Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,357 εγγεγραμμένα μέλη και 3,072,511 μηνύματα σε 94,418 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 817 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,067 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 14:01, 16-06-15:

Εγώ θα πάω Χανιά 3 μέρες τον Αύγουστο + μερικές μέρες Κατερίνη,στα ξαδέρφια μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 19:21, 16-06-15:

Εγώ Πήλιο θα πάω μάλλον αλλά κάποια στιγμή, θα ήθελα πολύ να πάω σε κάποιο νησί στο Ιόνιο... Δεν ξέρω, μου έχει κολλήσει ότι θα μου άρεσε πολύ. Mου έχουν πει διάφοροι γνωστοί μου ότι ήταν πολύ ωραία και από φωτογραφίες που μου έδειξαν, πιστεύω ότι έχουν δίκιο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,707 μηνύματα.

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 20:05, 16-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Εγώ Πήλιο θα πάω μάλλον αλλά κάποια στιγμή, θα ήθελα πολύ να πάω σε κάποιο νησί στο Ιόνιο... Δεν ξέρω, μου έχει κολλήσει ότι θα μου άρεσε πολύ. Mου έχουν πει διάφοροι γνωστοί μου ότι ήταν πολύ ωραία και από φωτογραφίες που μου έδειξαν, πιστεύω ότι έχουν δίκιο
Το έχω γυρίσει σχεδόν όλο είμαι ερωτευμένη με το Ιόνιο

Παράθεση

EffieEnjoy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη EffieEnjoy
H EffieEnjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H EffieEnjoy έγραψε στις 21:40, 16-06-15:

Κρήτη,Κρήτη και πάλι Κρήτη!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 11:43, 17-06-15:

Αίγινα θα πάω Αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να πάω κάποια στιγμή στη Σύρο ή τα Ιωάννινα

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 14:46, 17-06-15:

Κρήτη ρε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 16:11, 19-06-15:

Φοβάμαι ότι θα παραμείνω στην Καβαλα για καλοκαιρι...Κρίμας! Τουλάχιστον θα εχω θαλασσα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 19:33, 19-06-15:

Πολυ camping θα πεσει φετος γιατι δεν υπαρχει μια!! Σιγουρα σαμοθρακη και μπορει και κανα ριβερ παρτυ στην καστορια!!!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,707 μηνύματα.

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 19:55, 19-06-15:

Σε λίγες μέρες φεύγω Θάσο!!! Θεε μου φεύγω Θάσο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikoslarissa
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε στις 14:08, 23-06-15:

Εγώ έκλεισα στην Ιο τον Αυγουστο.Όσοι έχετε πάει δώστε καμιά πληροφορία.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 18:47, 23-06-15:

Ζάκυνθο στις 6 Ιουλίου, για 10 μέρες.
Επίσης, όποιος γνωρίζει "do's & don'ts" ας αναφέρει.

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,561 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 18:49, 23-06-15:

Παρίσι και Κρακοβία (πολωνική πόλη)

(επεξεργασία: εκεί θα πάω. Τώρα αν κάνουμε λίστα πού θέλω να πάω, σωθήκαμε ^^'' )

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,377 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:48, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Ζάκυνθο στις 6 Ιουλίου, για 10 μέρες. Επίσης, όποιος γνωρίζει "do's & don'ts" ας αναφέρει.
Η Ζάκυνθος έχει πολλές ωραίες παραλίες απρόσιτες οδικά. Για να τις απολαύσεις θα πρέπει για 1-2 μέρες να νοικιάσεις βαρκάκι. Το κόστος δεν είναι μεγάλο.

Παράθεση

eva kan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eva kan
H eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H eva kan έγραψε στις 21:16, 28-06-15:

Μήλο θα ήθελα να πάω αλλά είναι αρκετά ακριβό νησί! Θα δούμε! Πάντως στο μέλλον σίγουρα θα την επισκεφτώ γιατί είναι υπέροχο νησί!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:33, 11-08-15:

Ειναι φετος η πρωτη χρονια στην ζωη μου που δεν εχω το κουραγιο να παω διακοπες...
Ειμαι τοοοσο κουρασμενη σωματικα που βαριεμαι καθε ειδους ετοιμασια..
Αλλα στο τελος με βλεπω να πηγαινω
Παράθεση

niek

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 00:38, 12-08-15:

Φέτος μάλλον θα πάω κάπου κοντά και αυθημερόν.
Θα ήθελα πολύ να πάω Ζάκυνθο, Κρήτη ή κάπου στο εξωτερικό, αλλά...
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 09:15, 12-08-15:

Στην Πάρο και στην Νάξο θα παω έχω ενθουσιαστεί εντωμεταξύ..
Θα ήθελα να παω και στην Σύρο ή εξωτερικό!
Παράθεση

Sev_vo (Σεβαστή)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sev_vo
H Σεβαστή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Sev_vo Queen. έγραψε στις 12:27, 12-08-15:

Εγώ πήγα Αίγινα στις αρχές τους Ιουλίου και θα πάω Ρουμανία για 7 μέρες, μια βδομάδα πριν να ξεκινήσει το σχολείο..
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 13:55, 12-08-15:

Τελικα μειναμε Κερκυραρα αλλα μια χαρα ειναι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους