Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,229 μηνύματα σε 74,996 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 10:56, 30-05-07:

Πείτε μου ωραίες παραλίες και γενικά ταβέρνες και μέρη στην Ρόδο (και στην Κω αν ξέρετε)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:58, 30-05-07:

ταβερνες στο ζεφυρο κ στεγνα εχει καλες..
παραλιες τσαμπικα,φαλιρακι λινδο οι αγαπημενες μου
αυτα απο ροδο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:59, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Πείτε μου ωραίες παραλίες και γενικά ταβέρνες και μέρη στην Ρόδο (και στην Κω αν ξέρετε)

η Κώς είναι σαν την Ρόδο σε μικρογραφεία, άλλα το δικό μας το νησί είναι φοβερό έχει υπέροχα ταβερνάκια και με μας τα Ροδιτάκια έλα και δεν θα χάσεις
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:00, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
η Κώς είναι σαν την Ρόδο σε μικρογραφεία, άλλα το δικό μας το νησί είναι φοβερό έχει υπέροχα ταβερνάκια και με μας τα Ροδιτάκια έλα και δεν θα χάσεις
εμενα δεν με θες ε;....καλααααααααα
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:32, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
εμενα δεν με θες ε;....καλααααααααα

και η Βίκη θα πάει για ένα σαβατοκύριακο στην Ρόδο, άσε βίκη κάνω εγώ το πόστ σου
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:34, 30-05-07:

με τον άγγελο μου και άλλους 9 συμφοιτητές θα πάμε σαντορίνη για 6 μέρες αρχές αυγούστου
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:35, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
και η Βίκη θα πάει για ένα σαβατοκύριακο στην Ρόδο, άσε βίκη κάνω εγώ το πόστ σου
το ειπα καλε οτι θα παω ροδο τον αυγουστο...
για δες πιο πανω
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:43, 30-05-07:

Συζητιέται για Κω...αλλά θα δείξει... όλα είναι ρευστά μέχρι στιγμής
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:42, 30-05-07:

Ένα μικρό hint!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:45, 30-05-07:

κάπου στην ελλάδα πλην κρήτης είναι...τρέχα γύρευε...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:04, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
γιατι κουεδινι; λογω του ωριωνα;
μέτρα χιλιάρικα
4000 για το καινούργιο καλοριφέρ (για να έχουμε αυτόνομη για τον Ωρίωνα)
1000 για το βάψιμο του σπιτιού (για να υποδεχτούμε τον Ωρίωνα )
1500 για το δωμάτιο του Ωρίωνα και διάφορα άλλα είδη του
4000 ο τοκετός
500 οι εξετάσεις που έχω να κάνω ακόμα ώσπου να γεννήσω
______
11.000.... οι διακοπές δεν είναι ούτε στο όνειρο μας

Αρχική Δημοσίευση από dooo
θα σε πάρω μαζί εσένα

αρκεί να σου αρέσουν τα κλαρίνα. τον δεκαπενταύγουστο
αυτό το κρατάμε

Αρχική Δημοσίευση από NINJAKI
φέτος θα πάω στην ΚΕ να τη βοηθάω με το μωρουλάκι
και να τη φροντίζω
χιχιχι τι καλά που θα ήταν
δυστυχώς θα είμαι απλά πολύ φουσκωμένη το καλοκαίρι και δεν θα έχω ακόμα το μωρουλίνι
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:16, 31-05-07:

κως:
τελειο νησι!! το λατρευω!!!
να πας για μπανιο οπωσδήποτε στο τιγκακι και στην κέφαλο (αν και η κεφαλος θελει αυτοκινητο γιατι ειναι πολυ μακρυα, στην αλλη μερια του νησιου).
αν θελεις φασαρια να μεινεις μεσα στην κω, αν θελεις λιγο φασαρια και πολλη θαλασσα να μεινεις στο τιγκακι, ειναι και κοντα στο κεντρο.
το βραδυ να πας οπωσδηποτε στη Ζια. Φαινεται ολο το νησι φωτισμενο.
να πας να δεις οπωσδηποτε τον πλατανο του Ιπποκρατη, φοβερο δεντρο, το κρατανε με υποστηλωματα.
αν θυμηθω κατι αλλο θα σου πω..

α! εμεις φετος λεμε για λευκαδα και θα ηθελα ολες τις πληροφοριες που μπορειτε να μου δωσετε..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evouli : 31-05-07 στις 12:42.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 00:12, 01-06-07:

Εγώ φέτος μάλλον θα πάω Αμοργό και Κουφονήσια, αλλά παίζει και κανά εξωτερικό. Δεν είναι κάτι στάνταρ, έχω και πολλά που πρέπει να κάνω εδώ πριν κατέβω διακοπές. Αλλά γλυκάθηκα ρε γ@μωτο με την ζέστη!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 00:14, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
κως:
τελειο νησι!! το λατρευω!!!
να πας για μπανιο οπωσδήποτε στο τιγκακι και στην κέφαλο (αν και η κεφαλος θελει αυτοκινητο γιατι ειναι πολυ μακρυα, στην αλλη μερια του νησιου).
αν θελεις φασαρια να μεινεις μεσα στην κω, αν θελεις λιγο φασαρια και πολλη θαλασσα να μεινεις στο τιγκακι, ειναι και κοντα στο κεντρο.
το βραδυ να πας οπωσδηποτε στη Ζια. Φαινεται ολο το νησι φωτισμενο.
να πας να δεις οπωσδηποτε τον πλατανο του Ιπποκρατη, φοβερο δεντρο, το κρατανε με υποστηλωματα.
αν θυμηθω κατι αλλο θα σου πω..

α! εμεις φετος λεμε για λευκαδα και θα ηθελα ολες τις πληροφοριες που μπορειτε να μου δωσετε..
Οτι πληροφορίες χρειαστείς για Λευκάδα, μπορώ να σε βοήθησω πηγαίνω σχεδόν κάθε μήνα τα Σαββατο-Κύριακα και τριήμερα.....
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 00:14, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli

ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ! Να πατε οπωσδηποτε Καθισμα, Εγκρεμνους και Πορτο Κατσικι! Επισης, για πληροφοριες, πες μου τι θες, η εδω η σε πμ!

Και Αγιο Νικητααααα!
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 07:19, 01-06-07:

Thanks evouli!
Εγώ για Λευκάδα δεν ξέρω τίποτα, αν θέλει κανείς όμως για Σαντορίνη
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 08:14, 01-06-07:

Thanks evouli!
Εγώ για Λευκάδα δεν ξέρω τίποτα, αν θέλει κανείς όμως για Σαντορίνη
Αγιος Νικήτας είναι όλα τα ευρώ...
Ειδικά με τα παιδιά που έχουν τη "γωνιά" και το "Barbarosa", έχουμε περάσει απίθανα καλοκαίρια...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 11:13, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Αγιος Νικήτας είναι όλα τα ευρώ...
Ειδικά με τα παιδιά που έχουν τη "γωνιά" και το "Barbarosa", έχουμε περάσει απίθανα καλοκαίρια...
Χαχα, να δεις που καποια στιγμη θα καναμε εμεις μπανακι διπλα διπλα στον Αγιο Νικητα και δεν το ξεραμε...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:25, 01-06-07:

Πολύ πιθανό....
Αύριο πρωί πρωί, πάλι εκεί θα είμαι......
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:27, 01-06-07:

Ιθάκη σε λίγες μέρες σου έρχομαι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους