Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορίες για τα Blogs

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 14:45, 23-11-08:

δεν μου την ανοίγει την ιστοσελίδα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 07:39, 24-11-08:

Και τα δύο, οι κύριες υπηρεσίες είναι free έχει ωστόσο και κάποιες σπέσιαλ η οποίες δεν είναι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:48, 22-12-10:

Πώς διαγράφουμε ένα blog από το blogspot;
Νομίζω παλιότερα το είχα βρει αλλά τώρα δεν το βρίσκω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 23:34, 22-12-10:

6. Πώς μπορώ να διαγράψω ένα ιστολόγιο;

Για να διαγράψετε ολόκληρο το ιστολόγιό σας, απλώς μεταβείτε στην καρτέλα Ρυθμίσεις | Βασικό. Σε αυτό το σημείο, να είστε απολύτως βέβαιοι ότι βρίσκεστε στο σωστό ιστολόγιο και ότι θέλετε να το διαγράψετε οριστικά από τον λογαριασμό σας. Στη συνέχεια, κάντε κλικ στην επιλογή "Διαγραφή αυτού του ιστολογίου". Εάν το ιστολόγιό σας βρίσκεται στον δικό σας διακομιστή, τα αρχεία που περιέχονται σε αυτό δεν θα διαγραφούν. Μπορείτε να τα διαγράψετε με μη αυτόματο τρόπο, εάν συνδεθείτε στον διακομιστή σας μέσω ενός προγράμματος-πελάτη FTP

Αυτό χρειάζεσαι; Είναι πολύ εύκολο, το βρήκα και στο δικό μου.=/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 19:26, 20-04-11:

Ξέρει κανείς γιατί το blogspot δε δέχεται τις αγγλικές ετικέτες;

Επίσης ξέρετε πώς να χωρίσω τα θέματα σε κατηγορίες; Τι πρέπει να βάλω;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Boom : 20-04-11 στις 20:08.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 12:07, 29-08-11:

Πως μπορώ να ρυθμίσω ένα tweeter να γράφει τις επικεφαλίδες του blog μου. Εχω παρατηρήσει πολλά άλλα blog να το κάνουνε. Π.Χ. το TROMAKTIKO και το skai. Θέλω και εγώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 15:05, 28-03-13:

καλησπερα παιδια! ηθελα να ρωτησω κατι. εχει φτιαξει κανενας μπλογκ με html? εγω εχω προσπαθησει να φτιαξω αλλα μου ελεγε να βαλω skins και κατι τετοια, δεν θυμαμαι καλα, και ψιλομπερδευτηκα και το παρατησα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με τα blogs - Από ilianad
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 11:15.
    • Blogs: Βοήθεια και απορίες - Από nena
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-01-13 στις 18:35.
    • Εφαρμογές για blogs - Από Μιχάλης9867
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-11 στις 03:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους