Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 00:03, 28-09-09:

"Ήμουν ανοιχτό βιβλίο. Εσύ είχες δίπλα του μια λευκή κόλλα χαρτί και αντέγραφες λάθος. ΛΑΘΟΣ μαμώ την τατάνα μου"

Πάνε χρόνια, αλλά ήταν πολύ καλό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

errieta

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη errieta
H errieta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H errieta έγραψε στις 14:22, 28-09-09:

Χειρότερη φράση; Εμένα προσωπικά μέ έχει πονέσει απίστευτα η φράση: δε σ΄αγαπάω πια, δε θέλω να είμαστε μαζί και τα ξανάφτιαξα με την πρώην μου... Τι άλλο θα μπορούσε να σε κάνει να πονέσεις αφόρητα; Όταν ο άνθρωπος που αγαπάς σου λέει κάτι τέτοιο νιώθεις σα να μην υπάρχει αύριο, σα να σε τρυπάνε χιλιάδες μαχαίρια παντού.. για μένα δεν υπάρχει πιο σύνθετη φράση απ΄αυτή...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 28-09-09 στις 15:31. Αιτία: greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 14:35, 28-09-09:

Τώρα ζω στο γύαλινο κλουβί μου, όλα και όλους ακόμα και σένα τα βλέπω απο εκεί........

Πλέον ρίχνω το γέλιο της αρκούδας, με τέτοιες εκφράσεις, όταν την άκουσα απλώς αναρωτήθηκα ......
"Σε χτύπησε η σχιζοφρένεια; Κρίμα!"

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 20:04, 28-09-09:

δεν ξερω αν πιανεται εδω κατι που εχουμε πει εμεις σε αλλον αλλα εμενα αυτο με σημαδεψε..

' ασε με να ζησω '

ηταν κατι που ειπα και με σημαδεψε γιατι ενιωσα οτι απο εκεινη τη στιγμη θα ξεκινουσα να ζω..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

poyka

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη poyka
H poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H poyka έγραψε στις 23:38, 28-09-09:

Παρά το γεγονός ότι εγώ πήρα την ευθύνη του χωρισμού το μόνο που μπόρεσα να του πω ειναι δεν μπόρεσα να διώξω την θλίψη από τα μάτια σου.

Απάντηση: Και ποιος σου είπε ότι ήταν υποχρεωτικό να φύγει; Τι περίμενες; ισως μου έφευγε σε κανα χρόνο (4 μήνες ήμασταν μαζί)

Αυτο θα πει να θες να είσαι δυστυχισμενος

Και η πιο θεική ατάκα

Τι έκανες για μένα που έδειχνε ότι ήσουν ερωτευμένος;
Εβαλα conn-x

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 23:46, 28-09-09:

Καλή τύχη..."!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 23:55, 28-09-09:

Πρέπει να προχωρήσουμε!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:52, 29-09-09:

το χειροτερο δεν ειναι τοσο η φραση που θα πει.

οσο το να εξαφανιζεται, να κλεινει τηλεφωνα, να του μιλας και να μην σου απανταει, να ξυπνησεις ενα πρωι και να τον εχεις χασει. ειδικα εαν το προηγουμενο βραδυ ελεγε φρασεις με ''μεγαλα λογια''.

και αυτος σε χωρισε ετσι. χωρις να το ξερεις.

πηγε για τσιγαρα που λεμε και δεν ξαναγυρισε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 11:40, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από poyka

Και η πιο θεική ατάκα

Τι έκανες για μένα που έδειχνε ότι ήσουν ερωτευμένος;
Εβαλα conn-x
Δεν υπάρχει... σορρυ και όλας γιατί δεν είναι και ότι πιο ευχάριστο το θέμα αλλά έχω ψοφήσει στο γελιοοοο..
Πως αντέδρασες όταν σου είπε κάτι τέτοιο?

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 08:30, 30-09-09:

Δεν υπάρχει... σορρυ και όλας γιατί δεν είναι και ότι πιο ευχάριστο το θέμα αλλά έχω ψοφήσει στο γελιοοοο..
Πως αντέδρασες όταν σου είπε κάτι τέτοιο?
"Γειά σας, ΟΤΕ εκεί; Έχω μια ιδέα για την καινούρια σας διαφήμιση".
Τη βλέπω μπροστά μου τη σκηνή: Μόλις αυτός της το λέει αυτή πεύτει με κλάματα στην αγκαλιά του και πεύτουν τα γράμματα "OTE, μας ενώνει!"
(άμα το δούμε στην tv θέλουμε τζάμπα hosting Κε Βουρλούμη)

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 11:45, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
"Γειά σας, ΟΤΕ εκεί; Έχω μια ιδέα για την καινούρια σας διαφήμιση".
Τη βλέπω μπροστά μου τη σκηνή: Μόλις αυτός της το λέει αυτή πεύτει με κλάματα στην αγκαλιά του και πεύτουν τα γράμματα "OTE, μας ενώνει!"
(άμα το δούμε στην tv θέλουμε τζάμπα hosting Κε Βουρλούμη)
... Καλά όντως δεν υπάρχει μιλάμε...

Παράθεση

poyka

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη poyka
H poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H poyka έγραψε στις 19:46, 30-09-09:

Ισως φαίνεται κωμικη η ατάκα περί conn-x, για μενα όμως ήταν τραγικό. Η πλήρης διάψευση........Περίμενα έστω και τελευταία στιγμή να μου πει. Κάναμε λάθη αλλα σε θέλω πολύ. Θέλω να προσπαθήσω γιατί σε σένα βρήκα πράγματα που με κανουν ευτυχισμενο. Καταλάβαίνω ότι ένιωσε την απόρριψη και πληγώθηκε τι έκανε όμως να την αποτρέψει; Εφυγα γιατί δεν θα αλλάζε, εφόσον δεν ενιωθε την επιθυμία να αλλάξει. Ηθελα μαζί του χώρο χρονο πάθος. Ηθελε μόνο διάρκεια και στήριξη. Τα συμπεράσματα δικά σας.........

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 20:04, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από poyka
Ισως φαίνεται κωμικη η ατάκα περί conn-x, για μενα όμως ήταν τραγικό. Η πλήρης διάψευση........Περίμενα έστω και τελευταία στιγμή να μου πει. Κάναμε λάθη αλλα σε θέλω πολύ. Θέλω να προσπαθήσω γιατί σε σένα βρήκα πράγματα που με κανουν ευτυχισμενο. Καταλάβαίνω ότι ένιωσε την απόρριψη και πληγώθηκε τι έκανε όμως να την αποτρέψει; Εφυγα γιατί δεν θα αλλάζε, εφόσον δεν ενιωθε την επιθυμία να αλλάξει. Ηθελα μαζί του χώρο χρονο πάθος. Ηθελε μόνο διάρκεια και στήριξη. Τα συμπεράσματα δικά σας.........
Την απάντηση την δίνεις μόνη σου, εσύ ήθελες χρόνο, χώρο, πάθος, αγάπη κι αυτός μόνο μια στήριξη... Ξέρεις συνήθως οι άνθωποι που ζητάνε στήριξη χρησιμοποιούν τους ανθρώπους σαν δεκανίκια, ώσπου να ισορροπήσουν στη ζωή τους' ουσιαστικά είναι δυστυχείς γιατί σε διώχνουν, πιστεύοντας ότι πλέον είναι δυνατοί, αλλά ουσιαστιά δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τα ίδιο τον εαυτό τους και να χειριστούν τα συναισθήματα τους ...εξ ου και η κορυφαία ατάκα.... δηλώνει αμηχανία τίποτε άλλο.... αλλά πολύ γέλιο....όχι όχι δεν σε κοροϊδεύω με την ατάκα τα έχω βάλει......

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 14:28, 12-10-09:

Ισως φαίνεται κωμικη η ατάκα περί conn-x, για μενα όμως ήταν τραγικό.
Sorry που τη "διακωμώδησα", αν το ακούς από άτομο για το οποίο νοιάζεσαι είναι διαφορετικά.
In retrospect λίγο άκυρη η πλάκα..
:γονυπετής μεταμέλεια:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:40, 12-10-09:

Πολλα θα ακουσουμε, ακουσαμε και θα ακουμε κατα καιρους που δε θα μας αρεσουν( η λεξη ποναω ειναι καπως υπερβολικη διοτι με μια λεξη δε πονας, αλλα με τις πραξεις)

ισως θα ηταν προτιμοτερο να μη διδεται τοση βαρυτητα στα λογια ενος χωρισμου αλλα στην ουσια της σχεσης που περασε, αν τελικα σε πονεσε η σχεση κι οχι τα λογια η αν τελικα ηταν ωραια σχεση και τα λογια να πανε στα κομματια.
πανω στο θυμο, στην αγανακτηση και στην απελπισια εξαιτιας αγαπης/μισους πολλα λεγονται που δεν εννοουνται!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 15:53, 12-10-09:

με μια λεξη δε πονας,
μωρε πονας και παραπονας.. η γλωσσα κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thani

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Thani
H Thani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Thani thelw diakopes έγραψε στις 17:44, 12-10-09:

ο χειρότερος χωρισμός για πολλά κλάματα αλλα και περισσότερα γέλια είναι να σε χωρίσει το αγόρι σου γιατί γουστάρει έναν συνεργάτη του.....και δεν μπορεί άλλο να θέλει εκείνον και να είναι μαζί σου....

Θεε μου τι άλλο θα δούμε από εσάς τους άνδρες..

αυτό έτυχε σε μια φίλη μου...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 12-10-09 στις 18:00. Αιτία: greeklish
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:17, 12-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Thani
ο χειρότερος χωρισμός για πολλά κλάματα αλλα και περισσότερα γέλια είναι να σε χωρίσει το αγόρι σου γιατί γουστάρει έναν συνεργάτη του.....και δεν μπορεί άλλο να θέλει εκείνον και να είναι μαζί σου....

Θεε μου τι άλλο θα δούμε από εσάς τους άνδρες..

αυτό έτυχε σε μια φίλη μου...
Αντί να τον συγχαρείς που ξεπέρασε τους όποιους δισταγμούς του, ένεκα κοινωνικού ρατσισμού (παρόλο που δεχόμαστε όλοι ότι μπορεί η όλη σκηνή να καταβαράθρωσε τη φίλη σου), τον κατηγορείς και μάλιστα γενικεύεις για όλο το ανδρικό φύλο;

Φαντάζομαι ότι με τέτοιες αντιδράσεις και στερεότυπα, δε χρειάζεται κανείς να είναι ομοφυλόφιλος για να παρατήσει τον/την άλλο/η.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 20:15, 12-10-09:

Δε σε αγαπάω πιά.
Και να φανταστώ πως θα μου κόψεις και το σεκς...

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Desdemona (Όλγα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Desdemona
H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Desdemona έγραψε στις 11:57, 10-04-10:

Δώδεκα και πέντε: "Πρέπει να χωρίσουμε, να τελειώνει όλο αυτό..."
Μία παρά δέκα: "Γιατί ντύνεσαι; Πού πας; Φεύγεις;"
Μιάμιση: "Δεν μπορώ να σε πληγώνω άλλο. Αυτή η σχέση είναι μισή, και για μένα και για σένα"
Δύο παρά τέταρτο: "Σε παρακαλώ, σήκω πάνω. Σήκω, σου λέω, τι πράγματα είναι αυτά; Με κάνεις και νιώθω άβολα"
Τρεις: "Το ξέρω, το ξέρω ότι με λάτρεψες. Εγώ όμως όχι. Προσπάθησα να σε δω όπως ήθελες, σου το ορκίζομαι. Αλλά δεν μου βγήκε... Τι; Νόμιζες πως είχαμε μέλλον; Κάνεις λάθος!"
Τρεις και εικοσιπέντε: "Κι εμένα θα μου λείψεις. Κι εγώ σ' αγαπώ. Αντίο"

Όχι, δεν μου πήρε τρεισήμιση ώρες να χωρίσω. Μου πήρε πολύ περισσότερο. Και το πρώτο "σ' αγαπώ" από τα χείλη που λάτρεψα βγήκε εκείνη τη μέρα, τη μέρα που χωρίσαμε.
Συγγνώμη που το ξέθαψα το θεματάκι, αλλά μόλις το είδα ξαναέζησα όλες εκείνες τις στιγμές...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 19:07, 30-04-10:

Ελα Κατερινα,σε πήρα να σου πω πως τα εφτιαξα με μια αλλη κοπελα....Τα λέμε!!!
Παρεπιπτόντως,πριν απο 7 ώρες ήταν όλα τελεια,που σημαινει πως ειχα φάει ΤΗΝ Κοροϊδία(με το Κ κεφάλαιο)...Γι' αυτο κι εγω,μετα τα κλαμματα και την καταθλιψη,κοιτάω μόνο την παρτη μου!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 19:24, 30-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina192
Ελα Κατερινα,σε πήρα να σου πω πως τα εφτιαξα με μια αλλη κοπελα....Τα λέμε!!!
Παρεπιπτόντως,πριν απο 7 ώρες ήταν όλα τελεια,που σημαινει πως ειχα φάει ΤΗΝ Κοροϊδία(με το Κ κεφάλαιο)...Γι' αυτο κι εγω,μετα τα κλαμματα και την καταθλιψη,κοιτάω μόνο την παρτη μου!!!
Καλα ποσο χρονων ηταν ο αλλος;10;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 09:27, 01-05-10:

Οχι....25...φαντάσου τι brains είχε....Αλλά δεν πειράζει...Την πάρτη μας τώρα....

Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 16:02, 26-05-10:

δεν τα πηγαιναμε και πολυ καλα αλλα δεν ειχαμε χωρισει οριστικα, ειχαμε να μιλησουμε 2-3 μερες και του στελνω μηνυμα στο κινητο << γεια τι κανεις; εισαι καλα; >> και εκεινος μου απανταει <<γιατι;>> . πειτε μου ηταν απαντηση αυτη; θα επρεπε να εχω καποιο συγκεκριμενο λογο για να τον ρωτησω κατι τετοιο; το μονο που ηθελα ηταν να μιλησω μαζι του κι εκεινος ... ηταν η τελευταια φορα που ειχα καποια επικοινωνια μαζι του , ειπα τοτε πως δεν εχω να πω κατι αλλο μαζι του αν ηθελε εκεινος ηξερε που να με βρει. αλλα αυτο το <<γιατι;>> με απογοητευσε παρα παρα πολυ....

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,246 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 16:20, 26-05-10:

Μήπως βρε πουλάκι μου με το γιατί εννοούσε κάτι άλλο;

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 16:21, 26-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από t@nia
ηταν η τελευταια φορα που ειχα καποια επικοινωνια μαζι του , ειπα τοτε πως δεν εχω να πω κατι αλλο μαζι του αν ηθελε εκεινος ηξερε που να με βρει. αλλα αυτο το <<γιατι;>> με απογοητευσε παρα παρα πολυ....
γιατί ;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 16:52, 26-05-10:

σαν τι δηλαδη ; μη τυχον ειχα δει κανενα κακο ονειρο; απλα δεν ηθελε να μου μιλησει και ηθελε να μου δειξει την ενοχληση του.

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,246 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 08:59, 27-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από t@nia
σαν τι δηλαδη ; μη τυχον ειχα δει κανενα κακο ονειρο; απλα δεν ηθελε να μου μιλησει και ηθελε να μου δειξει την ενοχληση του.
Αν κάποιος δε θέλει να σου μιλήσει δε σου μιλάει. Θα μπορούσε να βρει κάτι πιο ευφάνταστο από το γιατί για να σου δείξει την ενόχλησή του. Μήπως εννοούσε ξέρω γω γιατί τσακωθήκαμε ή γιατί χωρίσαμε;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 23:42, 09-06-10:

Εμένα τα λόγια που με έχουν πονέσει είναι από φλερτ και όχι από χωρισμό... μετά από αρκετά κοιτάγματα και λογάκια εκείνος έδειχνε να ενδιαφέρεται...όσπου μια μέρα τον είδα με την κοπέλα του στη σχολή...ένιωσα τόσο πολύ άσχημα και ας μην είχε συμβεί ποτέ τίποτα παραπάνω...από τότε προσπαθούσα να μην τον ξανακοιτάξω και να του μιλάω πολύ λιγότερο όμως εκείνος συνέχεια με κοιτούσε και κάποια μέρα μου είπε με έμμεσο τρόπο ότι είμαι γκόμενα που πότε θέλει και πότε δεν θέλει, που θέλει δλδ κατά βάθος, αλλά θέλει να φαίνεται ότι δεν θέλει... (νόμιζε ο μ*****ς ότι όλες οι κοπέλες είναι γκόμενες που όλες ''τα θέλουν'')
Ένιωσα τόσο μα τόσο άσχημα και επειδή δεν περίμενα να ακούσω κάτι τέτοιο δεν του απάντησα εκείνη την στιγμή απλά έφυγα...Ίσως τελικά να ήταν καλύτερη απάντηση η σιωπή μου γιατί υπάρχουν άτομα που δεν αξίζουν ούτε για να τα βρίσεις ούτε για να τα φτύσεις καν...

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 10:40, 11-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από elena666
Εμένα τα λόγια που με έχουν πονέσει είναι από φλερτ και όχι από χωρισμό... μετά από αρκετά κοιτάγματα και λογάκια εκείνος έδειχνε να ενδιαφέρεται...όσπου μια μέρα τον είδα με την κοπέλα του στη σχολή...ένιωσα τόσο πολύ άσχημα και ας μην είχε συμβεί ποτέ τίποτα παραπάνω...από τότε προσπαθούσα να μην τον ξανακοιτάξω και να του μιλάω πολύ λιγότερο όμως εκείνος συνέχεια με κοιτούσε και κάποια μέρα μου είπε με έμμεσο τρόπο ότι είμαι γκόμενα που πότε θέλει και πότε δεν θέλει, που θέλει δλδ κατά βάθος, αλλά θέλει να φαίνεται ότι δεν θέλει... (νόμιζε ο μ*****ς ότι όλες οι κοπέλες είναι γκόμενες που όλες ''τα θέλουν'')
Ένιωσα τόσο μα τόσο άσχημα και επειδή δεν περίμενα να ακούσω κάτι τέτοιο δεν του απάντησα εκείνη την στιγμή απλά έφυγα...Ίσως τελικά να ήταν καλύτερη απάντηση η σιωπή μου γιατί υπάρχουν άτομα που δεν αξίζουν ούτε για να τα βρίσεις ούτε για να τα φτύσεις καν...
πολυ κακο αυτο οντως....τι μ@λ*κες υπαρχουν!!!!

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 20:55, 11-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από SICX
πολυ κακο αυτο οντως....τι μ@λ*κες υπαρχουν!!!!
άστα να πάνε....και το θέμα είναι ότι το γεγονός είναι πρόσφατο και ο τύπος συνεχίζει να κοιτάει και αυτό είναι ακόμα πιο εκνευριστικό.... εγώ βέβαια έχω κόψει κάθε επαφή και δεν του λέω ούτε γεια από τότε αλλά είναι ενοχλητικό που τολμάει και ''παίζει'' ακόμα.... προσπαθώ να τον βγάλω απ' το μυαλό μου και το ότι εκείνος το συνεχίζει, μου το κάνει πιο δύσκολο.... αλλά το ξέρω ότι δεν αξίζει τον κόπο με έχει κάνει να αηδιάσω και νομίζω ότι θα έρθει η στιγμή που δεν θα τον σκέφτομαι καθόλου.. δεν θα χαραμίσω άλλα συναισθήματα για την πάρτι του...απλά σου μένει αυτό το γαμώτο...

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 18:54, 17-06-10:

Είσαι πολύ σημαντική για εμένα για να σε ξαναπληγώσω....

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 11:36, 17-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Θελω να μεινω μονος. Δε φταις εσυ, απλα χρειαζομαι χρονο.
To είπε ένα γουρούνι στην κολλητή μου..
Θέλω να χωρίσουμε. Το ξέρω ότι θες να μάθεις τον λόγο, αλλά δεν είναι δική σου υπόθεση, δεν σε αφορά!!!

Πίστευε και μη ερεύνα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 20-08-10 στις 15:43. Αιτία: μεταφορά μηνύματος και προσαρμογή στο θέμα
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 01:46, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από sasz
"οταν σας πρωτοειδα εσενα και την αδερφη σου αμεσως τα βλεματα ολων μας επεσαν πανω στην αδερφη σου αλλα επειδη την ειχε προλαβει ο κολητος μου εκανα πισω,ενταξει οπως και να το κανουμε η αδερφη σου ειναι πιο ομορφη απο σενα, εχει κατι που εσυ δεν το χεις..ε τι κανεις τωρα? κλαις? καλα γιατι? ζηλευεις την αδερφη σου?"

οντόπικ : <<χωρίζουμε>>

Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athene
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 17:54, 01-09-10:

"Θέλω να ξεφύγω από την Θεσσαλονίκη..Όχι από σένα καρδιά μου.Εσένα σ'αγαπάω,αλλά θέλω να αλλάξω παραστάσεις.."

Φεύγει φοιτητής σε άλλη πόλη..

Πώς γίνεται να αγαπάς κάποιον,να τον θέλεις χαρούμενο και να του λες,ουσιαστικά,ότι θέλεις να ξεφύγεις από αυτόν και από τα τελευταία 2 χρόνια που είσαι μαζί του?Δεν το καταλαβαίνω..

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:59, 01-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από athene
"Θέλω να ξεφύγω από την Θεσσαλονίκη..Όχι από σένα καρδιά μου.Εσένα σ'αγαπάω,αλλά θέλω να αλλάξω παραστάσεις.."

Φεύγει φοιτητής σε άλλη πόλη..

Πώς γίνεται να αγαπάς κάποιον,να τον θέλεις χαρούμενο και να του λες,ουσιαστικά,ότι θέλεις να ξεφύγεις από αυτόν και από τα τελευταία 2 χρόνια που είσαι μαζί του?Δεν το καταλαβαίνω..
Γιατί όσο υπέροχη κι αν είναι η σχέση σας, το να θυσιάσει την καριέρα του για σένα είναι too much. Διότι η επιλογή αυτή θα τον κυνηγάει πολύ αφότου εσύ θα έχεις σταματήσει να του λες και καλήμερα. Και όσοι το έκαναν (πχ ξέρω πολλούς που δεν έφυγαν έξω για phd ενώ μπορούσαν, που είναι παρόμοιο) για τέτοιους λόγους το μετάνιωσαν αργότερα οικτρά.

Εγωιστικότατη τη βρίσκω τη σκέψη σου, σόρρυ. Θα έπρεπε να θες το καλύτερο γι'αυτόν, και το καλύτερο γι'αυτόν είναι να φύγει.
Οκ, άνθρωπος είσαι, το κατανοώ να μην μπορείς να σκεφτείς τόσο αλτρουιστικά, αλλά όχι και να τον κατηγορείς από πάνω που δεν σκέφτεται αλτρουιστικά αυτός!

Και κατά τη γνώμη μου, αν μια σχέση αξίζει, αντέχει οποιαδήποτε απόσταση, ακόμα και Ελλάδα-US, πόσο μάλλον διαφορετικές πόλεις στην Ελλαδίτσα. Αν δεν αξίζει, όσο νωρίτερα ξεμπερδεύετε τόσο το καλύτερο.

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 18:15, 01-09-10:

Ναι ρε συ Λια ωραια ολα αυτα αλλα την κοπελα τη χωρισε, δεν της ειπε να το παλεψουν εστω τον πρωτο καιρο. Και παει φοιτητης δε θα διακινδυνεψει το διδακτορικο του αν πεταγεται και τη βλεπει μια στις τοσες.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:22, 01-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Ναι ρε συ Λια ωραια ολα αυτα αλλα την κοπελα τη χωρισε, δεν της ειπε να το παλεψουν εστω τον πρωτο καιρο. Και παει φοιτητης δε θα διακινδυνεψει το διδακτορικο του αν πεταγεται και τη βλεπει μια στις τοσες.
Ε προφανώς για να τη χώρισε είτε είναι εντελώς ανώριμος είτε τα συναισθήματα του γι'αυτή είναι επιφανειακά και "καλά να περνάμε". Either way, καλύτερα γι'αυτή.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:05, 01-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Γιατί όσο υπέροχη κι αν είναι η σχέση σας, το να θυσιάσει την καριέρα του για σένα είναι too much. Διότι η επιλογή αυτή θα τον κυνηγάει πολύ αφότου εσύ θα έχεις σταματήσει να του λες και καλήμερα. Και όσοι το έκαναν (πχ ξέρω πολλούς που δεν έφυγαν έξω για phd ενώ μπορούσαν, που είναι παρόμοιο) για τέτοιους λόγους το μετάνιωσαν αργότερα οικτρά.

Εγωιστικότατη τη βρίσκω τη σκέψη σου, σόρρυ. Θα έπρεπε να θες το καλύτερο γι'αυτόν, και το καλύτερο γι'αυτόν είναι να φύγει.
Αρχική Δημοσίευση από Subject to change

Οκ, άνθρωπος είσαι, το κατανοώ να μην μπορείς να σκεφτείς τόσο αλτρουιστικά, αλλά όχι και να τον κατηγορείς από πάνω που δεν σκέφτεται αλτρουιστικά αυτός!

Και κατά τη γνώμη μου, αν μια σχέση αξίζει, αντέχει οποιαδήποτε απόσταση, ακόμα και Ελλάδα-US, πόσο μάλλον διαφορετικές πόλεις στην Ελλαδίτσα. Αν δεν αξίζει, όσο νωρίτερα ξεμπερδεύετε τόσο το καλύτερο.

Μονο που ο συγκεκριμενος νεαρος παει φοιτητης σε αλλη πολη επειδη "θελει να ξεφυγει απο τη Θεσσαλονικη" και επειδη "θελει να αλλαξει παραστασεις".
Απεχει παρα πολυ απο το "βαζω τη σταδιοδρομια μου πανω απο εναν ανθρωπο" που υποστηριζω μαλιστα οτι τον αγαπαω κιολας...
Οποτε δε μιλαμε καν για ανωριμοτητα, παρα για ελλειψη συναισθηματων, για βαρεμαρα, για ρουτινα και για αναγκη να συλλεξει νεες εμπειριες...
Σιμπλ ας δατ...

Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athene
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 19:56, 01-09-10:

Δεν θεωρώ εγωιστική την σκέψη μου..Ενώ μέχρι τώρα λέγαμε ότι θα τα καταφέρουμε,και μάλιστα το πίστευε,ξαφνικά γυρίζει και μου λέει όλα αυτά..Το δέχομαι να θέλει να χωρίσουμε,γιατί δεν μπορεί,κουράστηκε κλπ.Δεν δέχομαι να μου λέει ότι θέλει να ξεφύγει από μένα..Αυτό ήταν με πλήγωσε περισσότερο..Γιατί δεν κάθεσαι 2 χρόνια σε σχέση μόνο και μόνο για να περνάς την ώρα σου..

Κι επίσης,ήξερα ότι θα φύγει..Κι εκείνος.Και είχαμε συμβιβαστεί!Δεν του ζήτησα να μην πάει να σπουδάσει..Το μόνο που ήθελα ήταν να προσπαθήσει.

Παράθεση

marilita2

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marilita2
H marilita2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H marilita2 έγραψε στις 20:04, 01-09-10:

''Αν η σχεση μας δεν στηριζοταν μονο στο παθος αλλα και στο συναισθημα θα κρατουσε περισσοτερο''

Μου το ειπε αρκετο καιρο μετα το χωρισμο,σε μια τυχαια συναντηση(...ευτυχως ειχα ξεπερασει τον χωρισμο οταν μου το πε).Ηταν η μεγαλυτερη μου σχεση,ημουν πολυ ερωτευμενη μαζι του και το εδειχνα.

Υ.Γ: χωρισαμε γιατι αυτος επαψε να σηκωνει το τηλ.μετα απο καποια ψεματα που ανακαλυψα οτι μου ειχε πει.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:58, 07-09-10:

"Δεν ήμουν ερωτευμένος μαζί σου."

Και μετά η Μάρω έψαχνε την γη κάτω από τα πόδια της...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:39, 28-09-10:

Το ακόλουθο ευτυχώς δεν έτυχε σε μένα (ΔΟΞΑ τον Δία και την Αθηνά και το υπόλοιπο δωδεκάθεο). Έτυχε σε άλλο άτομο, αλλά αξίζει να αναφερθεί.

Προβληματίστηκα για το αν θα το βάλω:
  • Στις best-of ατάκες;
  • Στα ανέκδοτα;
  • Στο παρόν τόπικ;
Τελικά κέρδισε η κουρτίνα 3.

Ο λόγος που η "δεσποινίδα" χώρισε την 3χρονη σχέση της ήταν ο εξής: "Φοβήθηκα μην μείνω με ένα άτομο για όλη μου την ζωή".

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

banananana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη banananana
H banananana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H banananana έγραψε στις 19:26, 15-10-10:

Αποφάσισα να τελειώσουμε (έτσι στην ψύχρα) προσπάθησα αλλά δεν μπόρεσα,δε σε κορόιδεψα (πάγωσα.......)
Πριν μια βδομάδα με κρατούσε αγκαλιά και μου έλεγε ότι είχε δεθεί πολύ μαζί μου και ότι με ήθελε.......:/
Πονάωωω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aegloswen : 15-10-10 στις 20:54. Αιτία: Greeklish.
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

O Speedy έγραψε στις 21:22, 15-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από banananana
Αποφάσισα να τελειώσουμε (έτσι στην ψύχρα) προσπάθησα αλλά δεν μπόρεσα,δε σε κορόιδεψα (πάγωσα.......)
Πριν μια βδομάδα με κρατούσε αγκαλιά και μου έλεγε ότι είχε δεθεί πολύ μαζί μου και ότι με ήθελε.......:/
Πονάωωω.
Καλύτερα στην ψύχρα.. Μπαμ και κάτω.. Θα προτιμούσες να σε βασανίζει εσαεί και να μην σε χωρίζει? Η δεύτερη περίπτωση είναι μια καταστροφή... Και το δε σε κοροίδεψα αν πάει στο ότι στο είπε στα ίσια κ δεν θέλησε ούτε στιγμή να σε δουλέψει είναι πολύ τίμιο.. Keep walking.. Αν δεν πονέσεις δεν θα δώσεις μεγάλη αξία στην ευτυχία αργότερα!

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 21:36, 15-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Καλύτερα στην ψύχρα.. Μπαμ και κάτω.. Θα προτιμούσες να σε βασανίζει εσαεί και να μην σε χωρίζει? Η δεύτερη περίπτωση είναι μια καταστροφή... Και το δε σε κοροίδεψα αν πάει στο ότι στο είπε στα ίσια κ δεν θέλησε ούτε στιγμή να σε δουλέψει είναι πολύ τίμιο.. Keep walking.. Αν δεν πονέσεις δεν θα δώσεις μεγάλη αξία στην ευτυχία αργότερα!
Συμφωνώ.
Αλλά τέτοια αλλαγή?
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ο ίδιος άνθρωπος πριν από κάποιες μέρες να σου λέει πως έχει δεθεί πολύ μαζί σου και ότι σε θέλει και μέσα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα να αλλάζει γνώμη.
Δεν ξέρω πάντοτε ήμουν της λογικής του να μην πείς ποτέ τίποτα σε κανέναν,αν πραγματικά δεν το εννοείς και αν δεν είσαι σίγουρος για τα συναισθήματα σου.
Έχει και μεγαλύτερη αξία έτσι,όταν θα πείς κάτι να το εννοείς,να βγαίνει μέσα από την ψυχή σου,να είναι ειλικρινές.
Αλλιώς γ@μα το,μην το λές καθόλου άμα είναι.
Τέλος πάντων. Όπως είπε και ο Speedy,προχώρα.Κάτι καλύτερο θα βρεθεί την επόμενη φορά. =)

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

banananana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη banananana
H banananana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H banananana έγραψε στις 22:33, 15-10-10:

(σημειώνω,η πρώτη μου σοβαρή σχέση,ή μαλλον η πρώτη μου σχέση)το ότι ήμασταν 5 μήνες μαζί και να σου λέει μετά προσπάθησα....εκεί πονάς...να έχεις ζήσει τόσο ωραία και να αναρωτιεσαι μετα αν ηταν αληθηνα?Γιατι το κανει αυτο....ειλικρινα...αν έχει βρει άλλη,μπορούσε να μου το πει...να ήξερε πόσο τον θέλω..ωστόσο θέλω να περνάει και να είναι καλά και ας ειναι μακριά μοu..αναρωτιεμαι..ειμαι τόσο χαζή η τον θέλω πραγματικά?

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 23:02, 15-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ο ίδιος άνθρωπος πριν από κάποιες μέρες να σου λέει πως έχει δεθεί πολύ μαζί σου και ότι σε θέλει και μέσα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα να αλλάζει γνώμη.
Δυστυχώς...γίνεται!!!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:15, 15-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Δυστυχώς...γίνεται!!!
Λογικά τα όσα έλεγε ήταν λόγια του αέρα.
Όπως λέει και ένας φίλος μου: ''Άνδρες, πεταμένα λεφτά''

Εχμ για να είμαι και λίγο on η πιο καφριλικί (?) ατάκα:
Θέλω να χωρίσουμε για το καλό σου.

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 18:05, 15-11-10:

Ενω τον περιμενα κατω απο το σπιτι του που ειχαμε δωσει ραντεβου αυτος ηταν εξαφανισμενος..τον επαιρνα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνε..μεχρι που ελαβα ενα μηνυμα που ελεγε "τι θελεις?? ειμαι για καφε με την γκομενα μου!"

Μετα απο 3 χρονια ηταν το μονο που ειχε να πει..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους