Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sunrise
H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε στις 19:53, 12-03-06:

Ποιά ήταν τα λόγια του/της... που σας έκαναν να πονέσετε τόσο...? Πόσο το έχετε ξεπεράσει αλήθεια?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 20:28, 12-03-06:

"Τι έχεις κανει για μένα?Τίποτα δεν έχεις κάνει.." Σε μια προσπάθεια να εκμηδενίσει εμένα και την αξία μου για να πείσει τον εαυτο του και να φύγει πιο εύκολα..Ενώ είχα τα πάντα γι'αυτον σχεδόν..Οτι περνούσε από το χέρι μου..
"(κοιτώντας στο υπερπέραν και όχι στα μάτια μου..)ναι θα σου πω αυτό που θέλω να ακούσεις..Ψέμματα σου έλεγα τόσο καιρό φύγε μακριά μου.."
Ακόμα μια προσπάθεια του να εκμηδενίσει τα πάντα και να με κάνει να πω το οριστικό αντίο..
Αυτες πο δυο φρασεις του με είχαν τσακίσει..Ασχέτως αν ξέρω ότι μετάνιωσε που τις είπε..

Ο λόγος που πόνεσα τόσο πολύ είναι ότι ένας άνθρωπος που το ήξερα ότι ένιωθε πρώτη φορά τόσα για γυναίκα και είχαμε μοιραστεί δυνατές στιγμές,προσπαθούσε να με διώξει με λόγια σκληρα για τους δικούς του λόγους..Επειδή δεν άντεχε και ήθελε να αντιμετωπίσει τον εαυτό του και τα προβλήματα του μόνος του..Ή να μην τα αντιμετωπίσει καθόλου..Άμα ήξερα ότι δεν με ήθελε τα πράγματα θα ήταν πιο απλά θα το είχα αποδεχτεί,ασχέτως πόσο θα στοίχιζε στον εγωισμό μου..

Το έχω παραδεχτεί..Ο άνθρωπος αυτός και η εμπειρία που έζησα μαζί του με αλλάξανε ριζικα σαν άνθρωπο..Στο πως βλέπω τον εαυτο μου και τους γύρω μου..Η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτηκα πάρα πολύ να το ξεπεράσω το όλο το θέμα..Γιατι όλα γίνανε την ώρα που πίστευα ότι όλα είχαν μπει σε ένα δρόμο και είχε γίνει το "θαύμα" και οι δυο κάναμε σχεδια και όνειρα..Κοινώς εκεί που δεν το περίμενα..Μου λένε οι φίλες μου ότι για 2 μήνες δεν παει να έβγαινα έξω,να περνάω καλα κτλ δεν με βλέπαν ποτέ να χαμογελάω πραγματικά..Οπως και για 7 περίπου μήνες είχα ξεσπάσματα όποτε τον έβλεπα(δεν τον έβλεπα συχνα ευτυχώς..) και δεν μπορούσα να λειτουργησω,ούτε να αφήσω να με πλησιασει ένας άντρας..Ώσπου μια μέρα που τον είδα καταλαβα πολλά..Ότι είχα κανει την επιλογή του όσον αφορα τον τρόπο ζωής του..και το ότι με έκανε να φύγω ήταν για καλό μου..Απο κεινη την μέρα -δεν είναι ψέμα- τον ξεπέρασα οριστικά..Απο την μια στιγμη στην άλλη..Ακόμα και εγώ δεν το πίστευα..Ακόμα και τώρα που τον βλέπω όποτε με βλέπει να ταράζεται..να βλέπω στα μάτια του ότι θυμάται ακόμα(ασχετως αν δεν μιλαμε ύστερα από ένα συμβαν) δεν με πιάνει το "****το,γιατι να μην είμαστε μαζί αφού τα έντονα αισθήματα υπήρχαν κάποτε και από τους δυο" οπως με έπιανε παλιότερα και πάθαινα κρίσεις μελαγχολίας..Γιατί λέω ότι έχουμε πάρει και οι δύο τους δρόμους μας και έχουμε κάνει τις επιλογές μας..θέλω να είναι καλά και ελπίζω να το καταφέρει αυτό κάποια στιγμή,αλλα ως εκεί..Είμαι σίγουρη ότι τον έχω ξεπεράσει..

Ξεπερνάς κάτι πραγματικά όταν το έχεις αποδεχτει και αυτό τις συνθήκες..Για μένα η λέξη κλειδί είναι ΑΠΟΔΟΧΗ..Το ότι βλέπεις τα γεγονότα καθαρά..Και λες η ζωή συνεχίζεται κυνηγώντας το καλύτερο..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 09:56, 13-03-06:

Το θέμα ξανανοίγει, όπως αποφασίστηκε απο την ομάδα διαχείρισης, μετά και απο παράκληση της δημιουργού του

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:10, 13-03-06:

δεν άξιζε...

Δεν ξέρω εσάς μπορεί να σας ακούγεται απλό αλλά για μένα το να μου πεις "δεν εξίζει" είναι ότι χειρότερο... Γιατί είχαμε περάσει πολλά με το ζυγκεκριμένο άτομο, γιατί μετά από πολλά σκαμπανεβάσματα είχα κάνει πολλές υποχωρήσεις για να είμαστε μαζί και καλά, είχα χάσει πράγματα από τη ζωή μου για αυτόν, όχι περιμένοντας ανταλλάγματα αλλά γιατί πραγματικά πίστευα ότι άξιζε... κ ότι ακόμα κ αν κάτι δεν "προχωράει" πάντα αξίζει με κάποιον τρόπο περισσότερο ή λιγότερο... το "δεν αξίζει" απλά ακυρώνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ και για μένα αυτό είναι ότι πιο οδυνηρό... Και σαν φράση εξακολουθεί να με στενοχωρεί κάθε φορά που τη σκεφτομαι ακόμα και αν έχουν περάσει 2+ χρόνια ακόμα και αν για το άτομο που την είπε δεν έχω πλέον ερωτικά αισθήματα (ας είναι καλά εκεί που είναι)...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 13-03-06 στις 10:28.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 14:11, 13-03-06:

"θέλω να μείνω μόνος..δεν φταις εσύ,δικό μου είναι το πρόβλημα".. είναι απ'τα χειρότερα που μου'χουν πει/μπορεί να μου πει κάποιος,γιατί δεν δέχομαι με τίποτα να με περνάνε για μα..κα και να με κορο'ι'δεύουν κατάμουτρα... ειδικά αυτό το "δεν φταις εσύ".. εντάξει,ο συγκεκριμένος χωρισμός δεν με σημάδεψε πια και τόσο,απλά όταν συνέβη δεν μπορούσα με τίποτα να δεχτώ αυτήν την πρόταση σαν δικαιολογία..δεν έβγαζε νόημα..ήταν ξεκάθαρο ότι ήθελε να χωρίσουμε,αλλά δεν ήταν ειλικρινής μαζί μου και προτίμησε να ξεμπερδέψει έτσι απλά..κρίμα όμως που ήμουν πιο μικρή και άπειρη τότε και δεν μπόρεσα να του απαντήσω κατάλληλα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη burbuja : 13-03-06 στις 14:19.
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 18:55, 13-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
"θέλω να μείνω μόνος..δεν φταις εσύ,δικό μου είναι το πρόβλημα".. είναι απ'τα χειρότερα που μου'χουν πει/μπορεί να μου πει κάποιος,γιατί δεν δέχομαι με τίποτα να με περνάνε για μα..κα και να με κορο'ι'δεύουν κατάμουτρα... ειδικά αυτό το "δεν φταις εσύ".. εντάξει,ο συγκεκριμένος χωρισμός δεν με σημάδεψε πια και τόσο,απλά όταν συνέβη δεν μπορούσα με τίποτα να δεχτώ αυτήν την πρόταση σαν δικαιολογία..δεν έβγαζε νόημα..ήταν ξεκάθαρο ότι ήθελε να χωρίσουμε,αλλά δεν ήταν ειλικρινής μαζί μου και προτίμησε να ξεμπερδέψει έτσι απλά..κρίμα όμως που ήμουν πιο μικρή και άπειρη τότε και δεν μπόρεσα να του απαντήσω κατάλληλα..
Μια απάντηση ταιριάζει σε μια τέτοια ατάκα: Πες μου πως την λένε κι αμα γουστάρεις φέρτην να πάμε όλοι μαζί για κανένα καφεδάκι!!! Το είπα μια φορά σε κοπέλα και έμεινε κόκκαλο! Να μην μας περνάνε και για μ@λ@κες κιόλας!!!!

Η ατάκα που μου έχει μείνει δεν ήταν από χωρισμό αλλά από φλερτ. Μου είπε: Ένα φύσημα θέλω από σένα για να πέσω...

Κι εγώ ο μ@λ@κ@ς δεν την φύσηξα... Αχ, απωθημένο μου έχει μείνει!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:05, 15-03-06:

"Νομίζω οτι είναι καλύτερα να τα χαλάσουμε. Έχεις και μια σχολή να περάσεις και δεν θέλω να σταθώ εμπόδιο στο μέλλον σου".
Όλο αυτό ΑΦΟΥ είχα κάνει και μηχανογραφικό παρακαλώ!!! Και μάλιστα με SMS!
Όταν του απάντησα καταλλήλως (λυπάμαι αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τι) μου απαντάει:
"Απλά είδα στο δρόμο ένα παλιό μου κόλλημα και ξανακόλλησα"
DOOOOOING BOOOOOING!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 00:00, 16-03-06:

Το ποιο σκληρο που με εχει τρελανει:
-Χωριζουμε!
-Γιατι?
-Δεν υπαρχει γιατι ετσι μου ηρθε.

Αν ειναι δυνατον δεν υπαρχει γιατι...ΕΛΕΟΣ

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 00:05, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Το ποιο σκληρο που με εχει τρελανει:
-Χωριζουμε!
-Γιατι?
-Δεν υπαρχει γιατι ετσι μου ηρθε.

Αν ειναι δυνατον δεν υπαρχει γιατι...ΕΛΕΟΣ
Υπομονή καλό μου... Σε μερικά χρόνια δεν θα είναι έτσι...

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 00:22, 16-03-06:

Νομιζω τωρα οτι εχω βρει τον ανθρωπο που δεν θα μου το κανει...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 00:57, 16-03-06:

Κράτα τον να μην σου φύγει τότε

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 12:41, 16-03-06:

Δεν ήταν οταν χωρίζαμε ήταν πολύ πιο μετά

Σε αγαπάω, σε θέλω, είμαι ερωτευμένος μαζί σου
Αν είμασταν κοντά θα είμασταν πάλι μαζί?
όχι

Πώς είναι δυνατόν να νιώθεις τόσα αλλά να μην θες να είσαι μαζί με το άτομο αυτό

ούτε ο ίδιος δεν μπορεί να εξηγήσει αυτό που είπε

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 23:29, 21-03-06:

Δεν ήταν οταν χωρίζαμε ήταν πολύ πιο μετά

Σε αγαπάω, σε θέλω, είμαι ερωτευμένος μαζί σου
Αν είμασταν κοντά θα είμασταν πάλι μαζί?
όχι

Πώς είναι δυνατόν να νιώθεις τόσα αλλά να μην θες να είσαι μαζί με το άτομο αυτό

ούτε ο ίδιος δεν μπορεί να εξηγήσει αυτό που είπε
Κι όμως είναι δυνατόν bunny bunny.

Είναι θέμα επιλογών και συναρτηση πολλών πραγμάτων..Απλώς ίσως να συνειδητοποιεί την διαφορετικότητα που πιθανώς να υπάρχει και έχει αυτογνωσία του ποιος είναι και ότι δεν σου ταιριάζει και ότι δεν μπορεί να σου δώσει αυτό που θέλεις..Η από την άλλη δεν θέλει να μπει σε αυτό το λούκι σχέσης και προτιμά την εύκολη λύση την φυγή..Υπάρχουν πολλά ψυχολογικά συμπλέγματα για τέτοιες αποφάσεις..

Ειδικά οι άντρες δεν βλέπουν τα πράγματα έτσι συναισθηματικά όπως εμέις οι γυναίκες..Είναι φορές που επιλέγουν να προχωρήσουν και να αφήσουν σκέψεις και συναισθήματα πίσω τους και να συνεχίσουν την ζωή τους..Με την λογική,θα στενοχωρηθώ αλλά θα μου περάσει..Άλλοι το καταφέρνουν και άλλοι όχι..Δεν είναι ότι δεν νιώθουν η σε κοροιδε'υουν απλώς είναι εγωιστές και όχι διατεθειμένοι να κάνουν θυσίες και να ζοριστουν για κάτι καλο..Ειδικά σε μικρή ηλικία αναζητούν και άλλες εμπειρίες..

Πάντως πολλές φορές στην ζωή σου θα διαπιστώσεις ότι τα συναισθήματα δεν αρκούν για να είναδυο άνθρωποι μαζί..Είναι χίλια δυο που μπορούν να σας χωρίσουν..Άνθρωποι που σε αγαπούν θα σε πληγώσουν και το αντίστροφο..Όλα είναι στο παιχνίδι της ζωής και θα καταλάβεις αργότερα αν δεν το έχεις καταλάβει ήδη ότι έγινε για το καλό σου..

Να το θυμάσαι πάντως ότι αξίζει δεν χάνεται..Αυτοι που αξίζουν αργά η γρήγορα καταλαβαίνουν τι χάσανε και το λάθος τους..Ασχέτως αν είναι αργά πλέον..

P.s Αυτά στα λεώ με την προυπόθεση ότι είναι αλήθεια αυτά που σου είπε..Υπάρχουν άλλοι που τα λένε για δικαιολογία..Εσυ ξέρεις τι ισχύει από πραγματα απλά

Παράθεση

JohnKaL-

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JohnKaL-
Ο JohnKaL- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O JohnKaL- έγραψε στις 09:15, 30-03-06:

Εγώ ποτέ δεν έχω ακούσει κάτι παρόμοιο.
Το θέμα είναι να ξέρεις με ποιον πάς.. πιστεύω πως αν έχεις καλό "μάτι" βλέπεις και πως θα ακολουθήσει όλο το σκηνικό και τι άνθρωπος είναι! Όλα φαίνοντε απο τις μικρές κινήσεις του, τις μεγάλες του, το χιούμορ του κλπ.
Οι φράσεις αυτές που λέει το ταίρι σου "Δεν αξίζεις" , "Δεν άξιζε" , "Σε δούλευα τόσο καιρό" , "Είδα την πρώην μου και ξανακόλλησα" σημαίνουνε αρκετά πράγματα...

Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wishful
Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε στις 12:02, 09-06-06:

- Μα...δεν φταίω εγώ γι'αυτό παλληκάρι μου,στο καλό... Κλασσική περίπτωση όπου κλείνεις μια σχέση & μετά απο καιρό συνειδητοποιείς τι άξιζε. Κλασσική απαντηση απο γυναίκα. Ευτυχώς πολλά χρόνια πρίν

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 20:35, 10-06-06:

Η πρώτη και μοναδική μέχρι τώρα...
"Cya b*tch" ολωλ.

Λολ. Αυτό είχε πονέσει. Και το κακό είναι, οτι ούτε αυτός το εννοούσε και ούτε ήθελε να το πει, ούτε και γω το άξιζα!

Σκληρή που είναι ρε γμτ η ζωή... γλιμπ. χD

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη QsLv : 16-09-06 στις 19:50.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 21:27, 10-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
Η πρώτη και μοναδική μέχρι τώρα...
"Cya b*tch", στα ίσα.

Λολ. Αυτό είχε πονέσει. Και το κακό είναι, οτι ούτε αυτός το εννοούσε και ούτε ήθελε να το πει, ούτε και γω το άξιζα!

Σκληρή που είναι ρε γμτ η ζωή... γλιμπ. χD
Η ζωή είναι άδικη

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 21:39, 10-06-06:

Όντως. Ο_ο Υπερβολικά άδικη κατά τη γνώμη μου. Αλλά αυτήν έχουμε, οπότε αντί να λέμε πόσο άδικη είναι καλύτερα να κάνουμε κάτι γι'αυτό!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 15:14, 22-06-06:

σου αξίζει κάτι καλύτερο

δεν μπορώ να πω ότι με πόνεσε τόσο πολύ όσο με τσάτισε .
Και να σε χωρίζουν και να το παίζουν πονεμένοι και ανιδιοτελείς , ε τι να πω ..για μπάτσες είναι

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 16:12, 24-06-06:

Πρέπει να σε αφήσω στην ησυχία σου...
(τι μας λες ρε φίλε, αν ήθελα ησυχία θα γινόμουν καλόγρια!)

Ξέρω ότι σε στεναχωρώ αλλά εγώ στεναχωριέμαι ακόμα παραπάνω...
(έλα να βγάλουμε τις στεναχώριες μας να τις μετρήσουμε!)

Ότι κάνω το κάνω για το καλό σου...
(πςςςςς τώρα θα με πάρουν τα κλάματα από την συγκίνηση)
Όπως πολύ σωστά είπε η prime, το χειρότερο είναι να στο παίζουν ανιδιοτελείς και πονεμένοι κι εγώ η φταίχτρα... όλα για το καλό μου γίνονται... ουφ!! Αν θέλεις κάτι πες το, απλά, χωρίς σάλτσες... Τόσο δύσκολο είναι πια;;;

Παράθεση

tanos56

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tanos56
Ο tanos56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O tanos56 έγραψε στις 14:14, 29-08-06:

Σε έναν χωρισμό -από την μοναδική γυναίκα της ζωής μου, που θυμάμαι με συγκίνηση και νοσταλγία-, άκουσα το "με ταπείνωσες...".

Τώρα δεν ξέρω που είναι... δεν μπορώ να την βρω, για να τις πω πόσο με πονούν αυτές οι λέξεις και πόσο δίκιο είχε....

Έχω μείνει με τις τύψεις μου.....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:49, 01-09-06:

"είσαι η μόνη πρώην με την οποία θέλω να μείνω φίλος".

μιλάμε, κολλητάρια είμαστε, ουουου..!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 14:06, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tanos56
Σε έναν χωρισμό -από την μοναδική γυναίκα της ζωής μου, που θυμάμαι με συγκίνηση και νοσταλγία-, άκουσα το "με ταπείνωσες...".

Τώρα δεν ξέρω που είναι... δεν μπορώ να την βρω, για να τις πω πόσο με πονούν αυτές οι λέξεις και πόσο δίκιο είχε....

Έχω μείνει με τις τύψεις μου.....

Καλέ μου φίλε "tanos56",
οι τύψεις... είναι ένα εντελώς άχρηστο... συναίσθημα, το οποίο δεν μας προσφέρει τίποτα περισσότερο, από πόνο...
Προσπάθησε, όσο μπορείς φυσικά, να δεις διαφορετικά..., την ιστορία σου αυτή, ώστε να γίνει μια ανάμνηση εποικοδομητική..., για την επόμενη συμματική σχέση..., που θα κάνεις...

Μην ξεχνάς, ότι οι άνθρωποι δεν τελειώνουν ποτέ... και ότι, αποδίδουμε τιμή..., σ' ότι αγαπήσαμε, όταν θυμόμασθε πάντα με νοσταλγία... τις όμορφες στιγμές που μας χάρισε και μόνο.

Με τις τύψεις..., δεν βοηθάς ούτε τον εαυτό σου, αλλά ούτε και την ανάμνηση αυτή..., να είναι όπως πραγματικά της αξίζει...

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 13:10, 16-09-06:

Αναρωτιέμαι και τι δεν με σημάδεψε από αυτό το χωρισμό...???

Κάθε του λέξη.. και μια ανίατη πληγή...
Κάθε του φράση... και ένας αγιάτρευτος πόνος...

Τι σημασία όμως, μπορεί να έχει τώρα πια...???
Ας είναι πάντα καλά, εκεί που επέλεξε να είναι... και δεν πειράζει...,
ακόμα κι΄ αν δεν το μετανιώσει ποτέ..., γιατί δεν θα ήθελα να πονάει...
για κανένα λόγο στον κόσμο.
Εμένα μου αρκεί, να ξέρω, πως είναι καλά και μόνο.

Άλλωστε, η αγάπη μετριέται..., με ότι μπορεί να απαρνηθεί κανείς, γι΄ αυτήν...
Ακόμα κι΄ αν αυτό... είναι, η ίδια η αγάπη...

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 16-09-06 στις 13:13. Αιτία: διόρθωση...
Παράθεση

Lawnmower man (Νίκος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lawnmower man
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Lawnmower man έγραψε στις 01:36, 03-06-07:

"Είσαι ο τύπος που θα παντρευόμουνα αλλά τώρα ψάχνω κάτι άλλο..."

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 18:13, 03-06-07:

εισαι πολυ καλη για μενα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 18:36, 03-06-07:

Το κλασσικο αλλα ταυτοχρονα και πιο "ασχημο"
Σ'αγαπαω αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι.
Ή σε αγαπαω αλλα πρεπει να χωρισουμε.

Σαν να μου λεει βουτηξα στην θαλασσα αλλα δεν ηθελα να βραχω.
Δεν υπαρχει πιο ασχημη διακιαολογια ή μαλλον ατακα.

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 19:54, 03-06-07:

Κάπου πρέπει να το έχω ξαναγράψει αλλά πρέπει να αποθανατιστεί στο σωστό post: "Ήσουν η καλύτερη σχέση που είχα ποτέ!"

Sorry, αλλά πρέπει να δανειστώ τώρα κάτι απ' τη MIchelle: DOOOOOING BOOOOOING!!!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:06, 04-06-07:

"Αφού εσύ δεν μου κάθεσε είπα να πάω με εκείνην" ευτυχώς που τον σακάτεψα στο ξύλο και έφυγε απο το μυαλό μου άλλα όπως και να είναι ο συγκεκριμένος δεν ήξερε ούτε να φιλήσει και του τα έμαθα εγώ και όταν τα έμαθε αυτά μου πήγε με άλλη;

Μάυρος έφυγε απο το ξύλο και το χάρηκα πάααααρααα πολλύ

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 18:20, 04-06-07:

τα πάντα, δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι που να μην με έχει πονέσει από αυτόν τον χωρισμό...

" μου είχες πει ότι θα μαγαπάς για πάντα..."
" ναι αγάπη μου, πάντα, αλλά εξελισσόμαστε, κ δεν σε αγαπώ πια όπως θα ήθελες να σ'αγαπώ. έχω άλλες προτεραιότητες..."

(με τσάκισε. κ με τσακίζει κάθε φορά που βλέπω στα μάτια του τόση αγάπη, αλλά κ τόσο φόβο..."

Παράθεση

avenger... (...)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη avenger...
H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H avenger... έγραψε στις 17:05, 10-06-07:

"Τελικά δεν ήσουνα τόσο δυνατή, όσο πίστευα".

"Μάλλον είσαι για εύκολα και όχι για τα δύσκολα".

Και τα δύο από τον ίδιο... η απόφαση του χωρισμού δική μου. Δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό, αλλά δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι αυτές του οι φράσεις (γραμμένες σε γράμμα) με πόνεσαν πολύ.

Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 15:14, 11-06-07:

"είσαι πολύ μικρή για μένα..είσαι κοριτσάκι ακόμα...εγώ ψάχνω μια γυναίκα"
και ο τύπος ένα χρόνο μεγαλύτερος από μένα....

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 15:17, 11-06-07:

χαχα τι τελειο τοπικ
λοιπον, το πρωτο γκομενακι που ειχα στη ζωη μου με ειχε πει τα εξης οταν με εριξε χυλοπιττα:

<< λοιπόν "νιντζακι" θα ηθελα να σταματησουμε γιατι θα ηθελα μια σχεση με παθος >>

και γω γυρναω και του λεω: ντοινκ τι λες βρε βληματεξ! μωρο ειμαι τι περιμενεις ελεος αντε γεια σε βαρεθηκα κ γω

Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *marouli*
H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε στις 15:17, 11-06-07:

"Είσαι απο τα καλύτερα πράγματα που είχα ποτέ..."

Εγώ πάλι ξέρω ότι τα καλά πράγματα τα κρατάς,δεν τα διώχνεις..Που ζω??

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 15:20, 11-06-07:

όπως και νάχει αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι τα νεαρά αγόρια στην ηλικία των 18-23 θέλουν να τα φτιάχνουν με μεγαλύτερες και θέλουν η κοπέλα να έχει εμπειρία στα σεκς κ τα σχετικά..

αντε γεια ρε

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 19:31, 17-06-07:

Κλάσσικα πράγματα: "Πρέπει να μείνουμε φίλοι..."!!!
Φυσικά και δε μείναμε ποτέ φίλοι...

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 20:35, 17-06-07:

Αυτό το "θέλω λίγο καιρό μόνος να σκεφτώ" ελεος! Καραμέλα το χουν μερικοί! Και όταν ξέρεις οτι αυτός δεν θέλει χρόνο να σκεφτεί αλλα χρόνο να κάνει κατάσταση με την καινούρια, έχοντας κι εμενα καβάτζα!!! εκεί κι αν τα παίρνεις και του σπας τα γυαλικά και μη στο κεφάλι!

Παράθεση

T_Lord

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη T_Lord
Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O T_Lord έγραψε στις 01:05, 19-06-07:

Παιδια ειμαι 15 χρονον και δεν νωμιζω πωσ εχω και πολθ γνωμγη εδω αλλα θα το πω....Μου λεει λιπον ...θελω να χωρισουμε αλλα σε θελω ακομα

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε στις 01:15, 19-06-07:

Μου λέει:-Θέλω να χωρίσουμε γιατι...μπλα μπλα μπλα
-Δηλαδή με μισείς για ότι έγινε.
-Ρε γαμώτο σ αγαπώ ακόμη αλλά δεν γίνεται ποια το γυαλί έσπασε και δεν ξανακολλά....

Σχόλιο:Πως λες σ αγαπώ ακόμα σε κάποιον που τον χωρίζεις και (συμφωνα με αυτήν) φταίει για ότι έγινε?
Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Γιατί οι περισσότερες δεν έχουν ειλικρίνια και ορθότητα στο λόγο τους?

Ένα ακόμα κουλό που άκουσα:

-Χωρίζουμε
-Γιατι?
-Ετσι δεν υπάρχει λόγος..

Σχόλιο:Δεν γίνεται ο ανθωπος να κάνει κάτι χωρίς να υπάρχει η αιτία που το οδηγεί...
Ρε σεις γυναικες τί ειναι αυτά που λέτε??????????
Η ειλικρίνια και η αλήθεια δεν βλάπτει.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 07-06-09 στις 02:17. Αιτία: αρχαίο merge
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:26, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από *marouli*
"Είσαι απο τα καλύτερα πράγματα που είχα ποτέ..."

Εγώ πάλι ξέρω ότι τα καλά πράγματα τα κρατάς,δεν τα διώχνεις..Που ζω??

Εγω θα τσαντιζομουν πιο πολυ που θα μ'ελεγε πραγμα

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε στις 01:30, 19-06-07:

Άλλό
-Σ αγαπώ και δεν μπορώ να κάνω χωρίς εσένα.Είσαι το καλύτερο παιδί για σχέση που υπάρχει.Δεν υπάρχει άλλος σαν εσένα

Παρ όλα αυτά παιδιά χωρίσαμε...

Είπε ότι είπε και τελικά δεν τα εννοούσε αλλα....γιατί τόσα μεγάλα λόγια που είναι ελάχιστο έ ως απίθανο να βγουν αληθινά?Πώς χωρίζεις όταν λες οτι βρήκες τον καλύτερο?
Επιπολεότητες και ένα κάρο λόγια που υπόσχονται το αντίθετο

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Εμένα με πείραξε και μόνο που το είδα...δεν είναι τρόπος αυτός να μιλάς σε κάποιον.Αντικείμενο?Απαράδεκτο!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 07-06-09 στις 02:15. Αιτία: αρχαίο merge
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 18:03, 19-06-07:

Σχόλιο:Πως λες σ αγαπώ ακόμα σε κάποιον που τον χωρίζεις και (συμφωνα με αυτήν) φταίει για ότι έγινε?
Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Καλα, αυτο δεν εχει λεει..
Οταν χωριζεις καποιον για χ-ψ λογους, δεν σημαινει απαραιτητα οτι παυεις να τον αγαπας.

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 13:01, 20-06-07:

Ήταν ενα απλό "θα σ΄αγαπώ" το οποίο με είχε κάνει λιώμα.Αλλά τότε δεν γινόταν αλλιώς.

Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *marouli*
H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε στις 13:29, 20-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Ναι μέτα μου την έδωσε και γι'αυτο!!Αλλα καλύτερα να μην τα θυμάμαι!!

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 14:21, 20-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lawnmower man
"Είσαι ο τύπος που θα παντρευόμουνα αλλά τώρα ψάχνω κάτι άλλο..."
Γι' αυτό μου είπες αγαπητέ Χλοοκόπτη ότι τρελλαίνεσαι όταν σου έγραψα για πλάκα κάτι τέτοιο στο θέμα για τα καλά παιδιά. Πρέπει ν' αλλάξεις στυλ, είναι φανερό.

Αρχική Δημοσίευση από mania
"Αφού εσύ δεν μου κάθεσε είπα να πάω με εκείνην" ευτυχώς που τον σακάτεψα στο ξύλο και έφυγε απο το μυαλό μου άλλα όπως και να είναι ο συγκεκριμένος δεν ήξερε ούτε να φιλήσει και του τα έμαθα εγώ και όταν τα έμαθε αυτά μου πήγε με άλλη;

Μάυρος έφυγε απο το ξύλο και το χάρηκα πάααααρααα πολλύ
Χωρίς να θέλω να παρέμβω στα προσωπικά κανενός (άσε που δέρνει κιόλας ) θα ήθελα να πω ότι το να μη μου κάθεται κάποια που υποτίθεται ότι κάτι έχει μαζί μου είναι λόγος "διαζυγίου". Το αντιμετώπισα κι εγώ στα 17 μου, για πάνω από ένα χρόνο και σας λέω ότι δεν υπάρχει χειρότερος βασανισμός απ' αυτό. Εδώ έχει και ατάκα, από τη συγκεκριμένη κοπέλλα, αφού χωρίσαμε: "Έχω μετανιώσει για αυτόν το χρόνο, όμως τώρα δεν μου κάθεσαι εσύ" Αυτό πραγματικά το φχαριστήθηκα.

Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Κάνεις λάθος αγαπητέ. Με όλες τις πρώην μου μπορεί να χώρισα, σήμερα όμως που το σκέφτομαι για όλες (πλην μίας ίσως) νιώθω ακόμη αγάπη. Ειδικά γι' αυτήν που αναφέρω παραπάνω, που ήταν και η πρώτη μου κι εγώ ο πρώτος της. Δεν μετάνιωσα που διέκοψα τη σχέση, αφού με αυτό το άτομο δεν μπορούσα να ζω στο ίδιο σπίτι, κυρίως γιατί μου θύμιζε τη μάνα μου στο χαρακτήρα. Εγώ ήθελα να ξεφύγω, όχι να πέσω από τη μαμά μου στη μαμά μου, δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε. Παρολαυτά δεν έπαψα στιγμή να την αγαπώ και της έχω συγχωρέσει όλες της βλακείες που μου έκανε (ήταν πολύ αιχμηρή απέναντί μου, ίσως γιατί με "αγαπούσε", μου προξένησε πολλά ψυχολογικά προβλήματα ως πρώτη σχέση).

Λοιπόν ατάκες τώρα:

"Πήγα σε ψυχολόγο και μου είπε ότι τόσα χρόνια σε σκότωνα. Σε παρακαλώ, μη φεύγεις τώρα που το κατάλαβα" Να σε κάψω Γιάννη, να σ' αλοίψω μύξα να γιάνει", έλεγε η γιαγιά μου (η μύξα υπήρχε μέσα στην ατάκα μαζί με το κροκοδείλιο δάκρυ της). Όχι, αυτήν δεν την αγαπώ καθόλου.

"Ήσουν ο καλύτερος εραστής που είχα ποτέ, όμως τώρα ήρθε η ώρα να παντρευτώ, βρήκα άντρα με προξενιό" "Και που ξέρεις αν σου κάνει αυτός"; ρώτησα εγώ. "Α, καλός είναι τον δοκίμασα"
Παιδιά δεν κάνω πλάκα, έγινε στ' αλήθεια αυτό. Αυτήν την έφαγε "Η Κατάρα του Μαύρου Χάους". Το πόσο ξύλο έφαγε από αυτόν τον άντρα (καλά που τον δοκίμασε κιόλας), μαύρο χάλι την έκανε. Σημείωση, αύτή 30 κι εγώ 18!!! Γι' αυτό βέβαια είχε το θράσσος να μου μιλάει έτσι. Πάντως ήταν η καλύτερη σεξουαλική μου εμπειρία, με έσωσε ακριβώς τη στιγμή που η προηγούμενη μου την είχε σπάσει τόσο πολύ που...no kuku που λέμε, με έκανε άντρα και δεν με πείραξε καθόλου που είχε "δοκιμάσει" τον άλλον. Την κατάρα πάντως δεν τη γλίτωσε. Κανείς δεν παίζει με το Χάος, ακόμη και όταν είναι μικρό...

Δική μου ατάκα τώρα: Μου λέει η άλλη: "Δεν μπορείς να μ' αφήσεις, αυτό που κάνεις είναι αμαρτία, πολύ μεγάλη αμαρτία" για να εισπράξει την Χαοτική ατάκα: "Πολύ καλά, τότε θα ξαναβρεθούμε...αδέρφια στην Κόλαση. Γεια σου"

Παράθεση

sasz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sasz
H sasz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H sasz έγραψε στις 11:57, 03-07-07:

"οταν σας πρωτοειδα εσενα και την αδερφη σου αμεσως τα βλεματα ολων μας επεσαν πανω στην αδερφη σου αλλα επειδη την ειχε προλαβει ο κολητος μου εκανα πισω,ενταξει οπως και να το κανουμε η αδερφη σου ειναι πιο ομορφη απο σενα, εχει κατι που εσυ δεν το χεις..ε τι κανεις τωρα? κλαις? καλα γιατι? ζηλευεις την αδερφη σου?"

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 12:03, 03-07-07:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Τον σακάτεψες τουλάχιστον?

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 12:53, 03-07-07:

Sasz ωραια τακτικη χωρισμου ειχε αυτο το παιδι.....ελπιζω να του ριξες καμια σφαλιαρα....

Το πιο κουλο που εχω ακουσει ever ομως ειναι το εξης.....
Τα ειχα με μια κοπελια η οποια καποια στιγμη εξαφανιζεται(σχεση απο αποσταση).....την παιρνω ενα τηλ και λεω τι γινεται....αμα ενδιαφερεσαι κανε κατι και το κλεινω....Ε πηρε μετα απο καιρο ξανα πιστευοντας οτι εγω την περιμενα ακομά.....και οταν συναντηθηκαμε μου λεει...."Περιμενα να με βρισεις να μου πεις οτι εκανα μαλακια και οτι ειμαι ηλιθια αλλα εσύ τπτ"

Ειλικρινα δεν θυμαμαι τι απαντησα

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 00:52, 20-09-07:

"Μπορώ να σε έχω αγκαλιά ως το πρωί... Θα είναι το τελευταίο που θα κάνουμε μαζί."

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 01:11, 20-09-07:

Δεν με σημάδεψε ακριβώς αλλά ήταν άθλια δικαιολογία:

Θα πάω στη Γαλλία για μεταπτυχιακό σε 2 χρόνια και δεν θέλω να συνεχίσω κάτι σοβαρό αφού είναι σίγουρο ότι θα φύγω από Ελλάδα...

Kαι γω ανακάλυψα μετά από ύπνωση ότι στην επόμενη ζωή μου θα γεννηθώ στην Αφρική οπότε αγάπη μου καλύτερα να χωρίσουμε...

(Ο τύπος τώρα έχει σχέση ενός χρόνου και υποτίθεται ότι σε 6 μήνες φεύγει για Γαλλία)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους