Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,051 μέλη και 2,412,052 μηνύματα σε 75,409 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 632 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναφορά του myCat στο 7μέρες TV

Μυρτω4038 (Νίκη)

Νεοφερμένος

H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε: στις 12:25, 11-05-08:

Χθες ξεφυλλιζα το περιοδικο 7ΜερεςTV και στην σελιδα 96 του τευχους 949 ( 10-16/5/2008 )στην στηλη Οδηγος του Internet με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη Σας αντιγραφω ακριβως το κειμενο
www.mycat.gr Ενα site που αγαπαει τις γατες και το δειχνει!Το MyCat ειναι αφιερωμενο αποκλειστικα στις γατες και σε αυτους που τις αγαπουν. Στις σελιδες του θα βρειτε αρθρα που θα σας βοηθησουν να τις κατανοησετε καλυτερα και να τις φριντισετε σωστα.:up:Το κειμενο δεν εχει υπογραφη, εψαξα να βρω ποιος γραφει την στηλη αλλα δεν το λεει πουθενα.
Περιττο να σας πω οτι χαρηκα σαν να παινεψε καποιος κατι δικο μου:up:
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 19-02-12 στις 16:17.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Νεοφερμένος

H αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε: στις 12:27, 11-05-08:

Ωραία, πολύ ωραία! Κι εγώ χάρηκα! :up::up::up:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Νεοφερμένος

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε: στις 12:29, 11-05-08:

Α τι καλά!Μπράβο,ωραία η αναφορά,θα βοηθήσει πολλους που ψάχνουν ζωάκι ή χρειάζονται συμβουλές!
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε: στις 13:01, 11-05-08:

Ευχαριστούμε, niki, που μας το είπες!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:02, 11-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από niki
Χθες ξεφυλλιζα το περιοδικο 7ΜερεςTV και στην σελιδα 96 του τευχους 949(10-16/5/2008) στην στηλη Οδηγος του Internet με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη Σας αντιγραφω ακριβως το κειμενο
www.mycat.gr Ενα site που αγαπαει τις γατες και το δειχνει!Το MyCat ειναι αφιερωμενο αποκλειστικα στις γατες και σε αυτους που τις αγαπουν. Στις σελιδες του θα βρειτε αρθρα που θα σας βοηθησουν να τις κατανοησετε καλυτερα και να τις φριντισετε σωστα.:up:Το κειμενο δεν εχει υπογραφη, εψαξα να βρω ποιος γραφει την στηλη αλλα δεν το λεει πουθενα.
Περιττο να σας πω οτι χαρηκα σαν να παινεψε καποιος κατι δικο μου:up:
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση
Παράθεση

μαγισσα

Νεοφερμένος

H μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H μαγισσα έγραψε: στις 23:51, 12-05-08:

σίγουρα niki μου όταν παιρνάμε εδώ μέσα ένα σημαντικό χρόνο από την ζωή μας είναι δυνατόν να μην το νιώθουμε δικό μας?????:up::up::up::up:

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση !!!!!!!
Παράθεση

rose94

Νεοφερμένος

H rose94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H rose94 έγραψε: στις 13:25, 27-05-08:

Γίναμε διάσημοι!!!
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 13:29, 27-05-08:

Σιγά μην περιμέναμε το 7μέρες ΤV!!!!!!
Εδώ είμαστε 4000 και μέλη!!!!:up::up::up:
Παράθεση

natalo9

Νεοφερμένος

H natalo9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H natalo9 έγραψε: στις 13:31, 27-05-08:

Σωστά..από στόμα σε στόμα ήδη γιναμε διάσημοι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος