Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,029 μέλη και 2,416,202 μηνύματα σε 75,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 406 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος είναι ο καλύτερος κιθαρίστας;

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 23:44, 25-04-07:

εγώ ήξερα τον williams ως πιανίστα ρε παιδιά!

και το wiki με επαληθεύει!

παίζει και κιθάρα? wow
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 23:46, 25-04-07:

Ρε παιδια.
Αλλος ο John Williams ο κιθαριστας (αυστραλος) κι αλλος ο συνθετης (αμερικανος).

Λοιπον,
ως κιθαριστας νομιζω μπορω να πω τη γνωμη μου.
Light, σιγα τον κιθαριστα τον Ακιρα β
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Light έγραψε: στις 23:54, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Ρε παιδια.
Αλλος ο John Williams ο κιθαριστας (αυστραλος) κι αλλος ο συνθετης (αμερικανος).

Λοιπον,
ως κιθαριστας νομιζω μπορω να πω τη γνωμη μου.
Light, σιγα τον κιθαριστα τον Ακιρα β
Ναι, φυσικά γι' αυτόν τον Williams συζητάμε (δεν είχα προσέξει ότι το αρχικό ποστ έλεγε για συνθέτη soundtracks), το μέλος των Sky.

Τώρα, για τον Akira, φίλε μπισμπιρίκο δεν έχεις δίκαιο. Ή, μπορεί και να έχεις δηλαδή. Ίσως να είναι κάπως υπερεκτιμημένος στον κύκλο του, δεν ξέρω. Επίσης, καλά λόγια έχω ακούσει και για τον μπασίστα που έπαιζε στο πρώτο σχήμα του Akira.
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 00:00, 26-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Ρε παιδια.
Αλλος ο John Williams ο κιθαριστας (αυστραλος) κι αλλος ο συνθετης
that figures.

βασικά light καλύτερα να μην προτιμάς όσα ακούς, αλλά στην προσωπική σου γνώμη.
Παράθεση

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Light έγραψε: στις 00:02, 26-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos
that figures.

βασικά light καλύτερα να μην προτιμάς όσα ακούς, αλλά στην προσωπική σου γνώμη.
Σόρρυ, αλλά πού κολλάει αυτό;
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

O theio_vrefos έγραψε: στις 00:05, 26-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Light
Σόρρυ, αλλά πού κολλάει αυτό;
don't worry.
στην αρχή μόνο νομίζουν ότι δαγκώνω

κατα βάθος είμαι ψυχούλα
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 00:12, 26-04-07:

Επίσης, καλά λόγια έχω ακούσει και για τον μπασίστα που έπαιζε στο πρώτο σχήμα του Akira.
Για ποιον λες ρε φιλε?

Ξερω οτι η φημη του Ακιρα εφτασε κι εκτος συνορων (μεχρι και Κυπρο να καταλαβεις) αλλα γι'αυτον τον μπασιστα που λες, 'εν ξευρω...

Σπαω το κεφαλι μου να καταλαβω...(εκτος κι αν εννοεις τον Isildur)
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

O theio_vrefos έγραψε: στις 00:21, 26-04-07:

ποίος είναι αυτός ο ακίρα και ποιό είναι το συγκρότημα του ρε παιδιά?

διαφωτίστε.
Παράθεση

Light

Νεοφερμένος

O Light έγραψε: στις 00:38, 26-04-07:

Γυρολόγος, το σίγουρο είναι ότι πέρασε απ' τους Viper. Τώρα, διδάσκει στη Γερμανία (για να καταλάβεις για τι επίπεδο μιλάμε).
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

O bisbirikos έγραψε: στις 00:44, 26-04-07:

Κι απο Σεπτεμβρη, θα ειναι στην Κυπρο....
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,519 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 10:35, 26-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos
ποίος είναι αυτός ο ακίρα και ποιό είναι το συγκρότημα του ρε παιδιά?
διαφωτίστε.
Πού να σε διαφωτίσουν αδελφέ, αυτοί είναι χεβυμεταλλάδες οπαδοί του άρχοντα του σκότους. Δηλαδή σκοταδιστές και αχαλίνωτοι άνθρωποι. Μακριά παιδί μου από τέτοιους τύπους.

Γυρολόγος, το σίγουρο είναι ότι πέρασε απ' τους Viper. Τώρα, διδάσκει στη Γερμανία (για να καταλάβεις για τι επίπεδο μιλάμε).
Είχα ακούσει ότι αυτό το συγκρότημα είχε κι έναν τραγουδιστή κούκλο και σταρ (Πού σταρ τώρα ε; ). Έχει ακούσει κανείς τίποτε γι' αυτόν;
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 15:51, 26-04-07:

O Mίχας και ο Χατζηγιάννης
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 16:14, 26-04-07:

Έλεος άκυρο τόπικ.

Ο καλύτερος κιθαρίστας του κόσμου είναι ο Νικολάκης. βλέπε άβαταρ μου.

χα!!!!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:08, 27-04-07:

Αντικειμενικά πάντα και χωρίς καμία εμπάθεια ο καλύτερος κιθαρίστας κάθε χρόνική στιγμή είναι αυτός που είναι κιθαρίστας στους Dream Theater.
Πριν του Dream Theater δεν υπήρχε η έννοια του καλύτερου κιθαρίστα.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 10:09, 27-04-07:

Dream Theater πάουα!!!!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:17, 27-04-07:

Αστε μας πια με τον Petrucci ρε παιδια... Νταξει δεν λεω καλος κιθαριστας αλλα οχι και ο καλητερος...
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

O theio_vrefos έγραψε: στις 13:21, 27-04-07:

εφόσον παίζει ο νικολάκης ε ?
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:10, 27-04-07:

Δεν το καταλάβατε ε? Ήμουν σαφέστατα ειρωνικός με φαινόμενο DreamTheater και οπαδοί τους.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 14:21, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Δεν το καταλάβατε ε? Ήμουν σαφέστατα ειρωνικός με φαινόμενο DreamTheater και οπαδοί τους.

έλεος τι χαζό που είσαι
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 19:04, 02-05-07:

Ο John Butler είναι καλός.

http://www.youtube.com/watch?v=6VAkOhXIsI0
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια