Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,334 μηνύματα σε 74,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

update firmware στο Creative muvo v200

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:05, 06-03-06:

Προσπαθω να κανω update στο firmware του muvo v200 και συναντω καποιο κολλημα.

Το βαζω σε Recovery mode:
Πριν το βαλω στην θυρα εχω πατημενο το κουμπι
και οταν το βαλω το κραταω για 10 δευτερολεπτα
Μου βγαζουν τα XP οτι βρεθηκε μια νεα συσκευη, τα αφηνω να την εγκαταστησουν.
Τρεχω το exe του firmware και μετα απο λιγο μου βγαζει μηνυμα οτι δεν βρεθηκε συσκευη.

Μπορει καποιος να καταλαβει τι φταιει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 22:26, 06-03-06:

Εγω μια φορα εκανα επιτυχως update αλλα οταν ξαναπροσπαθησα (μια αλλη φορα) μου εκανε και εμενα τα ιδια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 23:56, 06-03-06:

Αυτο μου το εκανε με την συσκευει υπεριθρων μου, τελικα ανακαλυψα τυχεα οτι υπερχε καπιο αρχειο στο cd του πρωΐοντος που επρεπε να εγκαταστισω πρωτου κανω την υπολιποι εγκατασταση (τρελο και οως αληθινω...) αμα ειχε cd μαζι ψαγε για τπτ τετιο

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,061 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 00:10, 07-03-06:

Xmmm
λογικά τα XP αναγνωρίζουν το MP3 Player σου ως εξωτερική μονάδα αποθήκευσης και κάνουνε την εγκατάσταση... με τη συσκευασία δεν υπήρχε και CD-Rom με Drivers; Aν δε το έχεις, κατέβασέ το από εδώ, κάνε connect το PC με τη συσκευή και ξανα προσπάθησε.

-petros

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 06:40, 07-03-06:

Διαβαζω το manual, το ακολουθω βημα-βημα αλλα δεν ...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρόβλημα με firmware Canon 40D - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-11 στις 19:40.
    • Bios update - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-10 στις 19:20.
    • Ps3 hdd update - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-10-09 στις 11:54.
    • netmod και firmware - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-05 στις 14:25.
    • Creative Inspire & Linux - Από Valder
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-05 στις 01:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους