Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,043 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένοι χώροι στο σπίτι μας

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:10, 21-03-13:

Το πατάρι. Έχω περάσει 17 μήνες αυτοεξορία εκεί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 00:36, 21-03-13:

Μπαλκόνι φορεβερ μπιτσιζ.
Αν έχεις και ένα φλιτζανάκι τσαι με λεμόνι.
Ή να ασχολείσαι με τα λέλουδα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 17:11, 21-03-13:

Το πατάρι και το υπόγειο για αυτοσυγκέντρωση. Ευτυχώς δεν υπάρχουν ποντίκια. Με φοβούνται και στρίβουν.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 17:48, 21-03-13:

όταν λείπουν οι γονείς μου μαρέσουν όοοοοοοοοοοολοι οι χώροι,κυρίως το μπαλκόνι
όταν είναι σπίτι,η κουζίνα (κάθομαι και μαγειρεύω )

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eld

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eld
H eld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H eld έγραψε στις 17:50, 21-03-13:

Χμμμ...Κουζινα με παρεα, μπαλκονι μονη μου.

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 18:02, 21-03-13:

Τώρα σ' αυτό το σπίτι(το φοιτητικό), το σαλόνι μου.
Στο σπίτι(το κανονικό) εκεί που έχω το πιάνο μου στο σαλόνι και μου έχει λείψει

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 17:48, 06-05-13:

Μπαλκονι...ειδικά τα βράδια το καλοκαίρι λιωνω να κάθομαι στη κουνια ..το μονο προβλημα..τα κουνουπια...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 17:53, 06-05-13:

μπαλκονι με θεα και ποτακι!!!

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 18:03, 06-05-13:

το υπόγειο μιας και έχει ΑΠΟΛΥΤΗ ησυχία
το δωμάτιο μου γιατί απαγορεύεται η είσοδος στην φαμίλια

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 18:53, 06-05-13:

Το δωμάτιο μου κυρίως και η καρέκλα μου στο γραφείο μου! Πολλές φορές την καταβρίσκω σε κάτι περίεργες στάσεις, αλλά βολεύομαι . Άμα όμως έχω χρόνο να χουζουρέψω, δεν επιλέγω την καρέκλα αλλά το κρεβάτι μου

Επίσης μου αρέσει ο καναπές στο σαλόνι- όταν δεν είναι μαζεμένη όλη η οικογένεια.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 19:43, 06-05-13:

φφφυσικα το μπαλκονι ρε φιλε:')
μετα το σαλονι επδ υπαρχει ο καναπες
και το δωματιο μου για να ζωγραφιζω στο γραφειο,να διαβαζω το βιβλιο μου και να ακουω μουσικη στο κρεβατι και να κοιμαμαι (η πιο ωραια ωρα της μερας οκ)

Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 19:43, 06-05-13:

Όπως αρέσει και σε πολλούς άλλους.. το μπαλκόνι!

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 21:46, 06-05-13:

αγαπημένοι μου χώροι είναι οι χώροι που έχουν καθρέφτες

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 21:57, 06-05-13:

Το κρεβάτι μου με τις μαξιλαρούμπες και το πάπλωμα, ο μεγάλος καναπές, η θέση στην κουζίνα απέναντι από την τηλεόραση.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 17:52, 09-05-13:

Όλο το σπιτάκι μου το αγαπάω, δεν είναι δα και μεγάλο. Όμως ο πιο αγαπημένος μου χώρος είναι “Εκεί Όπου Ακόμα Και Ο Βασιλιάς Πηγαίνει Μόνος”. Εκεί γίνεται κάθε μέρα η πρωινή ιεροτελεστία. Κάθομαι στο θρόνο μου, ρουφάω τον πρωινό μου καφέ και απολαμβάνω το πρώτο τσιγάρο της ημέρας. Χαλαρώνω και οργανώνω στο μυαλό μου το πρόγραμμά μου. Ύστερα, (μετά και από ένα ντουσάκι), είμαι ...ανάλαφρος, ζωντανός και έτοιμος για όλα.

Υ.Γ. Έχω και τασάκι.
.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 09-05-13 στις 18:53. Αιτία: Απάντησα στην απάντηση με το υστερόγραφο.
Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,041 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 18:49, 09-05-13:

Καλή φάση. Δε θες και τασάκι.

Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη metspanos
Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O metspanos έγραψε στις 08:49, 10-05-13:

η κουζινα και ειδικα το ψυγειο της

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 03:45, 11-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από metspanos
ειδικα το ψυγειο της...
...Paula Deen?

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 00:46, 20-08-13:

Τουαλέτα - Σαλόνι .. νομίζω τοπ...! :ΡΡΡΡ

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:43, 27-06-14:

Το σαλόνι, ειδικα σε φασεις γιορτών και ανάπαυλας!
Και τα μπαλκόνια που είναι γεμάτα λουλούδια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 12:04, 28-06-14:

Το χειμώνα διπλα στο τζακι και το καλοκαιρακι στην βεραντα !!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,076 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 14:38, 28-06-14:

Το δωματιο μου νομιζω. Εκει περνουσα και εκει περναω τις περισσοτερες ωρες, οταν ειμαι σπιτι. Ισως επειδη μου αρεσει να καθομαι μονη μου το απολαμβανω τοσο, ισως επειδη βρισκω μια ηρεμια

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους