! Γενικά όμως μ' αρέσουν πάρα πολύ οι μεταμφιέσεις! Μόνο που φέτος δε ξέρω τί να ντυθώ!!
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 01:35, 05-02-11:

Αλήθεια, πότε είναι η Τσικνοπέμπτη;
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 13:11, 05-02-11:

Στις 24 του μηνός αν δεν κάνω λάθος...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 21:03, 25-02-11:

Παιδάκιαααααααααααααααα.......σκέφτομαι να ντυθώ μαθήτρια φέτος...έχω την κατάλληλη καρό μίνι-φούστα..θα βάλω καλσόν στο χρώμα του ποδιού,σταράκια,γκέτες,άσπρο πουκάμισο μάλλον..και σκέφτομαι πως για να ολοκληρωθεί το σύνολο θα μπορούσα να φορέσω βυσσινί γραβάτα... Επίσης,θα πιάσω τα μαλλιά μου κοτσιδάκια και θα κάνω φακιδούλες... Πώς σας φαίνεται??
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 17:14, 26-02-11:

Παιδάκιαααααααααααααααα.......σκέφτομαι να ντυθώ μαθήτρια φέτος...έχω την κατάλληλη καρό μίνι-φούστα..θα βάλω καλσόν στο χρώμα του ποδιού,σταράκια,γκέτες,άσπρο πουκάμισο μάλλον..και σκέφτομαι πως για να ολοκληρωθεί το σύνολο θα μπορούσα να φορέσω βυσσινί γραβάτα... Επίσης,θα πιάσω τα μαλλιά μου κοτσιδάκια και θα κάνω φακιδούλες... Πώς σας φαίνεται??

οι συμμαθητές σου θα δυσκολευτούν να σε αναγνωρίσουν
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 17:51, 26-02-11:

Είχα την ίδια ακριβώς ιδέα και μου φαίνεται υπέροχο! Μόνο που η φούστα και η γραβάτα ήταν Κέρκυρα, so έκανα τη γατούλα. Θα είσαι υπέροχη! Οι φακίδες δεν είναι must.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους