Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 267 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορίες για τα Blogs

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:27, 22-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Υπάρχει ένα εικονίδιο με μια φώτο βάζω εκεί το λίνκ που θέλω και μου λέει ότι δεν γίνετε και ότι κάτι λείπει
Ναι, αλλα πιο λινκ βαζεις?
Της φωτογραφιας ή της ιστοσελιδας που την εχει?
Το σωστο ειναι το πρωτο.. το γνωριζεις φανταζομαι.

Αν το κανεις ετσι και δεν δουλευει, δοκιμασε να αποθηκευσεις την φωτογραφια στον υπολογιστη σου, και ανεβασε την μετα στο μπλογκ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:32, 22-05-07:

οκ, θα το προσπαθήσω με την πρώτη ευκερία, χίλια ευχαριστώ για την βοήθεια πραγματικά είσαι πολλύ καλή
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:33, 22-05-07:

Εχεις στο μπλόγκ σου κατηγορίες με 3 λίνκ, πώς βάζεις κατηγορίες και βάζεις και πόστ μέσα; ούτε αυτό κατάφερα

Μήπως τελικά είμαι τελείως άχριστη;

Κανε:
Customize > Page Elements > Add a Page Element > Labels
γραφεις τις κατηγοριες που θελεις, και εισαι ετοιμη.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:37, 22-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Κανε:
Customize > Page Elements > Add a Page Element > Labels
γραφεις τις κατηγοριες που θελεις, και εισαι ετοιμη.

Ευχαριστώωωω εισαι αστερι
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 10:39, 22-05-07:

Ευχαριστώωωω εισαι αστερι
Σιγα καλε. Αμα ξερω γιατι να μην πω?!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 10:42, 22-05-07:

Σιγα καλε. Αμα ξερω γιατι να μην πω?!
Ξερω γώ; μπορεί να ζηλέυεις που το δικό μου θα βγεί τέλειο και το δικό σου απλά καλούτσικο

Αστειάκια;

Και πάλι σε ευχαριστώ είσαι γλύκα
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:04, 23-05-07:

O Δρ. Moναχός καλά μου τα είπε αλλά πάλι κόλλησα με τις φωτογραφίες. 'Οταν τις κάνω copy - paste από το imageschak στο site μου όλα καλά, αλλά μου βγάζει στο κάτω μέρος της φωτογραφίας, τα pixels, και αυτό δεν το θέλω και παλεύω και δεν μπορώ να το βγάλω. 'Οταν τις κάνω copy και paste από το photobucket απλά δεν φαίνονται καθόλου ! (τα κάνει αόρατα που λένε). Τα νεύρα μου, Μοναχός SOS βοήθα με ξανά. Πε μου γιατί μου βγάζει blank όταν κάνω κλικ στις φωτογραφίες που έχω αποθηκεύσει στο photobucket.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:21, 23-05-07:

Στο imageshack έχει επιλογή στην πρώτη σελίδα που λέει:

remove size/resolution bar from thumbnail?
Πρέπει αυτό να το κάνεις tick.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:26, 23-05-07:

δεν το βλέπωωωωω πουυυυ ? στην πρώτη σελίδα όχι τουλάχιστον. Πάω να ψάξω που στο διάκο πήγε κι αυτο.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:31, 23-05-07:

Για εδώ μιλάμε? : http://imageshack.us/
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:42, 23-05-07:

ναι, που είναι ?
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:47, 23-05-07:

Έχει το πεδίο που εισάγεις ποιά φώτο θα ανεβάσεις και πατας choose
από κάτω λέει eimail
και πιο κάτω έχει δύο κουτάκια που περιμένουν tick.
το πρώτο λέει: resize image? και έχει μεγέθη
και το δεύτερο λέει: remove size/resolution bar from thumbnail? και είναι αυτό που πρέπει να κάνεις tick.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:56, 23-05-07:

ΑΟΥ !!! Μπράβο βρε ! φανταστική Isiliel το βρήκα ! Ευχαριστώ
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:10, 11-06-07:

Ερώτηση άν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, ξέρει κανέις πώς μπορώ να βάλω δεξιά ΚΑΙ αριστερά στήλες; να μην είναι μονόπλευρό;

Πάει πολλύ κάτω βάση των μυνημάτων θα ήταν ποιο έυκολο έτσι, ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 11:31, 11-06-07:

Δεν ειμαι σιγουρη οτι καταλαβα τι ζητας, αλλα αν καταλαβα καλα αυτο που ζητας.. γινεται μονο εφοσον ειναι ετσι μοιρασμενο το Template σου.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:35, 11-06-07:

Δεν ειμαι σιγουρη οτι καταλαβα τι ζητας, αλλα αν καταλαβα καλα αυτο που ζητας.. γινεται μονο εφοσον ειναι ετσι μοιρασμενο το Template σου.
δηλαδή να είναι δεξια μερικά και αριστερά τα υπόλοιπα για να μοιραστούν και να μην είναι πολλύ κουραστηκό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 11:49, 11-06-07:

Δωσε μου να καταλαβω, ακριβως τι ζητας.

Θες το αρχειο των ποστ σου, να ειναι μοιρασμενο? Μισα δεξια - μισα αριστερα?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:53, 11-06-07:

Ψάχνω να βρώ δείγμα θα βρώ να σου εξηγήσω

Εβρηκα http://www.findyourgadget.com/index.html
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 11:55, 11-06-07:

Ωραια. Πρεπει να ειναι ετσι το template σου.

Το να το κανεις μονη σου, ειναι λιγο επικινδυνο καθως πρεπει να γνωριζεις απο html και λοιπα.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 12:00, 11-06-07:

Ωραια. Πρεπει να ειναι ετσι το template σου.

Το να το κανεις μονη σου, ειναι λιγο επικινδυνο καθως πρεπει να γνωριζεις απο html και λοιπα.

HTML Γνώρίζω καλά απλά μπήκα μέσα και μου το πάει όλο δεξια παρόλο που κάνω διαχωρισμό ανα 2ο και 3ο μενού, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με τα blogs - Από ilianad
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 11:15.
    • Blogs: Βοήθεια και απορίες - Από nena
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-01-13 στις 18:35.
    • Εφαρμογές για blogs - Από Μιχάλης9867
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-11 στις 03:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα