Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,365 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:38, 20-09-07:

"Ξέχασα τα κλειδιά στο αμάξι, έρχομαι σε 5'"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 07:15, 20-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Eμένα κάτι παρόμοιο μου είπε τύπος σε πρώτο ραντεβού και δεν ξαναγύρισε.

"Ωχ.. ξέχασα το πορτοφόλι στ' αμάξι! Μη φύγεις ε;"

3 λεπτά αργότερα έστειλε μνμ "Ας το αφήσουμε καλύτερα, σόρρυ"

(το ξερα πως εκείνη η κόκκινη μπλούζα δεν με κολακεύει καθόλου!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 07:58, 20-09-07:

...Ήταν δικό μου το αμάξι ξέρεις. Ακόμα το ψάχνω.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 08:01, 20-09-07:

Ρε θα με πνίξεις!! Κατάπινα καφέ εκείνη την ώρα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 22:34, 20-09-07:

"Αυτός δεν είναι σαν εσένα, δουλεύει και το Σάββατο"

Λες και είμαι από Ισραήλ (...λες; )

Πσ. Nα μη πίνεις καφέ πάνω από το pc, έχω κάψει τρία πληκτρολόγια έτσι.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 22:42, 20-09-07:

"Σήμερα που είναι του Αγίου Βαλεντίνου, λέω να σου κάνω ένα δώρο να μη με ξεχάσεις ποτέ...
Χωρίζουμε"

..νταξ, μετά με παντρεύτηκε!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 00:30, 24-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από prime
σου αξίζει κάτι καλύτερο
...
Θα συμφωνήσω, είναι μία κλασσική ατάκα...
Καθώς επίσης κ το "δεν θα καταφέρω ποτέ να σε κάνω ευτυχισμένη" (δλδ όσο καιρό είμασταν μαζί πως το κατάφερνες? )

Πφφφφφφφφφφφφ....σχέσεις

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
νά 'σαι καλά...με έκανες να ξεραθώ στα γέλια

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

biou_biou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη biou_biou
Ο biou_biou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O biou_biou έγραψε στις 00:31, 07-01-08:

Σε αγαπώ αλλά δε σε θέλω πια..
και την ώρα που μου το έλεγε με χαϊδευε..

Παράθεση

isolove (Αλεξης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isolove
Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O isolove έγραψε στις 05:21, 25-01-08:

Τα ακουσατε ολα νομιζετε?
τι ακουσα εγω απο ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ σε διαστημα 4-5 μηνων.
ανικανος,αποτυχημενος,(τα ειπε σαββατο,και δευτερα με ρωταγε αν θα παμε διακοπες)λαικος,βρωμιαρης,βρωμοσπιτο σου(εδω ειχε λιγο δικιο,100 τετραγωνικα που να το φερω βολτα),σαραβαλο αμαξι σου,μην με τραβας με αυτο το ελεινο κινητο,να τρως σαν κυριος(πριν παμε σε τραπεζι,η ιδια ετρωγε με τα χερια),σιχαθικα να ακουω για τα μακαρανια,φτιαχνω συχνα ως εργενης,
ενω μου μαγειρεψε 3 φορες σε 2 χρονια.
Ναναι καλα.
Αλλωστε ο παππους μου ελεγε Δωσε στους ανθρωπους χρονο να σε καταλαβουν.
για να μην χρειαστουνε ακομα περισοτερο χρονο
να αντιληφτουν τι εχασαν.
Ααααααχ ποσο δικιο ειχε.....

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 00:18, 28-01-08:

ωραιο θεματακι.. αλλα δεν εχω κατι να απαντησω..
βεβαια ισως αυτο που ξεκιναω να πω να ταιριαζει καλυτερα σε μια αλλη κατηγορια.. αλλα τεσπα..
δε με εχουν χωρισει ποτε. εχω κανει 5 σχεσεις μεχρι τωρα.. η 1η μου ηταν 5,5 χρονια και οι αλλες περιπου 3-5 μηνες. μπορει να κατηγορηθω οτι φοβαμαι να πληγωθω,αλλα δεν ειναι ετσι.. (νομιζω)
βεβαια τους χωρισμους μου τους εχω βιωσει εντονα.. γιατι μπορει να χωριζα (τη στιγμη που ενιωθα οτι η σχεση δεν πηγαινε παραπερα.. οτι καπου ειχε κολλησει) αλλα απο την αλλη πονουσα..
ετσι απο οσα διαβασα μερικες ατακες εχω πει κι εγω..
οπως σιγουρα ολοι μας... ειδικα οταν δε θελεις να πληγωσεις τον ανθρωπο που σιγουρα σε εκανε να περασεις ομορφα (για να ησουν μαζι του...) και που μπορει να αγαπησες..

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 00:24, 28-01-08:

Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν
"Α, και μια νταλίκα μάζεψε το αμάξι σου"

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 00:27, 28-01-08:

" Τελικά δε πιανει και πολλα το αμαξι σου στο ebay"

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 00:39, 28-01-08:

" Τελικά δε πιανει και πολλα το αμαξι σου στο ebay"
"Αλλά δεν πειράζει, το καλοπλήρωσε ο Λόριεν"

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cocopikos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cocopikos
H cocopikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H cocopikos έγραψε στις 23:42, 12-02-08:

και τι γινεται οταν του το λες? γιατι εγω οχι απλα το ειπα ηξερα κ ποια ειναι κ ο μ@κ@κ@ς με εβγαζε τρελη!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kloyklos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kloyklos
Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O kloyklos έγραψε στις 23:09, 16-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Το κλασσικο αλλα ταυτοχρονα και πιο "ασχημο"
Σ'αγαπαω αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι.
Ή σε αγαπαω αλλα πρεπει να χωρισουμε.

Σαν να μου λεει βουτηξα στην θαλασσα αλλα δεν ηθελα να βραχω.
Δεν υπαρχει πιο ασχημη διακιαολογια ή μαλλον ατακα.

it's better to lose a lover than to love a looser

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:14, 02-08-08:

Το περίφημο: "Δεν ήθελα τα πράγματα να έρθουν έτσι."...

Αφού δεν ήθελες γιατί τα έφερες εκεί;

Παράθεση

Groovy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Groovy
H Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Groovy έγραψε στις 03:53, 19-08-08:

Μου ειπε σ'αγαπω...κ μετα απο λιγες μερες μου λεει...''για πλακα το 'πα!''

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 07:31, 19-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Groovy

Jesus!
Δε λες καλά που γλίτωσες;

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 09:10, 19-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Groovy
Έλεος... δεν υπάρχει αυτό...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 12:53, 21-10-08:

ατάκα τρελή και αλλοπαρμένη! Ξέθαψα το τόπικ, μιας κ ήθελα να θάψω αυτή την ηλίθια ατάκα που θυμήθηκα...

Χωρίσαμε πολύ απλά, μετά από πολλά ντράβαλα και σούρτα-φέρτα 2,5 ετών και βάλε, με πολλά στραβοπατήματα κυρίως δικά του.. λέω μια μέρα -είχε προηγηθέι προετοιμασία εβδομάδων γι αυτό, δεν είαμι σκύλα- "θέλω να σου πω κάτι σοβαρό" αυτός : "ωχ, χωρίζουμε τελικά;" εγώ : "ναι ..*στρφ*" *στρφ= ήχος που κάνει το στριφτό τσιγάρο.

Ατάκα : "θα με αφήνεις να σε προσέχω ε;" εννοώντας φροντίζω , νοιάζομαι κτλ. γιεα ράητ, πιο πολλά πάρε-δώσε είχα μετέπειτα με τον Ντεηβ Μαστέην των Μέγκαντεθ παρά με τον τυπά "μίστερ νοιάζομαι".Γενικά τα μεγάλα λόγια έκτοτε με αηδιάζουν και καλώς ή κακώς έσβησα τα λίγα καλά και τα πολλά σάπια αυτής της σχέσης μια κ καλή απ το μυαλό μου και ησύχασα.

Το αστείο : όχι απλά δεν ίσχυε αυτό που είπε, αλλά όταν είχα επικοινωνήσει εγώ καμιά βδομάδα μετα μόνο που δεν με είχε βρίσει.

ουφ, clarity came

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:54, 22-10-08:

Eμένα αυτό που μ' εκνευρίζει πιο πολύ απ' όλα είναι αυτό το "Δεν θα βρεις κανέναν άλλον να σ' αγαπήσει όσο εγώ και όταν το μετανιώσεις δεν θα είμαι εκεί" και τα παρεμφερή. Ώπα.. να χαλαρώσουμε λίγο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη flyer
Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O flyer έγραψε στις 02:34, 12-11-08:

-Ντριιιιιιιιιιιιιιιιν!
-Τι ντριιιιιιιιιιιιιν?
-Σχόλασες...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

liontas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη liontas
Ο liontas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O liontas έγραψε στις 23:58, 26-01-09:

Ο χωρισμός ανέκαθεν ήταν μια δύσκολη διαδικασία.Νομίζω ότι είναι δύσκολο και για εκείνον/η που το ζητάει τελικά. Εκείνο που θέλω όμως να σημειώσω είναι ότι κάθε χωρισμός αποτελεί τελικά κι έναν μικρό θάνατο. Δεν έχει σημασία τι λέει ποιός αλλά τι κατάλαβε για σένα και τι κατάλαβε για τον ευατό του ο καθένας κατά τη διάρκεια της σχέσης. Αυτά...

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 00:42, 27-01-09:

Ατάκα καλού μου φίλου. Ελπίζω να μην μου έχει πουλήσει φούμαρα ότι το σκέφτηκε μόνος του. Ομολογώ δεν θα είχα ποτέ τέτοια έμπνευση

Αυτή: Θέλω χρόνο
Αυτός: Και εγώ τι είμαι το καινούριο πακέτο της vodafone;

25 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 10:07, 27-01-09:

Μετά από ένα μήνα σχέσεις:
Αυτός: "Δεν μου βγαίνει" "ότι άλλο θέλεις εκτός από σχέση"
Αυτή: " και εγώ τι ήμουνα δοκιμαστικό μοντέλο;"

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 12:55, 27-01-09:

δεν αξιζες τα χιλιομετρα που εκανα για σενα καθε μερα...
εκανα μια αταξια με καποιον στις διακοπες κ το μαθε!!

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 20:26, 27-04-09:

αυτή.. δεν το βλέπω με εμάς
εγω.. φταιω καθαρά εγώ?(ίσως οτι την πίεζα) η υπάρχει κάποιος άλλος παράγοντας?
αυτή... τι εννοείς άλλος παράγοντας?
εγω.. κάποιο άλλος ρε παιδί μου
αυτή.. άλλος??.. οχι.. οχι φυσικά.. απλά πιέστικα πολύ(να σου φέρω πιεσόμετρο τότε!!χαχα)
μετά απο λίγες μέρες μαθαίνω ότι είναι με άλλον..

Της το σπας το κεφάλι η δεν της το σπας?..
ευτυχως δν την γουσταρα και τρελα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 20:28, 27-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
εκανα μια αταξια με καποιον στις διακοπες κ το μαθε!!
Καλά σου είπε...

Τι αταξία;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 18:13, 28-04-09:

Ταξιτζής που ήθελε γάμο;

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elef8eria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elef8eria
H elef8eria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H elef8eria έγραψε στις 15:43, 14-05-09:

"Δεν με εχουν αγαπησει ποτε τοσο πολυ".."σε αγαπαω υπερβολικα και γι αυτο φευγω"

Δηλαδη τί επρεπε να κανω εγω??? Δεν μπορουσα να τον αφησω..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 14-05-09 στις 15:48. Αιτία: greeklish και merge διαδοχικών μηνυμάτων
Παράθεση

<<ΝΙΚΟΛ>> (Νικόλια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη <<ΝΙΚΟΛ>>
H Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H <<ΝΙΚΟΛ>> Αγάπη...τι δύσκολο πράγμα... έγραψε στις 11:42, 21-05-09:

Νομιζω οτι μου εχει περασει ο ερωτας και καλυτερα να φυγω.............!!!
μου εξηθηκε!και μ ειπε την αληθεια!!!
αλλα οσο να ειναι πονεσε.......................................!!!

Παράθεση

pote ksana (Ούφ!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pote ksana
H Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H pote ksana έγραψε στις 01:06, 12-08-09:

Χαραμίζεσαι..

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 01:36, 12-08-09:

έχεις ένα μαρούλι στα δόντια σου

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 07:32, 12-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
έχεις ένα μαρούλι στα δόντια σου
Αυτό είναι όντως πρωτότυπο.... αλλά σε χώρισε γι' αυτό;;; .....

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 01:48, 13-08-09:

όχι - με χώρισε επειδή της έφαγα την σαλάτα

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kwstas21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kwstas21
Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O kwstas21 Den eimaste kala dn exoume mualo!!! xD έγραψε στις 14:09, 24-08-09:

ατακες που μαμησαν ψυχολογιες:το εκανα για το καλο μας,κλαιω επειδη σε χανω..

οταν χωρισα δν καταλαβα το λογο που χωρισα,ξερω ομως ενα πραγμα,οση περισσοτερη αγαπη δινεις σε μια γυναικα,κ οσο της φερεσαι σαν να ειναι η μοναδικη,τοσο περισσοτερο την χανεις,η μαλλον χανεται αυτη μεσα στο μυαλο της..

περασμενα ξεχασμενα θα ηθελα να πω αλλα μερικες φορες οι αναμνησεις βαραν φλας μπακ..κ λογια-ατακες που ειπωθηκαν μενουν σαν μια χαραξια στη καρδια..

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jelipop (Εύα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jelipop
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H Jelipop ♥ *Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ* ♥ έγραψε στις 13:23, 26-08-09:

Ααα έμενα ήθελε να με χωρίσει κ μου είπε .. " Αγάπη μου πρέπει να χωρίσουμε" αχαχαχα !!!

Τώρα γελάω αλλά τότε έκλαιγα !!!

Έχουν περάσει κ 6 χρόνια βέβαια απο τότε !!!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:15, 26-08-09:

''δεν ειμαι αυτο που θες, σε μια σχεση.''

και που ξερεις τι θελω εγω σε μια σχεση??

''ξερω. σε ξερω καλα.''

shit. ουτε εγω η ιδια δε με ξερω καλα και με ξερεις εσυ.

σκατουλες.

Παράθεση

valeria (ελλη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη valeria
H ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H valeria έγραψε στις 13:24, 19-09-09:

καταλαβαινω τι νιωθεις αλλα δεν μου αρεσεις αγαπω την ξαδερφη σου τρελακαι μου ζητησε να τους τα φτιαξω με το ζορυ

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:00, 20-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από valeria
καταλαβαινω τι νιωθεις αλλα δεν μου αρεσεις αγαπω την ξαδερφη σου τρελακαι μου ζητησε να τους τα φτιαξω με το ζορυ
βρε μωρο μου εισαι και 12 χρονω!

εσυ τι εκανες? τους τα φτιαξες?

Παράθεση

valeria (ελλη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη valeria
H ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H valeria έγραψε στις 16:21, 20-09-09:

αυτος ειναι 13 και η ξαδερφη μου 14 τους τα ειχα φτιαξει ''4''φορες ομως μου λεει αν με αγαπας τοτε καντο τι να κανω κι εγω 2 χρονια τωρα ποσες χυλοπιτες εχω φαει απο αυτον τοσοι μου τα λενε κανεις δεν βρισκει ακρη εδω αυτος διακοπες ηθελε να παει μα δεν τον αφηνε ουτε παντρεμενοι να ηταν και μολις εφυγε τον χωρισε [συμβουλη του πρωην της] και καλα σχεση απο μακρια δεν κραταει και πηγε και τα εφτιαξε με ενα 10 χρονο και μολις ηρθε εγινε της κακομηρας αλλα τωρα τα ξαναεφτιαξαν τους το χτυπαω συνεχεια αλλα εβαλα και εγω το χερακι μου να χωρισουν τωρα τον ξεπερασα και το χειροτερο ειμαστε ολοι μαζι στην ιδια γειτονια οποτε δυστιχως τον τρωω καθε μερα στη μαπα

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 16:32, 20-09-09:

φράσεις από χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Αντίο αγάπη διχασμένη

αντίο αγάπη δυνατή

δεν έχει σύνορα η φυγή...

Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη buttercup
H buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε στις 21:44, 23-09-09:

τί να πρωτοθυμηθώ απο όλο αυτό το ρεσιτάλ ερμηνείας!!
''δεν φταίς εσύ, εγώ φταίω, εσύ είσαι ένας άγγελος...''- απλά εγώ ειμαι διαβολος και δεν ταιριαζουμε
''σου αξίζει κάτι πολύ καλύτερο''- κλασική ατάκα τύψεων
''θέλω λίγο χρόνο να βρώ τον εαυτό μου''- που να ψαχνεις τετοια ωρα, δε θα βρεις κανενα...
''δεν είμαι σε φάση για σχέση'' - νωρίς το θυμηθήκαμε!
''είσαι ό,τι μπορεί να ζητήσει ένας άντρας, και αυτός που θα σε έχει θα είναι πολύ τυχερός(!!!)''- σωστά , που να αντέξεις τοση τύχη και ευτυχία??!!!

δε φτάνει που είναι δειλοί μερικοί μερικοί, πετανε και ασυναρτησίες!

Παράθεση

pote ksana (Ούφ!)

Δραστήριο Μέλος

H Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H pote ksana έγραψε στις 22:17, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από buttercup
τί να πρωτοθυμηθώ απο όλο αυτό το ρεσιτάλ ερμηνείας!!
''δεν φταίς εσύ, εγώ φταίω, εσύ είσαι ένας άγγελος...''- απλά εγώ ειμαι διαβολος και δεν ταιριαζουμε
''σου αξίζει κάτι πολύ καλύτερο''- κλασική ατάκα τύψεων
''θέλω λίγο χρόνο να βρώ τον εαυτό μου''- που να ψαχνεις τετοια ωρα, δε θα βρεις κανενα...
''δεν είμαι σε φάση για σχέση'' - νωρίς το θυμηθήκαμε!
''είσαι ό,τι μπορεί να ζητήσει ένας άντρας, και αυτός που θα σε έχει θα είναι πολύ τυχερός(!!!)''- σωστά , που να αντέξεις τοση τύχη και ευτυχία??!!!

δε φτάνει που είναι δειλοί μερικοί μερικοί, πετανε και ασυναρτησίες!
Το άν είναι δειλοί το καταλαβαίνεις μόνο όταν έρθει η σειρά ΣΟΥ να πείς τις ίδιες ασυναρτησίες..

Εξ'άλλου χωρισμοί είναι αυτοί! Ό,τι και να πείς μετράει εις βάρος σου. Αν μιλήσεις ευγενικά θα σε πούν υποκριτή. Αν μιλήσεις ψυχρά θα σε πούν κυνικό. Διαλέγω το δεύτερο.

Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

H buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε στις 22:24, 23-09-09:

Όταν ήρθε οντως η σειρά μου , επέλεξα τον ειλικρινή τρόπο , που είναι πιο δύσκολος μεν, πιο αξιοπρεπής και γενναίος , δε...
Γιατί ΠΑΝΤΑ έχουμε επιλογές... και εκει φαίνεται η δειλία μας.

Παράθεση

pote ksana (Ούφ!)

Δραστήριο Μέλος

H pote ksana έγραψε στις 22:32, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από buttercup
Όταν ήρθε οντως η σειρά μου , επέλεξα τον ειλικρινή τρόπο , που είναι πιο δύσκολος μεν, πιο αξιοπρεπής και γενναίος , δε...
Γιατί ΠΑΝΤΑ έχουμε επιλογές... και εκει φαίνεται η δειλία μας.
Ακριβώς. Λέμε λίγα λόγια και μετρημένα. Αν πάλι ο άλλος δεν θέλει να καταλάβει..αν ζητάει δεύτερες ευκαιρίες..αν ζητάει να αναλύσετε φιλοσοφικά πως πότε και γιατί θέλησες να τον χωρίσεις.. οφείλεις να γίνεις ψυχρός-ή. Αναγκάζεσαι. Κάπου εκεί ξεπετιούνται φράσεις του τύπου ''πρέπει να με ξαχάσεις'' ''δεν θέλω να με ξαναενοχλήσεις'' που ακούγονται σκληρές αλλά είναι πέρα για πέρα ειλικρινείς.
Το βρίσκω υπέροχο και ανώτερο όταν ο άλλος σε χωρίζει να φύγεις,παρά να τον φέρεις σε δύσκολη θέση,με παρακάλια. Τον εκβιάζεις συναισθηματικά έτσι. Πολύ αναξιοπρεπές.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε στις 22:52, 23-09-09:

Συμφωνώ απόλυτα. Άλλωστε όπως λεγεται '' αξιοπρέπεια είναι το πόση αλήθεια μπορείς να αντέξεις''. Και σε τέτοιες περιπτώσεις , το να φύγεις σεβόμενος τις αποφασεις και τις επιθυμίες του άλλου, χωρις να πεσεις στα ματια του, ίσως ειναι το πιο δύσκολο, μα και το πιο αξιοπρεπές ταυτόχρονα.

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 08:31, 24-09-09:

κατι πρεπει να πει αυτος που αποφασιζει να χωρισει και απο καπου πρεπει να πιαστει αυτος που τον χωριζουν για να θυμωσει και να του φανει πιο ευκολο.κανενας χωρισμος δεν ειναι ευκολος ουτε για αυτον που το θελει ουτε γι αυτον που αναγκαζεται να το δεχτει.ειλικρινεια και αξιοπρπεπεια ειναι ο καλυτερος δρομος αλλα κι αν πει καποιος και καμια κουβεντα "αναρμοστη" ,ε ,ας του συγχωρεθει .χωρισμος ειναι αυτος.

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 08:37, 24-09-09:

Πονάει πιο πολύ η σιωπή, μα είναι και τα πιο... αξιοπρεπή λόγια, και για τούς δύο!

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,302 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:11, 24-09-09:

"Βλέπω οτι κάνεις τα πάντα για μας, αλλά δεν αντέχω άλλο, δεν είμαι έτοιμος για τόσο σοβαρή σχέση".

Στην προκειμένη το εννοούσε. Δεν ήταν όντως έτοιμος. Δεν ξέρω αν θα είναι ποτέ κι αν είναι πού θα βρίσκομαι εγώ...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους