Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:00, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Αχχχ Μαράκι δεν δεν πας καλάαααα
αυτα τα ειπαμε χθες εγω θελω να δω οτι ειμαι εξω απο την βουλη στο Βερολινο γινεται;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:04, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
αυτα τα ειπαμε χθες εγω θελω να δω οτι ειμαι εξω απο την βουλη στο Βερολινο γινεται;
Αν θελήσω να πάω Γερμανία, θα σε συμβουλευτώ για περαιτέρω πληροφορίες.

Χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:05, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Λυσιστράτη
Αν θελήσω να πάω Γερμανία, θα σε συμβουλευτώ για περαιτέρω πληροφορίες.

Χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.
να πας Μοναχο τον Δεκεμβρη και Βερολινο τον Ιουλη για να σε δω
Μηπως επειδη εχεις εμμονη με τα μαλλια σου;

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:08, 21-06-13:

να πας Μοναχο τον Δεκεμβρη και Βερολινο τον Ιουλη για να σε δω
Μηπως επειδη εχεις εμμονη με τα μαλλια σου;
Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Όσο για τα μπλε μαλλιά ίσως να έχεις δίκιο.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 15:15, 21-06-13:

τι όνειρο είδα εχθές..............
ότι πήγα για ψώνια με την Αννέτα από το "είσαι το ταίρι μου" και ήμουν και πολύ κουβαρντού...............
οοοοοοοοοοοοοκ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggressive

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggressive
H aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 923 μηνύματα.

H aggressive έγραψε στις 16:43, 09-07-13:

Ήμουν στην παραλία, ήταν βράδυ, είχε χιόνι, κρύο και η θάλασσα είχε τρικυμία. Εκεί βρισκόταν ένας που πουλούσε βάρκες και ένας αγοραστής είχε πάει να πάρει μια βάρκα. Προσπαθούσε να την τραβήξει από ένα σχοινί που ήταν δεμένη για να την σύρει. Το σχοινί ήταν το μισό κάτω από το χιόνι για να μην φύγει η βάρκα και η άκρη του προεξείχε. Αυτός προσπαθούσε να την σύρει, αλλά έπιανε λάθος το σχοινί και δεν μπορούσε. Εγώ τον σπρώχνω και του λέω φύγε άχρηστε κλπ θα το κάνω εγώ χαχα. Τελικά, πήγα να τραβήξω το σχοινί και το έπιασα από την λάθος μεριά και έπεσα σε έναν γκρεμό. Και έπεφτα, έπεφτα, έπεφτα και ξύπνησα...

Ένα άλλο που είδα προχθές. Ήμουν πάλι στην παραλία, η οποία είχε πάρα πολύ κόσμο και αφού έκανα μπάνιο, αποφάσισα να φύγω. Πάω να αφήσω τα πράγματα στο αυτοκίνητο, αλλά διαπιστώνω πως ξέχασα μια τσάντα. Πηγαίνω να την βρω και στον δρόμο βρίσκω 7 ευρώ, χαχα. Και μετά ξύπνησα.

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 17:58, 09-07-13:

Είχα πάει για εξερεύνηση σε ένα μέρος με άγρια βλάστηση, χάθηκα και μετά ήρθε ένα άτομο που ξέρω και με βρήκε.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 16:48, 11-07-13:

Το Χάρη Ρώμα να παίζει λύρα καθιστός σε μεζεδοπωλείο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 16:52, 11-07-13:

Είδα το 15χρονο αδερφό μου να καπνίζει ένα στριφτό σα μπουρί σόμπας και όταν με είδε με κοίταξε και με βραχνή χασικλίδικη φωνή μου λέε ''Μη το πεις στη μαμά>>

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 12:43, 20-07-13:

οτι η σχολη ηταν στην Ικαρια
οτι ο ουρανος ηταν μια φορα γαληνεμενος και μια σα να ερχοταν καταιγιδα
οτι εγω δεν ημουν ευχαριστημενη πουθενα
αγνωστα και γνωστα προσωπα
............αυτη η ζεστη μας εχει αλλαξει τα φωτα και στον υπνο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 14:01, 20-07-13:

Ότι ήμουν στον νοσοκομείο και αντί να μου πάρουν αίμα από το χέρι μου έβαλαν την πεταλούδα(το πραγματάκι για να σε τρυπάνε)στο μπούτι

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 14:56, 22-07-13:

Είδα να γίνεται ένας φόνος στον οποίο ήμουν μάρτυρας και φοβόμουν μην κατηγορήσουν εμένα. Ήταν πολύ ρεαλιστικό όμως, δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ μετά.

Παράθεση

tzatziki lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzatziki lover
H tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H tzatziki lover για το πείσμα σας, γουρούνια, θα αντέχω έγραψε στις 22:58, 22-07-13:

Χθες η κουλη, ειδα οτι νοικιασαμε ενα καστρο με την παρεα μου για να παμε διακοπες, στο οποιο αφου πηγα, συνειδητοποιησα οτι ειχα ξαναπαει παλιοτερα και ηταν λεει στοιχειωμενο . Ανοιγοκλειναν πορτες και φωτα αλλα εγω στην κοσμαρα μου . Και το πιο κουλ ειναι οτι τα φαντασματα μετα τις 12, κανα παρτυ . Μαλλον παλι ειχα φαει πολυ για βραδυ!

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 19:03, 24-07-13:

Χτες είδα ένα πολύ όμορφο όνειρο. Ήμουν τόσο ευτυχισμένη που το ένιωθα και πραγματικά. Ένιωθα πολύ δυνατό θετικό συναίσθημα, το πρόσωπό μου έλαμπε από χαρά κι ελπίδα. Αλλά όταν ξύπνησα και διαπίστωσα ότι η ευτυχία αυτή δεν ήταν παρά μία ονειρική ψευδαίσθηση, απογοητεύτηκα και προσγειώθηκα ανώμαλα στην πραγματικότητα.

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 12:45, 29-07-13:

είδα πως ήμουν σπίτι και ξαφνικά με πήρε τηλέφωνο το ...άισθημα... και μου είπε πως κατέβηκε Κρήτη και να ετοιμαστώ για να βγούμε έξω..και η φωνή του ήταν θεϊκή από το τηλέφωνο και ήμουν πάάάρα πολύ χαρούμενη -σίγουρα θα είχα ένα ηλίθιο χαμόγελο την ώρα που κοιμόμουν- και ετοιμαζόμουν αλλά δεν μου άρεσαν τα ρούχα μου και είχα νευριάσει...
και την ώρα που κάνω να γυρίσω πλευρό και να συνεχίσω το όνειρο με ξύπνησε η αδερφή μου..το τι βρισίδι έφαγε δε λέγεται

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 12:53, 29-07-13:

Εγω παντως καποιες φορες κατευθυνω ο ιδιος τα ονειρα μου.
Δηλαδη απλα κινω ο ιδιος τους ανθρωπους που βλεπω στο ονειρο
Σαν να παιζω PlayStation ενα πραμα

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 12:57, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από καποιος_καπου
Εγω παντως καποιες φορες κατευθυνω ο ιδιος τα ονειρα μου.
Δηλαδη απλα κινω ο ιδιος τους ανθρωπους που βλεπω στο ονειρο
Σαν να παιζω PlayStation ενα πραμα
να το κοιτάξεις (ή να κόψεις το πολύ play station)

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε στις 13:07, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Let.It.Go:\
να το κοιτάξεις (ή να κόψεις το πολύ play station)
Χαχαχαχα εχω να παιξω κανα 3αρι χρονια
Δεν το κανω παντα.
Βλεπω κανονικα το ονειρο και οταν ξαφνικα εμφανιστει ενα προσωπο που με ενδιαφερει τοτε παιζω "play station"
Exoυν βγει κατι ονειραρες ετσι..αστα

Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε στις 13:53, 29-07-13:

καποιος_καπου πώς το κάνεις;

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 14:16, 29-07-13:

Χαχαχαχα εχω να παιξω κανα 3αρι χρονια
Δεν το κανω παντα.
Βλεπω κανονικα το ονειρο και οταν ξαφνικα εμφανιστει ενα προσωπο που με ενδιαφερει τοτε παιζω "play station"
Exoυν βγει κατι ονειραρες ετσι..αστα
εγώ δεν μπορώ
μία φορά είδα ένα αγόρι που μου άρεσε και ενώ ήμασταν μια χαρά,ξαφνικά καταλαβαίνω ότι δεν με θέλει και τον προκαλώ εγώ να χωρίσουμε

ενιγουει,χτες είδα κάτι πολύ κουλό(όπως όλα μου τα όνειρα,ήμουν σε ένα πανηγύρι στην περιοχή μου με τέντες από πάνω(σαν κλειστό) και έψαχνα πετρολ γυαλιά ηλίου.Έβλεπα πολλά,αλλά όλα ήταν στρογγυλά(εγώ ήθελα λίγο πιο οβάλ,πιο κανονικά,τα στρογγυλά δεν μου πάνε) και ενώ έψαχνα και αγόραζα(μάλλον έκλεβα ) διάφορες αηδιούλες,ξαφνικά βγαίνω από το πανηγύρι και δυο τύποι αρχίζουν να με κυνηγάνε.
άσε...και τα όνειρά μου για τα πανηγύρια είναι

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 14:21, 29-07-13:

Εγω ειδα οτι το ποταμι στο χωριο μου ηταν θαλασσα και βρωμικη και βουτουσαμε ολοι μεσα σαν τρελοι

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε στις 14:52, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
καποιος_καπου πώς το κάνεις;
Ανεξηγητο
Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
εγώ δεν μπορώ
μία φορά είδα ένα αγόρι που μου άρεσε και ενώ ήμασταν μια χαρά,ξαφνικά καταλαβαίνω ότι δεν με θέλει και τον προκαλώ εγώ να χωρίσουμε
Εγω με την κοπελα που μου αρεσε (πριν τα φτιαξουμε) ειχα δει ενα ονειρο οτι και καλα ημουν σε ενα μπαρ και με το που την ειδα αμεσως ανοιξα το "play station" και ολα πηγαν οπως ηθελα.

Αλλα προσωπικα πιστευω οτι τα καλυτερα ονειρα που κατευθυνω ειναι οταν βλεπω πολεμους (
)
Εχει παιξει κανεις Call of Duty ?
Ακριβως ετσι το ζω αλλα με την διαφορα οτι υπαρχει και το αισθημα του φοβου

Αν και εχω δει μονο 2 φορες τετοιο ονειρο ειναι ολα τα λεφτα
Περιεργα πραγματα

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 14:54, 29-07-13:

Αλλα προσωπικα πιστευω οτι τα καλυτερα ονειρα που κατευθυνω ειναι οταν βλεπω πολεμους (
)
Εχει παιξει κανεις Call of Duty ?
Ακριβως ετσι το ζω αλλα με την διαφορα οτι υπαρχει και το αισθημα του φοβου

Αν και εχω δει μονο 2 φορες τετοιο ονειρο ειναι ολα τα λεφτα
Περιεργα πραγματα
Eίναι οριστικός ο θάνατος στον ύπνο σου ή ξαναπαίζεις την πίστα, όπως στο παιχνίδι;

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε στις 15:04, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Eίναι οριστικός ο θάνατος στον ύπνο σου ή ξαναπαίζεις την πίστα, όπως στο παιχνίδι;
Χαχαχα
Οχι ποτε δεν ειχα πεθανει αν και γινοταν χαμος, οπως ακριβως στο παιχνιδι ενα πραμα (χωρις βοβμες και εκρηξεις).
Αλλα γενικα τρως πολυ φοβο.
Εισαι στο τσακ για να ξυπνησεις.
Ειναι λιγο φρικη γενικα οταν το ονειρευεσαι αλλα μετα οταν ξυπνησεις ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΟΟ
Προσωπικα ειναι απ'τα καλυτερα ονειρα που εχω δει ποτε

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 15:08, 29-07-13:

Χαχαχα
Οχι ποτε δεν ειχα πεθανει αν και γινοταν χαμος, οπως ακριβως στο παιχνιδι ενα πραμα (χωρις βοβμες και εκρηξεις).
Αλλα γενικα τρως πολυ φοβο.
Εισαι στο τσακ για να ξυπνησεις.
Ειναι λιγο φρικη γενικα οταν το ονειρευεσαι αλλα μετα οταν ξυπνησεις ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΟΟ
Προσωπικα ειναι απ'τα καλυτερα ονειρα που εχω δει ποτε

Αχαχα, καταλαβαίνω. Με τους τρομοκράτες είσαι ή τους αστυνομικούς; Πάντα νίκες στον ύπνο σου.

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε στις 15:14, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Αχαχα, καταλαβαίνω. Με τους τρομοκράτες είσαι ή τους αστυνομικούς; Πάντα νίκες στον ύπνο σου.
Το Call of Duty δεν εχει αστυνομικους
Ειμαι με τον στρατο των ΗΠΑ και πολεμαμε κατι Ταλιμπανεους
Ναι μονο στον υπνο μου

Παράθεση

Angelicaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelicaa
H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε στις 15:28, 29-07-13:

Είδα ότι ήμουν κολλητή με τη γκόμενα αυτουνού που γουστάρω.... -η συγκεκριμένη δεν θα έλεγα ότι με συμπαθεί ιδιαίτερα, αλλά ούτε κι εγώ!-

Και είναι η 3η φορά που βλέπω αυτό το όνειρο!! Τραγικό!

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 16:03, 21-08-13:

κατι με μια βασιλικη οικογενεια που ειχε το ζευγος 3 παιδια και ενα απο αυτα ονομαζοταν grey-ειχε χαθει και καποια στιγμη ξαναβρεθει

και οτι ειχε γινει μια βρωμοδουλεια στην πολυκατοικια μου, ενας φονος και γυριζοντας με την μητερα μου ανοιξαμε την πορτα του διπλανου διαμερισματος-γεματο ξεραμενα αιματα στους τοιχους σα να ειχε βαλθει καποιος να κατακρεουργησει το δωματιο. "κριμα για τον ιδιοκτητη" λεει η μητερα μου, "πώς θα το ανακαινισει τωρα, πως θα βγαλει ολο αυτο το μαυρο απο τον τοιχο;". "κοκκινο" την διορθωνω
αναισθησια....

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 16:22, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
"κριμα για τον ιδιοκτητη" λεει η μητερα μου, "πώς θα το ανακαινισει τωρα, πως θα βγαλει ολο αυτο το μαυρο απο τον τοιχο;". "κοκκινο" την διορθωνω
αναισθησια....
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Το πιο πιθανό είναι οι μανάδες να έλεγαν κάτι τέτοιο σε μία ανάλογη κατάσταση.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 12:42, 08-09-13:

Στο πρώτο όνειρο, είδα ότι ήμουν σε ένα καθαρό τακτοποιημένο σπίτι, είχα μπροστά μου ένα ποτήρι νερό και κοιταζόμουν στο νερό μέσα κάνοντας αστείες γκριμάτσες θέλοντας να βγάλω φωτοζ. Από πίσω μου υπήρχε ένα ενυδρείο που είχε μέσα μικρά πολύχρωμα ψαράκια που κολυμπούσαν και τα νερά ήταν πολύ καθαρά κι εγώ ήμουν σε φάση ''woww".

Στο δεύτερο όνειρο είχαμε επίδειξη με ρούχα, και ήταν και η καρακάξα από τη σχόλη μου[άσχετο] και οι περισσότερες φόραγαν λευκά, είχα επιλέξει κι εγώ για το ρούχο μου λευκό, και το φόραγα η ίδια και έλεγα πόσο ωραίο είναι και μου' λεγαν και οι άλλοι πόσο όμορφο είναι και μπράβο μου κτλ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 14:10, 08-09-13:

Ημουν σε ενα σπιτι αγνωστο. Στην πραγματικη μου ζωη δεν εχω βρεθει ποτε σε αυτο το σπιτι και ουτε ξερω αν υπαρχει βεβαια... Στο οποιο κατοικουσε η καθηγητρια των γερμανικων μου. Ειχα παει λοιπον επισκεψη για το μωρο της... Το ειδα, επαιξα μαζι του και μετα δεν θυμαμαι τιποτα

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 12:09, 13-09-13:

πτωματα θυμαμαι πολλα πτωματα, και καποια στιγμη που ξυπνησα αναλογιστηκα σε τι καταστασεις τα βρηκα αλλα δεν θυμαμαι πλεον :/

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 12:54, 13-09-13:

Εντελώς κουλό μιλάμε.Είδα λέει την Πρωτοψάλτη έγκυος χωρίς κοιλιά κιόλας σε 3 μήνες θα γεννούσε λέει και είχε και αγοράκι.Κάποια στιγμή κιόλας λέει της έκανα και ένα σφουγγάρισμα στο παιδικό δωμάτιο
Επίσης ένα άλλο κομμάτι του ονείρου λέει ήμουν εγώ με την μητέρα μου έξω από ένα σπίτι κοντά σε εκκλησία ακούσαμε πένθιμες καμπάνες.Πήγαμε εκεί και την ώρα που έλεγε ο παπάς όσα λένε στις κηδείες,ο παππούλης που θα κήδευαν γύρισε το κεφάλι του άνοιξε τα μάτια του και είπε τι γίνεται εδώ;;Το εντελώς κουλό ήταν ότι αντί για λουλούδια μέχρι την μέση ο παππούλης ήταν καλλυμένος με σπερνά/κόλυβα.
Καλά εγώ με την μαμά λέει αγκαλιαστήκαμε για να μην μας δει ο γέρος και μας έπιασε νευρικό γέλιο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 16:10, 13-09-13:

Είδα ότι περπατούσα με άλλους ανθρώπους σε έναν δρόμο προς το βουνό και στην άκρη του δρόμου υπήρχε κάτι σαν παράγκα/μαγαζάκι. Πήγα εκεί και μία κοπέλα με έναν νεαρό μου έκαναν piercing στο φρύδι. Ήμουν πολύ χαρούμενη και κάποια στιγμή συνάντησα μέσα στο τσούρμο με τους ανθρώπους αυτόν που μ'αρέσει. Εκείνος ήταν λίγο αφηρημένος, με κοίταξε, με ρώτησε κάτι για το piercing μου και προχώρησε. Στο τέλος πήγα σπίτι και έδειξα με χαρά το piercing στην μαμά μου, όμως την έπιασε υστερία.
Και μετά ξύπνησα.

Παράθεση

aceBill

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aceBill
Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O aceBill έγραψε στις 18:44, 13-09-13:

Eίδα τον Νικο Ζηση με γαντια του μποξ να κανει δήλωσεις μετα την χθεσινη νικη της εθνικης

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 19:01, 13-09-13:

Όλα είναι στο υποσυνείδητο λοιπόν!

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 19:49, 13-09-13:

Εγώ αυτό τον καιρό διαβάζω το "Η ιστορία της Ο" και τα βράδια βλέπω κάτι σαδομαζό- όνειρα.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:58, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Εγώ αυτό τον καιρό διαβάζω το "Η ιστορία της Ο" και τα βράδια βλέπω κάτι σαδομαζό- όνειρα.
Δηλαδή, εγώ που διαβάζω Κβαντομηχανική, το όνειρα θα έπρεπε να βλέπω?

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 20:00, 13-09-13:

Εγώ πάλι δύσκολα θυμάμαι τα όνειρα γιατί κοιμάμαι βάρια,αλλά ευτυχώς ξυπνάω πολύ εύκολα το πρωί, η μαμά μου δεν χρειάζεται καν να μιλήσει μόνο που ακούω τα βήματα ξυπνάω.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 20:03, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Δηλαδή, εγώ που διαβάζω Κβαντομηχανική, το όνειρα θα έπρεπε να βλέπω?
Α δεν ξέρω Δία. Πάντως και για το μέλαν σώμα όταν διάβαζα, το έβλεπα στον ύπνο μου. Μάλλον θα κόψω το διάβασμα γενικότερα.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:28, 13-09-13:

Ότι η μάνα μου είχε διοργανώσει ένα τεράστιο πάρτι για τα γενέθλιά μου (bullshit, ποτέ δεν γίνεται αυτό ) έχοντας καλέσει εκατοντάδες καλεσμένους και είχε έρθει και ο μπαμπάς μου αλλά είχε καθίσει μόνος του σε ένα παγκάκι στα σκοτάδια μακριά από τον κόσμο. Αφού τον είδα τον πλησίασα και τον ρώτησα γιατί δεν συμμετέχει κι αυτός στην γιορτή. Μου απάντησε πως δεν θέλει να τον δουν και μου ζήτησε να κάτσω λίγο δίπλα του. Έκατσα και περάσαμε την υπόλοιπη ώρα γελώντας και σχολιάζοντας τις θείτσες σαν λατέρνες ντυμένες που έρχονταν. Μετά από ώρα τελείωσε το πάρτι και ο μπαμπάς μου κοίταξε τη μαμά μου η οποία ανακοίνωσε πως έπρεπε να αποχωρίσει για να φροντίσει τα δίδυμα (??δεν έχω αδέρφια??) που είχε κάνει με έναν άλλον άγνωστο άντρα. Ο μπαμπάς μου πήρε μια μελαγχολική έκφραση και σηκώθηκε από το παγκάκι, σηκώθηκα κι εγώ (είχε αρχίσει να ξημερώνει). Με κοίταξε με αγκάλιασε και μου είπε "Χρόνια πολλά, αλλά εγώ πρέπει να φύγω τώρα." Εγώ άρχισα να δακρύζω και μου σκούπισε τα μάτια, και εξαφανίστηκε.

Άι στο διάολο, συγκινήθηκα.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 12:49, 14-09-13:

Εγω δεν ειδα καποιο ονειρο χθες αλλα ειδε η κολλητη μου η οποια με πηρε μολις τηλεφωνο: ειδε τους γονεις της να παντρευονται, την μαμα της στολισμενη νυφη, εκεινη παρανυφακι. Απο οτι μου ειπε ξυπνησε πολυ τρομαγμενη. Μπορει καποιος να μου δωσει την ερμηνεια; εχω ακουσει οτι η νυφη και γενικα το ασπρο δεν ειναι καλο... Και επειδη εκεινη πιστευει στα ονειρα θελει να μαθει. Ευχαριστω

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 15:37, 14-09-13:

Εγω δεν ειδα καποιο ονειρο χθες αλλα ειδε η κολλητη μου η οποια με πηρε μολις τηλεφωνο: ειδε τους γονεις της να παντρευονται, την μαμα της στολισμενη νυφη, εκεινη παρανυφακι. Απο οτι μου ειπε ξυπνησε πολυ τρομαγμενη. Μπορει καποιος να μου δωσει την ερμηνεια; εχω ακουσει οτι η νυφη και γενικα το ασπρο δεν ειναι καλο... Και επειδη εκεινη πιστευει στα ονειρα θελει να μαθει. Ευχαριστω
Δεν ξέρω την ακριβη ερμηνεία παντως κι εγώ έχω ακουσει πως αμα δεις νυφη ειναι στενοχωρια

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:42, 14-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Δεν ξέρω την ακριβη ερμηνεία παντως κι εγώ έχω ακουσει πως αμα δεις νυφη ειναι στενοχωρια
σε ευχαριστω!

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 14:09, 15-09-13:

Eγώ επειδή φοβάμαι την ιδέα του γάμου, που και που βλέπω κανέναν, τίποτα δεν έχω πάθει. Θέμα υποσυνειδήτου είναι τα όνειρα.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,076 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 15:37, 19-10-13:

να τρωω σοκαλατα και να προχωραω σε εναν μεγαλο διαδρομο μαζι με κατι Αγγλους :s

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Dalian έγραψε στις 21:13, 20-10-13:

Χάιδευα την απαλή χαίτη του Thorin και αναρωτιόμουν φωναχτά "μα πώς του φτιάχνουν έτσι τα μαλλιά"?

Αν έχετε υπόψη σας το πλησιέστερο φρενοκομείο, επικοινωνήστε μαζί μου

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:08, 21-10-13:

Σκηνές από το νηπιαγωγείο. Υπήρχε μια λεμονιά στο προάυλιο, και ένα παιδί σκαρφάλωνε και έτρωγε τα λεμόνια. Τα υπόλοιπα παιδάκια τον κοιτούσαμε σαν αξιοθέατο και δοκιμάζαμε κι εμείς. Μηνύματα απ το παρελθόν;

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 22:29, 21-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Σκηνές από το νηπιαγωγείο. Υπήρχε μια λεμονιά στο προάυλιο, και ένα παιδί σκαρφάλωνε και έτρωγε τα λεμόνια. Τα υπόλοιπα παιδάκια τον κοιτούσαμε σαν αξιοθέατο και δοκιμάζαμε κι εμείς. Μηνύματα απ το παρελθόν;

Καλά τα λεμόνια πώς τα έτρωγε έτσι απλά;

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:29, 22-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret

Καλά τα λεμόνια πώς τα έτρωγε έτσι απλά;
#fact

Τα έσκιζε με τα χέρια και τα έτρωγε

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους