Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 15:54, 11-02-13:

Είδα την φίλη μου να πεθαίνει μπροστά μου αλλά δεν είδα καθαρά αν ήταν από μαχαίρι ή όπλο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alexaras16

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alexaras16
Ο alexaras16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O alexaras16 ... έγραψε στις 22:31, 13-02-13:

Πριν περίπου 2 εβδομάδες έδωσα πτυχίο Γερμανικών Β2...

Είδα λοιπόν στο όνειρό μου τις εξετάστριες των προφορικών. Η αριστερή, μια καστανή έλεγε: "Έλα μωρέ να τον περάσουμε τον καημένο".

Λέτε να περάσω;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis19

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη giannis19
Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O giannis19 έγραψε στις 01:36, 14-02-13:

Εγω λεει ειχα παει για επισκεψη στη γιαγια μ στο χωριο απογευμα,μολις εφτασα η γιαγια μ δεν ηταν εκει,παντου σκοτεινα ηταν,τοτε ειπα <<α στο θειο μ θα εχει παει>>,μεχρι να βγω απο το προαυλιο βγαινει απο το διπλανο το σπιτι μες στα μαυρα χαραματα η κυρα Μαιρη 90 χρονων και μου λεει <<για σου παιδι μου ,τι κανεις>>,<<καλα>> λεω εγω και συνεχιζω<<μηπως ξερετε που ειναι η γιαγια μου,εχω καιρο να περασω>>,μου λεει <<τι να σ πω ρε παιδι μ,εφυγε απο το πρωι κατα το χωραφι και δεν εχει γυρισει>>,ανησυχησα τοτε και ετρεξα στο αυτοκινητο να παρω τηλεφωνο τον θειο μ να την ψαξουμε,ομως δεν ειχε σημα στην ερημια,γυρισα τοτε πισω στη κυρα Μαιρη να ζητησω να παρω απο τ σταθερο αλλα κανεις δεν ανοιγε ,τα φωτα κλειστα,τοτε λεω μαλλον δε θα μακουει.Αποφασιζω να ψαξω μονος ,μπαινω στο αυτοκινητο και τραβαω κανονικα τον δρομο μεχρι που ειδα οτι τελειωνει η βενζινη και ετσι αναγκαστηκα να κοψω μεσα απο ενα δασος για πιο συντομα.Ξαφνου ενα μεγαλο κλαδι απο δεντρο μπροστα μου και δε μαφηνει να περασω.Κατεβαινω,παω να το μαζεψω γρηγορα,και καθως βαζω το αμαξι μπροστα,καταλαβαινω οτι καποιος ειναι κρυμμενος στις σκιες απο τα δεντρα και πλησιαζει προς το μερος μου.Τρομοκρατημενος παταω γκαζι και φευγω και οταν νομιζω οτι με εχασε ,ενα αμαξι βρεθηκε να με ακολουθα λιγο πιο πισω ,κανω οσο πιο γρηγορα μπορω,μεχρι που καποια στιγμη χτυπαω σε ενα δεντρο.Το πρωι με βρισκει σωο και αβλαβη παρολο τη συγκρουση,ετσι συνεχιζω περπατωντας με τ δυση του ηλιου στον δρομο και στα αριστερα μου βρισκω ενα βενζιναδικο,παω να μπω μεσα,βλεπω εναν μασκοφορεμενο με οπλο να απειλει μια γυναικα οτι θα την σκοτωσει,τοτε δειλα δειλα μπαινω και ακινητοποιω το ληστη,σοζωντας τη γυναικα,πηρα τηλεφωνο απο κει τον θειο και μου λεει οτι η γιαγια ειναι εκει και χτες ολη την ημερα εκει ηταν.Ετσι πηγα απο κει ,και της ειπα για το τι μου ειπε η κυρα Μαιρη,και μου λεει με υφος λες και βλεπει εξωγηινο <<εγγονε,η κυρα Μαιρη εχει πεθανει εδω και κατι μερες,δεν ειναι δυνατον να την ειδες>>,υστερα λεει οτι καταλαβα οτι ο ανθρωπος που με κηνυγουσε ηταν εκεινη για να σωσω την εγγονη της και μετα ξυπνησα!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 16:34, 21-02-13:

Ειχα παει σε ενα βιβλιοπολειο να αγορασω ενα λεξικο γερμανικων. Εσκηψα να παρω κατι και οταν σηκωθηκα ειδα μπροστα μου την καθηγητρια των γερμανικων να κρατα απο το χερι της ενα καταξανθο κοριτσακι την χαιρεταω αγνοοντας την μικρη ( η κυρια μου δεν εχει παιδια) εκεινο αρχισε να κλαιει ηρθε μετα η μαμα μου και ρωταει: Κριστίνε εχεις παιδι; και εκεινη απανταει: απο σημερα απο οτι βλεπεις ναι.
Το ονειρο δεν βγηκε σε καλο

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:09, 01-03-13:

Είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν άντρας και είχα και μουστάκι. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 23:16, 01-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Λυσιστράτη
Είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν άντρας και είχα και μουστάκι. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Μήπως ξέχασες να πας σε κανα ραντεβού με αισθητικό για αποτρίχωση; (πλακίτσα)

Ον: εγώ είδα κάτι σκηνές από τότε που ήμουν στο νηπιαγωγείο

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:22, 09-03-13:

Είδα ότι είχα βγει με την φιλόλογο μου(αυτή μόλις είχε χωρίσει), και πήγαμε σε ένα μπαρ. Εγώ έπινα συνέχεια τσίπουρα και αυτή είχε δοκιμάσει όλων των ειδών τα ποτά. Μετά έγινε μια φασαρία και πλακώθηκαν 2 τύποι και εγώ πήγα και χαστούκισα την γκόμενα του ενός επειδή δεν μου άρεσε το στυλάκι της και το κατακόκκινο μαλλί της και την επόμενη στιγμή γυρίζω και βλέπω την φιλόλογο να φιλιέται με το αγόρι της κοκκινομάλλας. Μετά έρχεται ο άλλος τύπος και μου την πέφτει. Στο τέλος ανεβήκαμε πάνω στην μπάρα και χορεύαμε όλοι μαζί.

Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 22:36, 09-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Είδα ότι είχα βγει με την φιλόλογο μου(αυτή μόλις είχε χωρίσει), και πήγαμε σε ένα μπαρ. Εγώ έπινα συνέχεια τσίπουρα και αυτή είχε δοκιμάσει όλων των ειδών τα ποτά. Μετά έγινε μια φασαρία και πλακώθηκαν 2 τύποι και εγώ πήγα και χαστούκισα την γκόμενα του ενός επειδή δεν μου άρεσε το στυλάκι της και το κατακόκκινο μαλλί της και την επόμενη στιγμή γυρίζω και βλέπω την φιλόλογο να φιλιέται με το αγόρι της κοκκινομάλλας. Μετά έρχεται ο άλλος τύπος και μου την πέφτει. Στο τέλος ανεβήκαμε πάνω στην μπάρα και χορεύαμε όλοι μαζί.
τρελα...

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:38, 09-03-13:

Δεν λες τίποτα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:42, 09-03-13:

Πολύ wild φάση τα όνειρά σου ε;

Εγώ είδα ότι με παίρνανε φαντάρο πάλι

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε στις 22:54, 09-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Πολύ wild φάση τα όνειρά σου ε;

Εγώ είδα ότι με παίρνανε φαντάρο πάλι
Άστα να πάνε.
Εδώ είνα δει ότι είχα πάει για κατούρημα στο σπίτι της μέρκελ που έμενε δίπλα στην γιαγιά μου. xD

Γιατί καλέ, ωραία δεν παιρνάνε οι φαντάροι;

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:59, 09-03-13:

Γιατί καλέ, ωραία δεν παιρνάνε οι φαντάροι;
Δεν λέω μαρέσει ο στρατός αλλά αφήνεις πολλά πίσω σου

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε στις 23:04, 09-03-13:

Δεν λέω μαρέσει ο στρατός αλλά αφήνεις πολλά πίσω σου
Έχεις δίκιο- τουλάχιστον δες το σαν μια εμπειρία
Έτσι και αλλιώς τώρα δεν υπηρετείς και πάρα πολύ καιρό.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 01:31, 10-03-13:

Υποτίθεται αν θυμάμαι καλά ότι ήμουν στην Κεφαλονιά,στο νησί της μαμάς μου.Είχαμε πάει λέει για διακοπές μαζί με μια περίεργη ας πω παρέα.Ήμασταν εγώ η καθηγήτρια που μου κάνει ιδιαίτερα στα μαθηματικά(είναι αρκετά νέα),είδα την αδερφή της,την μητέρα μου,τον αδερφό μου και αισθανόμουν την μητέρα των κοριτσιών!!!Δεν την είδα όμως...Μόνο την αισθάνθηκα.
Ήμασταν σε ένα γκρι αυτοκίνητο αν θυμάμαι καλά αλλά δεν κατάφερα να δω ποιος ήταν στην θέση του οδηγού ή αν υπήρχε και οδηγός κιόλας.Στο ''ταξίδι'' μας λοιπόν κάποια στιγμή σε μία στροφή σταματήσαμε για 2 λόγους...πρώτον γιατί είδαμε έναν άντρα με σταματημένο το αμάξι του και επειδή είδαμε μια καταπληκτική λίμνη(που στην πραγματικότητα στην Κεφαλονιά δεν υπάρχει).Η λίμνη βρισκόταν σε βουνά αλλά δεν ήταν χιονισμένα όπως συνήθως εκεί.
Ξαφνικά μες στην ηρεμία ο άντρας έβγαλε ξαφνικά από το αυτοκίνητο του μια χειροβομβίδα την ''ενεργοποίησε'' ας πούμε και την πέταξε μέσα στην λίμνη.Ακούστηκε ένας δυνατός ήχος από την έκρηξη και ξαφνικά πετάχτηκε αρκετό νερό τριγύρω σαν μεγάλοοο συντριβάνι ΠΟΛΥΥΥ μεγάλο.
Έπειτα όλη η παρέα βρεθήκαμε ξαφνικά σε ένα ξενοδοχείο.Εκεί ζητήσαμε ένα τετράκλινο...Όχι τρίκλινο!!Αλλά στο δωμάτιο υπήρχαν μόνο ένα διπλό κρεβάτι και ένα μονό.Αλλά εμείς χρειαζόμασταν ακόμα ένα.Εκεί ξαφνικά πετάχτηκε από τα χέρια μίας καμαριέρας που δεν είδα καλά ένα ντιβάνι(κρεβάτι που κλείνει δεν ξέρω αν το λέτε αλλιώς )το οποίο ήταν έτοιμο στρωμένο...
Και εδώ τελείωσεεεεεεεεε

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 03:04, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Υποτίθεται αν θυμάμαι καλά ότι ήμουν στην Κεφαλονιά,στο νησί της μαμάς μου.Είχαμε πάει λέει για διακοπές μαζί με μια περίεργη ας πω παρέα.Ήμασταν εγώ η καθηγήτρια που μου κάνει ιδιαίτερα στα μαθηματικά(είναι αρκετά νέα),είδα την αδερφή της,την μητέρα μου,τον αδερφό μου και αισθανόμουν την μητέρα των κοριτσιών!!!Δεν την είδα όμως...Μόνο την αισθάνθηκα.
Ήμασταν σε ένα γκρι αυτοκίνητο αν θυμάμαι καλά αλλά δεν κατάφερα να δω ποιος ήταν στην θέση του οδηγού ή αν υπήρχε και οδηγός κιόλας.Στο ''ταξίδι'' μας λοιπόν κάποια στιγμή σε μία στροφή σταματήσαμε για 2 λόγους...πρώτον γιατί είδαμε έναν άντρα με σταματημένο το αμάξι του και επειδή είδαμε μια καταπληκτική λίμνη(που στην πραγματικότητα στην Κεφαλονιά δεν υπάρχει).Η λίμνη βρισκόταν σε βουνά αλλά δεν ήταν χιονισμένα όπως συνήθως εκεί.
Ξαφνικά μες στην ηρεμία ο άντρας έβγαλε ξαφνικά από το αυτοκίνητο του μια χειροβομβίδα την ''ενεργοποίησε'' ας πούμε και την πέταξε μέσα στην λίμνη.Ακούστηκε ένας δυνατός ήχος από την έκρηξη και ξαφνικά πετάχτηκε αρκετό νερό τριγύρω σαν μεγάλοοο συντριβάνι ΠΟΛΥΥΥ μεγάλο.
Έπειτα όλη η παρέα βρεθήκαμε ξαφνικά σε ένα ξενοδοχείο.Εκεί ζητήσαμε ένα τετράκλινο...Όχι τρίκλινο!!Αλλά στο δωμάτιο υπήρχαν μόνο ένα διπλό κρεβάτι και ένα μονό.Αλλά εμείς χρειαζόμασταν ακόμα ένα.Εκεί ξαφνικά πετάχτηκε από τα χέρια μίας καμαριέρας που δεν είδα καλά ένα ντιβάνι(κρεβάτι που κλείνει δεν ξέρω αν το λέτε αλλιώς )το οποίο ήταν έτοιμο στρωμένο...
Και εδώ τελείωσεεεεεεεεε
Ωραιο σεναριο για Ταινια

Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Θεμιστοπόλος
Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε στις 03:28, 10-03-13:

Πριν 2 εβδομάδες θυμάμαι πως είδα το πιο πρόσφατο όνειρο, και αυτό ήταν:

Πέρασα το Συνταγματικό με 9, και διαμαρτυρήθηκα στον καθηγητή, διότι ήταν αδικία προς τους άλλους, αφού στην πραγματικότητα είχα κάποια λάθη, αλλά τελικά παρέμεινε 9, γιατί θαύμασε το γραπτό μου.

Τί κρύβει το υποσυνείδητο καθενός;... Κανείς δε φαντάζεται!

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 11:21, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Ωραιο σεναριο για Ταινια
Που να διαβάσεις και τα όνειρα που δεν έχω βάλει εδώ..χαχαχαχα
Ένα να διαβάσεις μόνο θα γελάς όλη την μέρα
Το θες αυτό το σεναριάκι;;;;χαχα δικό σου

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 12:15, 10-03-13:

Ότι είχα επιτέλους χωρέσει στο αγαπημένο μου παντελόνι
άπιαστο όνειρο, εμμονή κατάντησε!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε στις 11:38, 04-06-13:

Χθες είδα κάτι πολύ περίεργο.
Ήμασταν λέει εγώ, οι συμμαθητες μου, ο καθηγητής που μας κάνει φυσική και μία μαθηματικός που έχουμε στο σχολείο μας, σε μία μεγάλη αίθουσα με ένα μακρόστενο τραπέζι, όπου εκεί θα κάναμε κάθημα,για να μας προετοιμάσουν υποτίθεται για να γράψουμε καλα φυσική. Εκεί ήταν και η φιλόλογος μας η οποία απλα είχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα από ενδιαφέρον. Μία συμμαθήτρια μου, ειχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα και ειχε φέρει μαζί της και το μωρό που είχε γεννήσει, μιας και ήταν έγκυος και εμείς το αγκαλιάζαμε και παίζαμε μαζί του συνέχεια. Το μωρό, για έναν περίεργο λόγο, το έλεγαν Κλεάνθη. Τότε ήρθε μια άλλη συμμαθήτρια μου, και έκλαιγε. Την ρωτούσαμε τι έχει, αλλά αυτή δεν μας έλεγε, μόνο έκλαιγε. Μετά την πήρε η φιλόλογος και συζητήσανε και από ότι καταλάβαμε, είχε κολλήσει aids. Μετά η φιλόλογος, ήρθε εκεί που καθόμασταν, και μας έλεγε πως να προστατευτούμε από τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσίματα, και μοίρασαν προφυλακτικά στα αγόρια.

Και τότε ξύπνησα.

Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 11:53, 04-06-13:

εγω ειδα οτι εγινε σεισμος.

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 12:14, 04-06-13:

Ήμασταν λέει εγώ, οι συμμαθητες μου, ο καθηγητής που μας κάνει φυσική και μία μαθηματικός που έχουμε στο σχολείο μας, σε μία μεγάλη αίθουσα με ένα μακρόστενο τραπέζι, όπου εκεί θα κάναμε κάθημα,για να μας προετοιμάσουν υποτίθεται για να γράψουμε καλα φυσική. Εκεί ήταν και η φιλόλογος μας η οποία απλα είχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα από ενδιαφέρον. Μία συμμαθήτρια μου, ειχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα και ειχε φέρει μαζί της και το μωρό που είχε γεννήσει, μιας και ήταν έγκυος και εμείς το αγκαλιάζαμε και παίζαμε μαζί του συνέχεια. Το μωρό, για έναν περίεργο λόγο, το έλεγαν Κλεάνθη. Τότε ήρθε μια άλλη συμμαθήτρια μου, και έκλαιγε. Την ρωτούσαμε τι έχει, αλλά αυτή δεν μας έλεγε, μόνο έκλαιγε. Μετά την πήρε η φιλόλογος και συζητήσανε και από ότι καταλάβαμε, είχε κολλήσει aids. Μετά η φιλόλογος, ήρθε εκεί που καθόμασταν, και μας έλεγε πως να προστατευτούμε από τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσίματα, και μοίρασαν προφυλακτικά στα αγόρια.

Και τότε ξύπνησα.

Δεν κάθισες να δεις και την συνέχεια, μπορεί να κάνατε και τίποτα λάιβ αναπαραστάσεις

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε στις 12:37, 04-06-13:

Δεν κάθισες να δεις και την συνέχεια, μπορεί να κάνατε και τίποτα λάιβ αναπαραστάσεις
Το ξέρω ρε γαμώτο, πάνω στο καλύτερο ξύπνησα

Εν το μεταξύ, τι όνειρα είναι αυτά που βλέπω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 12:49, 04-06-13:

Προχθές είδα ότι παντρεύτηκα μετά απο προξενιό και μάλιστα ότι ήμουν σώγαμπρος στο πατρικό σπιτι της "γυναίκας" μου. Εκεί συνέβησαν διάφορα αλλόκοτα πράγματα, που δεν θέλω να θυμάμαι

Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 13:47, 04-06-13:

Εγω ειδα οτι ειχαμε παει βολτα με τις φιλες μου μακρια απο το σπιτι και οτι η μια απο αυτες (η οποια δεν καπνιζει) ξαφνικα εκει που ειμασταν μια χαρα, εβγαλε ενα τσιγαρο και εναν αναπτηρα και εγω σοκαρισμενη πηγα να της τα παρω, αλλα δεν τα καταφερα. Ε και αναψε τον αναπτηρα, μετα τον εβαλε μεσα στο στομα της και μετα εβγαλε και αλλον αναπτηρα και εκανε το ιδιο(;;;; ). Οποτε με δυο αναπτηρες στο στομα της εβαλε το τσιγαρο για να το αναψει (με αλλον αναπτηρα) και εγω ημουν ετοιμη να της ορμηξω χαχαχα, αλλα δεν το εκανα και το αναψε και μετα ανοιξε το στομα της απο το οποιο εβγαινε φωτια... Μετα εψαχνα στην τσαντα μου για ενα μπουκαλι νερο που ειχα βαλει προηγουμενος... αλλα μεχρι να ξυπνησω δεν το βρηκα... βασικα ηταν εκει αλλα δεν μπορουσα να το παρω χαχαχα...
Επισης ηταν 11 η ωρα νυχτα, αλλα ο ουρανος ηταν φωτεινος σαν να ειχε δυσει ο ηλιος πριν κανα 20λεπτο...

Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 15:48, 04-06-13:

Τι κουλό είδα χθες....
Ότι χάθηκε ένας μπέμπης,αδερφός μιας γνωστής μου (δεν έχει αδερφό μωρό αυτή στην πραγματικότητα ) και εγώ με μια άλλη κοπέλα τον βρήκαμε σ'ένα καρότσι... αλλά πριν χαθεί,του είχαμε βάψει το μαλλί ξανθό... από ΜΠΛΕ!

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 15:53, 07-06-13:

Εγώ είδα ότι ήμουν σε ένα φεστιβάλ με πολλούς γνωστούς τραγουδιστές/ηθοποιούς κλπ
Μάλιστα συνομιλούσα με τον Johnny Depp που ήταν (περιέργως) τεράστιος!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 16:22, 07-06-13:

Χαχαχαχ, κι εγώ τον Johnny Depp είδα αλλά είχαμε πάει για τσάι και συμπάθεια

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 16:27, 07-06-13:

Και τότε ξύπνησα.
Υπάρχουν πολύ ενδιαφέρουσες εξηγήσεις γι΄αυτό το όνειρο

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 18:04, 07-06-13:

Ήμασταν λέει εγώ, οι συμμαθητες μου, ο καθηγητής που μας κάνει φυσική και μία μαθηματικός που έχουμε στο σχολείο μας, σε μία μεγάλη αίθουσα με ένα μακρόστενο τραπέζι, όπου εκεί θα κάναμε κάθημα,για να μας προετοιμάσουν υποτίθεται για να γράψουμε καλα φυσική. Εκεί ήταν και η φιλόλογος μας η οποία απλα είχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα από ενδιαφέρον. Μία συμμαθήτρια μου, ειχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα και ειχε φέρει μαζί της και το μωρό που είχε γεννήσει, μιας και ήταν έγκυος και εμείς το αγκαλιάζαμε και παίζαμε μαζί του συνέχεια. Το μωρό, για έναν περίεργο λόγο, το έλεγαν Κλεάνθη. Τότε ήρθε μια άλλη συμμαθήτρια μου, και έκλαιγε. Την ρωτούσαμε τι έχει, αλλά αυτή δεν μας έλεγε, μόνο έκλαιγε. Μετά την πήρε η φιλόλογος και συζητήσανε και από ότι καταλάβαμε, είχε κολλήσει aids. Μετά η φιλόλογος, ήρθε εκεί που καθόμασταν, και μας έλεγε πως να προστατευτούμε από τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα, και μοίρασαν προφυλακτικά στα αγόρια.
Και τότε ξύπνησα.
Εδώ ο καλός ονειροκρίτης:
1) Το τραπέζι συμβολίζει το δρόμο που θέλεις να χαράξεις στη ζωή σου. Το ότι το τραπέζι είναι μακρόστενο, σημαίνει ότι έχεις μεγάλα όνειρα. Σημασία έχει και το σχήμα του τραπεζιού. Αν ήταν οβάλ, τότε ίσως το μέλλον σου επιφυλάσσει να γίνεις γραμματέας του προέδρου των ΗΠΑ.
2) Το ότι μελετούσατε Φυσική, σημαίνει ότι η Φυσική είναι η βασίλισσα των επιστημών. Ο μαθηματικός είναι απλά το εργαλείο της Φυσικής. Η παρουσία της φιλολόγου ως παρατηρητή, φανερώνει το σεβασμό που πρέπει να έχει η θεωρητική κατεύθυνση προς τη θετικοτεχνολογική.
3) Το μωρό είναι ο ΣΥΡΙΖΑ. Το ότι το αγκαλιάζατε και παίζατε μαζί του σημαίνει ότι έχετε εναποθέσει τις ελπίδες σας επάνω του. Όμως το κορίτσι που ήρθε κλαίγοντας, φανερώνει ότι θα απογοητευθείτε.
4) Το κορίτσι που κλαίει είναι η Ελλάδα και το AIDSείναι το διεθνές νομισματικό ταμείο και η διεθνής τράπεζα. Το ότι συζήτησε με τη φιλόλογο, σημαίνει ότι όλα θα μείνουν λόγια και τίποτα δεν θα βελτιωθεί.
5) Τα προφυλακτικά συνδυάζονται με τις πανελλήνιες και αφορούν και τα φετινά θέματα Φυσικής. Ειδικά ταιριάζουν με το θέμα Δ όπου με χρήση λιπαντικής ουσίας γύριζε το έξω, αλλά όχι και το μέσα. Αυτό σημαίνει ότι δεν πρέπει να έχεις εμπιστοσύνη σε όσα λένε οι φυσικοί.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 18:24, 07-06-13:

Χθες ότι ήμουν έγγυος και περίμενα κοριτσάκι...

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 18:36, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
Χθες ότι ήμουν έγγυος και περίμενα κοριτσάκι...
Για να σοβαρευτούμε: Τα όνειρα πολύ απλά δεν είναι τίποτε άλλο παρά σκέψεις που περνάνε από το υποσυνείδητό μας. Ούτε σημάδια δίνουν και οι ονειροκρίτες είναι βλακείες. Η παροιμία "ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται" τα λέει όλα. Κάποτε είδα στο όνειρό μου ότι ήμουν στην έρημο και διψούσα. Ξύπνησα και ήπια 1½ κανάτα νερό. Τώρα για το δικό σου όνειρο, εξαρτάται. Αν είδες την εγκυμοσύνη σαν κάτι καλό, τότε πολύ βιάζεσαι. Αν την είδες σαν κακό, κάτι σχετικό με το σεξ σε ανησυχεί. Και για τις δύο περιπτώσεις η συμβουλή είναι μία: ποτέ μην ξεχνάς τις απαραίτητες προφυλάξεις.

Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

H ~Lös~ έγραψε στις 18:52, 07-06-13:

εεμ Δία,δεν είπα ότι πιστεύω στους ονειροκρίτες... ξέρω ότι είναι κομμάτια του υποσυνείδητού μας,άλλωστε προχθές είχαμε κουβέντα με τη μαμά μου για πιθανή εγκυμοσύνη της θείας μου, γι'αυτό πιστεύω ότι το είδα
δεν ξέρω πώς συμπέρανες ότι το πάω σε σημάδια,κτλ
τίποτα δε με ανησυχεί,ούτε και σκέφτομαι κάτι από αυτά

Παράθεση

JustLikeMaria

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη JustLikeMaria
H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε στις 20:16, 07-06-13:

Χθες, αλλα και αρκετες απο τις προηγουμενες νυχτες μετα τις πανελληνιες, ειδα οτι ημουνα στο φροντιστηριο και με φωναζαν που εγραψα χαλια και κατι τετοια....αυτο το αγχως μας εχει πειραξει

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 20:33, 07-06-13:

ο Φρόυντ είχε ασχοληθεί πολυ με τα όνειρα και την σχέση τους με το υποσυνείδητο στο βιβλίο "η ερμηνεία των ονείρων"
http://www.e-shop.gr/product?id=BKS.0554004

Και ένα ενδιαφέρον κειμενάκι: http://psi-gr.tripod.com/psychoanalysis_dreams.html

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:44, 07-06-13:

Εγώ πάλι μια φορά είχα δει αίματα.. Θα μου έχει γίνει εμμονή και στον ύπνο ο Ντέξτερ δεν είναι τίποτα
Ναι, λέει είχα κοπεί και είχε γεμίσει ο τόπος.. Δε το θυμάμαι πολύ καλά. ;p

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

O Xaris SSSS έγραψε στις 21:08, 07-06-13:

Πολύ παλιά (πρέπει να ήμουν 1η-2α δημοτικού) είχα δει ότι το νηπιαγωγείο στο οποίο πήγαινα είχε πάρει φωτιά και οι δασκάλες μας έβγαζαν έξω, αλλά είχε μείνει ένα μωρό σε ένα καρότσι στην αυλή του νηπιαγωγείου. Τότε ξύπνησα, δεν το έχω ξεχάσει μέχρι σήμερα.

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Εγώ πάλι μια φορά είχα δει αίματα.. Θα μου έχει γίνει εμμονή και στον ύπνο ο Ντέξτερ δεν είναι τίποτα
Ναι, λέει είχα κοπεί και είχε γεμίσει ο τόπος.. Δε το θυμάμαι πολύ καλά. ;p
ίσως ήταν κάποιος που είχε δολοφονηθεί με αλυσοπρίονο μέσα σε ένα κοντέινερ, τότε ναι, επηρεάστηκες από τον ντέξτερ

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 21:16, 07-06-13:

Μερικές εκμυστηρεύσεις σχετικές με τα όνειρά μου:
1) Μου έχει τύχει να διακόπτεται το όνειρό μου για διαφημίσεις.
2) Έχω δει όνειρα που μιλάνε ξένες γλώσσες και κάποτε είχαν από κάτω υπότιτλους.
3) Επειδή τα όνειρα ξεχνιούνται πολύ γρήγορα, έχω δίπλα στο κρεβάτι μου μπλοκάκι και μολύβι, ώστε να σημειώνω κάποιες λέξεις κλειδιά, οπότε να μου έρχονται στη μνήμη.
4) Η πιο άσκημη εμπειρία μου από όνειρο ήταν όταν δεν ήμουν πολύ μικρός, αλλά 14-15 και έβλεπα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν γυμνός μέσα σε ένα ποτάμι και κατουρούσα. Αυτό είχε σα συνέπεια, να αφήσω ασυνείδητα ελεύθερο το σώμα μου και να κατουρηθώ και στην πραγματικότητα, καταβρέχοντας και λερώνοντας σεντόνια, κουβέρτες, ρούχα και στρώματα. Δεν ήταν δυνατόν να το κρύψω και ήθελα να ανοίξει η Γη να με καταπιεί. Η μητέρα μου (είναι και γιατρός) μου εξήγησε ότι αυτό είναι κάτι τυχαίο που μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε ηλικία και αν δεν είναι επαναλαμβανόμενο δεν αποτελεί πρόβλημα, οπότε και ηρέμησα. (Ευτυχώς δεν μου συνέβη κάτι παρόμοιο ξανά).
5) Πολύ θα ήθελα να υπήρχε τρόπος να βιντεοσκοπούμε τα όνειρά μας.

Παράθεση

JustLikeMaria

Δραστήριο Μέλος

H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε στις 21:23, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
5) Πολύ θα ήθελα να υπήρχε τρόπος να βιντεοσκοπούμε τα όνειρά μας.
Kαι εγω!!!!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:06, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
ίσως ήταν κάποιος που είχε δολοφονηθεί με αλυσοπρίονο μέσα σε ένα κοντέινερ, τότε ναι, επηρεάστηκες από τον ντέξτερ
Είχα κοπεί, δεν είχα δεν δολοφονία με αλυσοπρίονο σε κοντέινερ.

Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε στις 18:35, 08-06-13:

Ειχα πάει σε ένα παρτι ενός παιδιού που μιλάμε στο facebook..Ήταν σε ένα μέρος που σε ηρεμούσε...Είχε μια αυλή με μία κούνια και δέντρα και καθόμασταν εκεί ώρες... Σε αυτό το παιδί δεν μίλησα καθόλου κατα τη διάρκεια του παρτι αλλά αντιλαμβανόμουν ότι μου άρεσε. Μέσα σε όλα τα άλλα, αναρωτιόμουν γιατί κάλεσε εμένα στο πάρτι, αφού μιλάει με πολλά παιδιά.Ξύπνησα με μία παράξενη ανακούφιση.

δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω...

Παράθεση

JustLikeMaria

Δραστήριο Μέλος

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε στις 18:45, 08-06-13:

Ειδα οτι βγηκαν οι βαθμοι των μαθηματικων και της φυσικης (πανελληνιες) και ειχα γραψει 16 και 15 ααντιστοιχα...
Οκ τι να πω......αν βγαλουμε την μοναδα και απο τις 2 βαθμολογιες ισως να γινει πιο ρεαλιστικο!!
Α ναι και ετοιμαζομουνα για μαθηματικα γενικης που θα εγραφα μεθαυριο.

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 16:25, 16-06-13:

Ότι έγραψα χάλια στην εξεταστική... Μόνο και βγει αληθινό τι έχει να γίνει!

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:25, 20-06-13:

Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD...
Όλα τα καλά σήμερα στον ύπνο μου

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 21:34, 20-06-13:

Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD...
Απαπα... αυτό δεν ήταν όνειρο αλλά εφιάλτης...και μάλιστα φρικτός

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 21:40, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από maria7
Απαπα... αυτό δεν ήταν όνειρο αλλά εφιάλτης...και μάλιστα φρικτός
Ελπίζω να μην είναι και ζωντανός εφιάλτης
Ναι άσε που να ακούσεις και τι άλλα όνειρα έχω δει

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:28, 20-06-13:

Είδα στον ύπνο μου τη γιαγιά μου, που έχει πεθάνει από το 1997. Ξέρω, όμως, γιατί είδα αυτό το όνειρο. Χτες το βράδυ κοιτούσα ένα άλμπουμ με παλιές φωτογραφίες που εγώ ήμουν παιδάκι. Σε κάποιες απ' αυτές ήταν και η γιαγιά μου.

Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 00:15, 21-06-13:

ρε παιδια τι σημαινουν τα φιδια? καλο ειναι ή κακο?
και μαλιστα δυο κιολας!!!

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 02:18, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
Δεν θέλω να σε φρικάρω αλλά δε νομίζω ότι είναι και καλό Εγώ όσες φορές έχω δει στον υπνο μου κομπρες ή καναν πυθωνα δεν μου έχει βγει σε καλο...Πρόσεχε τους γύρω σου, φίλους γνωστους κτλ μπορεί να στη φέρουν εκει που δεν το περιμένεις

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 09:52, 21-06-13:

σε ζηλευω
Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
το φιδι σημαινει εχθρος. Προσεχε κοντινα προσωπα και ειδικα φιλους

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 12:12, 21-06-13:

Αχχχ Μαράκι δεν δεν πας καλάαααα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους