Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,264 μηνύματα σε 75,347 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 537 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καλή πρωταπριλιά] Αντίο...

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:55, 01-04-08:

Γιατί το χαλάσατε βρε παιδιά και για τους επόμενους;
Μου αρέσει που σας έλεγα και στο πμ να μην πείτε τπτ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stellak

Νεοφερμένος

H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε: στις 16:56, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από aretha
Ορίστε μας, αρχίσαν τώρα και οι απειλές...
Εμ κερατάς, εμ δαρμένος δηλαδή
Δυο λέξεις θα σου πω και σένα και της αλληνής και της παραλληνής που με πήρε ΚΑΙ τηλέφωνο: Σ-α-ς Έ-φ-α-γ-α!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RedCat

Νεοφερμένος

H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H RedCat έγραψε: στις 16:56, 01-04-08:

Η χαρα φαίνεται ήταν μεγάλη Μισέλ!!!!:up:
ας τραγουδήσουμε "ειμαστε ακομα ζωντανοί....στη σκηνή...":up:
Παράθεση

Havana (Katrin!)

Νεοφερμένος

H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε: στις 16:57, 01-04-08:

μπραβο ρε λια μου εχουν βγει τα ματια να κανω κοπυ παστε τα αρχεια μου...νιαρ
Παράθεση

AGGELIKI

Νεοφερμένος

H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H AGGELIKI έγραψε: στις 16:58, 01-04-08:

ηταν καλο παντως!ακομη και εγω την πατησα,που παντα εχω το νου μου τετοια μερα!
Παράθεση

Κείρα

Νεοφερμένος

H Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Κείρα έγραψε: στις 16:58, 01-04-08:

Καλά δεν ντρέπεστε κονταμαν γυναίκες. Η μια να χαριζει το παιδί της και η άλλη να κλείνει το site. Ντροπή σας.
Την έπαθα κανονικότατα

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε: στις 16:58, 01-04-08:

Για μένα πάντως, σε προειδοποιώ ότι θα χρειαστείς και καμιά σοδίτσα, έχε το υπόψη σου!!
Παράθεση

AGGELIKI

Νεοφερμένος

H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H AGGELIKI έγραψε: στις 16:58, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από HAVANA
μπραβο ρε λια μου εχουν βγει τα ματια να κανω κοπυ παστε τα αρχεια μου...νιαρ
τελος καλο ,ολα καλα!
Παράθεση

gatouni

Νεοφερμένος

H gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H gatouni έγραψε: στις 16:59, 01-04-08:

Ουφ! επρεπε να φύγω από το γραφείο από τι σ 5,30 και κάθομαι ακόμα Με το στομάχι σφιγμένο. Αυτλο δεν είναι Πρωταπριλιά ειναι εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες.
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 17:01, 01-04-08:

Εγώ θα αρχίσω τις μηνύσεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να μην πω οτι αν πετύχω καμία σας αλίμωνό της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΦΥΛΑΧΘΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!

-εδω και 1 ωρα επρεπε να ειμαι με το παιδί μου!!!!!!!!!!!! ΘΑ γινω ΠΛΟΥΣΙΑ...... με δικηγόρο τον ΚΟΥΓΙΑ!!!
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε: στις 17:01, 01-04-08:

Άντε, και του χρόνου να 'μαστε όλοι καλά να την ξαναπατήσουμε!
Παράθεση

stellak

Νεοφερμένος

H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε: στις 17:02, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από julia
Εγώ θα αρχίσω τις μηνύσεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να μην πω οτι αν πετύχω καμία σας αλίμωνό της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΦΥΛΑΧΘΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!
Λοιπόν, ετοιμαστείτε να κινηθούμε νομικά ΤΩΡΑ.
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H aretha έγραψε: στις 17:03, 01-04-08:

Ναι, ναι, νομίζω πως ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ!
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 17:04, 01-04-08:

Μαζεύουμε Υπογραφές......
ΕΓΩ. ΚΙΚΗΣ...
Παράθεση

stellak

Νεοφερμένος

H stellak Frozen and broken but free έγραψε: στις 17:05, 01-04-08:

Έχω μια αμυδρή αίσθηση ότι... αυξήθηκαν ξαφνικά οι... "επισκέπτες" του site
Παράθεση

Κείρα

Νεοφερμένος

H Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Κείρα έγραψε: στις 17:05, 01-04-08:

Ωραία, τις μυνησεις απο άλλου τις περίμενε και αλλού θα τις έρθουν της κοπέλας. Σιγά κορίτσια γιατί αν βάλετε τον Κουγια, θα το κλείσει πράγματι το site η Michelle
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H aretha έγραψε: στις 17:11, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από stellak
Έχω μια αμυδρή αίσθηση ότι... αυξήθηκαν ξαφνικά οι... "επισκέπτες" του site
Στέλλα, όπως έλεγε και ο Γκουσγκούνης "δεν μας βλέπουν, μας καμαρώνουν"
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 17:12, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κείρα
Ωραία, τις μυνησεις απο άλλου τις περίμενε και αλλού θα τις έρθουν της κοπέλας. Σιγά κορίτσια γιατί αν βάλετε τον Κουγια, θα το κλείσει πράγματι το site η Michelle
Οχι, Κείρα μου.......
Εχουμε επενδύσει, χρόνο .... και εργατοώρες ΠΟΛΛΕΣ!!!!! Λειπω στο ΠΑιδί μου!!!!!!!!!!!!

Δεν τρώω, δεν κοιμάμε.......

ΕΙμαι mycatαλκολική!!!!!

και φέυγω γιατι αργησα..... και ΕΓΩ θα δεχθώ τα νευρα του ΚΙΚΗ.....

αντε καλό ΜΗΝΑ.... :up:
Παράθεση

RedCat

Νεοφερμένος

H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H RedCat έγραψε: στις 17:13, 01-04-08:

την πατήσατε ε??? (νια νια νια)
Αυτο το που είστε κινηματογραφοφιλη Αλίκη μας με τρελαίνει
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H aretha έγραψε: στις 17:16, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nota
Αυτο το που είστε κινηματογραφοφιλη Αλίκη μας με τρελαίνει
Ε, πώς, μετά από τόσο Πουτσίνι που συζητήσαμε το πρωί λίγος εναλλακτικός κινηματογράφος επιβάλλεται...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρωταπριλιά - Από ninaki
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-14 στις 21:25.
    • Καλή πρωταπριλιά! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-06 στις 13:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα