Αγαπημένοι χώροι στο σπίτι μας

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ο δικός μου αγαπημένος χώρος,είναι το δωμάτιο μου,όπου εκεί περνάω και τις περισσότερες μέρες της ημέρας,είτε μπροστά στον υπολογιστή,είτε ακούγοντας μουσικούλα,ζωγραφίζοντας,κλπ.. :D Επίσης,αγαπημένο μου "χώρο",θεωρώ και ένα σημείο του χαλιού στο σαλόνι (τώρα που είναι χειμώνας),όπου όταν όλοι πάνε για ύπνο το βράδυ,κάθομαι εκεί (τρελαίνομαι να κάθομαι κάτω..:redface:) και βλέπω ταινίες στο ντι-βι-ντί (χαχα!πλάκα έχει γραμμένο στα ελληνικά..!:P) ή ακούω μουσικούλα με πολύ χαμηλό φωτισμό.. :inlove: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Πάνο γιατί δεν τους λες οτι τις περισσότερες ωρες τις περνάς στο γραφείο σου διαβάζοντας για σχολείο, φροντιστήρια κτλ κτλ και πιάνεται η μέση σου με τη καρέκλα που έχεις γιατί δεν σε αφήνει να κάθεσαι σωστα??
Απ' ότι θυμάμαι είναι εκπαιδευτικοί οι γονείς σου σίγουρα γνωρίζουν την πάθηση των περισσότερων μαθητων σχολίωση λόγω κακή στάση διαβάσματος;)
To θεωρουν πολυτελια... βασικα και εγω δεν εχω επιμεινει και πολυ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πολυτέλεια η υγεία σου??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πιστευουν οτι η καρεκλα που εχω τωρα (κατι σαν του ιφριτ) ειναι αρκετη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τί να πω ρε Πανούλη, εγώ έχω και αυτή που έχει ο Ιφριτ και είναι τελείως άβολη
και άλλη με πλάτη σαν αυτή που έχουν διευθυντές δεν συγκρίνονται, Οταν ήμουν φοιτήτρια που ήμουν μετις ώρες στο γραφείο και στον υπολογιστή ποτέ δεν είχα ενόχληση όυτε πιανόμουν, με αυτή σε λίγες ώρες και έχω αρχίσει να δυσανασχετώ.
Γιατί δεν κάνεις το άλλο??
Μάζεψε λεφτά αν πάρεις μόνος σου καρέκλα:hmm:, ξέρω οτι είναι ακριβές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Τί να πω ρε Πανούλη, εγώ έχω και αυτή που έχει ο Ιφριτ και είναι τελείως άβολη
και άλλη με πλάτη σαν αυτή που έχουν διευθυντές δεν συγκρίνονται, Οταν ήμουν φοιτήτρια που ήμουν μετις ώρες στο γραφείο και στον υπολογιστή ποτέ δεν είχα ενόχληση όυτε πιανόμουν, με αυτή σε λίγες ώρες και έχω αρχίσει να δυσανασχετώ.
Γιατί δεν κάνεις το άλλο??
Μάζεψε λεφτά αν πάρεις μόνος σου καρέκλα:hmm:, ξέρω οτι είναι ακριβές
Παντως ενα ακομη ποστ και με επισες ... :) οχι για να μαζεψω λεφτα για να ξανα ανοιξω το θεμα :devil: [smilie=2,22,6]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πάνω απο όλα ηρεμία, πιεσε τους λίγο
Μα ρε γ@μώτο για την υγεία σου πρόκειται:mad:
Συγνώμη ξέρω είναι γονείς σου αλλά δεν μπορώ να τους καταλάβω, εκτός αν έχετε οικονομικές δυσκολίες, τότε αλλάζει το θέμα είναι δύσκολο να πάρουν καλή καρέκλα απο την στιγμή που ζορίζονται οικονομικά:/: να τα βλέπουμε και απο τις δυο μεριες έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
hey, ποιος είπε ότι το να είσαι συνέχεια μπροστά από έναν υπολογιστή είναι υγιές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αν κάθεσαι σωστά μπροστά στον υπολογιστή δεν παθαίνεις κάτι αλλά δυστυχώς κανείς δεν το κάνει.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν ήμουν γονέας αφενός θα παρότρυνα το βλαστάριμ και σε άλλες δραστηριότητες, κυρίως αθλητικές, αφετέρου θα κοίταζα και για μια οικονομική/ανατομική καρέκλα. Οχι απαραίτητα διευθυντική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ μαζι σου Ντου αυτές οι καρέκλες που έχει και ο Ιφριτι είναι άβολες δεν ξέρω αν έχεις χρησιμοποιήσει.
Υπάρχουν τέτοιες καρέκλες με πλάτη,και δεν είναι πολύ ακριβές
εννοείται πως όχι απαράιτητα διευθυντικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Πάνω απο όλα ηρεμία, πιεσε τους λίγο
Μα ρε γ@μώτο για την υγεία σου πρόκειται:mad:
Συγνώμη ξέρω είναι γονείς σου αλλά δεν μπορώ να τους καταλάβω, εκτός αν έχετε οικονομικές δυσκολίες, τότε αλλάζει το θέμα είναι δύσκολο να πάρουν καλή καρέκλα απο την στιγμή που ζορίζονται οικονομικά:/: να τα βλέπουμε και απο τις δυο μεριες έτσι
Γμτ, το ξερω ... δεν ειναι τοσο το οικονομικο απλως οτι δεν το θεωρουν σπουδαιο! παντως το θετικο ειναι οτι πριν λιγο τους πεταξα σποντα! και η μανα μου μου ειπε ΞΑΝΑ ναι. Αντε να δουμε
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
hey, ποιος είπε ότι το να είσαι συνέχεια μπροστά από έναν υπολογιστή είναι υγιές?
Ειναι ομως σιγουρα πιο υγιηνο απο το να καθεσε στον υπολογιστη με αθλια καρεκλα
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Αν κάθεσαι σωστά μπροστά στον υπολογιστή δεν παθαίνεις κάτι αλλά δυστυχώς κανείς δεν το κάνει.:/:
μπορω να συμφωνησω;
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
αν ήμουν γονέας αφενός θα παρότρυνα το βλαστάριμ και σε άλλες δραστηριότητες, κυρίως αθλητικές, αφετέρου θα κοίταζα και για μια οικονομική/ανατομική καρέκλα. Οχι απαραίτητα διευθυντική.
Και αυτες που εχουμε υποτιθεται οτι ειναι αντομικη, αλλα εγω θελω που που και που να στειριζω και πουθενα το κεφαλι μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εξπι, αν το κεφάλι σου δε στηρίζεται από μόνο του, πάει να πει ότι νυστάζεις, και πρέπει να πας για νάνι:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εξπι, αν το κεφάλι σου δε στηρίζεται από μόνο του, πάει να πει ότι νυστάζεις, και πρέπει να πας για νάνι:P:D
εγω θελω να κοιμαμε στην καρεκλα! εχεις προβλημα δλδ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Διευθιντικες ειναι η καλυτερες καρεκλες. Εγω τετια εχω και πραγματικα αξιζε τα λευτα της (δεν ητανε και παραπολυ ακριβη βεβαια, περιμενα να ητανε πιο ακριβη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εξπι, αν το κεφάλι σου δε στηρίζεται από μόνο του, πάει να πει ότι νυστάζεις, και πρέπει να πας για νάνι:P:D

γεια σου ρε ντουουουου :rofl:

Λεπον αγαπημενος χωρος ο κηπος μου(απο τους καλυτερους κηπους στο Βορρα,ειμαι μερακλου) και αγαπημενη σταση ( :P ) σκυμμενη στο ενα χερι το τσαπακι μου και στο αλλο το σκαλιστιρι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αγαπημένο μέρος του σπιτιού μου, είναι το υπερδιπλο κρεβάτι μου. Εκεί κάθομαι όταν θέλω να διαβάσω, όταν θέλω να δω τηλεόραση, όταν θέλω να μιλήσω στο τηλέφωνο, όταν θέλω να ηρεμήσω.... Πολλά πολλά πολλά μαξιλάρια, μαλακό πουπουλένιο πάπλωμα και αγαπημένα extra large αρκούδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τις τλτ πέντε μέρες τις έχω περάσει πρωτά στο πσ άρα προς το παρόν είναι το γραφείο του σπιτιού μου.
Γενικά κάθομαι στον καναπέ αλλά ανυπομονώ να ανοίξει κι άλλο ο καιρός για να χαρώ και την βεράντα που είμαι σίγουρη ότι θα γίνει το πιο αγαπημένο μου(αν μεταφέρω και το πσ εκεί δεν θα ξεκολλάω:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Ακριβώς στο απέναντι από το τζάκι, έχοντας δεξιά μου, μια μεγάλη τζαμαρία, από την οποία βλέπω έξω τα λουλούδια μου και τον ουρανό με τα αστέρια και το φεγγάρι... :) :) :)
Λατρεύω δε να μην έχω αναμμένα πολλά φώτα και να χαζεύω πότε την φωτιά και πότε το χλωμό φως του φεγγαριού... :) :) :)

Δεν υπάρχει ωραιότερο σημείο στο σπίτι μου νομίζω... ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Στο φοιτητικο μου σπιτακι λατρευω τον καναπε μου που κανει γωνια και μπορω να ξαπλωνω με το λαπτοπ στα ποδια και την τηλεοραση ακριβως απεναντι. Στην Ελλαδα εχω οικιοποιηθει την μπερζερα του σαλονιου με το ασορτι σκαμπο και το πουφ στο δωματιο μου, παλι ξαπλωμενη, παλι απεναντι απο την τηλεοραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top