Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,038 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,252 μηνύματα σε 92,139 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζήλεια & Σχέση

Ζηλεύετε τον/την σύντροφό σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 109)
Ναι και μάλιστα πάρα πολύ.
27
24,77%
Ναι, αλλά πιστεύω ότι είναι μέσα σε κάποια λογικά όρια
60
55,05%
Καθόλου
22
20,18%

Giorgos216 (Γιώργος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos216
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.

O Giorgos216 έγραψε στις 21:17, 07-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Λοιπόν. Θα σου προτείνω έναν τρόπο να ξεπεράσεις τη ζήλεια σου. (Είμαι σίγουρος ότι ο "δικός σου" δεν θα έχει αντίρρηση). Θα βρείτε ένα άλλο ζευγάρι (ή πολύ γνωστό ή εντελώς άγνωστο), θα είσαστε όλοι μαζί και θα κάνετε ανταλλαγές συντρόφων. Δηλαδή, εσύ θα βλέπεις αυτόν να "το κάνει" με το άλλο κορίτσι, ενώ αυτός θα βλέπει εσένα να "το κάνεις" με το άλλο αγόρι. Μετά από αυτό δεν θα υπάρχει πλέον καμία ζήλεια. Όσο για τη σχέση σου, είτε θα περάσει σε άλλο επίπεδο, είτε θα διαλυθεί.

Δεν ξέρω αν μιλάει σοβαρά ο πατέρας των θεών του Ολύμπου, αλλά προσωπικά μόνο η σκέψη μου προκαλεί σύγχιση και εκνευρισμό, είμαι εντελώς μονογαμικός. Αυτά είναι μόνο για βίντεο, προσωπικά να μου λείπουν.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους