Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο περίεργο, συναρπαστικό, αστείο πράγμα που έχει κάνει για σας;

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 17:27, 13-02-06:

(εν όψει του sir Αγίου Βαλεντίνου...) Ποιό έιναι το πιο περίεργο,συναρπαστικό,αστείο...που έχει κάνει ο/η σύντροφός σας για εσάς προκειμένου να σας εκφράσει τα συναισθήματά του?
(όχι απαραίτητα τη μέρα του Αγίου Βαλεντίνου!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 13-02-06 στις 17:37.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 17:38, 13-02-06:

Άλλαξα τον τίτλο και τροποποίησα ανάλογα το μήνυμά σου για να είναι σαφές το θέμα συζήτησης..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 01:51, 12-10-06:

στην επέτειο του 1ου χρόνου,ο πρώην φίλος μου,μου ζήτησε να περάσω πρώτα απ'το σπίτι του πριν βγούμε για ποτό -όπως είχαμε κανονίσει-,γιατί δεν είχε προλάβει να ετοιμαστεί..όταν έφτασα λοιπόν,βρήκα την πόρτα του διαμερίσματος μισάνοιχτη..όταν την άνοιξα,είδα παντού κεράκια και κάτω στο πάτωμα,ήταν ένα διαδρομάκι από κόκκινα ροδοπέταλα που οδηγούσαν στο δωμάτιό του..απ'το δωμάτιο όμως,είχε βγάλει το κρεβάτι του,και στη θέση του,είχε βάλει ένα τραπέζι..μου είχε μαγειρέψει -είχε φτιάξει και γλυκό παρακαλώ..!-..ήταν πάρα πολύ γλυκό και υπέροχο και πραγματικά,είναι η πιο όμορφη έκπληξη που μου έχουν κάνει μέχρι στιγμής..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 19:29, 20-10-06:

Ηταν το πρώτο φιλί που δώσαμε με τον άντρα μου!
Δουλεύαμε μαζί στο ίδιο μαγαζί. Μου τα΄ριχνε από την πρώτη μέρα αλλά είχε ενα στιλ μεταξύ σοβαρού κι αστείου απότε δεν ήξερα πως να το πάρω. Μια μέρα μου έστειλε, ενώ καθόμασταν δίπλα δίπλα, ένα sms που έλεγε πως έχει πάθει την πλάκα του μαζί μου και πως έχω τέλεια χείλη που θα ήθελε να τα φιλάει για πολλές ώρες! Την επόμενη ενώ εγώ ακόμα δεν ήμουν σίγουρη αν σοβαρολογούσε, μου έστειλε ενα sms "θα δεις σε λίγο αν μιλάω σοβαρα". Ενώ το διάβαζα βγαίνοντας από ένα σπίτι που είχα πάει μια παραγγελία(δουλευα delivery σε μια πιτσαρία τότε), τον είδα απ'έξω να με περιμένει. Σάστησα! Πριν προλάβω να αντιδράσω με είχε αρπάξει και με φίλαγε τόσο παθιασμένα που ζαλίστηκα!
Και να΄μαστε τώρα τρελά ερωτευμένοι και παντρεμένοι και περιμένουμε και νινί!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazy lover
H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε στις 21:55, 21-10-06:

Τι ερωτας!Ζηλευω torry...!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:46, 15-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula
(εν όψει του sir Αγίου Βαλεντίνου...) Ποιό έιναι το πιο περίεργο,συναρπαστικό,αστείο...που έχει κάνει ο/η σύντροφός σας για εσάς προκειμένου να σας εκφράσει τα συναισθήματά του?
(όχι απαραίτητα τη μέρα του Αγίου Βαλεντίνου!)
Με παντρέυτηκε, ακόμα βαράει το κεφάλι του στον τοίχο ο κακόμοιρος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 18:06, 16-10-07:

ηρθε στην αλλη ακρη της ελλαδας για να με βρει... ενω ακομα δεν ειμασταν καν ζευγαρι..

σε αλλη σχεση, πολυ αγαπημενη, ο τοτε φιλος μου εμενε κοντα στον αλιμο, εγω παγκρατι..
δουλευα καθημερινα καπου προς αγια παρασκευη και ηταν χειμωνας.. επιανα δουλεια νωρις το πρωι και ο καημενος ξυπναγε, ερχοταν να με παει στη δουλεια και επεστρεφε μετα απο 2.5 ωρες σπιτι του να συνεχισει τον υπνο του... αυτο το πραγμα ειναι απιστευτο, αδιανοητο και δεν θα το εκανε ο οποιοσδηποτε..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους