Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:08, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
Ενω τον περιμενα κατω απο το σπιτι του που ειχαμε δωσει ραντεβου αυτος ηταν εξαφανισμενος..τον επαιρνα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνε..μεχρι που ελαβα ενα μηνυμα που ελεγε "τι θελεις?? ειμαι για καφε με την γκομενα μου!"

Μετα απο 3 χρονια ηταν το μονο που ειχε να πει..
WTF?
Κάποιοι άνθρωποι με κάνουν να χάνω κάθε ιδέα για το human race

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 18:12, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
WTF?
Κάποιοι άνθρωποι με κάνουν να χάνω κάθε ιδέα για το human race
Ποιο human race.. μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο κενοι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 18:15, 15-11-10:

Είναι ό,τι χειρότερο να είσαι με κάποιον και να του συμπεριφερθείς με αυτόν τον τρόπο.
Σκεφτόμαστε λίγο και τον άλλον.
Αporw, μη σε παίρνει από κάτω, είδες το πραγματικό του πρόσωπο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:15, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
Ποιο human race.. μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο κενοι..
Τέτοια συμπεριφορά δεν δείχνει (μόνο) κενότητα, δείχνει σαδισμό.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 18:20, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Είναι ό,τι χειρότερο να είσαι με κάποιον και να του συμπεριφερθείς με αυτόν τον τρόπο.
Σκεφτόμαστε λίγο και τον άλλον.
Αporw, μη σε παίρνει από κάτω, είδες το πραγματικό του πρόσωπο.

Ειναι παλια ιστορια και πλεον το εχω ξεπερασει!

Εκεινη την στιγμη ομως ενιωσα πολυ πονο...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:24, 15-11-10:

Λογικό, κάθε χωρισμός είναι ένας μικρός θάνατος.
Θα γευτούμε πολλές σφαλιάρες από τη ζωή οπότε κάθετι πρέπει να μας διδάσκει κάτι.

Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη passenger123
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε στις 20:06, 07-01-11:

...some years ago ... ...Πρίν μερικά χρόνια ...
....in a galaxy not far away.... ....Σε ένα γαλαξία όχι πολύ μακρινό....
.....female talk with soft voice..... .....Η θηλυκή ύπαρξη μίλησε με μαλακή φωνή.....
<< Είσαι τόσο γλυκός απεναντί μου με όλα αυτά που κάνεις που αναρωτιέμαι αν αξίζει αυτό που σου ετοιμάζω >>
...... Μετά πέρασε ο οδοστρωτήρας ............The Twilight Zone has just began......Η Zώνη του Λυκόφωτος* είχε μόλις ξεκινήσει......
*( παλιά σειρά ημίωρων ασπρόμαυρων επεισοδίων με απίστευτες ιστορίες )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη passenger123 : 07-01-11 στις 21:37. Αιτία: Μετάφραση κατά το δυνατόν των αγγλικών φράσεων .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

natsud94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natsud94
Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O natsud94 ofc i love everybody...♥ some I love to έγραψε στις 18:18, 19-03-11:

το πιο σκληρό πιστεύω είναι όταν έρχεται και σου λέει "πιστεύω ότι με ήθελες μόνο και μόνο για την κ...α σου!" ...
και δεν νομίζω ότι μπορώ να το ξεχάσω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μirana_neko
H Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Μirana_neko i've been having these weird thoughts... έγραψε στις 10:09, 20-03-11:

χμμμ..εμενα μου ειχε πει χωριζουμε και οταν τον ρωτησα γιατι?τι εγινε?επαψες μεσα σε μια μερα να μ αγαπας? η απαντηση του ηταν "οι φιλοι δεν εχουν κοπελες και εγω ειμαι σαν τη μυγα μες το γαλα" ντουβ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

razorbladeDream

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη razorbladeDream
H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 988 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε στις 12:10, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^
Πρέπει να σε αφήσω στην ησυχία σου...
(τι μας λες ρε φίλε, αν ήθελα ησυχία θα γινόμουν καλόγρια!)

Ξέρω ότι σε στεναχωρώ αλλά εγώ στεναχωριέμαι ακόμα παραπάνω...
(έλα να βγάλουμε τις στεναχώριες μας να τις μετρήσουμε!)

Ότι κάνω το κάνω για το καλό σου...
(πςςςςς τώρα θα με πάρουν τα κλάματα από την συγκίνηση)

Όπως πολύ σωστά είπε η prime, το χειρότερο είναι να στο παίζουν ανιδιοτελείς και πονεμένοι κι εγώ η φταίχτρα... όλα για το καλό μου γίνονται... ουφ!! Αν θέλεις κάτι πες το, απλά, χωρίς σάλτσες... Τόσο δύσκολο είναι πια;;;

Παλιο ποστ αλλα συνοψιζει πολλα,δεν μπορουσα να το αφησω ασχολιαστο
Τετοιες τιτανομεγιστες ΜΑΛΑΚΙΕΣ δεν μπορω να ακουω,την εχουν δει τωρα ολοι καλοπροαιρετοι ανθρωποι που δεν θελουν να πληγωσουν κανενα αι σιχτιρια πια...δεν τους αξιζει τπτ αλλο απο την απολυτη μοναξια.Ποιος ειναι που ξερει ποιο ειναι το καλο σου ή οχι;Ποιος αποφασιζει για το καλο;Τουλαχιστον ρε πουστη μου ας ελέγε την αληθεια ξερεις τι ξενερωσα ή βρηκα αλλη ή δεν με ελκυεις ερωτικα( ακομα και αυτο ας το δεχομαστε) ,ή κατι που να στεκει ρε ανθρωπε.Αληθεια γτ ζει ακομα και δεν τον πυρπολησες για παραδειγματισμο; χαχα( υπερβολικηηη) οκ εε εστω ενα μπουνιδι κατιτις ρε παιδι μου για να δει ποσο καλο σου εκανε τελικα.και για να παραδειγματιζονται και οι υπολοιποι που λενε τετοιες παπαριες

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:14, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από natsud94
το πιο σκληρό πιστεύω είναι όταν έρχεται και σου λέει "πιστεύω ότι με ήθελες μόνο και μόνο για την κ...α σου!" ...
και δεν νομίζω ότι μπορώ να το ξεχάσω..
Αρχική Δημοσίευση από Μirana_neko
χμμμ..εμενα μου ειχε πει χωριζουμε και οταν τον ρωτησα γιατι?τι εγινε?επαψες μεσα σε μια μερα να μ αγαπας? η απαντηση του ηταν "οι φιλοι δεν εχουν κοπελες και εγω ειμαι σαν τη μυγα μες το γαλα" ντουβ
Τι έπρεπε να τους είχατε πει, ακόμα κι αν δεν το ενοούσατε, αλλά έπρεπε να το πείτε:

Natsud94: "Ναι, κάποτε μπορεί να σε ήθελα μόνο και μόνο γι αυτό. Τώρα είσαι ανίκανη να με κάνεις να νιώσω ακόμα και αυτό. Στο καλό και μη μας γράφεις, ακρίβυναν τα sms".

Mirana_neko: "Ελπίζω οι φίλοι σου να πέσουν σύντομα από γκρεμό για να ακολουθήσεις. Αν όχι, τότε γύρνα σε μένα, θα έχω αγοράσει μυγοσκοτώστρα".

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 12:57, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μirana_neko
Έλα παραδέξου το, θεός ο τύπος... Δεν υπάρχει αυτό που έκανε... Μπορεί για σχέση να ήταν άθλιος, αλλά για φίλος αξίζει...

Looool!!

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Τι έπρεπε να τους είχατε πει, ακόμα κι αν δεν το ενοούσατε, αλλά έπρεπε να το πείτε:

Natsud94: "Ναι, κάποτε μπορεί να σε ήθελα μόνο και μόνο γι αυτό. Τώρα είσαι ανίκανη να με κάνεις να νιώσω ακόμα και αυτό. Στο καλό και μη μας γράφεις, ακρίβυναν τα sms".

Mirana_neko: "Ελπίζω οι φίλοι σου να πέσουν σύντομα από γκρεμό για να ακολουθήσεις. Αν όχι, τότε γύρνα σε μένα, θα έχω αγοράσει μυγοσκοτώστρα".

Ρε συ, μήπως να αφήσεις τα οικονομικά και να γίνεις σύμβουλος σχέσεων???Αφού το χεις έμφυτο...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

natsud94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natsud94
Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O natsud94 ofc i love everybody...♥ some I love to έγραψε στις 23:22, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder

όντως καλή ιδέα.. αλλά τότε ήμουν τόσο χάλια που δεν μπορούσα να σκεφτώ καθαρά και καθόμουν και την παρακάλαγα.. τέλοσπαντων!

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 17:21, 21-03-11:

μου ζητησε να βγουμε για να μου μιλησει........
και μου ειπε οτι ζητησε απο τους γονεις του να κανουν αιτηση για αποσπαση στο εξωτερικο (ηταν στρατιωτικοι) για να δωσει με το συστημα ομογενων πανελληνιες και να περασει στην σχολη που ηθελε!!!!!!!!!!!......και μου ειπε οτι με χωριζει γιατι εγω ετσι και αλλιως θα περνουσα ενω αυτος επρεπε να κανει κατι , επρεπε να φυγει ωστε αργοτερα να μην αισθανεται κατωτερος μου........
τοτε εκλαιγα περιπου μια εβδομαδα ,τωρα το σκεφτομαι και γελαω.......ποσα κομπλεξ μπορει να εχει καποιος για να ημουν μαζι του σημαινε πως τον ηθελα ετσι οπως ηταν...........

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 15:50, 22-03-11:

Φράσεις από χωρισμούς που με σημάδεψαν δεν υπάρχουν...
Μου την βάρεσαν, όμως, οι ¨μη φράσεις¨ κάποιου χωρισμού, όπου ο τύπος ενώ όλα ήταν μια χαρά, και δεν τρέφω ψευδαισθησεις σχετικά με αυτό, απλά.... εξαφανίστηκε!
Ξαφνικά δεν σήκωνε τηλέφωνα, δεν απαντούσε σε μηνύματα, .... εξοργιστικό μου φαινόταν σαν στάση!
υγ. υποψιάζομαι τον λόγο, αλλά θα μείνω με τις υποψίες -όχι ότι το έχω και νταλκά να μάθω!

Παράθεση

new_day*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη new_day*
H new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H new_day* έγραψε στις 18:24, 22-03-11:

Είχε εξαφανιστεί για δυο-τρεις μέρες, ώσπου με ενημέρωσαν πως στο προφίλ του στο facebook, άλλαξε το status του σε "single". Μιας και εγώ μπαίνω σπάνια στο fb, το είχαν ήδη μάθει όλοι εκτός απο εμένα. Τι όμορφα. ^^

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:40, 22-03-11:

Φρασεις απο χωρισμους δεν με εχουν σημαδεψει
Μου την εδωσε ομως το : ''καλυτερα να χωρισουμε γτ αν δεν περασεις στο πανεπιστημιο θα φερω τεραστιο φορτιο ευθυνης'' που ακουσα πριν 4-5 χρονια...και το...

- ''σου προσφερα τα παντα και εσυ ξερεις τι μου προσφερες;τιποτα''
-''Μα πως δεν σου αγορασα την πανακριβη μπλουζα που ειδες στη βιτρινα;''

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:06, 22-03-11:

"Σου αξίζει κάποιος καλύτερος, εγώ είμαι ενας αλήτης"
Δε με σημάδεψε ακριβώς, απλά ακόμα γελάω!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:15, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
....Και εμεις που το αναγιγνωσκουμε....θυμιζει και ολιγο απο παλια ελληνικη ταινια (Κουρκουλος ...Φουντας....κα...)

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
-
''σου προσφερα τα παντα και εσυ ξερεις τι μου προσφερες;τιποτα''
-''Μα πως δεν σου αγορασα την πανακριβη μπλουζα που ειδες στη βιτρινα;''
Δικιο ειχε.....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 22-03-11 στις 21:13. Αιτία: merge
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:21, 22-03-11:

Δικιο ειχε αλλα εγω ξεπαραδιαστικα

(ακομα τα κλαιω τα ευρω)

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:39, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Δικιο ειχε αλλα εγω ξεπαραδιαστικα

(ακομα τα κλαιω τα ευρω)
μ@μωτι μου αναποδα το καταλαβα....εσυ ξεπαραδιαστηκες;;;;;;;;;;;;;;;

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:41, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
μ@μωτι μου αναποδα το καταλαβα....εσυ ξεπαραδιαστηκες;;;;;;;;;;;;;;;
ναι

καλα τωρα το θυμαμαι και γελαω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

razorbladeDream

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη razorbladeDream
H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 988 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε στις 20:08, 24-03-11:

Πολυ μελαγχολικο....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:51, 24-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Καλά το ''σου αξίζει κάποιος καλύτερος'' έχει γίνει καραμέλα.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vassia!
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Vassia! έγραψε στις 22:59, 26-03-11:

"Δεν μπορούμε να συνεχίσουμε για δικούς μου λογους" τους οποίους δεν εμαθα ποτέ...............

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 12:15, 09-04-11:

"Πρέπει να χωρίσουμε γιατί περνάω μία δύσκολη φάση αυτή την περίοδο"

(την προηγούμενη εβδομάδα είχε πεθάνει ο γάτος του, αυτό εννοούσε; )

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κοντός123
Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Κοντός123 έγραψε στις 15:14, 12-04-11:

"Θέλω να μείνω λίγο μόνη μου " Δεν ταιριάζουμε " "Θέλω λίγο χώρο για τον εαυτό μου " και όλα τα σχετικά .

Με λίγα λόγια αντί να σου πει ότι ξέρεις κάτι ρε παιδί μου .. Δεν θέλω να είμαστε άλλο μαζί γιατί βαρέθηκα ή γιατί δεν μου φέρεσαι καλά ή τουλάχιστον κάτι πιστικό λένε τις γνωστές βλακείες ..

Πόσο σπαστικό είναι .. Η ανωριμότητα στο μεγαλείο της , άκουσε εκεί θέλω λίγο χωρο για τον εαυτό μου " ( συγγνώμη δηλαδή που δεν νοίκιασα μεεγάλο σπίτι να φιλοξενίσω και εσένα ..) Οτι να ναι ? !

Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 12:44, 21-09-11:

"Δεν φτανει που σε ανεχομαι!" Αυτο ηταν το αποκορυφομα και φυσικα μια απο τις αιτιες του χωρισμου μας με τον πρωην μου!
ΕΛΕΟΣ

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 22:06, 21-09-11:

"Από την πρώτη στιγμή που γνώρισες την μαμά μου δεν την σεβάστηκες και ήθελες να μας χωρίσεις"... Την συνέχεια από μεριά μου πιστεύω την φαντάζεστε

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 22:24, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
"Από την πρώτη στιγμή που γνώρισες την μαμά μου δεν την σεβάστηκες και ήθελες να μας χωρίσεις"... Την συνέχεια από μεριά μου πιστεύω την φαντάζεστε
Ω Χριστέ μου!!!

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 22:37, 21-09-11:

χτήνος,
γομάρ,
νταβαροντάβαρο,
σκλjί,
φου του.

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 13:22, 25-09-11:

Στην κολλητη μου : "Σ'αγαπω ομως δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι"

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 13:57, 25-09-11:

Αυτο το ''Σ'αγαπω'' εχει καταντησει καραμελα...

Σε ευχαριστω που σε γνωρισα...Και νιωθω πολυ μαλακας που πρεπει να κανω αυτο που κανω τωρα...

Δεν υπηρχε αλλη επιλογη....

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 01:32, 28-09-11:

"Σ'αγαπαω αλλα οχι ως κοπελα μου πλεον, σ'αγαπαω σαν φιλη"
Τον δερνεις ή δεν τον δερνεις μετα??

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους