Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,179 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,042 μηνύματα σε 96,057 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 921 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 10:16, 02-09-08:

Το καλοκαίρι δεν έχει τελειώσει και δεν θα τελειώσει μέχρι να το πούμε εμείς.-

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 10:28, 02-09-08:

Το πιστεύετε ότι πέρασε κιόλας το καλοκαίρι ?
Βρε δεν είναι ότι τελείωσε το καλοκαίρι...απλά αρχίζει το φθινώπορο!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:23, 02-09-08:

Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω ειμαι ακομα σε αδεια και θα παω θαλασσα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 11:25, 02-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω ειμαι ακομα σε αδεια και θα παω θαλασσα!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 02:04, 03-09-08:

To καλοκαίρι θα τελειώσει μόλις ανοίξουν τα σχολεία!!!
Κι αυτό δηλαδή...άμα θέλετε το ξανά συζητάμε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 15:10, 03-09-08:

Δεν το πιστευω, αλλα ο καιρος απεξω κανει ο,τι μπορει για να με πεισει.....

Παράθεση

natalia_del2 (Ναταλία...)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natalia_del2
H Ναταλία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H natalia_del2 έγραψε στις 15:57, 03-09-08:

Και να ΄ταν μόνο ο καιρός...μουτζούφληδες τύποι στο θυμίζουν συνεχώς..!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 17:52, 03-09-08:

όχι όχι όχι και πάλι όχι...παιδιά αυτό το καλοκαίρι ήταν ένα από τα καλύτερα της ζωής μου...γύρισα απο τις ξέφρενες διακοπές μου την περασμένη Δευτέρα,κι ακόμη δεν έχω προσαρμοστεί..καλά κι ούτε κάτι τέτοιο προβλέπεται στην επόμενη βδομάδα τουλάχιστον...
λοιπόν,αυτό το καλοκαίρι ήταν το πρώτο που έκατσα σπίτι μου μόλις 5 μέρες!!κι αυτές σκορπισμένες κι όχι όλες μαζί..φανταστείτε γύρες που έριξα...
από την μια πλευρά πιστεύω ότι πέρασα τόοσο τέλεια,γνώρισα τόοοσο νέο και άκρως ενδιαφέροντα κόσμο,έριξα τόσο γέλιο και τόοοσο χορό που μετά από κάποιο σημείο θα έπρεπε να σταματήσω..
Από την άλλη όμως,αυτό είναι το κακό με το καλοκαίρι.ότι και δεν καταλαβαίνεις για πότε περνάει και μετά από λίγο καιρό κάθεσαι και λες ααχ και να'χα μια ακόμη μέρα εκεί με αυτούς να κάνω αυτό κι εκείνο...εγώ ήδη αναπολώ και δεν λέω να διαβάσω για την εξεταστική που έρχεται..ουπς!!κακό αυτό ε?

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 19:35, 03-09-08:

όχι καλέ, κάτσε απόλαυσέ το
όταν στενέψουν τα περιθώρια θα στωθείς ούτως ή άλλως να διαβάσεις

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 20:02, 03-09-08:

μπααα...αμα κρίνω από την εξεταστική του Ιουνίιιου...μάλλον ούτε όταν στενέψουν τα περιθώρια δεν θα στρωθώ...χαχαχα.ε δεν πειράζει,άλλωστε το πολύ να μου μείνει ένα μάθημα και μπαίνω τρίτο έτος,είμαι πολύ χαλαρά :Ρ

Παράθεση

jrot6

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη jrot6
Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε στις 20:31, 03-09-08:

Περασε πολυ γρηγορα και ο λογος ηταν οτι ηταν ενα απο τα καλυτερα καλοκαιρια της ζωης μου..Και το βασικοτερο το τελευταιο φοιτητικο καλοκαιρι πριν χωθω για τα καλα στον ομορφο κοσμο της δουλειάς-δουλείας..

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 20:37, 03-09-08:

Το πιστευω δεν το πιστευω, αυτό τέλειωσε... μπορώ να κάνω κάτι.
Τίποτα... τίποτα δεν έκανα, διακόπες δεν πήγα, μπάνια δεν έκανα πάνω από 8, δεν μάυρισα.... έλα πίσω καλοκαίρι έλα δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα...
Γιατι φευγεις; Πες μου γιατί

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 20:46, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
έλα πίσω καλοκαίρι έλα δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα...
Γιατι φευγεις; Πες μου γιατί
Στάσου, μύγδαλα!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:26, 04-09-08:

Πώς περάσατε;;; Εγώ τέλεια. Φτου μας.
Αλλά να πω και κάποια κακά; Δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω, ειδικά εκ των υστέρων, αλλά ντροπή σε:

στο νέο και αγενέστατο υπάλληλο των εισητηρίων της Παροικιάς, που μας είχε να τον κοιτάμε να μιλάει στο κινητό για τα γκομενικά του, κι όταν απαιτήσαμε εισητήρια και πληροφορίες, άρχισε να φωνάζει σε έναν ιταλό στα ελληνικά "αφήστε με ήσυχο, δεν έχει λεωφορείο παρά σε μισή ώρα!!" και μας έκλεισε το πορτάκι στα μούτρα.

στον οδηγό του λεωφορείου της Σαντορίνης, που πέταξε έξω τον ιχλίμπεντιχ χωρίς καμία εξήγηση σε κάποια γλώσσα που να καταλαβαίνει, παρά του μούγκρισε στα ελληνικά και τουρκικά (!) ότι "ρε φίλε μούσκεμα είσαι, γκελ γκελ, έξω" και ξεκίνησε μ' εκείνον απορημένο απ' έξω και μένα μέσα...

στην αναμονή για ταξί στην Παροικιά. Στο τηλέφωνο δεν έρχονται, η ουρά είναι όπου να 'ναι και πολλοί απλά σε προσπερνούν γιατί βαριούνται να περιμένουν σαν εσένα μισή ώρα.

στο κρύο μέσα στο flyingcat, ακατέβατο.

στην εγκατάλειψη της παραλίας της Μονής Πρέβελης. Κάτι χίππηδες νοικιάζουν ξεχαρβαλωμένες βρώμικες ξαπλώστρες προς 3 ευρώ τη μία (!). Το ποδήλατο πάει αυξητικά αν το πάρουν πιο πολλά άτομα. Ε;;; Και: από 10 ευρώ.

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 10:37, 04-09-08:

Τελεια περασαμε. ΤΕΛΕΙΑ, ααααααχ! Παραπονα εχουμε μονο για τους βλακες ιδιοκτητες πλοιαριων και jet ski που πανε κοντα στις ακτες και τις βρωμιζουν. Α, και μερικες φορες το στιμμενο λεμονακι στο amaretto μου ηταν απλος χυμος λεμονι, αλλα δεν πειραζει. Διακοπεεεεεεεεεες.

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 10:47, 04-09-08:

Θέλω κι' άλλο καλοκαίρι! Θέλω παραλίες, θέλω κερασμένα σφηνάκια, θέλω ξαπλώστρες, θέλω τάβλι, θέλω χαζά κοκτέιλ, Θέλω μαύρισμα, θέλω λιώσιμο στην πλαζ, θέλω κολύμπι στα βαθιά, θέλω μεθυσμένα στοιχήματα, θέλω καράβια, θέλω θάλασσες, θέλω χαρτάκι μέχρι το πρωι, θέλω φωτιά στην παραλία, θέλω βραδινά μπάνια, θέλω να κοιμάμαι 8 το πρωί και να ξυπνάω 3 το μεσημέρι, θέλω πασκούτσι, θέλω Τρίκορφο, θέλω Νικήτη, θέλω Αρμενιστή, θέλω Πάρο!!!! ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ ΚΙ'ΑΛΛΕΕΕΕΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!

Ήμουν σαφής πιστεύω

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αστροφεγγιά
H αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H αστροφεγγιά επιτέλους!!!!! έγραψε στις 19:20, 04-09-08:

θέλω κι άλλο καλοκαίρι, θέλω μόνο καλοκαίρι. "... ο χειμώνας με σκοτώνει..."
θέλω ένα Σ/Κ με το μωρό μου, στο Καμάρι του Πηλίου, να πίνουμε τα ποτάκια μας στο ωραιότερο καλοκαιρινό μπαράκι, φτιαγμένο μέσα στο βράχο. να ψαρεύουμε και να περιμένουμε τον ήλιο να βγει μέσα από τη θάλασσα!!! και για να συμφωνήσω με τους προηγούμενους:
ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΑΑΑΑΑΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΣ............

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:40, 09-03-10:

Ξέρω, είναι ακόμα χειμώνας...
Αλλά, τι ξέρετε για Σάμο; Κατ' αρχήν, κάηκε όντως ολόκληρη;
Το λέω γιατί θέλει να πάει ένας φίλος και πριν ψάξω για ταβέρνες και ξενοδοχεία, θέλω να του πω αν θα 'ναι μαύρη ή πράσινη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 17:52, 09-03-10:

Εγω Χαλκιδική και Αλεξανδρούπολη... Κ πάλι καλα να λεω ..............

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:18, 25-03-10:

Κανείς; Ιδέες; Ή και για την ιδέα Αθήνα-Πόρος-Ύδρα και μετά Φολέγανδρος; Για ξένο ζευγάρι λέμε πάντα.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:50, 25-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Κανείς; Ιδέες; Ή και για την ιδέα Αθήνα-Πόρος-Ύδρα και μετά Φολέγανδρος; Για ξένο ζευγάρι λέμε πάντα.
Πολύ καλή ιδέα. Και τα Κουφονήσια σκέψου....

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 18:45, 28-03-10:

Thanx! Ποιος ξέρει τιπς, κανα ταβερνάκι, καμία πανσιόν;

Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη soydelsur
H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε στις 20:32, 12-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ξέρω, είναι ακόμα χειμώνας...
Αλλά, τι ξέρετε για Σάμο; Κατ' αρχήν, κάηκε όντως ολόκληρη;
Το λέω γιατί θέλει να πάει ένας φίλος και πριν ψάξω για ταβέρνες και ξενοδοχεία, θέλω να του πω αν θα 'ναι μαύρη ή πράσινη...
Αν μιλαμε για ξενο ζευγαρι σιγουρα δεν μπορει να ειναι 1η, 2η, 3η επιλογη.
Πρασινη ειναι ! ευτυχως!
Ειναι πολυ ιδιαιτερο μερος και παρά το μεγεθος της εχει λιγες επιλογες.
Κρυες θαλασσες, με βοτσαλωτες παραλιες οι περισσοτερες. Καλο φαγητο και νυχτερινη ζωη σχεδον ανυπαρκτη. Βεβαια για 4-5 μερες ωραια ειναι. Ισως θα μπορουσε συνδυαστει με τη Χιο που για μενα ειναι ταξιδι οχι μονο στο χωρο αλλα και στο χρονο

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:59, 21-04-10:

Αχ ευχαριστώ! Γιατί είχα ακούσει ότι είναι κατάθλιψη, με τα καμμένα. Μα, δεν είχε καεί μεγάλο μέρος του νησιού;;
Μάλλον δε θα πάνε τελικά εκεί, αλλά έχεις καμία πρόταση;

Παράθεση

Koulis3

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Koulis3
Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Koulis3 Το καλυτερο καλοκαιρι εφτασε έγραψε στις 00:20, 01-06-10:

Σκεφτομαστε φετος με την παρεαουας να παμε διακοπες στην Ιο.Οποιος εχει καποια αποψη ή εχει παει εκει παρακαλω ας πει κατι ή ας προτεινει κανενα ξενοδοχειο

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 15:05, 10-06-10:

Εγω λεω να μεινω εδω που ειμαι με τους φιλους μου.Ετσι κι αλλιως η παραλια διπλα ειναι,που να τρεχω τωρα...

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 09:42, 02-07-10:

Το καλοκαίρι είναι εδώ, έχει φτάσει, καλέ μας χαιρετάει και ακόμα αυτό το θέμα είναι νεκρό! Γιατί;;;;

Εγώ θα πάω φέτος στην Νάξο!!!!!
Έχει πάει κανένας; Πως είναι; Έχει ωραίες παραλίες;

Πείτε, πείτε, πείτε!!!!

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 09:43, 02-07-10:

Είχα πάει πιο παλιά αλλά δεν είχα δει πολλά. Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι έχει φανταστικά ορεινά χωριά, πολύ αέρα και τέλειο παγωτό!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 09:45, 02-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Είχα πάει πιο παλιά αλλά δεν είχα δει πολλά. Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι έχει φανταστικά ορεινά χωριά, πολύ αέρα και τέλειο παγωτό!

Πάλι θα τιμήσουμε το Waffle House!!!!

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 10:50, 02-07-10:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΑΑΑ!!!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:28, 02-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΑΑΑ!!!

Μπορείς να κανονίσεις να φεύγεις τα σκ! Μπορεί να μην είναι διακοπές, αλλά σίγουρα θα ξεσκάσεις!

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 12:33, 02-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe

Μπορείς να κανονίσεις να φεύγεις τα σκ! Μπορεί να μην είναι διακοπές, αλλά σίγουρα θα ξεσκάσεις!
θα προσπαθησω οσο μπορω..αλλα κανενα ΣΚ δεν συγκρινεται με την ξεκουρασει που σου δινει μια εβδομαδα διακοπων.. κι εχω να κανω πανω απο 1 χρονια διακοπες..

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 12:50, 02-07-10:

Φέτος δεν νομίζω να κάνω διακοπές... Αλλά αν μένεις στη Χαλκιδική, είναι σαν να κάνεις ούτως ή άλλως διακοπές!!

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:53, 02-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Φέτος δεν νομίζω να κάνω διακοπές... Αλλά αν μένεις στη Χαλκιδική, είναι σαν να κάνεις ούτως ή άλλως διακοπές!!

Φέτος δεν νομίζω να κάνω διακοπές... Αλλά αν μένεις στην Αθήνα, είναι σαν να κάνει ούτως ή άλλως διακοπές ο εγκέφαλος σου!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 16:23, 08-07-10:

Εγώ θα πάω Θάσσο και ανυπομονωωωωώ! Αντε να περναν οι μέρες λεμεεεεε!

Παράθεση

Giouli 91 (Γεωργια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giouli 91
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Giouli 91 Η αποτυχία είναι η μητέρα της επιτυχίας. έγραψε στις 19:17, 10-07-10:

φετος που λετε να πατε διακοπες ωστε να ξεφυγετε απο τη ρουτινα της καθημερινοτητας?

εγω καλαματα!

θα παει κανεις απο εσας στη μυκονο φετος?

γνωριζει κανεις να μου πει αν εχει καλες παραλιες η καλαματα?

Αρχική Δημοσίευση από Giouli 91
αν ναι ποιες ειναι αυτες?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 10-07-10 στις 23:46. Αιτία: Συγχώνευση.
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:39, 10-07-10:

φετος που λετε να πατε διακοπες ωστε να ξεφυγετε απο τη ρουτινα της καθημερινοτητας?
ντεν έκω λεφτά καρντιά μου πάει ντιακοπές , το πολύ πολύ στην παραλιακή άμα γκιωργκάκης άνοικσε όντως καμιά παραλία

μπράβο - καλή επιλογή

θα παει κανεις απο εσας στη μυκονο φετος?
μόνο ο τζέιτζέιροτ χτυπάει ένα 10ημερο πριν από αντίπαρο αλλά δεν μπαίνει τσατ εντ φαν γιατί είναι διανοούμενος και τζέντλεμαν

καλά η μύκονος πού κολλούσε , τεσπα η καλαμάτα είναι γεμάτη από ωραίες παραλίες , μην αγχώνεσαι

αν ναι ποιες ειναι αυτες?
τι να σου πω , έχω ακούσει ότι δεν έχει πάρει καν γαλάζια σημαιάκια και ανγκάστηκε να βάλει δικά της ψεύτικα - το μόνο εξωτικό που έχουν οι παραλίες της καλαμάτας είναι καρχαρίες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 09:09, 11-07-10:

η καλαματα ειναι αγαπημενη πολη, με ζωη το καλοκαιρακι και υπεροχες παραλιες. και ειναι μολις 30-40 λεπτα απο τη στουπα, την οποια σου συστηνω ανεπιφυλακτα και στην οποια δεν υπαρχει περιπτωση να μη πας.

οι παραλιες μεσα στην καλαματα τωρα αρχιζουν απο διπλα απο το λιμανακι μεχρι πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα... δε ξερω και γω για ποσα χιλιομετρα ο δρομος ειναι παραλιακος. εχει βοτσαλο και τα νερα ειναι λιγουλακι βαθεια (αυτο συμβαινει οσο πιο κοντα στο λιμανακι αποφασισες να καθησεις. )
ειναι γεματη καφετεριες, ταβερνιτσες και ουζερι.

ειναι τελεια σου λεω!! αντε καλα να περασεις! ζηλεψα τωρα.

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 10:14, 11-07-10:

Ανάμεσα σε Καρδαμύλη και Στούπα είναι μια υπέροχη παραλία στην οποία κατεβαίνεις όμως μόνο με τα πόδια. Πάνω στο δρόμο υπάρχει ένα κάμπινγκ που λέγεται «Τα δελφίνια». Κατεβαίνοντας κάτω είναι η παραλία «Δελφίνια» που έχει πάρει το όνομά της από το κάμπινγκ. Ένας υπέροχος κλειστός όρμος ο οποίος δεν έχει ποτέ κύμα με ψιλό βοτσαλάκι το οποίο δεν τρυπάει τα πόδια σαν την πέτρα αλλά ούτε και κολλάει πάνω σαν την άμμο. Πεντακάθαρα κρυστάλλινα νερά για πολλά μακροβούτια. Κατάλληλη για όσους τους αρέσει να κολυμπούν αλλά και για όσους τους αρέσει η ηλιοθεραπεία. Να πας οπωσδήποτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 11:41, 11-07-10:

Όπως λέει και η γιαγιά μου, σαν τις παραλίες της Χαλκιδικής, πουθενά!!!

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 10:46, 13-07-10:

καλά τα λέει η γιαγιά σου :-P

Βέβαια αν πάμε και σε κανέναν νησάκι δεν θα μας χαλάσει. Είδωμεν!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 12:13, 13-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
καλά τα λέει η γιαγιά σου :-P

Βέβαια αν πάμε και σε κανέναν νησάκι δεν θα μας χαλάσει. Είδωμεν!
Εγώ έχω πάει Σίφνο και είναι υπέροχαααααααα..... Έχει πολύ ωραίες θάλασσες και δεν έχει το νταβαντούρι της Μυκόνου. Άσε που είναι και εκλεπτισμένο νησί. Ο Κουστουρίτσα αγόρασε βίλα εκεί και προσκάλεσε τον Τζόνι Ντεπ ()και την άλλη την ξινή την δικιά του ()
^^

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 16:40, 15-07-10:

Παρίσι-Disneyland σου έρχομαιιιι!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη AntziWin
H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε στις 15:25, 17-07-10:

Εγω ΚΕΡΚΥΡΑΑΑ...αλλα με τους γονεις μου και δεν θελω να παω... Ασε που εχω ξαναπαει...pfff!! Εγω θελω να παω Παρο..!!

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 00:55, 01-09-10:

εγω αιγινα.
προχτες γυρισα!

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 13:46, 01-09-10:

Εγώ πήγα Παρίσι-Disneyland με group!! Ήταν τέλειααα!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,946 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 22:19, 17-07-11:

Εγω πηγα Δραμα και περασα παρααααα πολυ ωραια!!! Δυστυχως ομως οι διακοπες τελειωνουν πολυ γρηγορα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Catalyst
Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,943 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε στις 22:31, 17-07-11:

Ποσείδι Χαλκιδικής για κάμπινγκ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 13:12, 18-07-11:

Για άλλη μια φορά... Σκιάθοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη AntziWin
H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε στις 14:22, 18-07-11:

Σαντορίνηηηηηηηηηηηηη....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους