Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,822 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

zeitgeist των 90's

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 00:00, 20-03-06:

προχθες επεσα σε ενα τεραστιο πηγαδι τυχης και βρηκα την εμπνευση!! δηλαδη για να γραψω. που λετε, μου ηρθε ιδεα για μια καταπληκτικη πλοκη (να δω τι θα γινει βεβαια, παιζει και να μεινει σκετη ιδεα) και εχω αρχισει το γραψιμο. κυριος πρωταγωνιστης μου ειναι ο αλεξ, και πρωταγωνιστρια η νινα. μη ρωτατε για τα ονοματα, δεν ειχα καμια αναμειξη.αυτοι τα διαλεξαν.
τεσπα το θεμα ειναι ενα (βασικα ειναι δυο και για το αλλο θα αρχισω αλλο θρεντ): η υποθεση εξελισσεται στα 90's και θελω βοηθεια: επειδη εγω τοτε ημουν μικρουλα και αναισθητη, δεν ξερω ποιο και τι στιλ ηταν το zeitgeist (το πνευμα της εποχης). ξερει κανενας να μου πει;;
δεν ξερω αν καταλαβαινετε..........εννοω πως ζουσε ο κοσμος, τι σταση ζωης υπηρχε, τι αποψεις κυκλοφορουσαν......τι πραγματα συνεβαιναν και ποιες ηταν οι αντιδρασεις, γενικα, τετοια ερωτηματα... ..βοηθειαααααααααααααα!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Zeitgeist - Το πνεύμα των καιρών - Από bisbirikos
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-02-14 στις 01:32.
    • Zeitgeist: γνώμες - Από Purple sunrise
      Το θέμα έχει λάβει 46 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-11 στις 15:39.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους