Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,086 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 368 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:36, 30-05-07:

θα σε πάρω μαζί εσένα

αρκεί να σου αρέσουν τα κλαρίνα. τον δεκαπενταύγουστο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 09:36, 30-05-07:

φέτος θα πάω στην ΚΕ να τη βοηθάω με το μωρουλάκι
και να τη φροντίζω
χιχιχι τι καλά που θα ήταν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:39, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εσύ το βλέπεις από άποψη δουλειάς, εγώ απλά αναρωτιέμαι που θα βρω καλύτερα κλαρίνα στα πανηγύρια
(ψήνω και τον νησιώτη σύζυγο σγα σγα και τα συνηθίζει)
Eίδες; Αυτά είναι τα κακά......
Μωρέ δεν άφηνα εγώ την Κεφαλλονιά να τρέχω στα βουνά, με τίποτα....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:41, 30-05-07:

Η αλήθεια είναι πως τα κλαρίνα είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος για να μη πατήσω ποτέ κάπου..
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:44, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Eίδες; Αυτά είναι τα κακά......
Μωρέ δεν άφηνα εγώ την Κεφαλλονιά να τρέχω στα βουνά, με τίποτα....
γιαυτο δε παντρευτήκαμε εμείς οι δυο
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 09:46, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Μωρό μου για πες που θα με πας το καλοκαίρι να μάθω κι εγώ..
για αρχη λεω καπου στην Ελλαδα, κατα δεκεμβρη μερια δεν σου λεω, its a suprise
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 09:51, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
για αρχη λεω καπου στην Ελλαδα
α ωραία κι εγώ εκεί θα είμαι
εμείς λέμε για Κω και Ρόδο
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:53, 30-05-07:

Την Ρόδο την βλέπω να έχει γκραν σουκσαι φέτος!

Μωρό μου; Ούτε ένα hint;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:56, 30-05-07:

σου ειπε βρε! ελλάδα
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 09:57, 30-05-07:

Εγώ θα πάω 6 μέρες περίπου Ιταλία ή Ισπανία.Πρώτη μου φορά στο εξωτερικό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:58, 30-05-07:

ωραια ολοι στην ροδο παιδια
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:59, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
ωραια ολοι στην ροδο παιδια
κι εγω κι εγω στη ροδο τον αυγουστο
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 09:59, 30-05-07:

Κι εγω Ροδο
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 10:03, 30-05-07:

και γωω
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 10:14, 30-05-07:

Με το αγόρι μου λέμε (λέω ) για Παξούς. Τώρα θα δούμε. Μάλλον θα πάμε και κάπου παρέα. Αλλά όλα είναι ακόμα θεωρητικά, περιμένω να δω την άδειά μου!

Α! Να συμπληρώσω θα μου άρεσε να ταξιδέψω Ευρώπη .. με το αμάξι.. Θα μου άρεσε να το διοργανώσω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hunter : 30-05-07 στις 10:17. Αιτία: Merge Posts :)
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 10:16, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Την Ρόδο την βλέπω να έχει γκραν σουκσαι φέτος!

Μωρό μου; Ούτε ένα hint;
Δωδεκανησα / Κρητη το καλοκαιρι, και μετα καπου ποιο νοτια οι δυο μας
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 10:48, 30-05-07:

Θσ ηθελα να ξαναπαω Ροδο να δω και ολα τα παιδια,αλλα ειναι λιγο δυσκολο...
Πιθανοτατα Ναξο,Ιο...εκτος κι αν αλλαξει κατι και παω αλλου... ή αν συμβει τιποτα και "παω" γενικα και μονιμα!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:52, 30-05-07:

ελατε ροδο ρε παιδια...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:53, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
ελατε ροδο ρε παιδια...
ειπαμε καλε θα ρθουμε ....
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:53, 30-05-07:

Βασικά εμείς δεν πάμε διακοπές τα καλοκαίρια λόγο δουλειάς του άντρα άλλα έκλεισα κάθε μήνα απο 1 σ/κ σε ξενοδοχεία της Ρόδου απλά για καβάτζα, εδώ γίνετε πανικός στα ξενοδοχεία,
Επίσεις δεν ξέρω πότε, πως και με ποιους άλλα στάνταρ θα χτυπήσω μονοήμερα σε χαλκη, σύμη, τήλο, νύσηρο. λέμε και κάνα 4ήμερο για Λέρο να δώ την γιαγια μου άλλα όλα αυτά χωρίς μέρες και στάνταρ εκτώς απο ξενοδοχεία που δεν μπορούμε να μην τα κλείσουμε, τώρα άν θα πάμε κανείς δεν ξέρει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους