Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 167 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tι λειτουργικό χρησιμοποιείτε;

Tι λειτουργικό χρησιμοποιείτε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
Windows 7
40
55,56%
Windows Vista
8
11,11%
Windows XP
19
26,39%
Linux (Ubuntu, Fedora, Mint, Debian, etc)
18
25,00%
MacOS
1
1,39%
Άλλη έκδοση των Windows
2
2,78%
Άλλο OS
2
2,78%

lagiator (Θοδωρής)

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Το σχολείο μου :p . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lagiator έγραψε: στις 14:42, 27-03-08:

Ναι, θα μπορεί να τρέξει (νομίζω) όλο το CS3
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:59, 27-03-08:

Windows xp με sp2 αλλά θα ήθελα πολύ να είχα ubuntu!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 00:23, 28-03-08:

XP αλλα εχω και Live cd linux για να μαθω λιγο το κελυφος του
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O mad cow έγραψε: στις 12:57, 29-03-08:

linux ubuntu

και windows

αλλα το καλοκαιρι ερχεται ο mac
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 20:41, 29-03-08:

Και εγώ XP αν και κάποια στιγμή σύντομα θα πρέπει να βάλω και linux όχι μόνο λόγω σχολής αλλά σε πολλά σημεία λένε πολύ περισσότερο απο windows!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:45, 29-03-08:

Sidux (Debian Linux Unstable) + Windows Vista για παιχνίδια μόνο.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 20:54, 29-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από lagiator
Ναι, θα μπορεί να τρέξει (νομίζω) όλο το CS3
Δεν το νομίζω, εγώ είχα διαβάσει ΄τοι θα μπορεί να υποστηρίξει το Photoshop CS2 συνεπώς όχι το CS3 Master Collection που με ενδιαφέρει. Για αυτό και ρώτησα για συμβατότητα άλλων προγραμμάτων.
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε: στις 21:07, 29-03-08:

Τώρα windows XP για να κάνω τη δουλειά μου.
Παλιά και για χρόνια είχα dual με 98 ή 2000 & Linux.
Παράθεση

greekteo (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 546 μηνύματα.

O greekteo έγραψε: στις 13:08, 30-03-08:

ΧP pro στο ενα & PC XP home στο αλλο... Οταν παρω lappie μετα τις πανελληνιες λεω να παρω κανα MAC γιατι εχουν γινει πολυ δημοφιλη στην Ελλαδα
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 14:07, 30-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από greekteo
...λεω να παρω κανα MAC γιατι εχουν γινει πολυ δημοφιλη στην Ελλαδα
Τρομερό κριτήριο αγοράς .
Παράθεση

greekteo (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 546 μηνύματα.

O greekteo έγραψε: στις 14:14, 30-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Τρομερό κριτήριο αγοράς .
χαχαχαχα βασικα δεν εγινε κατανοητο αυτο που θελω να πω
Τα MAC ειναι πολυ καλα στο εξωτερικο ομως στην Ελλαδα δεν υποστηριζονται, πολυ λιγο.. Τωρα που γινονται πιο δημοφιλη μπορει να παρω κανενα.. Καταλαβες??
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 14:20, 30-03-08:

Ναι μωρέ κατάλαβα τι εννοούσες, απλά δεν το είχες εκφράσει πολύ σωστά
Παράθεση

nikosl (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται γραδάρω κρασά . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

O nikosl έγραψε: στις 00:04, 01-04-08:

Εγώ xp, vista, ubuntu!!!
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Διάσημο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 06:41, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από greekteo
ΧP pro στο ενα & PC XP home στο αλλο... Οταν παρω lappie μετα τις πανελληνιες λεω να παρω κανα MAC γιατι εχουν γινει πολυ δημοφιλη στην Ελλαδα
Και γιατί έχει pro και xp ;
Υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ τους ;
Έγω ίδια τα νόμισα..
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:19, 20-04-08:

Τώρα πωρώνομαι με τα νέα μου ουμπούντου! Τζάμι είναι και δεν είναι τόσο δύσκολα όσο νόμιζα... :iagree:
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 07:18, 21-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Τώρα πωρώνομαι με τα νέα μου ουμπούντου! Τζάμι είναι και δεν είναι τόσο δύσκολα όσο νόμιζα... :iagree:
Ναι πολύ ωραία είναι. Βέβαια αν δεν ήσουν τόσο ανυπόμονος, θα περίμενες γιατί σε 3 μέρες βγαίνουν τα καινούρια... ubuntu.com
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 21:18, 21-04-08:

τΙ ΕΊναι τα ουμπούντου???
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 21:19, 21-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από !Βάλια!
τΙ ΕΊναι τα ουμπούντου???
μια εκδοση των Linux (νομιζω )
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 15:54, 22-04-08:

Ωραία όνομα χαχα
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:12, 23-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Ναι πολύ ωραία είναι. Βέβαια αν δεν ήσουν τόσο ανυπόμονος, θα περίμενες γιατί σε 3 μέρες βγαίνουν τα καινούρια... ubuntu.com
Μιχαλάκη πόσο δίκιο είχες... τώρα με την ολοκαίνουρια καρτούλα μου (γραφικών ντε) τα ουμπουντάκια μου είναι gtp...

Αύριο θα τα αναβαθμίσω στην καινούρια έκδοση, η οποία και περιέχει και τους σωστούς οδηγούς για την ολοκαίνουρια πολυαγαπημένη καρτούλα μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια