Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένοι χώροι στο σπίτι μας

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 03:04, 17-07-07:

κατα κυριο λογο το κρεβατι μου....αν και το χειμωνα στο καθιστικο μπροστα στο τζακι ...δε με χαλαει καθολου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *marouli*
H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε στις 07:48, 17-07-07:

To κρεβάτι μου,το πάτωμα του δωματίου μου και ο καναπές του σαλονιού!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 22:26, 20-07-07:

ο καναπες μου το κρεββατι μου... το λατρευω.... κ το μπαλκονι μουυυυ

Παράθεση

lala (Άσπα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lala
H Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H lala έγραψε στις 22:50, 20-07-07:

Το κρεβάτι μου μάλλον..

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 20:08, 22-07-07:

.

Το γραφείο μου και η κρεββατοκάμαρά μου...

.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:28, 22-07-07:

Το πισί μου.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 22:21, 22-07-07:

Το δωμάτιό μου και το μπαλκόνι. Είναι δύο χώροι στους οποίους πραγματικά χαλαρώνω

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 18:39, 26-08-08:

Το κρεβάτι μου..... Δεν χαλαρώνω πουθενά αλλού.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 18:40, 26-08-08:

Το δωμάτιό μου και ότι έχει μέσα .

Στο άλλο σπίτι: όλοι οι χώροι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 11:00, 15-05-12:

Το πίσω μπαλκωνάκι.... να μην βλέπω κανέναν.. χαχαχα και ήρεμα να διαβαζω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 11:42, 15-05-12:

Το δωμάτιο μου κυρίως. Τον χειμώνα πάνω στην μοκέτα, το καλοκαίρι στο κρεβάτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:38, 16-05-12:

Ολα τα δωμάτια αγαπώ κι ανα καιρούς τα κάνω στέκια. Το μέρος ομως που δεν αλλάζω ποτέ είναι αυτό το οποίο επιλέγω για απομόνωση. Γενικώς είμαι άτομο της έντασης και της εναλλαγής, μόνο έτσι δεν πλήττω. Στον προσωπικό χώρο μου όμως θέλω αρμονία και ησυχια, απαλά ωραία χρώματα, απαλά ωραία αρώματα, γεμάτες εικόνες γι'αυτό έχω λατρεία στους πίνακες και τα χαλιά που είναι σαν πίνακες ζωγραφικής...

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:42, 16-05-12:

Στο σπίτι που είμαι τώρα, το σαλόνι σίγουρα.
Αλλά δεν υπάρχει καμία σύγκριση με τη βεράντα στο πατρικό μου.

Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 15:10, 02-06-12:

Εμένα προσωπικά ο αγαπημένος μου χώρος στο σπίτι είναι το δωμάτιο μου.Πάω μέσα κάθομαι αράζω ακούω μουσική κλπ.Τι καλύτερο?

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 15:37, 02-06-12:

Τώρα που καλοκαιριάζει η βεράντα!!
Εκτός από το δωμάτιο μου που είναι και το καταφύγιο μου, η κουζίνα!!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 07:45, 03-06-12:

Το δωματιο μου και ιδιαιτερα το κρεβατι μου...!!!

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:54, 03-06-12:

Η πολυθρόνα στο σαλόνι

Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 15:17, 03-06-12:

I'm in love with my bedroom...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 14:33, 23-07-12:

το δωμάτιό μου!

Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 14:56, 23-07-12:

περνάω υπέροχα στο δωμάτιο μου.....
το χειμώνα ξαπλωμένος στο κρεβάτι με μία χαλαρή ήρεμη μουσικούλα, το λαμπατέρ αναμμένο(μονο το βράδυ γιατι την ημερα εχω την κουρτινα ανοιχτη για να βλεπω το χιόνι), μια κούπα καφέ(καλά αν είναι βράδυ τσάι) και το καλοριφέρ να καίει ασταμάτητα
το καλοκαίρι μπροστά στο pc με το κλιματιστικό να καίει στο φουλ και με τα headphones στα αυτιά......

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 20:37, 23-07-12:

Ο πιο οικείος χώρος για εμένα στο σπίτι μου, είναι το δωμάτιο μου. Είναι χουχουλιάρικο και έχει χαρούμενα χρώματα, οπότε συνήθως μου φτιάχνει τη διάθεση! Φτάνει να το έχω καθαρό και τακτοποιημένο.

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 16:53, 25-07-12:

Κρεβατι κρεβατακι μου, και γενικα το δωματιακι μου. Τα πιο φοβερα ονειρα εκει εγιναν!

Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 06:30, 26-07-12:

Το γραφειο μου. Ειναι μικρο, μοιαζει με σοφιτα,ειναι πολυ φωτεινο και εχει μια πολυ "ζεστη" ατμοσφαιρα

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 00:48, 19-08-12:

Το πατάρι και η αποθήκη. Εκεί αυτοσυγκεντρώνομαι και γράφω ποιήματα ή μελετάω δύσκολα μαθήματα. Επίσης, είναι και χώρος αναμνήσεων. Εκεί οι γονείς μου έχουν διάφορα παλιά αντικείμενα.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 00:50, 19-08-12:

Τουαλετα.Μπορω να κατσω με τις ωρες :\

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:39, 19-08-12:

Το κρεβάτι μου,το γραφείο μου και το σαλόνι (όποιο έπιπλο να'ναι )

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 15:47, 19-08-12:

Το κρεβατάκι μου και η παλιά κουνηστή πολυθρόνα του παππού μου!!!!

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 15:58, 19-08-12:

Η βεράντα

Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 01:13, 20-08-12:

Οταν γυριζω για διακοπες στο σπιτι των γονιων μου μαρεσει να καθομαι στο δωματιο μου και τα βραδακια στο μπαλκονι...Στο δικο μου σπιτι προτιμω να την αραζω στο σαλονι συνηθως..

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 01:15, 20-08-12:

ο μπιντές

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 10:54, 20-08-12:

Το δωμάτιό μου, με την πόρτα πάντα κλειστή.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 10:59, 20-08-12:

Η κουζίνα.

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 11:24, 20-08-12:

Αγαπημενος μου χωρος το χειμωνα ειναι το σαλονι,με το τζακι.Ειτε βρεχει απ εξω οποτε μπορω επ αοριστον να χαζευω τη βροχη απ το παραθυρο κοιτωντας παραλληλα τη φωτια,ειτε χιονιζει και δημιουργει φανταστικη ατμοσφαιρα η αντιθεση του εξω με το μεσα,εγω κουρνιαζω σε μια γωνια και απολαμβανω την ηρεμια..
Το καλοκαιρι,φυσικα η βεραντα.Αμετρητες νυχτες εξω με ενα βιβλιο,με τα ακουστικα μου χαζευοντας τον ουρανο η τον βολο που εχω στα ποδια μου,κανοντας τσιγαρο πινοντας μπυρα,ηρεμωντας.(καλα τωρα τελευταια ειναι ο υπολογιστης :p)
Mερικες φορες δε ζηλευω καθολου τα αχαρα διαμερισματα για τα οποια γκρινιαζω οτι ειναι κεντρικα.Οταν θες να χαθεις λιγο στις σκεψεις σου και ξερεις οτι δε θα σε αποσπασει κανενα αυτοκινητο η μηχανακι που περνα απ εξω η οτι τιποτα δεν παει γρηγορα,γινεσαι καλα, απομονωμενος.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tina Winchester
H Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Tina Winchester έγραψε στις 12:00, 21-08-12:

Λατεύω τα παράθυρα,αλλά δυστυχός στο σπίτι μου έχουμε μόνο μπαλκονόπορτες!Ο αγαπημένος μου χώρος είναι στο σαλόνι πάνω στον ζεστό θερμοσυσορευτή δίπλα στην μπαλκονόποτρα(με μία κούπα ζεστή σοκολάτα να χαζεύω το χιόνι-όταν χιονίζει)!

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 21:50, 26-08-12:

Το υπνοδωμάτιο με το κρεβατάκι μου

Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 22:46, 26-08-12:

Το δωμάτιό μου κ η κουζίνα..!!!

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 20:42, 27-08-12:

Το μπανιο.Να αφηνω τα παπακια να κοβουν βολτες κι εγω μες τους αφρους.Ακομη μαρεσει το σαλονι με το τζακι ανοιχτο να μαι με παρεα και να μασουλαω και κατι καττα προτιμηση

Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 21:59, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από nancaki@papaki
Το μπανιο.Να αφηνω τα παπακια να κοβουν βολτες κι εγω μες τους αφρους
Και μενα,
αλλα οχι η μπανιερα.

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 14:21, 01-09-12:

Τα καλοκαίρια στο μπάλκονι μου και το χειμώνα στο δωμάτιο μου!!!

Παράθεση

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αεράτος
Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Αεράτος Come with me για να την βρεις <3 έγραψε στις 14:29, 01-09-12:

Τα καλοκαίρια στην αυλή... Και τον χειμώνα στην αυλή...

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 12:10, 06-09-12:

Το δωμάτιο μου φυσικά

Παράθεση

Freepepsi (Ουρανία)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Freepepsi
H Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Freepepsi έγραψε στις 19:48, 07-09-12:

Η κουζινα και το σαλονι!Και σαυτους τους 2 χωρους νιωθω μια δημιουργικη αυρα

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 21:33, 08-09-12:

Στο σαλονι μου...τα υπολοιπα δωματια μονο σε ειδικες περιπτωσεις...

Παράθεση

art1 (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη art1
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O art1 Amantes amentes έγραψε στις 16:11, 09-09-12:

Στο δωματιό μου...το έχω διαμορφώσει ακριβώς όπως το θέλω και έτσι σε αυτόν το χώρο μπορώ να κάνω τα πάντα....είναι χώρος απόλυτης δημιουργίας αλλά και απόλυτης χαλάρωσης(βέβαια)!!

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 16:40, 09-09-12:

...ευτυχώς που το θέμα λέει "αγαπημένοι χώροι" γιατί κάθε εποχή και ώρα έχει και τον δικό της.

Τον χειμώνα είναι το σαλόνι με το αναμμένο τζάκι, έχει τύχει σε μέρες γιορτών (χριστούγεννα κλπ) να έχω κοιμηθεί εκεί για να κοιμηθώ με την εικόνα από τη φωτιά και τα φωτάκια που αναβοσβήνουν...

Το καλοκαίρι είναι και το υπνοδωμάτιο, κυρίως επειδή η βιβλιοθήκη εκεί έχει τα βιβλία που ξανα-διαβάζω τακτικά.

Και όλες τις εποχές, το πρωί είναι η κουζίνα με την ετοιμασία του καφέ και ενός γρήγορου έστω πρωινού σε συνθήκες φτιάχνω-τρώω κατευθείαν χωρίς χρονοβόρα τελετουργικά

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 16:51, 09-09-12:

σαλόνι!

μου αρέσει να είμαι πάντα σε επαφή με τους άλλους(γονείς, αδέρφια), να μην είμαι μόνη
αλλά και μόνη να έμενα πάλι σαλόνι θα επέλεγα

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 17:03, 09-09-12:

Η τουαλέτα.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:22, 09-09-12:

Ααααα... Έκτακτα! Κι εμένα μου αρέσει η τουαλέτα, έρχονται όλες οι καλές ιδέες εκεί. Σοβαρά, χαλαρώνει όλο το σώμα αλλά και το μυαλό μετά την ανακούφιση και έρχονται οι ιδέες βροχή. Εκεί κατάφερα και διάβασα τις 2 από τις 4 λογιστικές του προπτυχιακού.

Ενίοτε μου αρέσει να παίζω Glow Hockey ή Angry Birds για να ανεβαίνει η αδρεναλίνη στα ύψη και να "μου ρχονται" πιό εύκολα χωρίς σφίξιμο.

Πριτς! Χιχι!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 02:11, 10-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ααααα... Έκτακτα! Κι εμένα μου αρέσει η τουαλέτα, έρχονται όλες οι καλές ιδέες εκεί. Σοβαρά, χαλαρώνει όλο το σώμα αλλά και το μυαλό μετά την ανακούφιση και έρχονται οι ιδέες βροχή. Εκεί κατάφερα και διάβασα τις 2 από τις 4 λογιστικές του προπτυχιακού.

Λογιστική και τουαλέτα? Δεν λέω ότι δεν ταιριάζουν () αλλά..... δεν πιάστηκες με τόσο διάβασμα εκεί πέρα????

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:45, 20-03-13:

Ανοιξη - καλοκαιρι η βεραντα με τα λουλουδια...

Φθινόπωρο - χειμώνα το υπνοδωματιο χαλαρουίτα... μουσική βιβλιοθήκη χαμηλός φωτισμός κι ενα παραθυρο με θέα το βουνό..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους