Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

anti - Eurovision

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 21:55, 15-03-06:

τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε,διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε,διακωμωδίσουμε,ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andrew19

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andrew19
Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Andrew19 πάλι δουλειές έχουμε σαββατιάτικα! έγραψε στις 22:01, 15-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula
τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε,διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε,διακωμωδίσουμε,ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion?
Εχεις δει την Φινλανδία? Σπέρνει!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 22:09, 15-03-06:

ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 22:13, 15-03-06:

Χι χι χι τέλεια ιδέα

Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 22:17, 15-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Χι χι χι τέλεια ιδέα
χαίρομαι!αλλά,ρίχτε κ καμιά ιδέα!!!!
άντε,πάμε γερά,αντιγιουροβιζιονιστες ενωθείτε!!!!

Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη diddle
H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε στις 22:29, 15-03-06:

Γιατί είσατε κακοί βρε???Ούτε εγώ είμαι υπέρ της eurovision(μάλιστα κανόνισα να πάω διακοπές σαντορίνη το 3ημερο που θα γίνει για να μην υποστώ την ταλαιπωρία που φαντάζομαι θα επικρατήσει στην Αθήνα εκειες τις μέρες) αλλά αφήστε τον μέσο Ελληνα να ασχοληθεί με κάτι,τις μεσημεριανές εκπομπές να μην κουράζονται στο να ξεσκεπάζουν θέματα,την ΕΡΤ να εξασφαλίσει τα έσοδα του επόμενου έτους μέσω της φορολογίας για το διαγωνισμό κλπ κλπ...
Πω πω όσο σκέφτομαι το χάος που θα επικρατεί εκείνες τις ημέρες, την κίνηση, τη φασαρία κ τόσα μα τόσα άλλα άνατριχιάζω..
Μπρρρρ

Παράθεση

vaguraw (Βαγγέλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vaguraw
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O vaguraw έγραψε στις 22:33, 15-03-06:

Ενας καλος τροπος να υποβαθμισουμε την eurovision ειναι να συμφωνησουμε απολυτα με την αποψη του Δανικα για το βρακί της Παπαρίζου.

Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula έγραψε στις 22:34, 15-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από diddle
Γιατί είσατε κακοί βρε???Ούτε εγώ είμαι υπέρ της eurovision(μάλιστα κανόνισα να πάω διακοπές σαντορίνη το 3ημερο που θα γίνει για να μην υποστώ την ταλαιπωρία που φαντάζομαι θα επικρατήσει στην Αθήνα εκειες τις μέρες) αλλά αφήστε τον μέσο Ελληνα να ασχοληθεί με κάτι,τις μεσημεριανές εκπομπές να μην κουράζονται στο να ξεσκεπάζουν θέματα,την ΕΡΤ να εξασφαλίσει τα έσοδα του επόμενου έτους μέσω της φορολογίας για το διαγωνισμό κλπ κλπ...
Πω πω όσο σκέφτομαι το χάος που θα επικρατεί εκείνες τις ημέρες, την κίνηση, τη φασαρία κ τόσα μα τόσα άλλα άνατριχιάζω..
Μπρρρρ
βρεεεε,δεν είμαστε κακοί,μόνο λίγο κάαααφροι....

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 23:01, 15-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από diddle
Μπρρρρ
Ωχ, αυτό το είχα ξεχάσει... Ε ρε γλέντια, δε θα μπορούμε να κυκλοφορήσουμε πάλι, ένα τσούρμο τουρίστες θα επιστεφτούν την Αθηνούλα μας.... Ωχ Παναγία μου...

Στο θέμα μας τώρα, μια ιδέα είναι να προκαλέσουμε με κάποιον τρόπο βλάβη ηλεκτρικής φύσεως Την ώρα που η τραγουδιάρα μας θα χτυπιέται στην πίστα, να πέσει η ασφάλεια

Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cuto
Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε στις 07:33, 16-03-06:

βασικα εμενα η γιουροβιζιον με αφηνει αδιαφορο.
ειμαι περιεργος ομως να ακουσω τις δικες σας αποψεις.γιατι ειστε φανατικοι αντι-γιουροβιζιονιστες?

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 11:39, 16-03-06:

Κι εγώ αδιάφορη είμαι όπως και για τους Ολυμπιακούς αγώνες και ημουν κατά να έρθουν στην Ελλάδα γιατί
1)δεν είμαστε σε καλή οικονομική κατάσταση και θα τους πληρώνουν και τα εγγόνια μας
2) είμαστε κανίβαλοι δεν φτάνει που δεν συντηρούμε όσα φτιάξαμε τα ριμάζουμε κι απο πάνω, εδώ τα σπίτια που είχαν φτιάξει και είπαν θα τα δώσουν στους άστεγους βγήκαν ακατάλληλα

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:45, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από cuto
βασικα εμενα η γιουροβιζιον με αφηνει αδιαφορο.
ειμαι περιεργος ομως να ακουσω τις δικες σας αποψεις.γιατι ειστε φανατικοι αντι-γιουροβιζιονιστες?
θα συμφωνησω ... εμενα πχ με αφηνει αδιαφορο...
Αν και να πω την αληθεια θα ηθελα να δω πως θα εμφανιστουν οι lordi

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 11:52, 16-03-06:

ποιοί είναι αυτοί??

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 12:36, 16-03-06:

Aυτοι που θα τραγουδησουν για την Φινλανδια αν θυμαμαι καλα.
Ειναι πραγματικα κουκλια...ολοι τους!!!

Tωρα απο εκει και περα δεν νομιζω να ειναι καποιος αντι-γιουροβιζιονιακος για να γραψει κατι αστειο εδω ωστα και καλα να "σαμποταρουμε" την γιουροβιζιον,οπως ηταν και η ιδεα της acta(αδυνατον να θυμαμαι τετοιο nik βρε κοριτσι μου... )
Χιουμοριστικο ειναι το thread.
Απλως για καποιους ο "θεσμος" της Γιουροβιζιον ειναι ενα τρομερο κοσμοπολιτικο και μουσικο γεγονος, για αλλους αδιαφορο και αγια αλλους απλως ενα "πανηγυρακι".

Περσυ στειλαμε το Ελενακι το οποιο εκτος απο φωνη...δεν βλεποτανε κιολας... ...τι λεω;;;
Eνω φετος η γιαγια Βισση θα πρεπει να περασει καμποσο καιρο στην ποζα που ειχε στο εξωφυλλο του τελευταιου cd της
μπας και τσιτωσει λιγο το μουτρακι της ...Και ναι την ειδα σχετικα προσφατα απο κοντα και ειναι γεγονος...η Ελλαδα ειναι πρωτη χωρα στην εξαγωγη σταφιδας!
Δεν λεω εχει φωναρα...αλλα αυτο το "σωνει και καλα " να παει με τραγουδι του Καρβελα...Αμαν πια!αναγκαστικα πακετο πρεπει να πηγαινουν;
Την ειπα για σημερα την κακια μου...αααχχχχ!Ανασανα!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 16-03-06 στις 12:42.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 12:41, 16-03-06:

θα αυτομαστιγώνεται επί σκηνής σούπερμάριολαντ, οπότε κανείς δεν θα πάρει χαμπάρι την ηλικία της.

Εγώ τέλω και τον καρβ-μότσαρτ στη σκηνή.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 13:29, 16-03-06:

σκέφτομαι πρώτη φορά να ψηφίσω στην eurovision. lordi ftw

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 13:32, 16-03-06:

το βρήκα πως θα σαμποτάρουμε την γιουρομπίζιον!!!!!!!!!!!!!!

θα ψηφίσουμε όλοι αννα

μόνο το παλτο έχει την άδεια να ψηφίσει λορντι.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 13:39, 16-03-06:

εχμ, δεν παίζει καρντιά μου να ψηφίσεις άννα. ψηφίζεις ό,τι θες εκτός από την ελληνική συμμετοχή . εκτός κι αν πατήσεις στο ότι είναι κύπρια .

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 13:47, 16-03-06:

γιαυτομπρε θα είναι σαμποτάζ

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:37, 16-03-06:

Εμενα με αφηνη αδιαφορο η eurovizion αλλα περσυ με τους wig-wam και φετος με lordi δεν γινετε να το χασω.
Κατ τα αλλα μην σχολειασω καλυτερα...

Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη O'Zorgnax
Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε στις 15:54, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εμενα με αφηνη αδιαφορο η eurovizion αλλα περσυ με τους wig-wam και φετος με lordi δεν γινετε να το χασω.
Κατ τα αλλα μην σχολειασω καλυτερα...
Έεετσι... "Come on, come on ,come on... Love is all over me!"

Edit: Τα' χα πει τότε εγώ, αλλά δε μ' άκουσε κανείς!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη O'Zorgnax : 16-03-06 στις 15:56.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 16:03, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Έεετσι... "Come on, come on ,come on... Love is all over me!"
χχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχααχχαααχαχχαχαχααχαχχαχαχααχ τι πονηρός στίχος, εύγε

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax

Τα' χα πει τότε εγώ,
Ι am wirelessly connected

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 09-04-07 στις 18:37. Αιτία: Merge
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 22:02, 16-03-06:

ηρθα!!! εφτασα στο θρεντ!! εμενα περιμενατε, ε; λοιπον..........ενα εχω να πω, και εχει και υποννουμενο κακια: την ποντιακη λυρα της ελενιτσας περσι την ειδατε....; και δεν ειναι και σεξουαλικο το υποννουμενο!
θα επανελθω..........

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 22:24, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
σκέφτομαι πρώτη φορά να ψηφίσω στην eurovision. lordi ftw

Κι εγώ θα ψηφίσω πρώτη φορά κι ας κάνει 1,19euro το sms.Δε θα ήταν τέλεια στη μικρή, συντηρητική μας χώρα να θριαμβεύσουν αυτοί οι θεοί?Εγώ θέλω Χριστόδουλο στην απονομή του βραβείου
Μόνο μία περίπτωση υπάρχει να μην ψηφήσω: αν μέχρι τη eurovision, ακούγοντας 100 φορές τη μέρα τον ύμνο hard rock hallelujah, όπως τώρα καλή ώρα , να το βαρεθώ.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 23:33, 16-03-06:

Να σας πω την αληθεια εαν κερδισουν οι lodi-πραγμα που το βλεπω για διαφορους λογους λιγο χλωμο- τοτε και μονο τοτε ισως να πω οτι "αξιζε το ολο θεμα της eurovision"...
Ο λογος ειναι απλος.Γιατι οοοοοοοοοοοοολα τα τελευταια χρονια τα τραγουδια ειναι ουσιαστικα μισοκλεμενα απο εδω και απο εκει, ξαναζεσταμενα φαγητα και τελικα κερδιζει ενα τραγουδακι "πιασαρικο" και ευχαριστο αλλα που να εχει και μια ομορφη παρουσια επι σκηνης!Και φετος τα περισσοτερα τραγουδια αν τα ακουσετε στανταρ θα πειτε..."βρε τι μου θυμιζει...τι μου θυμιζει..."
Εαν κερδισουν φετος οι lodi oι οποιοι για εμενα αντιπροσωπευουν το "διαφορετικο" το "ξεχωριστο" αυτο που δεν παει με τα νερα της eurovision σε υφος και στυλ, τοτε ισως ξανασκεφτω να λαβω στα σοβαρα την ολη διοργανωση...

Αληθεια την συμετοχη το Βελγιου την ειδατε;;;;
[/URL]" rel="dofollow">Kate Ryan το ονομα της.

Δεν λεω...μπροστα στο Ελενακι δεν πιανει μια!

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 23:39, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Αληθεια την συμετοχη το Βελγιου την ειδατε;;;;
Πολύ σωστή επιλογή ρήματος....Δε νομίζω ότι χρειάζεται καν να ακούσουμε το τραγούδι.Μπράβο στο κορίτσι
Οι lordi δεν κερδίζουν ούτε σε 1000 χρόνια δυστυχώς.Ήδη οι δικοί μας τους βγάλανε σατανιστές .
στους Φινλανδούς πάντως ότι κι αν γίνει.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 23:49, 16-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Πολύ σωστή επιλογή ρήματος....Δε νομίζω ότι χρειάζεται καν να ακούσουμε το τραγούδι.Μπράβο στο κορίτσι
Οι lordi δεν κερδίζουν ούτε σε 1000 χρόνια δυστυχώς.Ήδη οι δικοί μας τους βγάλανε σατανιστές .
Μιλας σοβαρα;;;;;;
ΖΤΟΙΝΓΚ-ΜΠΟΥΜ-ΖΝΤΟΥΠ-ΝΤΙΝΓΚΝΤΟΝΓΚ-ΚΡΑΤΣ!!!!!!!
Παντα πρωτη ρε Ελλαδα...παντα πρωτη...αλλα πρωτη σε τιποτα σοβαρο...μπα!Χλωμο για την ωρα!
Μα καλα το ακουσαν το τραγουδι ή κρινουν απο την "gothic" κι ετσι εμφανιση τους;;
Γιατι το τραγουδακι τους ειναι πολυ πολυ ωραιο!
Αλλα ενταξει και "0" να παρουν απο εμας ελπιζω οι αλλες χωρες να εχουν αλλα κριτηρια!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:25, 17-03-06:

Τα off topic (σχετικά με την ομορφάδα μου ) μεταφέρθηκαν :

http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=67466#post67466

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 02:25, 20-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Μιλας σοβαρα;;;;;;
ΖΤΟΙΝΓΚ-ΜΠΟΥΜ-ΖΝΤΟΥΠ-ΝΤΙΝΓΚΝΤΟΝΓΚ-ΚΡΑΤΣ!!!!!!!
Παντα πρωτη ρε Ελλαδα...παντα πρωτη...αλλα πρωτη σε τιποτα σοβαρο...μπα!Χλωμο για την ωρα!
Μα καλα το ακουσαν το τραγουδι ή κρινουν απο την "gothic" κι ετσι εμφανιση τους;;
Γιατι το τραγουδακι τους ειναι πολυ πολυ ωραιο!
Αλλα ενταξει και "0" να παρουν απο εμας ελπιζω οι αλλες χωρες να εχουν αλλα κριτηρια!
Μην γελάσετε αλλά εγώ το κομμάτι το πρωτοάκουσα στην Τατιάνα(λέγε με Στεφανίδου) όταν είχε κάνει εκτενές ρεπορτάζ για τους "παγανιστικούς" στίχους και την εμφάνιση του γκρουπ.Φυσικά το κοινό που ρωτήθηκε ήταν κάτι κυράτσες που ανάθεμα κι αν ξέρουν αγγλικά.Προσωπικά νομίζω ότι θα είναι απο τις καλύτερες συμμετοχές.Σε σχέση με 2-3 άλλα που άκουσα είναι το μόνο που αξίζει απο άποψη ενορχήστρωσης μιας κι όλα τα υπόλοιπα μοιάζουν σαν να γράφτηκαν στο πόδι,μηδέν έμπνευση,μηδέν στίχος.Ειδικά ένα απο τα υποψήφια δικά μας ,δεν θυμάμαι και πως λέγεται αυτό που έστειλαν οι Πήγασος ήταν τρομερή φόλα δλδ όσα δεν προκρίθηκαν στα 4 πόσο πιο χάλια ήταν;

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 20:00, 01-04-06:

παιδιά εγώ είμαι τελείως άσχετη,καθώς φέτος δεν έχω ακούσει κανένα τραγούδι πέρα από το δικό μας..(τι το'θελα κι αυτό..?!) ποιά χώρα εκπροσωπούν οι lordi που λέτε..??

Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 20:03, 01-04-06:

Την Φινλανδία

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:48, 28-05-07:

τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε, διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε, διακωμωδίσουμε, ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion?

υπάρχει τρόπος θα στήλουμε όλα τα ταλέντα της πάνια εκεί και θα τους βάλουμε να τραγουδήσουν ένα μελωδικό τραγούδι αμέσως θα φύγουν όλοι και θα κλείσουν τηλεοράσεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 13:45, 28-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
προφητικό πόστ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Anti-Trance of the Day - Από parafernalia
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-01-13 στις 20:46.
    • Ποιο anti-spyware προτιμάτε; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-02-11 στις 11:54.
    • Anti-spam Software - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-06 στις 01:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους