Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 15:31, 17-02-12:

καλες κ οι αυταπατες....αλλα προτιμω τα ονειρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 21:58, 17-02-12:

Πριν λίγες μέρες έβλεπα το ίδιο όνειρο ξανά και ξανά.
Δε θυμάμαι αν ήταν ακριβώς το ίδιο,αλλά θυμάμαι πως ήταν ένα συγκεκριμένο πρόσωπο στο όνειρό μου.
Πολύ περίεργο, γιατί εγώ σπάνια ονειρεύομαι και μάλιστα το ίδιο-ή έστω παρόμοιο-όνειρο επί μια βδομάδα συνεχόμενα...

Ωραίο και απρόσμενο-weirdo ήταν. Ξυπνούσα και νόμιζα πως είχε συμβεί στη πραγματικότητα.
Έμοιαζε πολύ αληθινό αλλά δεν.
Anyway...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 22:36, 17-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
Πριν λίγες μέρες έβλεπα το ίδιο όνειρο ξανά και ξανά.
Δε θυμάμαι αν ήταν ακριβώς το ίδιο,αλλά θυμάμαι πως ήταν ένα συγκεκριμένο πρόσωπο στο όνειρό μου.
Πολύ περίεργο, γιατί εγώ σπάνια ονειρεύομαι και μάλιστα το ίδιο-ή έστω παρόμοιο-όνειρο επί μια βδομάδα συνεχόμενα...

Ωραίο και απρόσμενο-weirdo ήταν. Ξυπνούσα και νόμιζα πως είχε συμβεί στη πραγματικότητα.
Έμοιαζε πολύ αληθινό αλλά δεν.
Anyway...
Τι ειναι το weirdo;;;γινε πιο συγκεκριμενη...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 23:33, 17-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από νυχτολούλουδο
Τι ειναι το weirdo;;;γινε πιο συγκεκριμενη...

Εμ, γιατί?

Δε θέλω καλέ,σοζ
(λέω να το κρατήσω για μένα αυτό το όνειρο,
αλλά αν γνωρίζεις κάποιο πιθανό λόγο που βλέπεις το ίδιο όνειρο συνεχώς do tell)

ΥΓ. weirdo σημαίνει περίεργο, αλλόκοτο από το weird

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

смертной пилюле

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη смертной пилюле
Ο смертной пилюле αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O смертной пилюле έγραψε στις 02:36, 18-02-12:

στο χθεσινό μου όνειρο...

...συζητούσα για τα όρια της τέχνης,
έκανα σεξ στα σκοτεινά,
μου είχαν κλέψει όλα τα όνειρα,
ήμασταν λέει όλοι μια γειτονιά,
άκουγα τα αγαπημένα μου τραγούδια,
δεν ήξερα τι ήθελα κι ούτε και κείνη
και ήθελα να κόψω το κάπνισμα
αν και δε καπνίζω.

και τελικά:

»
Κλεμμένα όνειρα
Τελ. μήνυμα από смертной пилюле στις 18-02-12 01:54
Κατηγορία: Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση
»
We are all Greeks
Τελ. μήνυμα από смертной пилюле στις 18-02-12 01:32
Κατηγορία: Φάκελος: Ελληνική Κρίση
»
Track of the Day
Τελ. μήνυμα από смертной пилюле στις 18-02-12 01:03
Κατηγορία: Playlists & Συλλογές
»
Trance of the Day
Τελ. μήνυμα από смертной пилюле στις 18-02-12 00:52
Κατηγορία: Playlists & Συλλογές
»
Δεν ξέρω τι θέλει και τι θέλω εγώ...
Τελ. μήνυμα από εμμα_τριντεντ στις 17-02-12 23:50
Κατηγορία: Μπερδέματα
»
Θέλω να κόψω το κάπνισμα - Ημερολόγιο...
Τελ. μήνυμα από antwwwnis στις 17-02-12 23:49
Κατηγορία: Υγεία-Ιατρική
»
Σεξ στο σκοτάδι;
Τελ. μήνυμα από ciela στις 17-02-12 23:27
Κατηγορία: Έρωτας & Σεξ
»
Τέχνη χωρίς όρια
Τελ. μήνυμα από Anhur στις 17-02-12 23:16
Κατηγορία: Τέχνες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 14:28, 18-02-12:

ειδα οτι γνωρισα την αδελφη μιας καθηγητριας μου-την οποια την λενε επισης νεφελη. Το κουφο ημασταν στην αρχη στο φροντ. μετα δεν ξερω πως βρεθηκαμε σε εναν διαδρομο ακυρο και κανονικα η κοπελα ειναι γυρω στα 20κατι αλλα εγω την ειδα 50φευγα και μετα βρεθηκα σε μια λιμνη- η οποια ειχε ενα μαυροπρασινο χρωμα. Οκ τα χω παιξει!

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 17:36, 18-02-12:

Από το καλοκαίρι έχω στερέψει τελείως μα τελείως.....

Παράθεση

steve391242 (Στέφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη steve391242
Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O steve391242 Dare to walk the alleys of her mind? έγραψε στις 19:00, 18-02-12:

Κ εγω ειδα μετα απο κανα 6μηνο ονειρο! Επιτελους γτ μ αρεσει να ονειρευομαι και τωρα τελευταια τιποτα.. xP
Ημουν εξω λεει σε μια ταβερνα με τον κολλητο μου,την κολλητη μου,και μια κοπελα ελαφρως ακυρη απο περσυ που ημασταν μαζι στο σχολειο(κανενας δεν γνωριζει τον αλλον εν το μεταξυ αλλα anyway) και τα πιναμε αγρια(που και αυτο σπανιο να γινει). Σε καποια φαση η κολλητη και ο κολλητος ακουν μια παρεα απο διπλα και επειδη τους φανηκαν πολυ δηθεν σηκωθηκαν για να τους κανουν τσαμπουκα.Εγω με την συμμαθητρια να τους λεμε να καθισουν αλλα τελικα η κολλητη(που ειναι και μικροσωμη!)αρχιζει να πλακωνεται με ενα παλικαρι απο την αλλη παρεα,οποτε μπηκαμε και οι υπολοιποι και εγινε το ελα να δεις. Παντως το ευχαριστηθηκα ιδιαιτερως!

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 20:59, 18-02-12:

πριν λιγες μερες ,ειδα οτι μπηκαν κλεφτες στο σπιτι μου,ηθελαν να με σκοτωσουν και τους ικετευα να μην το κανουν,σε αυτο το σημειο ακριβως ενοιωθα φοβερο πονο...στην ικεσια...πεταχτηκα απο το κρεβατι....μετα απο λιγο ξανακοιμηθηκα...ειδα οτι με κυνηγουσαν τοκογλυφοι απο τους οποιους ο πατερας μου ειχε παρει χρηματα,και τον απειλουσαν οτι θα με σκοτωσουν αν δεν τους δωσει τα χρηματα....ειχε το πιστολι προς τα πανω μου....παρατηρησα οτι ο τοκογλυφος εκλαιγε,προσπαθουσε να πατησει την σκανδαλη αλλα δεν το αντεχε....τον ικετευα...και σε αυτο το σημειο κ παλι ενοιωθα πονο...ψυχικο πονο...τελικα δεν με σκοτωσε αλλα κ παλι τιναχστηκα απο το κρεβατι...

ειχε φοβερη ενταση αυτος ο πονος,γιατι στην ουσια στο ονειρο μου ανησυχουσα μιας και βρισκομαι σε περιοδο μεγαλων αλλαγων στην ζωη μου,μηπως σκοτωσω απο την αποφασιστικοτητα μου πλευρες του εαυτου μου,στα πλαισια των αλλαγων....
εποικοδομητικος εφιαλτης....

Παράθεση

смертной пилюле

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη смертной пилюле
Ο смертной пилюле αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O смертной пилюле έγραψε στις 06:01, 19-02-12:

τόσες νύχτες ναυάγια,
ήθελα μόνο να..

ονειρευτώ έστω, ότι την αγκαλιάζουν
μόνο τα δικά μου χέρια..

κι ακούμε ένα μελαγχολικό τραγούδι
μέχρι οι καρδιές μας να σπάσουν..

να σπάσουν να σπάσουν

κι όταν ξαναενωθούν
να μπερδευτούν τα κομμάτια τους..
..

για να έχω εγώ λίγο από τη δική της στην δική μου
κι εκείνη λίγη από τη δική μου στη δική της,

και να κάνουμε αλήθεια

αυτό που λένε ότι

Dream Is Destiny

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 09:56, 19-02-12:

Οτι είχα πάει διακοπές στο Μπαλί με τη γυναίκα και την ώρα που κάναμε ηλιοθεραπεία άρχισε να χιονίζει και μέσα σε 10 λεπτά το είχε στρώσει.Το σχόλιο ενός ντόπιου ''dont worry ,give it 20 minutes to switch to sweltering heat!''

Εντάξει όταν βλέπω όνειρα όλο κάτι τέτοια επιτυχημένα βλέπω

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 10:34, 19-02-12:

Interesting fact about dreams:Ολα τα προσωπα που βλεπουμε στα ονειρα.Τα εχουμε δει καποια στιγμη στη ζωη μας.Ακομα και αυτοι που ειναι φαινομενικα αγνωστοι.Μπορει εμεις να μην τους θυμομαστε,το υποσυνειδητο μας ομως τους θυμαται.

Ειδα λεφτα!!!!Υπαρχουν!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:11, 19-02-12:

Πυκνα συχνα βλεπω οτι ειμαι ξανα μαθητρια στο σχολειο και ειμαι αδιαβαστη...ή οτι γραφουμε διαγωνισμα και δεν εχω διαβασει ή παλιους μου συμμαθητες (πρεπει να φταιει που δεν εχω fb και προσπαθουν οι παλιοι μου συμμαθητες να επικοινωνησουν μαζι μου με καποιον τροπο.Λετε τα όνειρά μου να προσπαθουν να μου πουν να βγαλω fb?)...

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 19:40, 19-02-12:

Ότι βρισκόμουν σε μια αποστολή να σώσω ένα ψαράκι γυάλας από βέβαιο θάνατο!! Και όταν δεν τα κατάφερα με την πρώτη, επανέλαβα 4 φορές τη λέξη 'πρόσφατα' και ξαναγύρισα στο παρελθόν!!

derp

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 19:49, 19-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Ότι βρισκόμουν σε μια αποστολή να σώσω ένα ψαράκι γυάλας από βέβαιο θάνατο!! Και όταν δεν τα κατάφερα με την πρώτη, επανέλαβα 4 φορές τη λέξη 'πρόσφατα' και ξαναγύρισα στο παρελθόν!!

derp
Μηπως ειδες το Nemo πριν κοιμηθεις?

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 19:52, 19-02-12:

Καμία σχέση όμως!! Ωστόσο, όλως παραδόξως, said fishy ήταν ένα clownfish >.<

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 17:19, 20-02-12:

Ειδα λεει πως ειμασταν κοινωνια κανονικη πισω απο τειχη ανεπτυγμενη και μεσα ειχε τα παντα -εγω πηγαινα στ μερος οπου ηταν τα μαθηματα, ενα μερος τυπου δν ξερω κι εγω Γειλ διακοσμηση(εβλεπα τ dead poets society ξημερωματα να με πιασουν οι ντροπες να διαβασω την επομενη γι αυτο)και πως σε μια συγκεντρωση ολης της κοινωνιας (-εντωμεταξυ οι γηραιοι να φορανε κατι μακριες παγανιστικες ρομπες αστα-)μια σαλεμενη επιστημονας με ολη την επιστημονικη περιβολη εκανε μια βρωμοδουλεια.Τι να σου λεω ,δημιουργηθηκε ενα ρηγμα στο τειχος απο οπου εσταζε νερο,και ολοι τρεχαν πανικοβλητοι .Ε, στο τελος κατεληξα στην αδεια, σχεδον, επιστημονικης φαντασιας πλατεια να παιρνω μαζι μου εναν τυπο που καθοταν σα χανος- δεν-το-πιστευω-τι-συμβαινει.Θα τον βοηθουσα και καλα να επιβιωσει εξω που ηταν σα το 'Δρομο'
.....Αν μη τι αλλο ονειρο ηταν κι αυτο....

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 17:46, 20-02-12:

Eγώ σήμερα είδα οτι βγήκαν τα αποτελέσματα απο το πτυχίο και ότι το πήρα..

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 10:40, 26-02-12:

είδα ότι ήμουν στο σπίτι της γιαγιάς μου και ήθελα να φτιάξω μια βάρκα (;;;; και έψαχνα να βρω κατάρτι και ξήλωσα την κεραία της τηλεόρασης του γείτονα, ο οποίος άρχισε να με κυνηγάει και έκει που κόντευε να με πιάσει, ξύπνησα.....

Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggi92
H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε στις 21:55, 27-02-12:

όχι ακριβώς χθες.αλλά.είδα ότι ήρθα σπίτι σου.γνώρισα την μαμά σου(γλυκύτατη) κ μετά τον μπαμπά σου κ έναν παπά(δεν φορούσε ράσα) και τους μπέρδεψα μετά και φίλησα το χέρι του μπαμπά σου,ο οποίος έλιωσε στο γέλιο κ ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.κ μετά μπήκα με την μαμά σου στην κουζίνα για να φτιάξω ένα σάντουιτς για τον μπαμπά σου?αλλά από το άγχος μου τα κανα χάλια.και έφτιαξα τρεις φορές το σάντουιτς.κ πάλι έγινε χάλια κ με τα μισά υλικά αλλά παρ 'όλα αυτά του το πήγα γιατί ήδη είχα αργήσει πολύ για ένα απλό σάντουιτς και δν είχα χρόνο για τέταρτη απόπειρα χαχαχαχα ε εκεί που το έδινα ξύπνησα^^

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 22:43, 28-02-12:

ειδα οτι εκοβα τα ποδια μου με γυαλι και εβγαιναν βδελλεσ απο μεσα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:10, 28-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
ειδα οτι εκοβα τα ποδια μου με γυαλι και εβγαιναν βδελλεσ απο μεσα

Εάν δείτε στο όνειρό σας βδέλλες, προσέχετε πάρα πολύ, διότι οι άνθρωποι που αγαπάτε δεν σας φέρονται σωστά και σας εκμεταλλεύονται. Να φυλαχτείτε από πρόσωπα που θεωρείτε δικά σας αλλά στην ουσία θέλουν να σας κάνουν κακό, και υποσκάπτουν υποχθόνια σε βάρος σας.
Στον εργασιακό τομέα, οι βδέλλες που ονειρευτήκατε, είτε πάνω σας είτε αλλού συμβολίζουν ζημιές και άσχημες συνέπειες από ανταγωνιστές αλλά και από συνεργάτες. Δείχνετε την απαιτούμενη προσοχή γιατί οι προθέσεις τους είναι άσχημες για εσάς.
Η υγεία σας κινδυνεύει από σοβαρή αρρώστια, αν δείτε πως έχετε πάνω σας βδέλλες γι αυτό προσέχετε πολύ.

Τώρα βέβαια, το ότι έβγαιναν απο μέσα σου, ίσως να ναι καλό, δηλαδή φεύγουν τα άσχημα?! Τι να πω, δεν ξέρω παρά όσα ακούω, το νυχτολούλουδο θα σε διαφωτίσει πιστεύω

Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariagezz
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε στις 23:21, 28-02-12:

την φιλολογο μου.... :# :$.....

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 02:27, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

Τώρα βέβαια, το ότι έβγαιναν απο μέσα σου, ίσως να ναι καλό, δηλαδή φεύγουν τα άσχημα?! Τι να πω, δεν ξέρω παρά όσα ακούω, το νυχτολούλουδο θα σε διαφωτίσει πιστεύω
ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες αν και δεν πιστευω σε τετοιες ερμηνειες ονειρων...
μαλλον νιωθω οτι καποιος / κατι μου πινει το αιμα

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 15:58, 29-02-12:

Πως με αρραβώνιαζαν, με το ζόρι, με έναν Άραβα...
και μάλιστα ήταν το παρτ 2(ο αρραβωνας)...
είχα δεί το παρτ 1(την γνωριμία πεθερικών ) πριν λίγες μερες....

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 16:19, 29-02-12:

βασικα δεν το ειδα εχτες...τοδα πριν κατι μερες...

ηταν λεει νυχτα...σκοταδι πυκνο....με κυνηγουσανε κατι 6χρονα....πολυ τρομακτικα ...
εγω ετρεχα να σωθω με ενα ποδηλατακι...που μουτανε λιγο μικρο ....
γτ ηταν παιδικο..... και ετρεχα με το ποδηλατακι σε μια κατηφορα...με χωμα....
ξαφνου σε ενα στενακι...εμφανιστηκε ο Batman και με εσωσε...

λολ? (αληθεια λεω)

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 16:23, 29-02-12:

Ήμουν σε ένα σπίτι και θα έπρεπε να κάνω πασαρέλα με κάτι μοντέλα,και άντρες και γυναίκες. Μας είχαν δώσει κάτι κλωστές σε διάφορα χρώματα και θα έπρεπε να πλέξουμε μόνοι μας αυτό που θα βάλουμε. Εγώ όμως δεν ήξερα να πλέκω, τότε είδα μια κοπέλα που σίγουρα θα αποχωρούσε από τον "διαγωνισμό" επειδή δεν έφτιαξε μόνη της μπλούζα αλλά πήρε μια έτοιμη. Έβαλα και γω μια που βρήκα μπροστά μου και πήγα στο παράθυρο να περιμένω την σειρά μου. Κοίταξα έξω από το παράθυρο και σε απόσταση το πολύ 2 μέτρων ήταν τα παράθυρα μιας πολυκατοικίας. σε κάθε παράθυρο υπήρχε και ένα παιδάκι. Καθόμουν και χάζευα τα ματάκια τους όλα είχαν στραφεί και με κοιτούσαν λίγο περίεργα και τρόμαξα

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 16:26, 29-02-12:

ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες αν και δεν πιστευω σε τετοιες ερμηνειες ονειρων...
μαλλον νιωθω οτι καποιος / κατι μου πινει το αιμα

αν εχεις καποιον πλαι σου που νοιωθεις οτι ωρες ωρες σου "ρουφαει το αιμα ρε παιδι μου αυτος ο ανθρωπος"....δικαιως και ορθως και το ειδες,αλλα και το εξηγησες...

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 16:33, 29-02-12:

αν εχεις καποιον πλαι σου που νοιωθεις οτι ωρες ωρες σου "ρουφαει το αιμα ρε παιδι μου αυτος ο ανθρωπος"....δικαιως και ορθως και το ειδες,αλλα και το εξηγησες...
γενικα δε νομιζω οτι για να ερμηνευσεις ενα ονειρο δε θελει και πολυ φαντασια... αρκει να κοιταξεις τη ζωη σου
απλη λογικη...

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 16:45, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από IreneGr
Ήμουν σε ένα σπίτι και θα έπρεπε να κάνω πασαρέλα με κάτι μοντέλα,και άντρες και γυναίκες. Μας είχαν δώσει κάτι κλωστές σε διάφορα χρώματα και θα έπρεπε να πλέξουμε μόνοι μας αυτό που θα βάλουμε. Εγώ όμως δεν ήξερα να πλέκω, τότε είδα μια κοπέλα που σίγουρα θα αποχωρούσε από τον "διαγωνισμό" επειδή δεν έφτιαξε μόνη της μπλούζα αλλά πήρε μια έτοιμη. Έβαλα και γω μια που βρήκα μπροστά μου και πήγα στο παράθυρο να περιμένω την σειρά μου. Κοίταξα έξω από το παράθυρο και σε απόσταση το πολύ 2 μέτρων ήταν τα παράθυρα μιας πολυκατοικίας. σε κάθε παράθυρο υπήρχε και ένα παιδάκι. Καθόμουν και χάζευα τα ματάκια τους όλα είχαν στραφεί και με κοιτούσαν λίγο περίεργα και τρόμαξα
μεσα σε αυτον τον κοσμο ο καθενας μας ειναι μοναδικος και ξεχωριστος φοραει το δικο του "μπλουζακι"ακομα και στην εξωτερικη εμφανιση ο καθενας μας αποκτα το δικο του στυλ το οποιο εκεινος επιλεγει με τα δικα του κριτηρια τα οποια τα "πλεκει''...θα μου πεις τωρα αυτο περιεχει και "ανταγωνισμο"και αν δεν αρεσει το δικο μου "μπλουζακι";;;;<<ωχ καλυτερα να βαλω ενα ετοιμο και να αποχωρησω>>....αλλα παντα εκεινα τα παιδικα ματια θα γυριζουν πισω στην ηλικια που μαθαιναμε να πλεκουμε τον εαυτο μας και θα μας θυμιζουν οτι εμεις απο (φοβο;τεμπελια)δεν προσφεραμε στον εαυτο μας το μοναδικο του ενδυμα...αυτο που θα τον κανει να νοιωθει ωραια...

παιδια για να μην παρεξηγηθω ειναι προαιρετικες ολες οι εξηγησεις,απλα ειναι μεσα απο την δικη μου ματια...οποτε φυσικοτατα μπορει και να πεφτω εξω...

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 16:48, 29-02-12:

γενικα δε νομιζω οτι για να ερμηνευσεις ενα ονειρο δε θελει και πολυ φαντασια... αρκει να κοιταξεις τη ζωη σου
απλη λογικη...
ακριβως ετσι...βεβαια η συνειδηση μας δημιουργει αυτα που νοιωθουμε στο ονειρο μας μεσα απο την φαντασια μας...αλλα παντα εχει να κανει με αυτα που βιωνουμε σκεφτομαστε πιστευουμε νοιωθουμε και καποιες φορες μαλιστα εντελως υποσυνειδητα..

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 16:51, 29-02-12:

Είδα ότι ήμουν σε ένα μέρος με διάφορους γνωστούς μου όταν ξαφνικά ένας φίλος μου με έριξε κάτω και με φίλησε στο στόμα. Στη μέση του φιλιού τον έκοψα και του είπα "όχι". Μετά αυτός ήθελε και συνέχεια και εγώ προσπαθούσα να του εξεηγήσω οτι δεν πρόκειται να υπάρξει συνέχεια κι οτι κακώς έγινε ότι έγινε. Εκείνος όμως δεν καταλάβαινε. Κι εμένα με είχανε φάει οι τύψεις για το αγόρι μου. Όταν σκέφτηκα οτι έπρεπε να το πω στο αγόρι μου ένιωσα μια ιδιαίτερη λύτρωση. Προσπαθούσα όμως να του μιλήσω αλλά δεν καθότανε... Ήταν πολύ ζωντανό όνειρο.. τόσο που όταν ξύπνησα ένιωσα μεγάλη ανακούφιση...

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 16:59, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Είδα ότι ήμουν σε ένα μέρος με διάφορους γνωστούς μου όταν ξαφνικά ένας φίλος μου με έριξε κάτω και με φίλησε στο στόμα. Στη μέση του φιλιού τον έκοψα και του είπα "όχι". Μετά αυτός ήθελε και συνέχεια και εγώ προσπαθούσα να του εξεηγήσω οτι δεν πρόκειται να υπάρξει συνέχεια κι οτι κακώς έγινε ότι έγινε. Εκείνος όμως δεν καταλάβαινε. Κι εμένα με είχανε φάει οι τύψεις για το αγόρι μου. Όταν σκέφτηκα οτι έπρεπε να το πω στο αγόρι μου ένιωσα μια ιδιαίτερη λύτρωση. Προσπαθούσα όμως να του μιλήσω αλλά δεν καθότανε... Ήταν πολύ ζωντανό όνειρο.. τόσο που όταν ξύπνησα ένιωσα μεγάλη ανακούφιση...
εισαι πολυ ερωτευμενη οπως δηλωνεις,και φοβασαι οτι μπορει να τον χασεις,δεν ξερω ομως αν εχουν βαση αυτες σου οι ανησυχιες σου...ή αν ειναι απορροια παλαιων φοβιων...ή (χιλλια αλλα δυο)...

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε στις 17:14, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
βασικα δεν το ειδα εχτες...τοδα πριν κατι μερες...

ηταν λεει νυχτα...σκοταδι πυκνο....με κυνηγουσανε κατι 6χρονα....πολυ τρομακτικα ...
εγω ετρεχα να σωθω με ενα ποδηλατακι...που μουτανε λιγο μικρο ....
γτ ηταν παιδικο..... και ετρεχα με το ποδηλατακι σε μια κατηφορα...με χωμα....
ξαφνου σε ενα στενακι...εμφανιστηκε ο Batman και με εσωσε...

λολ? (αληθεια λεω)
Μήπως έφαγες αργά το βράδυ και σου έπεσε βαρυ;

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 17:19, 29-02-12:

μεσα σε αυτον τον κοσμο ο καθενας μας ειναι μοναδικος και ξεχωριστος φοραει το δικο του "μπλουζακι"ακομα και στην εξωτερικη εμφανιση ο καθενας μας αποκτα το δικο του στυλ το οποιο εκεινος επιλεγει με τα δικα του κριτηρια τα οποια τα "πλεκει''...θα μου πεις τωρα αυτο περιεχει και "ανταγωνισμο"και αν δεν αρεσει το δικο μου "μπλουζακι";;;;<<ωχ καλυτερα να βαλω ενα ετοιμο και να αποχωρησω>>....αλλα παντα εκεινα τα παιδικα ματια θα γυριζουν πισω στην ηλικια που μαθαιναμε να πλεκουμε τον εαυτο μας και θα μας θυμιζουν οτι εμεις απο (φοβο;τεμπελια)δεν προσφεραμε στον εαυτο μας το μοναδικο του ενδυμα...αυτο που θα τον κανει να νοιωθει ωραια...

παιδια για να μην παρεξηγηθω ειναι προαιρετικες ολες οι εξηγησεις,απλα ειναι μεσα απο την δικη μου ματια...οποτε φυσικοτατα μπορει και να πεφτω εξω...

Δεν το είχα φανταστεί έτσι , όχι ότι είχα σκεφτεί κάποια εξήγηση αλλά η δική σου βγάζει νόημα,έστω και αν με στεναχωρεί λίγο που μάλλον δίνεις την σωστή εξήγηση Η αλήθεια είναι ότι τώρα τελευταία είμαι πολύ αναποφάσιστη σε ένα ζήτημα που με απασχολεί και δεν ξέρω τι θέλω οπότε μάλλον βγήκε στο όνειρα
Σε ευχαριστώ πολύ

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Dalian έγραψε στις 17:43, 29-02-12:

Χωρίς πλάκα............α και μετά από αυτό βρισκόμουν σε ένα χειρουργείο έτοιμη να εγχειριστώ αλλά εγώ έκλαιγα επειδή μου έκαναν τομή δίχως αναισθησία και πονούσε. Ατά.

Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Seniorita.Irene
H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε στις 19:08, 29-02-12:

Είδα ότι ήμουν σε ένα παραθαλάσσιο μέρος και σε μια ερημιά ήταν ένα κοτέτσι. Μια καφετιά κότα κόλλησε πάνω μου σαν σκυλάκι κι εγώ την πήρα αγκαλιά. Μετά το όνειρο συνεχίστηκε με μεγάλο άγχος καθώς διάφοροι προσπαθούσαν να μου πάρουν την κότα μου, λέγοντας ότι δε μου ανήκει.
- Να σχολιάσω ότι δεν με ενδιέφεραν ποτέ τα πουλερικά (στα 6 βεβαια είχα ένα παπάκι) ούτε μεγάλωσα στην εξοχή. Αλλά στο όνειρο είχε γίνει για μένα ζήτημα να μείνω με την κότα μου! :O

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 19:19, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Seniorita.Irene
Είδα ότι ήμουν σε ένα παραθαλάσσιο μέρος και σε μια ερημιά ήταν ένα κοτέτσι. Μια καφετιά κότα κόλλησε πάνω μου σαν σκυλάκι κι εγώ την πήρα αγκαλιά. Μετά το όνειρο συνεχίστηκε με μεγάλο άγχος καθώς διάφοροι προσπαθούσαν να μου πάρουν την κότα μου, λέγοντας ότι δε μου ανήκει.
- Να σχολιάσω ότι δεν με ενδιέφεραν ποτέ τα πουλερικά (στα 6 βεβαια είχα ένα παπάκι) ούτε μεγάλωσα στην εξοχή. Αλλά στο όνειρο είχε γίνει για μένα ζήτημα να μείνω με την κότα μου! :O
εισαι απο τους ανθρωπους που αν αναπτυξουν αισθηματα...βρε δε πα να λενε οι αλλοι οτι δεν ταιριαζεις,οτι δεν σου ανηκει...οτι αλλο θελουν..εσυ θα υπερασπιστεις αυτο,αυτον,αυτην που αγαπας...

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 19:36, 29-02-12:

εγω ειδα οτι ειχα ενα σκουποξυλο και κυνήγαγα μια γνωστη μου....
τι μπορει να σημαινει αυτο?

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 19:45, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
εγω ειδα οτι ειχα ενα σκουποξυλο και κυνήγαγα μια γνωστη μου....
τι μπορει να σημαινει αυτο?
μηπως ηθελες να ντυθεις μαγισσα τωρα στα καρναβαλια και σου εμεινε απωθημενο;;;

Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Seniorita.Irene
H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε στις 20:12, 29-02-12:

εισαι απο τους ανθρωπους που αν αναπτυξουν αισθηματα...βρε δε πα να λενε οι αλλοι οτι δεν ταιριαζεις,οτι δεν σου ανηκει...οτι αλλο θελουν..εσυ θα υπερασπιστεις αυτο,αυτον,αυτην που αγαπας...
Έχεις πολύ δίκιο! Και στην αρχή μου φαινόταν ακατανόητο το όνειρο. Και περνώ μια τέτοια κατάσταση!

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 20:38, 29-02-12:

μηπως ηθελες να ντυθεις μαγισσα τωρα στα καρναβαλια και σου εμεινε απωθημενο;;;
λες? δεν ξερω αμα δω την μορφη που ειχε το ονειρο θα δειξει....

Παράθεση

dikigo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dikigo
Ο dikigo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O dikigo έγραψε στις 20:40, 29-02-12:

γαμο ειναι κακο? :/

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 22:24, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από dikigo
γαμο ειναι κακο? :/
καλό δε το λες.
ντάξει, καλύτερα να έβλεπες το Χάρο θα μου πεις?
τι να πω... ψάξτο πάντως γιατί φυσιολογικό δεν είναι.

on topic: τι ζώδιο είσαι?
()

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 22:39, 29-02-12:

Ειδα λεει οτι ημουν σε μια ξαπλωστρα με τη μαμα μου σε μια μικρη παραλια με βοτσαλακια...η θαλασσα ηρεμη ο καιρος συνεφιασμενος με λιγες ακτινες ηλιου να τριπανε τα συννεφα..Εγω να λεω στη μαμα να προσευχιθουμε σε 2 θεες της θαλασσας για να τα παω καλα στο διαγωνισμα των κειμενων(οντως εγραφα κειμενα σημερα) .Μετα βρισκομαι στο σαλονι με ολη την οικογενεια να μου φερνει μια πολυ πολυ πολυ πολυ μικρη τουρτα γενεθλιων(οικονομικη κριση φαινεται )
Αυτα μετα ξυπνησα

Παράθεση

Ποντικας

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ποντικας
Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O Ποντικας έγραψε στις 22:42, 29-02-12:

Εγω ονειρευτηκα οτι η γυναικα μου γεννουσε, αλλα το παιδι ηταν τελικα μια σαλατα, και τον ονομασαμε Καισαρα

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 23:07, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ποντικας
Εγω ονειρευτηκα οτι η γυναικα μου γεννουσε, αλλα το παιδι ηταν τελικα μια σαλατα, και τον ονομασαμε Καισαρα
Και εγώ που νόμιζα ότι να βλέπεις ποντίκια να σου μιλάνε και ύστερα να επιτίθενται με τακτική blitzgrieg είναι ότι πιο σουρεαλιστικό υπάρχει. Έπεσα έξω...

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε στις 06:36, 01-03-12:

Πριν από λίγο, είδα αυτό:
Είμαι σε μια πολυκατοικία, και ανεβαίνω τους ορόφους με τις σκάλες..
Σε κάθε όροφο μπαίνω στα περισσότερα διαμερίσματα και εκεί ζω κάποιες καταστάσεις.. Είτε με την οικογένεια μου, είτε με φίλους η ακόμα και με άγνωστους. Δεν θυμάμαι τι είδους καταστάσεις, μόνο μια θυμάμαι που το μόνο που έκανα ήταν να βλέπω τηλεόραση.
Κάποια στιγμή κουράστηκα από το ανέβασμα των σκαλιων και πήρα το ασανσέρ το οποίο δεν είχα προσέξει μέχρι εκείνη την στιγμή. Μόλις μπήκα στο ασανσέρ πάτησα το κουμπί του επόμενου ορόφου(δεν θυμάμαι ποιανού) και το ασανσέρ άρχισε να ανεβαίνει γρήγορα... Όταν σταμάτησε βγήκα στον διάδρομο, και δεν είχε πόρτες. Και τότε τρομοκρατηθηκα γιατι το ασανσέρ δεν ήταν στη θέση του.
Μετά ξυπνησα.P
Υποθέτω πως αν δεν ξυπνούσα θα εμφανιζόταν ο κύριος Χάρος, κρατώντας τσεκούρι η κάτι παρόμοιο... :p

Χμμ :hmm:

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 11:23, 01-03-12:

Είδα οτι πήγα στο σπίτι της κουμπάρας μου και συνειδητοποίησα οτι φορούσα κανονικά τα ρούχα μου αλλά είχα ξεχάσει να φορέσω μπλούζα. Επειδή είχε σκοτάδι, στην αρχή δεν το πρόσεξε, μετά με χτύπησε στον ώμο και μου λέει δε φορας μπλούζα της λέω το ξέχασα, αστειεύτηκε λίγο οτι το'χω χάσει τελείως και μου λέει δεν πειράζει θα σου δώσω μια ζακέτα σου που έχω εδώ...

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 11:29, 01-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Είδα οτι πήγα στο σπίτι της κουμπάρας μου και συνειδητοποίησα οτι φορούσα κανονικά τα ρούχα μου αλλά είχα ξεχάσει να φορέσω μπλούζα. Επειδή είχε σκοτάδι, στην αρχή δεν το πρόσεξε, μετά με χτύπησε στον ώμο και μου λέει δε φορας μπλούζα της λέω το ξέχασα, αστειεύτηκε λίγο οτι το'χω χάσει τελείως και μου λέει δεν πειράζει θα σου δώσω μια ζακέτα σου που έχω εδώ...
αυτό μου συμβαίνει πολύ συχνά (στα όνειρα εννοώ!!)
φεύγω από το σπίτι και ξεχνάω να βάλω είτε μπλούζα, είτε φούστα και το παίρνω χαμπάρι την τελευταία στιγμή..
αλλά ο κόσμος το παίρνει πάντα πολύ ψύχραιμα.στο τέλος προσπαθώ να καλυφτώ με τα χέρια μου..

τι σημαίνει αυτό-ξέρει κανείς? πιο πολύ για ανασφάλεια μου κάνει..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους