Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,028 μέλη και 2,416,107 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 606 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

megacalc

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:23, 20-03-06:

Εφτιαξα ενα μετατροπέα που μετατρεπει απο kb σε mb κτλ κτλ. Κατι τετοιο μου ηταν πολυ χρησιμο και ειχα βαρεθει το κομπιουτερακι των XP

θα το βρειτε στο megacalc.e-steki.com.

Πιστευω οτι καποια στιγμη θα το εμπλουτισω και με αλλες δυνατοτητες.

Οι γλωσσες που χρησιμοποιησα ειναι
php, html και λιγακι javascript
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:40, 20-03-06:

Άντε όταν το τελειώσεις θα επιμεληθώ την εμφάνιση του
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:13, 20-03-06:

thanks ξανα ... ευτυχως που θα ασχοληθει με την εμφανιση του καποιος επειδη εγω δεν ...
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:16, 20-03-06:

Νice job!!!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:23, 20-03-06:

thanks ...

Α να λυσω την απορια γιατι το εκανα web εφαρμογη... O λογος εκτος το οτι απο vb δεν θυμαμαι τιποτα (c δεν εχω ιδεα) ειναι οτι ηθελα να την τρεχω και απο PocketPC (καμμενος το ξερω). Δυστυχως ομως τρεχει καπως καλα με τον opera μονο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος