Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,674 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,297 μηνύματα σε 91,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Συλλογή από αγαπημένες και εντυπωσιακές διαφημιστικές καμπάνιες

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 21:24, 15-02-06:

Ποιά είναι η αγαπημένη σας διαφήμιση ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη O'Zorgnax
Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε στις 00:26, 16-02-06:

Η απάντηση μπορέι να είναι μόνο μία...

- ΕΕ!! Μανωλιό, άκουσα καλά μωρε, επάντρεύτηκες τσ' Ασημάκη τη θυγατέρα;
- Εκουζουλάθηκες μωρέ; Εξάνοιξές τηνε καλά; Ω την παντέρμη!!!
Ολο τρώγει, και τρώγει, και τρώγει και φαρδαίνει. Εκατήντησε ωσάν τον ιπποπόταμο. Αμφίβιο. Φτάνει τα 5 μέτρα μήκος και τσι 3 τόνους βάρος.
Θηλαστικό τσι ζούγκλας. Ζει στα δάση του Ζαϊρ, του Νίγηρα και τσι Ναμίμπια. Τρώγει ωσαμε 68 κιλά χόρτα την ημέρα. Α, και η ουρά του φτάνει τους 50 πόντους.....
και βάλε!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:48, 16-02-06:

Με το σκυλάκι του swiffer νομίζω και του γερμανού

Η χειρότερη με το 11 8 80 παιδιά αυτή η γρία μου δίνει στα νευρα ποιός μ@λάκας τις έβγαλε αυτές τις διαφημίσεις??

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,265 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:13, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Η απάντηση μπορέι να είναι μόνο μία...

- ΕΕ!! Μανωλιό, άκουσα καλά μωρε, επάντρεύτηκες τσ' Ασημάκη τη θυγατέρα;
- Εκουζουλάθηκες μωρέ; Εξάνοιξές τηνε καλά; Ω την παντέρμη!!!
Ολο τρώγει, και τρώγει, και τρώγει και φαρδαίνει. Εκατήντησε ωσάν τον ιπποπόταμο. Αμφίβιο. Φτάνει τα 5 μέτρα μήκος και τσι 3 τόνους βάρος.
Θηλαστικό τσι ζούγκλας. Ζει στα δάση του Ζαϊρ, του Νίγηρα και τσι Ναμίμπια. Τρώγει ωσαμε 68 κιλά χόρτα την ημέρα. Α, και η ουρά του φτάνει τους 50 πόντους.....
και βάλε!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panathas
Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε στις 15:11, 16-02-06:

Να σου θυμίσω bunny ότι θυμάσαι την διαφήμιση επειδή σου σπάει τα νεύρα αυτό ήθελαν να πετύχουν αυτοί που την έφτιαξαν.
Μου αρέσουν όλες οι διαφημίσεις της Q.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:23, 16-02-06:

Freeze! Freeze λιω!
Πουτ δε κοτ νταουν σλοουλιε! Γιου χαβε δε ραΐτ το ρεμεΐΐν σαΐλεντ, ανιθινγκ γιου σεΐ κεν μπε γιουζντ αγκανστ γιου ιν δε καλ οφ λοουβ
Η με αγγλικους χαρακτιρες

Freeze! Freeze lio!
Put the cot down slowly, you have the right to remain silent, anything you say can be used again you in the call of law

(την εχω και σε βιντεακι αμα θελετε, εχω και αλλες)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:29, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από panathas
Να σου θυμίσω bunny ότι θυμάσαι την διαφήμιση επειδή σου σπάει τα νεύρα αυτό ήθελαν να πετύχουν αυτοί που την έφτιαξαν.
Μου αρέσουν όλες οι διαφημίσεις της Q.

τί ήθελαν??
να μας σπάνε τα νεύρα??

Α ναι και της κιου έχουν πλάκα

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 15:56, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ιν δε καλ οφ λοουβ

in the call of law
ΑΥΑΥΑΥΑΪ ΚΑΡΑΜΠΑ

εγραψες κρονάκο. τοταλ ρεσπεκτ.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:09, 16-02-06:

Ρε παιδιά εμένα αυτή η διαφήμιση γιατί δεν μου έκανε κάτι??
οι περισσότεροι είχαν τρελαθεί
τόσο ανάποδο πλάσμα είμαι??

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 17:13, 16-02-06:

Κι εγώ ψηφίζω όλες τις διαφημίσεις της "Q" και ειδικά αυτή με τον παπά που πήγαινε κάπως έτσι..σε στυλ ψαλμωδίας)"Αληθεύει ότι έχει φθηνότερες συνδέσειιις?","Αληθεύύύύειι??Αληθεύύύύειιιιιιι..???".."Πες μου βρε!!!" Και μ'άρεσε πάρα πολύ μία απ'τις πρώτες διαφημίσεις της,που έδειχνε έναν εξωγήινο να'χει κατέβει στη γη και να μιλαει μ'εναν αρχαίο,αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα τον διάλογο..μήπως τον θυμάται κανείς??ήταν όλα τα λεφτά..!!!

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 21:13, 30-05-06:

Πουτ δι κοτσ νταουν σλόουλιοι. Όταν την πρωτοείδα το βρακί μου βράχηκε

Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cuto
Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε στις 01:35, 31-05-06:

φαση εχει το παλικαρακι ο ναυαγος στην διαφημιση της toyota με το corolla.
επισης μ αρεσει κ καινουργια της Q με τον da vinci

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 02:46, 31-05-06:

Οι στανταρ που μ'αρεσουν παντα ειναι της Q.
Η αγαπημενη εβερ ηταν η περσινη του magic five senses (κι η φετινη καλουλα ειναι, αλλα την περσινη δε τη φτανει καμιααα!)
Α, μ'αρεσει κι αυτη του pegeot (τωρα στανταρ το γραφω λαθος :p) 207 με τις πασχαλιτσες που σεξουλιαζονται μες στο αυτοκινητο

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 00:20, 01-06-06:

Μου αρέσουν διάφορες διαφημίσεις κατά καιρούς.
Τώρα έχω κολλήσει με το πουτ δε κοτς νταουν σλόουλι
Και της Q είναι κάποιες πετυχημένες .
Προπέρσι μου άρεσε ο Σάββας που δεν έλεγε να γυρίσει σπίτι.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 08:55, 01-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
pegeot (τωρα στανταρ το γραφω λαθος :p)
peugeot

Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Crow_of_Darkness
Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε στις 10:29, 01-06-06:

Δεν έχω κάποια αγαπημένη διαφήμιση από την ελληνική τηλεόραση. Οι αγαπημένες μου είναι κάποιες αστείες διαφημίσεις από το εξωτερικό που είχα δει να προβάλονται σε μια γιγαντοοθόνη καφετέριας πρίν καιρό. Στην Ελλάδα, οι διαφημίσεις, υπολειπονται κατά τη γνώμη μου σε ''πνεύμα'' και ουσία. Κάπως μου άρεσε το <<πούτ δε κότ ντάουν>>, αλλά χωρίς να πώ ότι μου προξένησε τη μεγάλη εντύπωση. Στη μεγάλη τους πλειοψηφία, οι Ελληνικές διαφημίσεις είναι βαρετές και περιμένεις να τελειώσουν για να δείς τη συνέχεια του έργου...

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 23:05, 01-06-06:

Από τις πιο κορυφαίες διαφημίσεις είναι οι 2 διαφημίσεις της Sprite.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 23:34, 01-06-06:

Α!Επίσης μου αρέσει πολύ και η ατάκα της Ντάλιας(μόνο η ατάκα όχι ολόκληρη η διαφήμιση) που δηλώνει περιχαρής πως κέρδισε μια τηλεόραση και ένα πλάσμα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maxnikos
Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε στις 00:10, 02-06-06:

Θα κανεις φρρρρρ να σ'ακουσω ε?Καταπληκτικε τττττρρρροχονομε?
Ο απαιχτος..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 04:03, 07-06-06:

Έχω και μία σε βιντεάκι με το σήμα "χ" και το logo του alpha είναι από συστήμα παρακολούθησης αν δεν κάνω λάθος και δίχνει έναν τυπά να οδηγά φορτηγάκι και να του κάνει οτοστόπ μια γκόμενα την πέρνει αρχίζει αυτή να τον χαϊδολογά και μετά σταματάει αυτός της ορμάει με ένα φιλί βάζει το χέρι μέσα στην φούστα και πιάνει ένα σκουλήκι και λέει "Είσαι άντρας!", αυτή βγάζει το μέικ απ με ένα μαντίλι και λέει "όχι είμαι το αφεντικό σου".

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 08:12, 07-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ιν δε καλ οφ λοουβ
in the call of law
Απ'όσο ξέρω είναι In the court of law!

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 04:38, 12-06-06:

Όσο και να σας φαίνεται αστείο, η αγαπημένη μου διαφήμιση είναι του kinder Happy Hippo!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 12:52, 18-06-06:

Κυρ Φαααν;
Φαααααααααν;
Φαααααααααααααν;
Φααααααααααααααααααν;

Αρ γιου λουκινγ φορ φαν;

Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sotiria
H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε στις 13:29, 18-06-06:

Ενένα μου άρεσε και η καινούρια διαφήμιση του nirvana με το παγωτό!!
- Το λαμπατουέρ, το λαμπατέρ.....Το φως!!!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 11:16, 11-07-06:

Μια διαφήμιση αυτοκινήτου, δε θυμάμαι ποιο είναι γιατί γελάω απίστευτα και δεν προσέχω το προιον της διαφήμισης..!!!!

οκ, είναι η διαφήμιση με τον τύπο που ακούει το δελτίο καιρού που αναφέρει επιδείνωση και σταματάει να βάλει κασκόλ και τον υπόλοιπο εξοπλισμό..
''Αλάσκα'', ''Σιβηρία'' και όταν περνάει ο άλλος με ανοιχτή την οροφή ...'
'Να ένας Εσκιμώος''...Τρελό γέλιο..

Παράθεση

SAMURAi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SAMURAi
Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web designer . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O SAMURAi έγραψε στις 09:45, 07-09-06:

Είδαμε.... Και Λίίίγο τσόντα... 11 8 80

Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sotiria
H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε στις 10:00, 07-09-06:

Phone, home!!!!!
Παραλλαγή της ταινίας με τον Ε.Τ. απο τη Vodafone!
Mονάδες γιοκ!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:03, 07-09-06:

Nike, a little less hurt με απιθανο cash. Και το little less gravity δεν κακο.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:44, 03-11-06:

http://www.youtube.com/watch?v=pGL0gdEPCtU
Εντυπωσιακό!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,621 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 23:55, 03-11-06:

http://www.youtube.com/watch?v=eitFOFNnKSI
Απο τις αγαπημένες μου. Πολύ καλή σκηνοθεσία, εικόνα και ήχος και ταιριάζει απόλυτα με το σύνθημα: "Keep Walking"

Γενικά μ'αρέσουν οι έξυπνες και οι καλαίσθητες διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που με τραβάνε γιατί... δεν ξέρω. πχ έχω κολήσει με αυτή του Bacardi και όποτε την ακούω κουνιέμαι, σε ότι διάθεση και να είμαι!
http://www.youtube.com/watch?v=5RFxG...jito%20bacardi

Α και μην ξεχάσω τις διαφημίσεις με ωραία εφέ όπως πχ αυτή:
http://www.youtube.com/watch?v=ciiHy3-jBtw

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 04-11-06 στις 00:31.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 00:00, 04-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
http://www.youtube.com/watch?v=eitFOFNnKSI
Απο τις αγαπημένες μου. Πολύ καλή σκηνοθεσία, εικόνα και ήχος και ταιριάζει απόλυτα με το σύνθημα: "Keep Walking"
Κορυφαία

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:24, 04-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
...

Γενικά μ'αρέσουν οι έξυπνες και οι καλαίσθητες διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που με τραβάνε γιατί... δεν ξέρω. πχ έχω κολήσει με αυτή του Bacardi και όποτε την ακούω κουνιέμαι, σε ότι διάθεση και να είμαι!
http://www.youtube.com/watch?v=5RFxG...jito%20bacardi

...
Αυτή είναι απίστευτη, πολύ σέξι και με τέλειο ρυθμό!!!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 16:25, 04-11-06:

Ξέρετε τι παίζει με την καινούρια διαφήμηση του Γιάννη; Ολοι γι αυτήν μιλάνε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:44, 04-11-06:

Δηλαδή;;;

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 16:47, 04-11-06:

Χθες μου έλεγαν δυο φίλοι μου για την διαφήμηση του Johnnie Walker, ιδέα δεν έχω.. Πήρε και βραβείο νομίζω.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,621 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 17:50, 04-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Χθες μου έλεγαν δυο φίλοι μου για την διαφήμηση του Johnnie Walker, ιδέα δεν έχω.. Πήρε και βραβείο νομίζω.
Για αυτή εδώ λες:
http://www.youtube.com/watch?v=xWYiqu2Yer4
Καλογυρισμένη, αλλά μπορώ να πω ότι δεν με τράβηξε τόσο...

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 17:35, 07-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Πουτ δι κοτσ νταουν σλόουλιοι. Όταν την πρωτοείδα το βρακί μου βράχηκε
συμφωνω

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 18:08, 07-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αυτή είναι απίστευτη, πολύ σέξι και με τέλειο ρυθμό!!!
Όντως! Πολύ ωραία διαφήμιση!!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 18:11, 07-11-06:

αυτη της Vodafone, με τους δυο τυπαδες.

Γιατι δεν κανεις το ιδιο;
εμμμμμ δεν μου αρεσει η γυναικα σου και τοσο πολυ

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:02, 12-11-06:

http://www.youtube.com/watch?v=RLr48yCkLg8

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:40, 12-11-06:

http://www.eatpes.com/coinstar.html

Πολύ δουλειά και πολύ καλή δουλειά! (Ξένη διαφήμιση)

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 13:24, 04-12-06:

Η διαφήμιση που παίζει μόνο στον ANTENNA για τα "Λαϊκά Μονοπάτια" του ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO.

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,262 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:17, 04-12-06:

Η τελευταία διαφήμιση της Vodafone με το ηλικιωμένο ζευγάρι. Η ασυνενοησία σε όλο της το μεγαλείο!

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 15:35, 04-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Η τελευταία διαφήμιση της Vodafone με το ηλικιωμένο ζευγάρι. Η ασυνενοησία σε όλο της το μεγαλείο!
+1

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 18:21, 04-12-06:

λατρεύω την καινούρια χριστουγεννιάτικη διαφήμιση της coca -cola,που δείχνει ένα κοριτσάκι να χαζεύει σε μια βιτρίνα και ξαφνικά εμφανίζεται ο Άη-Βασίλης και της δίνει το ομώνυμο προ'ι'όν..και δείχνει ότι το ίδιο σκηνικό,γίνεται κάθε χρόνο,μέχρι που το κοριτσάκι αυτό έχει γίνει πια γιαγιά και τον συναντάει πλέον,στο ίδιο μαγαζί με την εγγονή της....

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 18:40, 04-12-06:

Aυτη που οεριγραφει η burbuja φαινετι πολυ καλη μηπως την εχει κανεις?

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 01:54, 05-12-06:

http://www.youtube.com/watch?v=Sh-0j5S3fk8

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:09, 05-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
λατρεύω την καινούρια χριστουγεννιάτικη διαφήμιση της coca -cola,που δείχνει ένα κοριτσάκι να χαζεύει σε μια βιτρίνα και ξαφνικά εμφανίζεται ο Άη-Βασίλης και της δίνει το ομώνυμο προ'ι'όν..και δείχνει ότι το ίδιο σκηνικό,γίνεται κάθε χρόνο,μέχρι που το κοριτσάκι αυτό έχει γίνει πια γιαγιά και τον συναντάει πλέον,στο ίδιο μαγαζί με την εγγονή της....
+1
Πολυ καλη!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,265 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:36, 05-12-06:

Vodafone με τους παππούδες! Όλα τα λεφτά

-Ποιός είναι
-Ο άντρας!
- Ο γιος της Λωξάντρας? Τι κάνεις παλικάρι μου!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 11:58, 06-12-06:

Η διαφημιση της Sony (bravia).
Δεν ξερω! Πολυ.. πολυχρωμη!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους