Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε: στις 11:50, 07-10-06:

Εγω χθες ειδα οτι μετραγα λεφτα(που τετοια τυχη εννοειται!)
Και κατα καιρους βλεπω φωσκολικα ονειρα!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 16:30, 07-10-06:

Καλέ,εγώ κοιμήθηκα τώρα,το μεσημέρι λιγάκι και είδα τη misslittledevil στον ύπνο μου !!! Και ούτε που την έχω δει την κοπέλα Αν είναι δυνατόν!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:48, 11-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Καλέ,εγώ κοιμήθηκα τώρα,το μεσημέρι λιγάκι και είδα τη misslittledevil στον ύπνο μου !!! Και ούτε που την έχω δει την κοπέλα Αν είναι δυνατόν!
Ηταν καλο τουλαχιστον?
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 10:27, 11-10-06:

Απ' όσο θυμάμαι.........ναι!!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 12:15, 12-10-06:

ότι ήμουν φαντάρος.. ό,τι να'ναι...
Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε: στις 14:12, 12-10-06:

σημερα ειδα οτι ενα πολυ αγαπημενο μου προσωπο με βρηκε σε μια παραλια και μου πεταξε για πλακα μια μικρη σακουλα που ειχε μεσα κρυο νερο και πολλα παγακια...τι να ναι αυτο παλι....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:05, 14-10-06:

Ειδα οτι ειμουνα σε ενα σπιτι που μεναμε παλια(το οπιο το εχουμε πουλισει, ασχετο) και ητανε στην κατασταση που το ειχαμε μεχρι να το πουλισοιυμε, δλδ δεν ειχε επιπλα κλπ μεσα παραμονων κατι λιγα που δεν μας χρειαζονταν και τα ειχαμε εκει γιατι δεν ξεραμε που να τα εχουμε. Ειμουνα λοιπον στο δωματιο μου και μου την δινει και ανοιγω την ντουλαπα οπου ανακαλυπτω οτι εχει ενα πεταλακι, μια πεταλιερα και ενα σορο LP, τα οπια φυσικα μαζευω για να τα παρω σπιτι.
Εχω καει με την κιθαρα ε;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:47, 14-10-06:

Αχ θέλω κόσμοοοοο
Παράθεση

Madvil

Νεοφερμένος

Ο Madvil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Madvil έγραψε: στις 15:51, 14-10-06:

Εγώ δεν θα γράψω τι όνειρο είδα γιατί σε όσους το έχω πεί μέχρι στιγμής με κοροϊδευαν Αλλά τελικά βγήκε :o
Κάτι σχέτικο με msn ήταν πάντως (έχω καεί).
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 02:50, 15-10-06:

Ότι προσπαθούσα να πετάξω και δεν μπορούσα και τελικά έπεφτα,έπεφτα...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:35, 15-10-06:

ότι ήμουν φυλακισμένη σε ένα δωμάτιο μέρες και με είχαν χωρίς μπάνιο κλπ και βρώμαγα.... μέχρι που ήρθε κάποιος και με έλουσε και ένιωσα τόσο μα τόσο πολύ χαρούμενη που άρχισα να χορεύω τρελά...

(δε μου άρεσε αυτό το όνειρο καθόλου )
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 687 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 10:18, 15-10-06:

Θέλω και εγώ να βλέπω όνειρα...λολ
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:50, 15-10-06:

Ότι είχα ξεφύγει πάλι... Και ήθελα να πάω και πιο μακριά...
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 687 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 12:12, 15-10-06:

Από ποιόν ξέφυγες??

Είδα και εγώ ένα όνειρο πριν λίγες μέρες αλλα δεν θέλω να το γράψω
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:32, 16-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Θέλω και εγώ να βλέπω όνειρα...λολ
Και ρε παιδί. Μόνο όταν έχω 39άρες βλέπω ή πρόκειται να αποκτήσω 39άρες έχω συναίσθηση ότι ονειρευόμουν και εκεί πέφτει πολύ κάψιμο. Μήπως να αρρωσταίνω πιο συχνά?
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 13:05, 17-10-06:

Κάτι με το lost έβλεπα
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 16:26, 17-10-06:

Εγώ εχθές είδα έναν αγνωστο που όμως κατι μου θυμιζε δεν θυμάμαι όμως τι και ήταν μέσα σε ένα δωμάτιο και ξαφνικά μπήκαν καποιοί μέσα και άρχισάν να τον δέρνουν και μετά αυτός νευρίασε και αρχισέ να τους σκοτώνει όλους και μετά καπου εκεί με ξύπνησε το ξυπνητήρι μου...Μπορεί πάντως το όνειρο να ήταν ότι να 'ναι ομώς εγώ ήμουν πολύ τρομαγμενή όταν το έβλεπα......Τι βλακείες είναι αυτά που βλέπω ώρες ώρες??
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:41, 17-10-06:

Εγω έβλεπα "περίεργα" όνειρα το βραδυ
Ας μην γράψω πολλές λεπτομέριες, πάντος ήταν δεν ήταν
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:08, 22-10-06:

Ειδα οτι περπαταγα με την κοπελα μου (κυριακη βραδυ υποτιθετε οτι ητανε) και περασα μπροστα απο το σχολειο μου και ειχε ενα σορο παιδια (δεν ειχα ξαναδει κανεναν απο αυτους). Σταματισα και ρωτισα το ενα παιδι τι κανουν ολοι μαζεμενει εκει και μου ειπε οτι ετοιμαζανε καταληψη, εγω παραξενευτικα που ειχανε μαζευτει απο τοσο νωρις αφου Δευτερα δεν ειχαμε σχολειο, οποτε τανε απο δυο μερες πριν αυτοι στο σχολειο. Αλλα οπως και να εχει χαρικα. Συνεχισαμε να περπαταμε, πηγανε σε ενα ζαχαροπλαστιο που ειναι διπλα στο σχολειο μου και πειραμε να φαμε και μετα με ξυπνισε ο μπαμπας μου
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 15:21, 22-10-06:

Πριν φύγει η αστυνομία κάνανε κατάληψη?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος